Produkt Tygodnia - FELT SENSE METHOD. METODA GŁĘBOKIEGO ODCZUWANIA DVD ORAZ PENDRIVE
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Produkt Tygodnia - FELT SENSE METHOD. METODA GŁĘBOKIEGO ODCZUWANIA DVD ORAZ PENDRIVE

  • poniedziałek, 25 listopada 2019
Metoda Głębokiego Odczuwania buduje ¶wiadomo¶ć pracy mię¶ni głębokich i mię¶ni dna miednicy, kluczowych dla prawidłowego funkcjonowania ciała. Film składa się z 18 lekcji, na których Jaki Nett prezentuje założenia metody i instrukcje wykonania kilkunastu asan kluczowych dla treningu mię¶ni głębokich.
 
METODA FELT SENSE
 
Metoda FSM jest wyj±tkowa, gdyż dotyczy leczenia niemożno¶ci trzymania moczu na trzech stopniach:
Krok 1: adresowany jest do psychologicznych aspektów nietrzymania moczu u kobiet
Krok 2: jest wprowadzeniem do anatomii dna miednicy i mię¶ni pomocniczych
Krok 3: wprowadza wła¶ciw± pozycję wyrównuj±c±, która ułatwia ¶wiadomo¶ć mię¶ni przepony miedniczej, to ważny krok aby nauczyć się z nich korzystać a także dowiedzieć się jak pozycje jogi pomagaj± wzmacniać mię¶nie miednicy.
W metodzie Felt Sense kontrakcja mię¶ni miednicy jest oparta na pocz±tku głównie na pozycji siedz±cej. Wprowadzono 12 „kontaktów” mię¶ni, które ucz± jak ¶ci±gać mię¶nie dna miednicy. S± to specyficznie umiejscowione mię¶nie kurczliwe, które odpowiadaj± za trzymanie moczu i rozluĽnianie pochwy.
MężczyĽni również skorzystaj± z tej wiedzy, już choćby w celu lepszego zrozumienia bliskiej kobiety, która cierpi na niemożno¶ć trzymania moczu, aby pomóc jej z tego wyj¶ć, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym.
Dodatkowo, anatomia mię¶ni przepony miedniczej u kobiet i mężczyzn jest bardzo podobna. Zrozumienie jak wzmacniać mię¶nie miednicy może pomóc mężczyznom w utrzymaniu zdrowej prostaty i zwiększyć przyjemno¶ć seksualn±.
 
PRODUKT DOSTĘPNY W DWÓCH WERSJACH DO NABYCIA W SKLEPIE JOGA-JOGA.PL!
 
 
Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Czerwca 2021
Następne
PW¦CPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft