Nauka Medytacji
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


AlchemiaZycia.com zaprasza na jednodniowe warsztaty Nauka Medytacji

Z my¶l± o nowych osobach poznaj±cych https://www.alchemiazycia.com/ 14 wrze¶nia powtarzamy całodniowe warsztaty Nauka Medytacji. 
Niezależnie od szkoły,  cel medytacji pozostaje ten sam: u¶wiadomienie sobie – Kim Jestem, czyli odkrycie duchowego aspektu swojego istnienia. Definicja medytacji jest więc prosta: to stan wyciszenia umysłu, który pozwala na dostrzeganie i do¶wiadczanie piękna swojej Duszy. Osi±ganie tego stanu (zwanego samadhi) wymaga wytrwałej praktyki. Dlatego poczucie istoty medytacji oszczędza wielu godzin bł±dzenia – surfowania na falach swoich my¶li. Na warsztatach poznamy drogę, któr± wielokrotnie sprawdzali¶my. Będziemy dokładnie omawiać i ćwiczyć kluczowe fazy medytacji: motywacja i intencja z jak± przystępujemy / relaks i puszczenie ciała / wej¶cie na poziom ¶wiadomo¶ci / obserwowanie my¶li i emocji w uważno¶ci / przywołanie i zatopienie się w bezwarunkowej miło¶ci duszy.
 „Do Duszy możemy dotrzeć tylko przez miło¶ć”. To logiczne, Dusza jest przecież jej esencj± i przejawem. 

Serdecznie zapraszamy niezależnie od do¶wiadczenia i poziomu zaawansowania.

https://www.facebook.com/events/2508218862580089

https://www.alchemiazycia.com/warsztaty

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft