RODZINNY SYLWESTER Z JOGˇ 2015/2016 :: PIWNICZNA ZDRÓJ
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


RODZINNY SYLWESTER Z JOGˇ 2015/2016 :: PIWNICZNA ZDRÓJ :: AKADEMIA ASAN&JOGA-JOGA.PL

 RODZINNY SYLWESTER Z JOGˇ 2015/2016

PIWNICZNA ZDRÓJ

28 grudnia 2015 - 3 stycznia 2016

6 dni 

JOGA DLA POCZˇTKUJACYCH - JOGA DLA ZAAWANSOWANYCH

JOGA DLA DZIECI - ZAJĘCIA KREATYWNE DLA DZIECI

NARTY  - ZDROWA KUCHNIA WEGETARIAŃSKA - BAL SYLWESTROWY

 

Wiktor Morgulec autor pierwszego polskiego multimedialnego podręcznika do nauki jogi na
DVD "Joga dla pocz±tkuj±cych. START" zaprasza

TYLKO TERAZ do 7 listopada 1350zł
zamiast 1650zł od osoby
NIE PRZEGAP!

 

Obrazek


Miejsce

Zapraszamy do o¶rodka wypoczynkowego "Iskra", położonego w mie¶cie Piwniczna Zdrój (Beskidy). O¶rodek położony jest w malowniczej dolinie Kosarzyska na skraju Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

Piwniczna Zdrój to doskonałe miejsce dla zwolenników sportów zimowych. Obok obiektu znajduje się orczykowy wyci±g narciarski i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. W pobliżu s± również stoki narciarskie w Suchej Dolinie (ok. 3 km), Kokuszce (ok. 6 km), Rytrze (ok. 10 km) i Wierchomli (ok. 15 km).

 

Zakwaterowanie

W o¶rodku wypoczynkowym "Iskra" do dyspozycji s± pokoje 2,3,4-osobowe. Każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, TV i balkon. WI-FI jest w holu recepcyjnym. W budynku znajduje się: sala dyskotekowa, sala lekcyjno - konferencyjna, sauna, a dla lubi±cych aktywny wypoczynek: siłownia, tenis stołowy, bilard oraz piłkarzyki.

Nauczyciele

WIKTOR MORGULEC JOGA ŻOLIBORZ 

 

Wiktor Morgulec - dyplomowany nauczyciel wg. metody B.K.S Iyengara. Jogę praktykuje od w 1999 roku. W latach 2002-2004 spędził pół roku w Indiach kształc±c się u najwybitniejszych nauczycieli metody B.K.S Iyengara w HIMALAYAN IYENGAR YOGA CENTRE w Dharamsala oraz w YOGANGA YOGA CENTRE w Dheradun. Współzałożyciel Centrum Joga Żoliborz w Warszawie, Akademii Asan, oraz Portalu internetowego: joga-joga.pl. Ma wspaniał± żonę i czwórkę dzieci.

Adam Jan Joga, jako odej¶cie od współzawodnictwa celem zwrócenia uwagi wgł±b siebie, poznawania możliwo¶ci kontroli własnego ciała i chęć zbliżenia się do wewnętrznej równowagi oraz wyciszenia, zaprowadziła Adama do Indii. Potrzeba dyscypliny pozwoliła mu na zgłębianie wiedzy w zakresie filozofii jogi, ćwiczeń fizycznych (asany) i oddechowych (pranajama). Z tym do¶wiadczeniem potwierdzonym certfikatem Yoga Alliance RYT 500 jest gotów dzielić się tym, co pozwala mu cieszyć się życiem - dobr± kondycj± nie tylko ciała, ale też umysłu.

 

Joga

 

Metoda Iyengara

Joga, której nauczamy to bezpieczne i precyzyjnie opracowane pozycje wg metody B.K.S Iyengara: wzmacniaj±ce i rozci±gaj±ce ciało, regeneruj±ce, poprawiaj±ce koncentrację, relaksuj±ce. 2 x 1,5 h rano i 2 x 1,5 h popołudniu w grupach pocz±tkuj±cych ( zapraszamy także nigdy nie ćwicz±cych ) i już ćwicz±cych.

 

Wyj±tkow± cech± jogi Iyengara jest wykorzystanie licznych pomocy: koców, lin, kostek, pasków oraz specjalnie zaprojektowanych krzeseł, ławek i wałków. Umożliwiaj± one poprawne wykonywanie asan osobom o znacznych indywidualnych ograniczeniach. Szczegółowo opracowane pozycje lecz± różne dolegliwo¶ci prowadz±c ćwicz±cego ku pełnemu zdrowiu.
Każda sesja kończy się pozycjami relaksowymi.

KUCHNIA WEGETARIAŃSKA

Nasz± specjalno¶ci± jest kuchnia wegetariańska, w której jeste¶my bardzo wybredni. Dlatego na wyjazdowe kursy zapraszamy najlepszych kucharzy wegetarian, którzy przygotowuj± dla nas zdrowe, pyszne posiłki, a wieczorami dziel± się z chętnymi swoim do¶wiadczeniem na kursie kuchni wegetariańskiej.

 Obrazek

Piotr Ważyński - specjalista od kuchni fusion, ł±czy elementy kuchni wegetariańskiej z całego ¶wiata, dodaj±c szczyptę innowacyjno¶ci. Na codzień szef kuchni w warszawskim Vega Barze, Green Way. Współautor wydanego na 4 płytach dvd multimedialnego podręcznika do gotowania: "Kuchnia wegetariańska. 4 pory roku".

Wyżywienie: Dwa duże wegetariańskie posiłki podane w formie szwedzkiego stołu - w cenie wyjazdu.

KURS KUCHNI WEGETARIAŃSKIEJ Wieczorne gotowanie pod okiem kucharzy, poł±czone z opowie¶ciami, teori± i praktycznymi wskazówkami.
Zajęcia praktyczne, jak w krótkim czasie przygotować pełnowarto¶ciowy, smaczny wegetariański posiłek.

KURS KUCHNI WEGE
200 zł - 5 dni

 

Joga dla dzieci, zajęcia kreatywne, opieka w cenie wyjazdu !

Obrazek

Czas zajęć jogi i opieki dla dzieci: podczas sesji jogi dla dorosłych.

Wiek: od 4-12 lat (w wyj±tkowych wypadkach młodsze dzieci tylko je¶li potrafi± współpracować w grupie z innymi dziećmi. Decyzja należy do osoby prowadz±cej zajęcia) .

ZAJĘCIA KREATYWNE

Zapraszamy dzieci w wieku:
- 4-5 lat – Maluszki zapraszamy na bajkowe, pełne niespodzianek, pobudzaj±ce wyobraĽnię zajęcia. Będziemy się bawić, wcielać w role, opowiadać sobie bajeczki i wspólnie poznawać ¶wiat.
- 6-9 lat – zapraszamy na niesamowite pełne niezapomnianych chwil, zabawy, gry, zajęcia plastyczne. Poprzez zabawę i zdrow± rywalizację nauczymy się zasad fair play, a na zajęciach plastycznych „ożywimy” zwykł± kartkę papieru.
- 10-12 lat - Starszaki zapraszamy na ekscytuj±ce zabawy ruchowe oraz plastyczne.

Kiedy rodzice ćwicz± jogę, dzieci spędzaj± konstruktywnie i ciekawie czas, pod kompetentn± opiek±. Zapraszamy na wspólne zabawy plastyczne i ruchowe, wspieraj±ce dzieci w poznawaniu się i integracji.

NARTY 
1. Wyci±g narciarski i łagodny stok 10m od o¶rodka ! 
2. Dojazd do stacji narciarskiej Dwie Doliny Wierchomla ( 15 min ) - najdłuższe wyci±gi w Polsce !


W cenie wyjazdu
Joga zapraszamy Państwa na 4 sesje jogi do wyboru oraz porann± sesję pranajamy. Lekcje odbywaj± się w następuj±cy sposób: wcze¶nie rano sesja pranajamy, rano do wyboru sesja dla pocz±tkuj±cych lub zaawansowanych, wieczorem do wyboru sesja dla pocz±tkuj±cych lub zaawansowanych. Wszystkie sesje jogi dla dorosłych trwaj± 90min, odbywaj± się w przestronnych salach, w pełni wyposażonych w sprzęt do jogi.
Joga dla dzieci - w trakcie porannych zajęć dla dorosłych prowadzone będ± 30min zajęcia jogi dla dzieci. Po zajęciach dla dzieci, a także w czasie trwania zajęć dla dorosłych (dotyczy sesji porannej i wieczornej), dzieci objęte będ± darmow±, profesjonaln± opiek±.
Opieka nad dziećmi - zapewniamy bezpłatn± opiekę nad dziećmi w trakcie trwania zajęć jogi dla dorosłych. Istnieje możliwo¶ć odpłatnego zostawienia dzieci pod profesjonaln± opiek± w innych godzinach w cenie 20zł/h.

Wyżywienie - o Państwa apetyt zadba nasz kucharz Piotr Ważyński, znany z wielu publikacji, a przede wszystkim z doskonałej kuchni. W cenie wyjazdu zawarte s± 2 obfite posiłki (¶niadanie, obiadokolacja) oraz "imbir" czyli poranne spotkanie przy ciepłym napoju imbirowym.

 

Kolacja sylwestrowa - 31 grudnia zapraszamy wszystkich na prawdziw± kulinarn± ucztę poł±czon± z dobra zabaw±. Mile widziane przebranie :). Mog± być Państwo pewni wyj±tkowego menu oraz niepowtarzalnej atmosfery tej nocy.

 

Ognisko z kapel± góralsk± z grillowanym oscypkiem !

 

Dodatkowo płatne

 

Kurs Kuchni Wegetariańskiej - serdecznie zapraszamy na kurs gotowania podczas którego będ± Państwo mieli możliwo¶ć zapoznania się z tajnikami kuchni wegetariańskiej oraz praktycznego nauczenia się przygotowywania smacznych i prostych potraw

Koszt 200 zł - 5dni

Kulig - w trakcie wyjazdu zorganizowany będzie kulig uwieńczony ogniskiem. Jest to wspaniała okazja do poznania okolicy, a także do nawi±zania nowych znajomo¶ci. (kulig zależny jest od warunków ¶niegowych :)) (30 zł za osobę)

 

Cennik do 15 grudnia 2015

Cena za osobę dorosł± w pokoju 2,3,4- osobowym: 1690 zł

Cena za dziecko w wieku 4 -12 lat: 950 zł

Cena za dziecko do lat 3 (na łóżku z rodzicami): GRATIS

 

Cena obejmuje:

* zakwaterowanie
* wyżywienie
* zajęcia jogi
jogę dla dzieci
* zajęcia kreatywne dla dzieci
* bal sylwestrowy
ognisko z kapel± góralsk± z grillowanym oscypkiem

 

Termin: 28.12.2015 - 3.01.2016 (start godzina 18, koniec godzina 12:30) 
Informacje: tel 666 923 666 mail zapisy@joga-joga.pl

 

ZAPISY 

Aby zarezerwować miejsce należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIA 

oraz wpłacić zadatek (płatny od osoby) na 2 numery kont:

ORGANIZATOR POBYTU:

400 pln na NUMER KONTA82 2030 0045 1110 0000 0099 3170 
PHU ARGA ul. Powst. Wlkp. 16 63-460 Nowe Skalmierzyce
 

Tytuł przelewu: "POBYT SYLWESTER Z JOGˇ 2015"

ORGANIZATOR ZAJĘĆ JOGI:

200 pln (od każdej osoby dorosłej); 100 pln (od każdego dziecko)
na NUMER KONTA: 39 1140 2004 0000 3902 7515 5337 
MORGULEC.COM S.C ul.Kiełpińska 6/5 01-707 Warszawa
Tytuł przelewu: "KARNET NA ZAJĘCIA JOGI SYLWESTER PIWNICZNA 2015"

 

  • Reszta kwoty płatna wył±cznie gotówk± na miejscu (nie akceptujemy kart).
  • Prosimy nie przelewać cało¶ci kwoty na konto.
  • Prosimy od wypełnienia formularzy zgłoszeniowych o wpłatę zadatku na konto w przeci±gu 2 dni roboczych.

 

Obrazek

JE¦LI MASZ JAKIE¦ PYTANIA ZADZWOŃ w godz. 9.00- 18.00 tel. kom. 666 923 666 LUB NAPISZ MAILA:zapisy@joga-joga.pl 

Zapraszamy :)

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft