Janusz Szopa laureatem Plebiscytu Człowiek 25-lecia w Częstochowie.
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Janusz Szopa laureatem Plebiscytu Człowiek 25-lecia w Częstochowie.

  • ¶roda, 4 czerwca 2014
  • autor: Katarzyna Ozimek
Z okazji ćwierćwiecza wolnej Polski "Gazeta Wyborcza" ogłosiła plebiscyt na Wydarzenie i Człowieka 25-lecia w Częstochowie. Uznano, że warto w ten sposób wyróżnić ludzi, którzy wywarli największy wpływ na rozwój i charakter miasta. Miło nam poinformować, że profesor Janusz Szopa znalazł się w¶ród laureatów tego plebiscytu, a w częstochowskim Ratuszu 21 maja odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów.
Janusz Szopa
Cieszy nas, że głosuj±cy docenili wszechstronn± działalno¶ć Profesora, m.in. niepodważalny wkład w rozwój Politechniki Częstochowskiej, której to uczelni był rektorem w latach 1996-2002, ale przede wszystkim Jego ogromne zasługi dla rozwoju jogi!
Gratulujemy Laureatowi!
 Katarzyna Ozimek
Portal joga-joga.pl doł±cza się do gratulacji! Bardzo się cieszymy i życzymy wielu sukcesów w popularyzacji i uczeniu jogi.
Justyna Moćko
 
Janusz Szopa
Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Czerwca 2021
Następne
PW¦CPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft