FERIE Z JOGˇ 2015 :: Piwniczna Zdrój :: SKI HOTEL *** :: Wiktor M
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


FERIE Z JOGˇ 2015 :: Piwniczna Zdrój :: SKI HOTEL *** :: Wiktor Morgulec, Janusz D±browski, Ula Kukulska

 

RODZINNE FERIE Z JOGˇ

dla kręgosłupa

24 stycznia - 31 stycznia 2015

 

JOGA DLA POCZˇTKUJˇCYCH - JOGA DLA ĆWICZˇCYCH - JOGA DLA KRĘGOSŁUPA - JOGA DLA DZIECI
ZAJĘCIA KREATYWNE DLA DZIECI - NARTY - KUCHNIA WEGETARIAŃSKA - TANIEC - MASAŻE

 

Obrazek

 

 


Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia ferii razem z Akademi± Asan. W tym roku planujemy wiele różnorodnych atrakcji. Do Państwa dyspozycji będzie nasza wykwalifikowana kadra, do¶wiadczeni nauczyciele oraz obsługa SKI HOTEL ***, znanego z wysokiej jako¶ci usług oraz rodzinnej atmosfery.


 

 

Miejsce

W górskiej miejscowo¶ci Piwniczna-Zdrój znajduje się Ski Hotel -obiekt trzygwiazdkowy, wybudowany na fundamentach dawnego Schroniska Górskiego w Suchej Dolinie. To popularne w¶ród narciarzy miejsce zimowego wypoczynku.

Górna czę¶ć doliny potoku Czercz, maj±ca formę wielkiej nieckowatej hali, za któr± zalesiony teren gwałtownie się obniża – w cało¶ci zamieniono w wielki o¶rodek narciarski. Zimowym sportom sprzyja klimat – w otoczonym z trzech stron górami , a otwartym tylko na wschód zagłębieniu ¶nieg utrzymuje się długo, rzadko wiej± silne wiatry. Na stoku działa aż 10 wyci±gów narciarskich – 3 trudne, 4 łatwiejsze i 3 dla dzieci.

Zim± panuj± tu dobre warunki ¶niegowe umożliwiaj±ce uprawianie sportów zimowych. W stacjach narciarskich działa kilkana¶cie wyci±gów orczykowych i talerzykowych jak również wyci±gi krzesełkowe. Działaj± też serwisy narciarskie, wypożyczalnie sprzętu oraz szkółki narciarskie.

 

Zakwaterowanie SKI HOTEL ***

Zapraszamy Państwa do wtopionego w górski krajobraz obiektu - SKI HOTEL***. Z okien hotelu rozpo¶ciera się piękna panorama na Pasmo Radziejowej, Pasmo Jaworzyny Krynickiej oraz Dolinę Popradu. Oferujemy komfortowe pokoje 2,3 –osobowe, każdy z nich wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym , a także telewizor z  odbiorem kanałów naziemnych,  telefon oraz możliwo¶ć skorzystania z  ł±cza internetowego. W Sali Kominkowej, konferencyjnej oraz restauracji można korzystać z WiFi. Istnieje możliwo¶ć przyjazdu ze zwierzętami domowymi.

 

Do dyspozycji oddajemy Państwu:

 

* Bar oraz restaurację „Waniliowa” * Mini Spa * Plac zabaw dla dzieci * Baby room
* Grillowisko * Stół do bilarda * Tenis stołowy

piwniczna ski hotel korytarz

W hotelu Ski do dyspozycji Go¶ci jest sauna i gabinet masażu.

 

Zim± na miejscu działa szkółka narciarska i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

 

 

 

Nauczyciele

 

Obrazek

Wiktor Morgulec - dyplomowany nauczyciel wg. metody B.K.S Iyengara. Jogę praktykuje od w 1999 roku. W latach 2002-2004 spędził pół roku w Indiach kształc±c się u najwybitniejszych nauczycieli metody B.K.S Iyengara w HIMALAYAN IYENGAR YOGA CENTRE w Dharamsala oraz w YOGANGA YOGA CENTRE w Dheradun. Współzałożyciel Centrum Joga Żoliborz oraz Joga Politechnika w Warszawie, Akademii Asan, oraz Portalu internetowego: joga-joga.pl. Ma wspaniał± żonę i czwórkę dzieci.

 

 

 

 

 

 

 

Obrazek

Janusz D±browski - nauczyciel jogi, fizjoterapeuta, specjalista od jogi dla kręgosłupa, dyplomowany masażysta, absolwent Akadamii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od 20 lat prowadzi zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, profilaktyki bólów kręgosłupa i masażu. Jogę praktykuję od 2003 roku, w 2007 ukończył kurs nauczycielski Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Uczestniczy w warsztatach doszkalaj±cych , prowadzonych przez renomowanych nauczycieli jogi m.in. Gabrielę Giubilaro i Sharata Arora. Specjalista od JOGI DLA KRĘGOSŁUPA

  

 

 

Kuchnia Wegetariańska 

Oczyszczaj±ce działanie jogi uzupełnimy pełnowarto¶ciowym, bezmięsnym pożywieniem. Dwa duże, wegetariańskie posiłki dziennie, serwowane w formie szwedzkiego stołu zaspokoj± nawet najbardziej wymagaj±cych joginów.

Wyżywienie: Dwa duże wegetariańskie posiłki podane w formie szwedzkiego stołu - w cenie wyjazdu.

Codziennie rano w sali ¶niadaniowej serwowane jest ¶niadanie w formie bufetu. W restauracji Go¶cie mog± spróbować regionalnych specjałów.

 

 

 

 


Atrakcje w cenie wyjazdu

Joga zapraszamy Państwa na 4 sesje jogi w podziale na grupy: poczatkuj±ce i zaawansowane do wyboru oraz porann± sesję ćwiczeń oddechowych dla wszystkiuch. Lekcje odbywaj± się w następuj±cy sposób: wcze¶nie rano ćwiczenia oddechowe, rano do wyboru sesja dla pocz±tkuj±cych lub zaawansowanych, wieczorem do wyboru sesja dla pocz±tkuj±cych lub zaawansowanych. Wszystkie sesje jogi dla dorosłych trwaj± 90min, odbywaj± się w przestronnych salach, w pełni wyposażonych w sprzęt do jogi.


   

 

Zakwaterowanie - oferujemy Państwu zakwaterowanie w SKI HOTEL***, znanym z wysokiego standardu usług oraz z niespotykanej życzliwo¶ci personelu i wła¶cicieli. Rodzinna atmosfera panuj±ca w hotelu, sprawia, że klienci wracaj± do niego przez długie lata. Gwarantujemy Państwu 7 noclegów w tym uroczym i przytulnym miejscu.

Wyżywienie -  W cenie wyjazdu zawarte s± 2 obfite posiłki (¶niadanie, obiadokolacja) oraz "imbir" czyli poranne spotkanie przy ciepłym napoju imbirowym. Jedzenie występuje w 2 wersjach: wegetariańskiej i wegańskiej, zawsze s± przygotowane potrawy dla dzieci bez przypraw.

 

Program wyjazdu

FERIE Z JOGˇ 2015 PIWNICZNA ZDRÓJ

SKI HOTEL ***

24.I.2015 – 31.I.2015 (7 dni)


24.I Sobota

16:00 Zakwaterowanie
18:00 relaksacyjna sesja jogi dla wszystkich
19:30 kolacja
20:30 spotkanie informacyjne

 

25 -30.I  Niedziela– Pi±tek

7:30 – 7:50 ćwiczenia oddechowe lub praktyka własna 
7:50 – 8.00 gor±cy imbir
8:00 – 10:00  sesja jogi wspólna dla osób pocz±tkuj±cych i ćwicz±cych / opieka dla dzieci 
10:00 ¶niadanie
11:00 wyjazd na narty lub czas wolny
17:00 – 19:00 sesja jogi regeneracyjnej dla wszystkich / opieka dla dzieci /
19:00 obiadokolacja
20:00 pokazy filmów / kurs tańca /

 

31.I Sobota

 

7:30 – 7:50 ćwiczenia oddechowe lub praktyka własna 
7:50 – 8:00 gor±cy imbir

8:00 – 10:00 
sesja jogi wspólna dla osób pocz±tkuj±cych i ćwicz±cych/ opieka dla dzieci
10:00 ¶niadanie / pożegnanie / wyjazd

 

 

 

Opieka dla dzieci / Zajęcia kreatywne

 

Ula KukulskaDyplomowana instruktorka jogi. Specjalistka od jogi dla dzieci. Rozwija swoje umiejętno¶ći pod okiem cenionych instruktorów. Pragnie przekazywać zdobyte już umiejętno¶ci i pogłębiać swoj± pasję. Prowadzi zajęcia jogi dla dzieci, w czasie których małe istoty poprzez wcielanie się w różne postaci oraz zabawę przenosz± się w magiczny ¶wiat asan. Pobudzaj±c jednocze¶nie swoj± wyobraĽnie, ćwiczenia przestaj± być nudne lecz staj± się niezapomnian± przygoda dla każdego malucha. Prowadzi zajęcia kreatywne oraz jogę dla dzieci. Uczy w Joga Żoliborz.

 

Joga dla dzieci - w trakcie porannych i popołudniowych zajęć dla dorosłych prowadzone będ± zajęcia kreatywne dla dzieci oraz raz dziennie 30min zajęcia jogi dla dzieci od lat 3. 

 

Zapraszamy dzieci na ZAJĘCIA KREATYWNE - wspólne zabawy plastyczne i ruchowe, wspieraj±ce dzieci w poznawaniu się i integracji. Dzieci powyżej 3 roku życia musz± posiadać umiejętno¶ć funkcjonowania w grupie. 

Istnieje możliwo¶ć odpłatnego zostawienia pod opiek± dzieci poniżej 3 lat oraz pomiędzy sesjami jogi w cenie 20zł/h ( minimum 3 dzieci, w przypadku opieki nad jednym dzieckiem opłata wynosi 50 zł/h)- TYLKO PO WCZE¦NIEJSZYM USTALENIU TERMINU.


Zajęcia kreatywne

Zapraszamy dzieci w wieku:
- 3-5 lat – Maluszki zapraszamy na bajkowe, pełne niespodzianek, pobudzaj±ce wyobraĽnię zajęcia. Będziemy się bawić, wcielać w role, opowiadać sobie bajeczki i wspólnie poznawać ¶wiat.
- 6-9 lat – zapraszamy na niesamowite pełne niezapomnianych chwil, zabawy, gry, zajęcia plastyczne z elementami orgiami i kirigami. Poprzez zabawę i zdrow± rywalizcję nauczymy się zasad fair play, a na zajęciach plastycznych „ożywimy” zwykł± kartkę papieru.
- 10-12 lat - Starszaki zapraszamy na ekscytuj±ce zabawy ruchowe oraz plastyczne. Wspólnie będziemy tworzyć postaci z orgiami, eksperymentować z kartk± papieru, dowiemy się co to jest mandala, każdy będzie miał szansę stworzyć własn± indywidualn± mandalę. 

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Dodatkowe atrakcje

Narty - wszystkim amatorom sportów zimowych polecamy okoliczne stacje narciarskie..

Kurs Tańca dla dorosłych - kurs trwa 5 dni, koszt 200 pln od osoby.

 

 

 

Cena wyjazdu


POKÓJ   CENA
2,3 osobowy ~ os. dorosła        ~ 1566 pln
2.3 osobowy ~ dziecko 4-12 lat ~ 920 pln


Cena obejmuje:

 

* zakwaterowanie
* wyżywienie
* zajęcia jogi
* joge dla dzieci
* zajęcia kreatywne dla dzieci


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft