FERIE Z JOGˇ 2015 :: Ochotnica Dolna :: Wiktor Morgulec
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


FERIE Z JOGˇ 2015 :: Ochotnica Dolna :: Pensjonat Jurkowski *** :: Wiktor Morgulec, Adam Jan, Piotr Ważyński, Ula Kukulska

 

RODZINNE FERIE Z JOGˇ

17 stycznia - 24 stycznia 2015

JOGA DLA POCZˇTKUJˇCYCH - JOGA DLA ĆWICZˇCYCH - JOGA DLA DZIECI
ZAJĘCIA KREATYWNE DLA DZIECI - NARTY - KUCHNIA WEGETARIAŃSKA - TANIEC - MASAŻE

 

Obrazek

 


Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia ferii razem z Akademi± Asan. W tym roku planujemy jeszcze więcej atrakcji w tym samym urokliwym miejscu, co w latach poprzednich. Do Państwa dyspozycji będzie nasza wykwalifikowana kadra oraz obsługa pensjonatu Jurkowski***, znanego z wysokiej jako¶ci usług oraz rodzinnej atmosfery.


 Miejsce

Ochotnica Dolna jest urokliw± i spokojn± miejscowo¶ci± położon± w samym sercu Gorców, 20km od Szczawnicy. Blisko¶ć przyrody i wspaniały krajobraz otaczaj±cy to miejsce, ma zbawienny wpływ na ludzki umysł spragniony odpoczynku. W okolicy znajduje się wiele szlaków turystycznych, a na amatorów sportów zimowych czeka stacja narciarska Szczawnica oraz dziesi±tki lokalnych wyci±gów. Warto dodać, że w okolicy ¶niegu jest pod dostatkiem.


 


Zakwaterowanie Pensjonat Jurkowski***

Zapewniamy Państwu zakwaterowanie w obiekcie ¶wiadcz±cym usługi na najwyższym poziomie. Oprócz wysokiego standardu, pensjonat Jurkowski *** wyróżnia się niepowtarzaln± rodzinn± atmosfer±. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje 1, 2, 3 oraz 4-osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w : osobn± łazienkę, telewizor, telefon, a także bezpłatny dostęp do internetu. W o¶rodku znajduj± się między innymi: sauna, jacuzzi, bilard, piłkarzyki, sala dyskotekowa, bar. Na terenie o¶rodka dostępny jest parking oraz bacówka. 

Nauczyciele


 

ObrazekWiktor Morgulec - dyplomowany nauczyciel wg. metody B.K.S Iyengara. Jogę praktykuje od w 1999 roku. W latach 2002-2004 spędził pół roku w Indiach kształc±c się u najwybitniejszych nauczycieli metody B.K.S Iyengara w HIMALAYAN IYENGAR YOGA CENTRE w Dharamsala oraz w YOGANGA YOGA CENTRE w Dheradun. Współzałożyciel Centrum Joga Żoliborz oraz Joga Politechnika w Warszawie, Akademii Asan, oraz Portalu internetowego: joga-joga.pl. Ma wspaniał± żonę i czwórkę dzieci. 

 

Adam Jan Joga, jako odej¶cie od współzawodnictwa celem zwrócenia uwagi wgł±b siebie, poznawania możliwo¶ci kontroli własnego  ciała i chęć zbliżenia się do wewnętrznej równowagi oraz wyciszenia, zaprowadziłaAdama do Indii. Potrzeba dyscypliny pozwoliła mu na  zgłębianie wiedzy w zakresie filozofii jogi, ćwiczeń fizycznych (asany) i oddechowych (pranajama). Z tym do¶wiadczeniem potwierdzonym  certfikatem Yoga Alliance RYT 500 jest gotów dzielić się tym, co pozwala mu cieszyć się życiem - dobr± kondycj± nie tylko ciała, ale też  umysłu.

 

 

 


Kuchnia Wegetariańska / Kurs Kuchni Wegetariańskiej 


Oczyszczaj±ce działanie jogi uzupełnimy pełnowarto¶ciowym, bezmięsnym pożywieniem. Dwa duże, wegetariańskie posiłki dziennie, serwowane w formie szwedzkiego stołu zaspokoj± nawet najbardziej wymagaj±cych i wygłodniałych joginów.

 

Nasz± specjalno¶ci± jest kuchnia wegetariańska, w której jeste¶my bardzo wybredni. Dlatego na wyjazdowe kursy zapraszamy najlepszych kucharzy wegetarian, którzy przygotowuj± dla nas zdrowe, pyszne posiłki, a wieczorami dziel± się z chętnymi swoim do¶wiadczeniem na kursie kuchni wegetariańskiej.

 Obrazek


Piotr Ważyński -
 specjalista od kuchni fusion, ł±czy elementy kuchni wegetariańskiej z całego ¶wiata, dodaj±c szczyptę innowacyjno¶ci. Na codzień szef kuchni w warszawskim Vega Barze, Green Way. 
Współautor wydanego na 4 płytach dvd multimedialnego podręcznika do gotowania: "Kuchnia wegetariańska. 4 pory roku".

Wyżywienie: Dwa duże wegetariańskie posiłki podane w formie szwedzkiego stołu - w cenie wyjazdu.

KURS KUCHNI WEGETARIAŃSKIEJ Wieczorne gotowanie pod okiem kucharzy, poł±czone z opowie¶ciami, teori± i praktycznymi wskazówkami.
Zajęcia praktyczne, jak w krótkim czasie przygotować pełnowarto¶ciowy, smaczny wegetariański posiłek.
Każdy uczestnik kursu otrzymuje skrypt z przepisami do wykorzystania w domu.

KOSZT KURSU KUCHNI WEGE
200 zł - 5 dni

 

  Atrakcje w cenie wyjazdu

Joga - zapraszamy Państwa na 3 sesje jogi codziennie w podziale na grupy: poczatkuj±ce i zaawansowane do wyboru oraz porann± sesję ćwiczeń oddechowych dla wszystkkich. Lekcje odbywaj± się w następuj±cy sposób: wcze¶nie rano ćwiczeniaa oddechowe, rano do wyboru sesja dla pocz±tkuj±cych lub zaawansowanych, wieczorem do wyboru sesja dla pocz±tkuj±cych lub zaawansowanych. Wszystkie sesje jogi dla dorosłych trwaj± 90min, odbywaj± się w przestronnych salach, w pełni wyposażonych w sprzęt do jogi.


   


Zakwaterowanie - oferujemy Państwu zakwaterowanie w pensjonacie Jurkowski ***, znanym z wysokiego standardu usług oraz z niespotykanej życzliwo¶ci personelu i wła¶cicieli. Rodzinna atmosfera panuj±ca w pensjonacie, sprawia, że klienci wracaj± do niego przez długie lata. Gwarantujemy Państwu 7 noclegów w tym uroczym i przytulnym miejscu.


Wyżywienie - o Państwa apetyt zadba nasz kucharz Piotr Ważyński, znany z wielu publikacji, a przede wszystkim z doskonałej kuchni. W cenie wyjazdu zawarte s± 2 obfite posiłki (¶niadanie, obiadokolacja) oraz "imbir" czyli poranne spotkanie przy ciepłym napoju imbirowym. Jedzenie występuje w 2 wersjach: wegetariańskiej i wegańskiej, zawsze s± przygotowane potrawy dla dzieci bez przypraw.


Program wyjazdu

FERIE Z JOGˇ 2015 Ochotnica Dolna 

PENSJONAT JURKOWSKI ***

17.I.2015 – 24.I.2015 

 


17.I Sobota

16:00 zakwaterowanie
18:00 relaksacyjna sesja jogi dla wszystkich
19:30 kolacja
20:30 spotkanie informacyjne

 

 

18 - 23.I  Niedziela – Pi±tek

7:00 – 7:30 ćwiczenia oddechowe lub praktyka własna 
7:30 – 8.00 gor±cy imbir
8:00 – 9:30  sesja jogi dla osób zaawansowanych sala A / opieka dla dzieci /
8:00 – 9:30  sesja jogi dla osób pocz±tkuj±cych sala B / opieka dla dzieci /
9:30 ¶niadanie
10:30 wyjazd na narty lub czas wolny
16:00 powrót z nart
16:30 – 18:00 sesja jogi dla osób zaawansowanych sala B / opieka dla dzieci /
16:30 – 18:00 sesja jogi dla osób pocz±tkuj±cych sala A / opieka dla dzieci /
18:00 obiadokolacja
19:30 kurs kuchni wegetariańskiej Piotr Ważyński / pokazy filmów / gry planszowe /

 

24.I Sobota

7:30 – 8.00 gor±cy imbir
8:00 – 9:30  sesja jogi dla osób zaawansowanych sala A / opieka dla dzieci /
8:00 – 9:30  sesja jogi dla osób pocz±tkuj±cych sala B / opieka dla dzieci /
10:00 ¶niadanie / pożegnanie / wyjazd

 


Opieka dla dzieci / Zajęcia kreatywne


Ula Kukulska- Dyplomowana instruktorka jogi. Specjalistka od jogi dla dzieci. Rozwija swoje umiejętno¶ći pod okiem cenionych instruktorów. Pragnie przekazywać zdobyte już umiejętno¶ci i pogłębiać swoj± pasję. Prowadzi zajęcia jogi dla dzieci, w czasie których małe istoty poprzez wcielanie się w różne postaci oraz zabawę przenosz± się w magiczny ¶wiat asan. Pobudzaj±c jednocze¶nie swoj± wyobraĽnie, ćwiczenia przestaj± być nudne lecz staj± się niezapomnian± przygoda dla każdego malucha.

Prowadzi zajęcia kreatywne oraz jogę dla dzieci. Uczy w Joga Żoliborz.


 


Joga dla dzieci - w trakcie porannych i popołudniowych zajęć dla dorosłych prowadzone będ± zajęcia kreatywne dla dzieci oraz raz dziennie 30min zajęcia jogi dla dzieci od lat 3. 


Opieka nad dziećmi - GRATIS ! - w cenie wyjazdu zapewniamy bezpłatn± opiekę nad dziećmi od lat 3 - w trakcie trwania zajęć jogi dla dorosłych. Zapraszamy dzieci na ZAJĘCIA KREATYWNE - wspólne zabawy plastyczne i ruchowe, wspieraj±ce dzieci w poznawaniu się i integracji. Dzieci powyżej 3 roku życia musz± posiadać umiejętno¶ć funkcjonowania w grupie. 


Istnieje możliwo¶ć odpłatnego zostawienia pod opiek± dzieci poniżej 3 lat oraz pomiędzy sesjami jogi w cenie 20zł/h ( minimum 3 dzieci, w przypadku opieki nad jednym dzieckiem opłata wynosi 50 zł/h)- TYLKO PO WCZE¦NIEJSZYM USTALENIU TERMINU.


Obrazek

.

Obrazek


 

WIĘCEJ INFORMACJI : 

https://www.joga.waw.pl/FERIE_Z_JOGA_2015_Ochotnica_Dolna_Gory,316,0.html

 

 

JE¦LI MASZ JAKIE¦ PYTANIA ZADZWOŃ w godz. 9.00- 18.00 tel. kom. 666 923 666

 

LUB NAPISZ MAILA:zapisy@joga-joga.pl 


Zapraszamy :)

 


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft