Maraton Jogi 2014 Wierchomla
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


II Górski Maraton Jogi w Wierchomli - go¶ć specjalny JAKI NETT ( USA ) - 2 dni jogi do wyboru dla każdego :: na stres :: 108 Powitań Słońca - zapisz się już dzi¶ !

 • 30-31 sierpnia
30-31 sierpnia 2014
II edycja Górskiego Maratonu Jogi w Wierchomli w górach- go¶ć specjalny -JAKI NETT - senior nauczycielka z USA !

GMJ MARATON JOGI 2014 jaki nett

II Górski Maraton Jogi  w Wierchomli to dwudniowe warsztaty jogi z udziałem go¶cia specjalnego z zagranicy: Jaki Nett ( USA ) 35 lat do¶wiadczenia. Program imprezy zawiera:

- zajęcia jogi z Jaki Nett
- zajęcia jogi w formule RUCH -ODDECH – RELAKS – „Pokonaj stres”
- zajęcia jogi przygotowawcze do 108 powitań słońca
- 108 powitań słońca - WSTĘP WOLNY !!!
- wspólne wegetariańskie posiłki

Maraton jogi jest imprez± dla osób pocz±tkuj±cych i już ćwicz±cych. Osoby, które ukończ± 108 powitań słońca  i maj± wykupiony pakiet startowy mog± wzi±ć udział w konkursie i wygrać super nagrody. Jury maratonu wybierze 3 najlepsze hasła ( tematy będ± ogłoszone w dniu maratonu ) i przyzna 3 nagrody:
 

Spo¶ród wszystkich haseł jury Maratonu wybierze 3 najlepsze i przyzna 3 super nagrody:
WAKACJE Z JOGˇ W WIERCHOMLI
PROFESJONALNY ZESTAW DO JOGI
KOMPLET KOSMETYKÓW FIRMY ORGANIQUE + PŁYTYDVD:

GMJ MARATON JOGI 2014

PROGRAM WYJAZDU:
 

 

 30 sierpnia 2014
 

 •     12.00 – 13.00 – Rejestracja osób, które nie dokonały zgłoszenia on – line, rejestracja uczestników Maratonu oraz odbiór pakietów startowych
 •     12.30 – 13.30 – Wspólny lunch
 •     14.00 – 15.00 sobota – WPROWADZENIE DO JOGI – go¶ć specjalny Maratonu – Jaki Nett senior nauczycielka jogi z USA z Kalifornii. 35 lat do¶wiadczenia! ( tłumaczone)
 •     15.00 – 16.00 – Pokonaj stres – zajęcia jogi, profilaktyczne skierowane na zdrowie opanowanie stresu – prowadzi Wiktor Morgulec
 •     17.30 – 19.00 – Zajęcia jogi z go¶ciem specjalnym Maratonu – Jaki Nett senior nauczycielka jogi z USA z Kalifornii. 35 lat do¶wiadczenia! ( tłumaczone)  
 •     19.00 – 20.00 – Wspólna kolacja vege grill z udziałem naszych go¶ci specjalnych


31 sierpnia 2014
 

 •     8.00 – 9.00 – Zajęcia przygotowawcze do Maratonu jogi – prowadzi Wiktor Morgulec
 •     9.00 – 9.30 – Przerwa na wodę imbirow± dla wszystkich
 •     9.30 – 10.30 – Zajęcia jogi z go¶ciem specjalnym Maratonu – Jaki Nett senior nauczycielka jogi z USA z Kalifornii. 35 lat do¶wiadczenia ! ( tłumaczone)
 •     10.30 – 12.00 – Wspólne ¶niadanie  
 •     12.00 – 13.00 – Rejestracja uczestników którzy nie dokonali zgłoszenia on – line, rejestracja uczestników oraz odbiór pakietów startowych
        14.00 – 15.30 – 108 Powitań Słońca – II Górski Maraton Jogi WSTĘP WOLNY
 • 16.00 – 18.00 – Wspólny posiłek vege grill z udziałem naszych go¶ci specjalnych
GMJ MARATON JOGI 2014


Co mi to da?

Udział w ogólnopolskiej imprezie, która skupia ludzi o wspólnej pasji oraz wspólnym celu jakim jest promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia. Ćwiczenia wykonywane podczas maratonu pozwol± Ci:
• wzmocnić ciało,
• wyregulować oddech,
• poprawić koncentrację.
Kto może wzi±ć udział ?
Każdy może wzi±ć udział w maratonie. Odbierz bezpłatny zestaw ćwiczeń z dokładnym omówieniem każdej pozycji. Spróbuj wykonać ćwiczenia zgodnie ze wskazówkami. Ćwicz codziennie i wzmacniaj swój organizm.
Ten specjalny 6 dniowy kurs jogi przygotowuje do maratonu jogi. Będziesz dostawać od nas kolejne lekcje – całkowicie za darmo. Po takim kursie i przygotowaniu masz szanse wygrać nagrody!


GMJ DARMOWY KURS JOGI

- wszystkie zajęcia jogi
- wszystkie wspólne posiłki 
- pakiet startowy (koszulka, wjazd wyci±giem, woda, prezenty od sponsorów) 

295 zł – płatno¶ć on-line
320 zł – płatno¶ć na miejscu
285 zł – dla uczestników I Górskiego Maratonu Jogi w Wierchomli 2013
245 zł – dla uczestników 7 dniowego turnusu 23.08- 30.08 WAKACJI Z JOGˇ z JAKI NETT 2014

PAKIET 1 dniowy ( 30.08 lub 31.08)

 
- zajęcia jogi w wybranym dniu
- wspólne posiłki w wybranym dniu
- pakiet startowy (koszulka, wjazd wyci±giem, woda, prezenty od sponsorów)

195 zł – płatnosć on-line
230 zł – płatno¶ć na miejscu
185 zł – dla uczestników I Górskiego Maratonu Jogi w Wierchomli 2013
155 zł – dla uczestników 7 dniowego turnusu 23.08- 30.08 WAKACJI Z JOGˇ z JAKI NETT 2014
 

108 POWITAŃ SŁOŃCA – wstęp wolny dla każdego !

OPINIE I ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW
I Górskiego Maratonu Jogi w Wierchomli 2013:


I Górski Maraton jogi -relacja

"Jechałam do Wierchomli z pewnymi obawami, 108 Powitań Słońca - dam radę?
Pomy¶lałam, że to dobra okazja, aby sprawdzić zarówno swoje możliwo¶ci, jak i ograniczenia. Na miejscu okazało się, że ludzie s± tak fajni, atmosfera przyjazna, nauczyciel pomocny, iż przestało mieć znaczenie, czy ukończę ten maraton, czy nie. Wielk± przyjemno¶ci± dla mnie było samo przebywanie w towarzystwie osób maj±cych wspóln± pasję - jogę. Zorganizowanie maratonu uważam za doskonały pomysł. To okazja do poznania ludzi id±cych t± sam± ¶cieżk±, wymiany do¶wiadczeń i pozytywnej energii.  Do tego piękna okolica, pozwalaj±ca odetchn±ć ¶wieżym, górskim powietrzem. Prawdziwa uczta dla ciała, umysłu i ducha. Dziękuję:)"


Małgorzata


"Zobaczyłam w gazetce plakat,zakre¶liłam w kalendarzu termin,ustaliłam priorytety-by codziennie rano, przez dwa miesi±ce, jeĽdzić na rowerze a to w las, a to na ł±kę, a to na jeszcze inny plac zabaw, tak by cał± swoj± osob± powitać Słońce. Nauczyć się, jak ¶wiadomo¶ć przykleić do każdego centymetra skóry.Jak czynno¶ć fizyczn± poł±czyć z pragnieniem, ze sztuk±, z delikatno¶ci±, gracj±, ale przede wszystkim z umysłem...by nieco rozci±gn±ć jego granice :) No i udało się...Polecam serdecznie a "niedowiarkom ręczę, że jednak można oprzeć się o tęczę"...
Chylę czoło pomysłodawcom, organizatorom i sponsorom za dopracowanie każdego szczegółu imprezy.Nie było chyba osoby, która by się ¶wietnie nie bawiła...” Maraton był dla mnie przygod± życia :)"

Beata Szymura ( laureatka konkursu: I miejsce. Za hasło: „Joga to sztuka układania siebie”

I Górski Maraton jogi -relacja


"Ten Górski Maraton Jogi był pierwszy dla mnie nie tylko z nazwy.To wspaniały pocz±tek mojej przygody z jog±.  Mam tak± nadzieję i głębokie przekonanie . Wcze¶niej miałam tylko dużo chęci i kilka nieudanych prób rozpoczęcia regularnych ćwiczeń. Wiadomo¶ć o Maratonie i doł±czony do niej darmowy kurs podstawowych asan okazał się dla mnie strzałem w dziesi±tkę. Motywacja była ogromna tym bardziej, że lokalizacja w górach i to tam, gdzie jeszcze nie byłam. Zawzięłam się i miesi±c ćwiczeń bardziej lub mniej regularnych przed Maratonem dał mi poczucie coraz większej lekko¶ci ( we wszystkim) i przekonanie ,że to jest TO. Na Imprezę wybrałam się ¶rodkami komunikacji publicznej (a pragnę zaznaczyć,że mieszkam na Mazurach) więc możecie sobie wyobrazić tę drogę przez mękę. Warto było. Zajęcia poprzedzaj±ce i sam Maraton spełniły wszystkie moje oczekiwania . Mnóstwo pozytywnej energii podczas całej imprezy i brak jakiegokolwiek "ci¶nienia" na wyczynowo¶ć były dla mnie chyba największym plusem .No i te widoki Beskidu S±deckiego ! Oczywi¶cie żałuję , że komisja nie doceniła moich wypocin literackich, czego skutkiem byłoby zdobycie atrakcyjnej nagrody, ale to w żaden sposób nie zmienia mojego zdania o imprezie. Prowadz±cemu zajęcia (Wiktor Morgulec) i całej ekipie organizatorów dziękuję za to, że stwożyli mi możliwo¶ć przeżycia tych cudownych chwil . Do zobaczenia za rok."

Danuta Szot

I Górski Maraton jogi -relacja


"Jechałam na maraton w poczuciu, że będzie to kolejny punkt zwrotny w moim życiu i choć było sporo przeszkód po drodze to dotarłam na miejsce.Maraton był dla mnie sporym wyzwaniem (mam kłopoty ze stawami) i w my¶l, że "co mnie nie dobije to mnie wzmocni" stanęłam na macie razem z innymi. Spokojny głos prowadz±cych i niesamowita energia grupy, przy wsparciu otaczaj±cej przyrody spowodowały, że skoncentrowałam się na ćwiczeniach tak bardzo, że kiedy padło słowo 108 byłam zdziwiona, że to już koniec. Chwilę póĽniej,  zamiast zmęczenia poczułam falę energii i rado¶ć, że jestem w tym miejscu. Maraton wzmocnił nie tylko ciało, ale szczególnie dał mi odczuć jak bardzo ciało  zależy od stanu umysłu. Dzi¶ moja praktyka jogi i medytacji jest jeszcze bardziej uważna. Pozdrawiam i czekam na kolejny maraton"
metta


Beata Dutkiewicz


"Maraton był pierwszym dniem urlopu; każdy następny dzień chciałam rozpoczynać podobnie; panorama tatrzańskich szczytów, słońce i kilkudziesięcioosobowa grupa dała tak± energię, że po 108 powitaniach słońca miałam ochotę na dalsze 108J; maraton jogi już wpisuję w przyszłoroczne plany wakacyjne"
 
 Magda Grodzka

I Górski Maraton jogi -relacja

"Niezapomniana przygoda w szalenie przyjaznym otoczeniu ludzi i natury. Całe spotkanie pełne mega pozytywnej energii :)) Pogoda idealna podobnie jak nastroje uczestników. Miło jest spotkać tyle osób z roznych stron Polski w jednym miejscu, których ł±czy joga. Oby wiecej takich pomysłów i inicjatyw."

Agnieszka

"Dla mnie Maraton był na pewno wyzwaniem i okazj± do sprawdzenia samej siebie, a dodatkowo szans± na wygranie jogi w Indiach :) Gratuluję pomysłu, wyboru miejsca i mam nadzieję, że w przyszło¶ci odbęd± się kolejne."

Pozdrawiam,
R. Durałek

I Górski Maraton jogi -relacja

"Dla mnie Maraton Jogi jest przede wszystkim nadziej±, że taka inicjatywa w Polsce będzie miała za kilka lat setki a nie dziesi±tki chętnych, że pomoże w przekonaniu ludzi do spędzania wolnego czasu w sposób zdrowy i aktywny oraz bogaty w nowe, ciekawe znajomo¶ci."

Pozdrawiam,
Karolina Rudnicka


"¦wietna impreza :). Można poprawić swoj± technikę, sprawdzić swoj± wytrzymało¶ć ale przede wszystkim zrobić co¶ razem. W całej imprezie fajne jest to, że nikt nie traktuje tego jako wydarzenia sportowego gdzie trzeba osi±gn±ć najlepszy wynik ale jako wspóln± zabawę. Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w Górskim Maratonie Jogi. Mam nadzieje, że za rok znowu będzie możliwo¶ć wzięcia w nim udziału.
Pozdrawiam
Agnieszka
Maraton Jogi jak juz kto¶ powiedział "to przygoda na szczycie" ja się doł±czam do tych słów. Dziękuje za wspóln± zabawę :) i  do zobaczenia w przyszłym roku. :) "

Barbara

I Górski Maraton jogi -relacja
"Maraton był dla mnie ... przygod±. Jedna z laureatem powiedziała, że przygod± na szczycie. Jednak dla mnie to była po prostu przygod±. Spotkaniem. Bo każde spotkanie drugiej osoby to przygoda. A jak ta druga osoba ma takie same pasje , co dopiero jest co wspominać.:-)
Agata
Maraton był dla mnie fantastyczn± inicjatyw± propaguj±c± jogę. Przyjemna atmosfera, doborowe towarzystwo i otoczenie gór. Sama przyjemno¶c. Nawet słońcu się podobało bo na nas regularnie przy¶wiecało w czasie Surya Namaskar. Oby czę¶ciej i gęsciej z takimi pomysłami, w my¶l maksymy: nie pytaj co ¶wiat może zrobic dla ciebie, ale co ty możesz zrobic dla ¶wiata.
Pozdr i do zobaczenia za rok"

Anna

"Maraton miał być dla mnie wyzwaniem. Okazał się przede wszystkim fantastycznym spotkaniem z ciekawymi i m±drymi ludĽmi, których ł±czy pasja i spojrzenie na ¶wiat. Zmaganie się ze sob± zeszło na dalszy plan, wygrała chęć, żeby zrobić to RAZEM. Maraton jogi to ¶wietna impreza, w pięknym miejscu, na któr± na pewno wrócę. Pozdrawiam serdecznie"

Emilia WoĽniak
 
I Górski Maraton jogi -relacja
 

W doborowej atmosferze zmierz się z samym sob±.

REZERWACJAwięcej info:


www.maratonjogi.pl


GMJ MARATON JOGI 2014


ORGANIZATORZY:

joga-joga  Joga-Joga.pl

Ogólnopolski serwis internetowy o tematyce po¶więconej jodze, zdrowemu, pożytecznemu stylowi życia. To największe w Polsce:

 • kompendium wiedzy o jodze i tematach pokrewnych.
 • baza szkoł jogi,
 • kalendarium wydarzeń jogicznych
 • sklep z akcesoriami do jogi

logo-dwie-doliny***Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort

Nowoczesny kompleks z bogat± ofert± dla miło¶ników gór, zarówno w lecie, jak i w zimie. Przepiękne widoki i ¶wieże powietrze zachęcaj± do odkrywania uroków beskidzkich szczytów i podejmowania wyzwań sportowych. Hotel położony jest blisko stoków, nieopodal jednej z największych w Polsce Stacji Narciarskich Dwie Doliny Muszyna Wierchomla.

WejdĽ na stronę…

 
 

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft