RODZINNA MAJÓWKA Z JOGˇ 2015 :: MAZURY :: AKADEMIA ASAN
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


RODZINNA MAJÓWKA Z JOGˇ 2015 :: 10 DNI lub 4 DNI :: MAZURY :: AKADEMIA ASAN & JOGA-JOGA.PL :: Joga dla kręgosłupa :: Joga dla dzieci :: Opieka dla dzieci :: Kuchnia wegetariańska :: Masaże :: Taniec :: Wiktor Morgulec :: Janusz D±browski :: Adam Jan

RODZINNA MAJÓWKA Z JOGˇ 2015

Krutyń :: Mazury

Wyjazd występuje w 2 wariantach: 

pełen wariant 10 dni (24.04-3.05) lub skrócony 4 dni (30.04-3.05)

JOGA DLA POCZˇTKUJˇCYCH | JOGA DLA ĆWICZˇCYCH | JOGA DLA KRĘGOSŁUP | KAJAKI | MASAŻE | KUCHNIA WEGETARIAŃSKA | KONCERT GONGÓW I MIS | TANIEC DLA DZIECI | JOGA I ZAJĘCIA KREATYWNE DLA DZIECI

Wiktor Morgulec autor pierwszego polskiego multimedialnego podręcznika do nauki jogi
DVD "Joga dla pocz±tkuj±cych. START" zaprasza

 

Obrazek

MIEJSCE

Krutyń to urokliwa, położona w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego wie¶, znana przede wszystkim z przepływaj±cej przez ni± rzeki Krutyni i organizowanych na niej spływów kajakowych. Krutynia jest jednym z najciekawszych i najpiękniejszych szlaków wodnych w Polsce, a nawet w Europie. Krystaliczna woda, dziewicza, dzika przyroda, której bogactwem jest wspaniały ¶wiat fauny i flory, czyste powietrze oraz cisza – to doskonała odskocznia od codzienno¶ci i bodziec do bardziej aktywnego wypoczynku.

 

O¦RODEK MAZUR SYRENKA

Zamieszkamy w komfortowym o¶rodku Mazur Syrenka. Jest to kompleks wypoczynkowo - konferencyjny położony nad sam± rzek± Krutyni±. Na przeszło 6 hektarach terenów zielonych (las sosnowy, czę¶ć parkowa) znajduje się: zabytkowa restauracja, "Stara Kawiarnia" oraz HOTEL w stylu "pruskim", mieszcz±cy: plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki siatkowej, miejsca grillowe i ogniskowe. Wszystkie pokoje s± z łazienkami.

JOGA

Joga, której nauczamy to bezpieczne i precyzyjnie opracowane pozycje wg metody B.K.S Iyengara: wzmacniaj±ce i rozci±gaj±ce ciało, regeneruj±ce, poprawiaj±ce koncentrację, relaksuj±ce, pomocne przy problemach z kręgosłupem.

Wyj±tkow± cech± jogi Iyengara jest wykorzystanie licznych pomocy: koców, lin, kostek, pasków oraz specjalnie zaprojektowanych krzeseł, ławek i wałków. Umożliwiaj± one poprawne wykonywanie asan osobom o znacznych indywidualnych ograniczeniach. Szczegółowo opracowane pozycje lecz± różne dolegliwo¶ci prowadz±c ćwicz±cego ku pełnemu zdrowiu.
Każda sesja kończy się pozycjami relaksowymi.

Do wyboru 2 sesje jogi dziennie: JOGA 4 x 1,5h + poranne ćwiczenia oddechowe.

Sesje dla osób pocz±tkuj±cych i dla zaawansowanych.

NAUCZYCIELE

WIKTOR MORGULEC JOGA ŻOLIBORZ  

 

Wiktor Morgulec - dyplomowany nauczyciel wg. metody B.K.S Iyengara. Autor pierwszego, polskiego multimedialnego podręcznika do nauki jogi na DVD "Joga dla pocz±tkuj±cych. START" Jogę praktykuje od w 1999 roku. W latach 2002-2004 spędził pół roku w Indiach kształc±c się u najwybitniejszych nauczycieli metody B.K.S Iyengara w HIMALAYAN IYENGAR YOGA CENTRE w Dharamsala oraz w YOGANGA YOGA CENTRE w Dheradun. Współzałożyciel Centrum Joga Żoliborz oraz , Akademii Asan, oraz Portalu internetowego: joga-joga.pl. Ma wspaniał± żonę i czwórkę dzieci.

nauczyciel na wyjeĽdzie w terminie: 24.04 - 3.05

 

Adam Jan - Joga, jako odej¶cie od współzawodnictwa celem zwrócenia uwagi wgł±b siebie, poznawania możliwo¶ci kontroli własnego ciała i chęć zbliżenia się do wewnętrznej równowagi oraz wyciszenia, zaprowadziła Adama do Indii. Potrzeba dyscypliny pozwoliła mu na zgłębianie wiedzy w zakresie filozofii jogi, ćwiczeń fizycznych (asany) i oddechowych (pranajama). Z tym do¶wiadczeniem potwierdzonym certfikatem Yoga Alliance RYT 500 jest gotów dzielić się tym, co pozwala mu cieszyć się życiem - dobr± kondycj± nie tylko ciała, ale też umysłu.

nauczyciel na wyjeĽdzie w terminie: 24.04 - 30.04

 

Janusz D±browski- joga dla kręgosłupa Dyplomowany nauczyciel jogi, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od ponad 20 lat prowadzi zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, profilaktyki bólów kręgosłupa i masażu w Gabinecie Odnowy Biologicznej BIORELAX. Jogę praktykuję od 2003 roku w 2007 ukończył kurs nauczycielski Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Uczestniczy w warsztatach doszkalaj±cych , prowadzonych przez renomowanych nauczycieli jogi m.in. Gabrielę Giubilaro i Sharata Arora. Specjalista od JOGI DLA KRĘGOSŁUPA

nauczyciel na wyjeĽdzie w terminie: 30.04 - 3.05

 

KUCHNIA WEGETARIAŃSKA

Nasz± specjalno¶ci± jest kuchnia wegetariańska, w której jeste¶my bardzo wybredni. Dlatego na wyjazdowe kursy zapraszamy najlepszych kucharzy wegetarian, którzy przygotowuj± dla nas zdrowe, pyszne posiłki, a wieczorami dziel± się z chętnymi swoim do¶wiadczeniem na kursie kuchni wegetariańskiej

Piotr Ważyński – od ponad 20 lat jest wegetarianinem, współautorem multimedialnego podręcznika do gotowania: "Kuchnia wegetariańska-4 pory roku". Od 2005 roku jest zwi±zany z Akademi± Asan; prowadzi kursy kuchni wegetariańskiej na obozach jogi. Interesuje się dietetyk± i wpływem odżywiania na zdrowie człowieka w tym zapobieganiem chorobom cywilizacyjnym poprzez odpowiedni± dietę warzywno-owocow±. Był szefem kuchni wielu warszawskich restauracji: Guru, Biosfery, Vegabaru, Green baru, Vege-Miasta. Obecnie jest szefem kuchni w Krowarzywa. Specjalizuje się w kuchni fusion, ł±cz±cej  elementy kuchni wegetariańskiej z całego ¶wiata.

Wyżywienie: Dwa duże wegetariańskie posiłki podane w formie szwedzkiego stołu - w cenie wyjazdu.

 

KURS KUCHNI WEGETARIAŃSKIEJ Wieczorne gotowanie pod okiem kucharzy, poł±czone z opowie¶ciami, teori± i praktycznymi wskazówkami.
Zajęcia praktyczne, jak w krótkim czasie przygotować pełnowarto¶ciowy, smaczny wegetariański posiłek.
Każdy uczestnik kursu otrzymuje skrypt z przepisami do wykorzystania w domu - autorstwa kucharzy prowadz±cych.

 

DLA DZIECI

Zapraszamy rodziny z dziećmi. Codziennie podczas wszystkich zajęć jogi dla dorosłych będ± prowadzone zajęcia kreatywne i joga dla dzieci - w cenie wyjazdu :)

JOGA

Obrazek

Czas zajęć: 30 min dziennie
Wiek: od 4-12 lat

Zajęcia odbęd± się w trakcie porannych zajęć dla dzieci (równolegle do zajęć dla dorosłych) - prowadzi Ula.

 

 

 

 

Ula Kukulska

Dyplomowana instruktorka jogi. Uczestniczka wielu warsztatów u cenionych nauczycieli jogi. Ponadto zajmuje się tańcem i wszelkimi formami pracy z ciałem i ruchem. Od wielu lat prowadzi zajęcia jogi dla dzieci, m.in. w Joga Żoliborz. Swoje do¶widczenie pragnie przekazywać dzieciom na zajęciach tak, by asany stały się niezapomnian± przygod± i pasj±.

 

ZAJĘCIA KREATYWNE

Zajęcia prowadzi Ula Kukulska

Zapraszamy dzieci w wieku 4-12 lat. Oprócz zajęć jogi Ula zorganizuje dzieciakom czas przy zabawach ruchowych, plastycznych i muzycznych. Zajęcia będ± dostosowane do wieku i temperamentu dzieci, będzie to taka kreatywna ¶wietlica gdzie dzieci będ± mogły się poznać i zakolegować oraz spożytkować swoj± energię.

 

ATRAKCJE OKOLICY

KRUTYŃ – to urokliwa, położona w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego wie¶, znana przede wszystkim z przepływaj±cej przez miejscowo¶ć rzeki Krutyni i organizowanych na niej spływów kajakowych. Krutynia jest jednym z najciekawszych i najpiękniejszych szlaków wodnych w Polsce, a nawet w Europie. Legendarne spływy kajakowe rzek± Krutyni±, spływy łodziami (pychówki), wyprawy rowerowe, zwiedzanie interesuj±cych miejsc regionu np. Wojnowo, Park Dzikich Zwierz±t w Kadzidłowie, Mazurski Park Krajobrazowy.

 

DODATKOWO PŁATNE

 

KURS KUCHNI WEGETARIAŃSKIEJ Wieczorne gotowanie pod okiem kucharzy, poł±czone z opowie¶ciami, teori± i cennymi wskazówkami. Zajęcia praktyczne: jak w krótkim czasie przygotować pełnowarto¶ciowy i smaczny wegetariański posiłek. Każdy uczestnik kursu, otrzymuje skrypt z przepisami do wykorzystania w domu – autorstwa kucharzy prowadz±cych.

MASAŻ Janusz D±browski – fizjoterapeuta z ponad 20-letnim do¶wiadczeniem. Wykonuje masaż kręgosłupa obejmuj±cy nie tylko mię¶nie pleców, ale także mię¶nie karku i szyi. Zabiegi do indywidualnego omówienia na wyjeĽdzie (możliwe w terminie 30.04-3.05).

WARSZTATY TAŃCA DLA DZIECI Odbywać się będ± wieczorami. Poprowadzi je Ula Kukulska.

Warsztaty trwaj± 5 dni po 50 minut, koszt 200 zł.

KONCERT GONGÓW I MIS „K±piel w dĽwiękach” to wspaniały sposób, aby poczuć odprężenie w całym ciele – wszystko za spraw± przyjemnych wibracji, wydawanych przez gong oraz misy dĽwiękowe z Nepalu.

DOMOWY CHILL OUT :)

Je¶li zmęczy nas fizyczny wypoczynek, to mamy dla was w zanadrzu leniwe popołudnia i wieczory: gry planszowe, wieczorne pokazy filmowe, ognisko.

Zapraszamy dorosłych i dzieci do wspólnego grania.

DIXIT - gra na skojarzenia, pobudzaj±ca wyobraĽnię i wymagaj±ca odrobiny kreatywno¶ci i taktyki.

GENIUSZ - gra logiczna o prostych regułach i szerokich możliwo¶ciach wyboru i rozwoju sytuacji. Nie jest powtarzalna więc nie nudzi się łatwo.

SCRABBLE - tego tłumaczyć chyba nie trzeba, poł±czenie słownej sprawno¶ci z matematyczn± przebiegło¶ci± :)


Wyjazd występuje w 2 wariantach: 

pełen wariant 10 dni (24.04-3.05) LUB skrócony 4 (30.04-3.05)

 

WIĘCEJ INFORMACJI:

MAJÓWKA 10 dni (24.04-3.05).

https://www.joga.waw.pl/MAJOWKA_Z_JOGA_2015_24.IV3.V_Krutyn_10_dni_Mazury,319,0.html

CENY 

OSOBA DOROSŁA:

Pokój 1 osobowy: 1990 zł

Pokój 2,3 osobowy: 1850 zł

DZIECKO:

4-12 lat: 1270 zł

 

dziecko do lat 3: 0 zł 

MAJÓWKA 4 dni (30.04-3.05).

https://www.joga.waw.pl/_MAJOWKA_Z_JOGA_2015_30.V3.V_Krutyn_4_dni_Mazury,321,0.html

CENY LAST MINUTE OD 23.04

OSOBA DOROSŁA:

Pokój 1 osobowy: 1290 zł

Pokój 2,3 osobowy: 990 zł

DZIECKO:

4-12 lat: 650 zł

dziecko do lat 3: 0 zł

Obrazek


JE¦LI MASZ JAKIE¦ PYTANIA ZADZWOŃ w godz. 9.00- 18.00 tel. kom. 666 923 666

LUB NAPISZ MAILA:zapisy@joga-joga.pl 


Zapraszamy :)

 

 

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft