Janusz Szopa Mecenasem Pomocy Społecznej.
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Janusz Szopa Mecenasem Pomocy Społecznej.

  • czwartek, 14 stycznia 2016
  • opracował: Justyna Moćko
Janusz Szopa. Swego czasu współpracował z Jerzym Owsiakiem przy Wielkiej Orkiestrze ¦wi±tecznej Pomocy, Przystanku Woodstock. Popularyzuje jogę w ¶rodowisku naukowym, gdyż jest profesorem AWF dr hab. Organizuje konferencje, warsztaty, wyjazdy, prowadzi studia podyplomowe, kursy instruktorskie. W zeszłym roku został laureatem Plebiscytu Człowiek 25 - lecia i najlepszym według studentów nauczycielem na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Teraz wiemy, że jest również wolontariuszem. 
szopa mecenasem pomocy spolecznej
Pod koniec roku 2015 z r±k prezydenta miasta Częstochowy Janusz Szopa otrzymał tytuł mecenasa pomocy społecznej.
Wyróżnienie to zostało mu przyznane za wykonywan± przez niego pracę wolontariusza prowadz±cego zajęcia z zakresu technik relaksacyjnych w Stowarzyszeniu Hospicjum Dar Serca oraz kilkukrotn± organizację wczasów z jog± dla Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Skrawek Nieba.
szopa mecenasem pomocy spolecznej 
Serdecznie gratuluję i jestem pełna podziwu, że przy tak wielu zawodowych obowi±zkach, Januszu, znajdujesz czas na wolontariat. Wolontariat, który jest pięknym, szlachetnym gestem wobec potrzebuj±cych.
Relacja z wydarzenia na stronie miasta: https://www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=6523
Justyna Moćko
Justyna@joga.pl
Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Czerwca 2021
Następne
PW¦CPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft