HAPPY AJURWEDYSKI DETOKS W INDIACH zaprasza KASIA BEM:) 14 dni oczyszczania CIAŁO UMYSŁ DUSZA w jedn
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


HAPPY AJURWEDYSKI DETOKS W INDIACH zaprasza KASIA BEM:) 14 dni oczyszczania CIAŁO UMYSŁ DUSZA w jednym z najlepszych o¶rodków w KERALI

Oczy¶ć swój organizm w renomowanym o¶rodku holistycznej odnowy organizmu w Kerali! Poł±czenie terapii medycznych i holistycznych niezbędnych do kompletnej regeneracji ciała i umysłu przyniesie spektakularne rezultaty dla zdrowia i urody! Procesy ajurwedyjskie zapewniaj± rewitalizację na różnych poziomach: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Przyczyniaj± się do poprawy zdrowia, samopoczucia kondycji i sylwetki: działaj± pielęgnacyjnie, relaksuj±co, a także pomagaj± przywrócić wła¶ciw± wagę ciała. 

Prowadz±: Kasia Bem, Beata Radziszewska
Gdzie: 
GDZIE: THE NIKKIS’S NEST, TRIVANDRUM, KERALA
Zapisy: kasiabem1@wp.pl, tel. 609382322, 601 290 105


Przez cały nasz pobyt będziemy zakwaterowani w renomowanym  o¶rodku holistycznej odnowy , oferuj±cym kompleksowe programy  SPA, wellness, jogę, detoks ajurwedyski i inne pakiety oczyszczania organizmu na wszystkim poziomach – fizycznym, psychicznym i duchowym. Nikki’s Nest ł±czy zachodni± dbało¶ć o komfort i wygodę z tradycj± ajurwedyjsk±. Położony jest tuż przy plaży, w zadbanym ogrodzie z basenem, posiada shalę do jogi, gdzie będziemy wspólnie praktykować oraz czę¶ć jadalno-wypoczynkow± z widokiem na ocean. Do dyspozycji s± bungalowy 2 – osobowe z klimatyzacj± i wszelkie udogodnienia na terenie o¶rodka oraz przepiękna plaża (leżaki, ręczniki i parasole gratis). Jest możliwo¶ć zakwterowania 1 -osobowegoza dodatkow± opłat±.

Każdy z uczestników zostanie zdiagnozowany przez lekarzy o¶rodka i na tej podstawie indywidualnie dobrane zostan± zabiegi i dieta pakietu AYURVEDIC INDIAN RETREAT. Wszystkie oleje, zioła, mieszanki lecznicze s± robione przez lekarzy i asystentów resortu. Resort posiada własny ogród, gdzie uprawiane s± zioła, owoce, jak i warzywa, które używane s± nie tylko do produkcji medykamentów ajurwedyjskich, ale również do przygotowywania zrównoważonych, organicznych posiłków. Cały kilkunastodniowy proces detoksu odbywa się pod fachow± i troskliw± opiek± i kontrol± lekarsk±. Do¶wiadczenie wskazuje, że efekty poddania się temu programowi przynosz± dogłębne oczyszczenie, odnowę, odmłodzenie, poprawę zdrowia, samopoczucia i wygladu.


Plan dwutygodniowego pobytu w Indiach, 29.10 – 11.11.2019
29.10/ 1 dzień – lot Warszawa - Trivandrun (ok 13 godzin z międzyl±dowaniem)
30.10/ 2 dzień – zakwaterowanie w o¶rodku (rano), 1 zabieg ayurvedyjski, konsultacja medyczna, ustawienie diety, wypoczynek, wieczorna sesja medytacji  
31.10- 10.11/ 3 -13 dzien – ajurwedyjski detox i zabiegi 
Resort oferuje program detoksu z zabiegami ajurwedyjskimi i jog±. Skorzystamy z poł±czenia terapii medycznych i holistycznych niezbędnych do kompletnej regeneracji ciała i umysłu. 
14 dzień  11.11.2016 – przelot do Polski (ok. 13 godzin)

Wszystkie procesy ajurwedyjskie zapewniaj± rewitalizację na różnych poziomach: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Przyczyniaj± się do poprawy zdrowia, samopoczucia kondycji i sylwetki: działaj± pielęgnacyjnie, relaksuj±co, a także pomagaj± przywrócić wła¶ciw± wagę ciała. Lecznicze wła¶ciwo¶ci ajurwedyjskich terapii zostały niejednokrotnie potwierdzone medycznie, a spektrum chorób/dolegliwo¶ci, które obejmuje uzdrawianie jest bardzo szerokie. 

W trakcie naszego pobytu w resorcie zapewniamy:
- dwie sesje jogi dziennie (w tym pranajamę i medytację) prowadzone przez nauczycieli polskich (Kasia Bem, Beata Radziszewska) i indyjskich 
- min 2 konsultacje lekarskie na pocz±tku i pod koniec pobytu 
- sprawdzenie dosz na podstawie wywiadu lekarskiego, ustalenie indywidualnej diety ajurwedyjskiej oraz programu oczyszczania ajurwedyjskiego
- codziennie swieże posiłki dostowane do indywidulanych potrzeb.
- zioła i suplementy ajurwedyjskie według wskazań lekarza
- zabiegi ajurwedyjskie 1,5 - 2 godziny dziennie zgodnie z indywidualnym planem oczyszczania. 
- wykłady i filmy o tematyce ajurwedyjskiej oraz jogicznej.

- w razie potrzeby będziemy służyć pomoc± w tłumaczeniach z języka angielskiego.

Przykładowy program dnia w resorcie*:
07:45: poranna sesja jogi i pranajamy
09.30 : ¶niadanie (według wskazań lekarza)
11.00 : zabiegi ajurwedyjskie
13.00 : lunch 
14.00– 16.00  : zabiegi ajurwedyjskie. 
16.00 – 17.00 : joga 
19.30 – kolacja
* godziny zabiegów, posiłków i jogi mog± się nieznacznie zmieniać w zależno¶ci od indywidualnych wskazań.  W o¶rodku jest 17 sal zabiegowych.

W trakcie pobytu planowane s± krótkie wycieczki na pobliskie plaże, do najbliższych wiosek rybackich, tak aby oprócz detoksu i oczyszczania móc skorzystać z uroków przepięknych plaż, zrobić egzotyczne zakupy czy zwiedzić ¶wi±tynne kompleksy. W zależno¶ci od potrzeb uczestników będzie można również zaplanować jedna lub dwie wycieczki do pobliskich atrakcji turystycznych, których w Kerali nie brakuje! Niemniej w trakcie oczyszczania należy nastawić się na mniejsz± aktywno¶ć, gdyż sam detoks jest dla organizmu dużym wysiłkiem.  To czas odpoczynku, zatrzymania się i zajęcia się sob± w holistycznym tego słowa znaczeniu, by oczy¶cić nie tylko ciało, ale również umysł, serce i duszę - to jest nasz główny cel w Kerali. 


Koszty pobytu (płatno¶ć w ratach, I rata 3100 zł płatna przy rezerwacji)
9500 PLN - koszty obejmuj±: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, 2 razy dziennie joga, sesje oddechowe i medytacyjne, diagnostykę, zabiegi i opiekę medyczn±, zabiegi ajurwedyjskie, konsultacje w zakresie jogi, leki ajurwedyjskie podczas pobytu, transport z/na lotnisko w Indiach oraz wszelkie aktywno¶ci/programy oczyszczania/ wykład ayurwedyjkii inne aktywno¶ci w o¶rodku zgodne z programem, opiekę polskojęzyczna, ubezpieczenie KL, NNW, BP.
Koszty biletu:
około 3000 PLN Biletu grupowy na trasie Warszawa-Doha-Trivandrum. Przelot wraz z oczekiwaniem w porcie przesiadkowym to ok. 13 godzin. Istnieje możliwo¶ć zakupu biletu indywidualnego we własnym zakresie, je¶li kto¶ leci z innego lotniska lub z innych przyczyn.

Koszty dodatkowe:
e-wiza do Indii: 80USD – wniosek należy wypełnić ok 14 dni przed wylotem. Pomagamy w złożeniu e-wniosku. Szczegóły zostan± przesłane w oddzielnym emailu.

I.  Wpłaty 
Przy rezerwacji 3500 zł
Wpłaty na konto:
55 1020 1169 0000 8402 0126 3193
MALALAMA, Katarzyna Bem
W tytule wpłaty: Kerala 2019/I (II) (III) (IV) rata

UWAGA:
Wszystkie kwestie organizacyjne pilotuje Beata Radziszewska, do niej należy się zgłaszać ze wszystkimi pytaniami dotycz±cymi wyjazdu:. Tel: 609 382 322, beata.radziszewska@op.pl

INFORMACJE I ZAPISY: kasiabem1@wp.pl, beata.radziszewska@op.pl, tel. 532 060 382, 601 290 105


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft