Codex Alimentarius - sprawdź czym jest i dlaczego budzi, aż takie kontrowersje ?
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Codex Alimentarius - sprawdź czym jest i dlaczego budzi, aż takie kontrowersje ?

niedziela, 25 października 2009

Newsletter Specjalny Codex Alimentarius - sprawdź czym jest i dlaczego budzi, aż takie kontrowersje Codex Alimentarius -Kodeks Żywieniowy to zbiór kontrowersyjnych regulacji dotyczących produkcji i dystrybucji żywności - planowane wejście w życie 31 grudzień 2008. Obowiązkowego stosowania w niej: -antybiotyków, -hormonów wzrostu, -dodatków do żywności, -pestycydów, -organizmów genetycznie modyfikowanych GMO Przepisy dotyczą również: zdrowej żywności, ziołolecznictwa, terapii naturalnych i innych Dlaczego nic o tym nie słychać w głównych mediach ? - też nas to dziwi więc zaczynamy dyskusję.

Zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowych oraz informacji o konferencjach dotyczących regulacji kodeksu.

WYWIADY I FILMY : http://www.beta.joga-joga.pl/pl67/gallery55/codex_alimentarius_kodeks_zywieniowy_zbior_kontrow
FORUM :

"Codex Alimentrius a nasze zdrowie"
(cykl seminariów)

WARSZAWA 27.10.09
WROCŁAW 28.10.09
POZNAŃ 29.10.09 GOŚĆ SPECJALNY KONFERENCJI:

Jane Burgermeister, austriacka dziennikarka pisząca do British Medical Journal, Nature czy złożyła w austriackiej prokuraturze oraz FBI (w amerykańskiej ambasadzie) zarzuty przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia oraz min. firmie Baxter, która produkuje szczepionki, a której przedstawiciele zasiadają min. w WHO ( Światowej Organizacji Zdrowia ).
Szokujące informacje dotyczące szczepionek na świńską i ptasią grypę i nie tylko zobacz krótki wywiad:
http://www.youtube.com/watch?v=B0l49QS1y0I
Co to jest CODEX ALIMENTARIUS ?


Dr. R.Verkerk wyjaśnia - zobacz koniecznie:
http://www.youtube.com/watch?v=Ayvkr0CC3Dg&feature=player_embedded Szczepienia, leki farmakologiczne, żywność modyfikowana genetycznie,
delegalizacja tradycyjnych metod leczniczych a odpowiedzialność
za własne zdrowie, medycyna naturalna, żywność
naturalna i ekologiczna, wolność wyboru.

Dowiedz się więcej, co możesz zrobić dla siebie i bliskich!
Co jest niepokojącego w Codex Alimentarius ?
( Kodeks Żywnościowy )
* Komisja Kodeksu Żywnościowego"Codex Alimantarius" ( FAO - ONZ ) spotyka się na zamkniętych sesjach. Uczestniczą w nich nie wybrani przez społeczeństwo biurokraci rządowi z różnych krajów świata
* Prawdziwe organizacje konsumenckie są bardzo nielicznie reprezentowane na sesjach KKŻ
* KKŻ opracowuje zalecenia żywnościowe, które przeważnie okazują się być bardzo restrykcyjnymi regulacjami szczególnie dla substancji wspomagających zdrowie, takich jak suplementy diety
* Komisja KŻ pod pozorem promowania wolnego handlu, w rzeczywistości blokuje go, a w szczególności blokuje rynek ziół i suplementów
* Komisja KŻ jest wysoce scentralizowaną organizacją, kierowaną z "góry w dół" przez elity rządowe
* KKŻ pracuje nad stworzeniem światowych standardów wdrażanych pod pozorem "harmonizacji", które w ogóle nie uwzględniają zróżnicowanych potrzeb i interesów wielu rożnych społeczności świata, jak i nie uwzględniają ich różnic biologicznych
* Spotkania Komisji Kodeksu Żywnościowego nie są otwarte dla publiczności
* Media międzynarodowe i krajowe nie wykazują zainteresowania spotkaniami Kodeksu
* Spotkania Kodeksu nie są komentowane publicznie w mediach, dlatego nie są znane ogółowi społeczeństwa
Pomimo że przyjęcie przez kraje różnych standardów i wytycznych opracowanych przez Kodeks jest teoretycznie opcjonalne, utworzenie Światowej Organizacji Handlu (WTO) 1 stycznia 1995 zmieniło zasadniczo ich międzynarodowy status, poprzez to, że są one coraz częściej wykorzystywane przez WTO jako benchmark w rozsądzania międzynarodowych sporów handlowych dotyczących żywności. W związku z tym potencjalne zagrożenie uwikłania w taki spór i potencjalnych strat skutecznie sprawia, że przyjęcie wytycznych Kodeksu i jego norm staje się obowiązkowe, w tym sensie, że nie pozostawia członkom WTO praktycznie żadnej opcji, poza ich przestrzeganiem. Zważywszy zatem, że w sumie z 149 krajów jest obecnie członkami WTO, a także że normy lub wytyczne Kodeksu już teraz istnieją w praktyce dla każdego typu żywności, oznacza, że oddziaływanie Kodeksu już teraz skutecznie bezpośrednio wpływa na zdecydowaną większość osób na naszej planecie. W uzupełnieniu do norm dotyczących zwykłej żywności, Kodeks wyznacza również standardy i wytyczne dotyczące, między innymi: witamin i mineralnych suplementów żywnościowych, oświadczeń dot. właściwości leczniczych, żywności ekologicznej, żywności genetycznie zmodyfikowanej, etykietowania żywności, reklamy, dodatków do żywności i zawartości pestycydów. Co istotne, w związku z tym, co wykażemy poniżej, nieuniknionym rezultatem Kodeksu jest postawienie interesów gospodarczych zwłaszcza firm farmaceutycznych i chemicznych przed zdrowiem ludzkim we wszystkich tych dziedzinach.

Paul Anthony Taylor: Future of food - Przyszłość żywności

Mel Gibson wyraża swoje zaniepokojenie atakami FDA kierującego się wytycznymi Codex Alimentrius na naturalne środki lecznicze w USA. Jednakże za sprawą jego zaleceń problem ten dotyka nie tylko USA ale i całego świata.

John Hammell, założyciel International Advocates for Health Freedom powiedział: jeżeli Codex Alimentarius - Kodeks Żywnościowy zostanie wprowadzony , wówczas zioła, witaminy, minerały, homeopatyczne leki, aminokwasy i inne naturalne środki stosowane przez większość Twojego życia - znikną. Celem Codex Alimentarius jest przesunięcie wszelkich środków leczniczych do kategorii 'na receptę' tak, aby mogłyby być kontrolowane wyłącznie przez monopol medyczny i ich szefów .
Kanadyjska telewizja pokazała reportaż z protestu dotyczącego Ustawy C-51.
8 kwietnia 2008, Minister Zdrowia, Tony Clement zaproponował Ustawę C-51 jako ustawę bezpieczeństwa zdrowotnego. Czytając ją widać jasno, że nie jest to odnośnie bezpieczeństwa, ale odnośnie kontroli. Ustawa ta ogranicza dostęp do naturalnych środków leczniczych, faworyzując farmaceutyki. Tony Clement w przeszłości współpracował z firmami farmaceutycznymi i jasno widać, że jest skorumpowany. Zaaprobowanie tej ustawy znaczyłoby pogrzebanie kanadyjskiej branży naturalnych środków leczniczych.
Suplement diety czy lek? Producentom kilkuset suplementów diety zostały jeszcze trzy miesiące na decyzję, czy wycofać je z rynku, czy sprzedawać jako leki. Nie dostaną na to więcej czasu.

Chodzi o preparaty, które ze względu na ich skład można uznać zarówno za suplementy diety, jak i leki, jednak w Polsce sprzedawano je jako suplementy. Po 1 stycznia 2010 r. nie będzie już to możliwe, bo wtedy wchodzą w życie przepisy nowelizacji Prawa farmaceutycznego, regulujące ten rynek.

Podstawą do selekcji wśród "produktów z pogranicza" miałaby być zamieszczona na stronie internetowej Urzędu Rejestracji Leków lista substancji roślinnych, które mogą być stosowane w lekach i takich, które mogą znaleźć się w suplementach.
"Monsanto nie musi zapewnić bezpieczeństwa używania organizmów modyfikowanych genetycznie. Naszym celem jest sprzedaż GMO w możliwie największej ilości. Zagwarantowanie bezpieczeństwa GMO jest zadaniem FDA [Food and Drug Administration - Amerykańska rządowa Agencja ds. Żywności i Leków]"

Dyrektor ds. Corporate Communication firmy Monsanto

Kiedyś ludzie uprawiali ponad 5 tysięcy różnych gatunków ziemniaków na całym świecie, dzisiaj jest to zaledwie kilka gatunków. 97% różnych odmian warzyw uprawianych na początku XX wieku już nie istnieje. Ten brak różnorodności stał się przyczyną zwiększonego zagrożenia dla roślin. Biologiczna równowaga została zachwiana i aby rozwiązać problem ludzie zaczęli stosować środki chwasto i owadobójcze. Stosowanie tych środków zwiększyło koszty produkcji, zanieczyściło wodę i negatywnie wpłynęło na zdrowie ludzi. W połowie lat 90-tych 20 wieku największy producent "chemikaliów" dla farmerów, firma Monsanto, zaczęła manipulować genami roślin, aby w ten sposób "ulepszyć" ich wydajność produkcyjną. Wkrótce korporacje zaczęły patentować genetycznie zmodyfikowane nasiona. I tutaj dokonali czegoś co wydawałoby się nieprawdopodobne. Ustanowili (przeforsowali) prawo, które mówi że jeżeli jakaś roślina zawiera ich zmodyfikowany gen, każdy kto hoduje taką roślinę musi zapłacić im pieniądze! W tej chwili, tylko firma Monsanto posiada 11 tysięcy patentów. Korporacje zaczęły patentować także geny zwierząt i ludzi.

John Hammell, założyciel International Advocates for Health Freedom


Złe pożywienie nie jest obecnie jedynym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Te same
koncerny, nakłaniają Codex do zakładania górnych granic dla stężeń aktywnych
naturalnych substancji leczniczych na bardzo niskim - nieefektywnym poziomie
a czasem wręcz wpisania ich na czarną listę. Zwykle tylko dlatego, że są one
skuteczniejsze, nie posiadają praktycznie skutków ubocznych i co bardzo
ważne są znacznie tańsze, przez co jawią się jako naturalny i bardzo
groźny konkurent dla syntetycznych produktów tych korporacji.

Codex Alimentarius Commission poprzez rugowanie z rynku spożywczego rozwiązań
naturalnych, wkracza automatycznie w sferę medycyny, ponieważ eliminowane
naturalne składniki z pożywienia będące podstawą naszego zdrowia muszą
być w konsekwencji ich niedoboru zastąpione syntetycznymi substytutami,
które nie są już dostarczane przez naturę lecz przez koncerny farmaceutyczne.

Niestety skutki uboczne farmaceutyków nieraz są poważniejsze niż sama choroba
którą mają uleczyć lub przed którą mają bronić, a więc np. szczepionki, które
mają nas uodporniać m.in. na Świńską Grypę osłabiają naturalne zdolności systemu immunologicznego, system odpornościowy słabnie i potrzebuje coraz częstszej
syntetycznej stymulacji. Koszty takiego rozwiązania nie są tylko finansowe ale
przede wszystkim zdrowotne. Proces ten jest oczywisty, jednak przemysłowi farmaceutycznemu jest on na rękę, a media pomimo wielu alarmujących naukowych
publikacji, zdają się tego nie dostrzegać dopuszczając do głosu jedynie tych
"naukowców" którzy nie kwestionują jakości produktów syntetycznych - wspierając
swoją "naukową działalnością" przemysł farmaceutyczny i jego produkty, których
reklamy w dużym stopniu zapełniają reklamowy czas antenowy tych stacji,
przypadek?
Szczepienia są dużo groźniejsze niż sama świńska grypa. Są receptą na istną katastrofę. Raport autorstwa dr. Mae-Wan Ho i prof. Joe Cummins'a został przedstawiony zarówno Sir Liam Donaldson'owi, Naczelnemu Lekarzowi UK jak i Ministerstwu D/S Żywności i Leków USA. źródło:ISIS Report
"Używane obecnie szczepionki nie zostały odpowiednio przebadane, zwłaszcza ich długoterminowe skutki uboczne, a wśród nich poważne powikłania, obniżenie odporności układu immunologicznego oraz choroby układu rozrodczego prowadzące nawet do bezpłodności" źródło: Health Freedom Alliance
"Kopacz kupiła szczepionki czy kota w worku?"

Szefowa resortu zdrowia zdradziła, że ministerstwo zamówiło 4 miliony dawek szczepionki przeciw wirusowi świńskiej grypy. Ewa Kopacz przyznała jednak, że nie wiadomo, czy lek zadziała. Mało tego, nikt nie wie, jakie działania uboczne wystąpią u osób, które przyjmą szczepionkę. źródło: Dziennik.pl
ZOBACZ JAK TO WYGLĄDAŁO OSTATNIO
Zapraszamy :
*
środowiska i osoby związane: z produkcją i dystrybucją naturalnej żywności, ziołolecznictwem oraz innymi formami medycyny naturalnej
*
przedstawicieli instytucji państwowych w szczególności stojących na straży naszego zdrowia i bezpieczeństwo żywności
*
przedstawicieli mediów
*
osoby świadomie dbające o swoje zdrowie
*
osoby zainteresowane rozwojem społeczeństwa obywatelskiego
*
osoby zainteresowane szeroko pojętą dyskusją publiczną.

Zaproszeni goście do dyskusji :

*
przedstawiciele instytucji państwowych odpowiedzialnych za zdrowie obywateli i za jakość pożywienia w tym Ministerstwa Zdrowia, IJHARS (Punkt Konsultacyjny Kodeksu Żywnościowego)
*
przedstawiciele niezależnych naukowców i medycyny alternatywnej
*
przedstawiciele organizacji ekologicznych i konsumenckich.

Seminaria poprowadzą:

GOŚĆ SPECJALNY

Dr Robert Verkerk BSc MSc DIC PhD - Dyrektor Wykonawczy i Naukowy, Alliance for Natural Health (ANH), Wielka Brytania.

Dr Robert Verkerk jest uznanym w skali międzynarodowej ekspertem w zakresie zrównoważonego rozwoju rolnictwa, środowiska i zdrowia, a także w zakresie toksykologii przyrodniczej, nauk żywieniowych oraz oceny ryzyka. Posiada tytuły Magistra i Doktora Imperial College w Londynie. W 2002 roku założył Alliance for Natural Health (Koalicję na rzecz Naturalnego Zdrowia) www.anh.org . Od tego czasu pełni funkcję Dyrektora Wykonawczego i Naukowego tej organizacji.GOŚĆ SPECJALNY

Grupa Świnskasprawa.pl wraz z organizatorami seminariów CODEX ALIMENTARIUS a nasze zdrowie 2 mają zaszczyt zaprosić na spotkanie z gościem specjalnym, austriacką dziennikarką śledczą - Jane Burgermeister.

26.10 w Krakowie na żywo - aktualne informacje o miejscu spotkania będą dostępne w
serwisie Świnskasprawa.pl

27.10 w Warszawie na żywo - seminarium CODEX ALIMENTARIUS a nasze zdrowie 2
28.10 Wrocław - projekcja zapisu wideo ze spotkania w Warszawie
29.10 Poznań - projekcja zapisu wideo ze spotkania w Warszawie

Jane Burgermeister, austriacka dziennikarka śledcza, złożyła w czerwcu bieżącego roku na ręce przedstawiciela Federalnego Biura Śledczego (FBI) przy ambasadzie Stanów Zjednoczonych Ameryki w Wiedniu oraz w sądzie austriackim oskarżenia dotyczące przedstawicieli Światowej Organizacji Zdrowia, Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz wysoko postawionych urzędników państwowych i korporacyjnych w sprawie bioterroryzmu i usiłowania popełnienia ludobójstwa (taka klasyfikacja czynu z definicji) poprzez planowane przymusowe szczepienia (niebezpiecznymi preparatami) przeciwko (stworzonemu w laboratoriach wojskowych ) wirusowi 2009A/H1N1 (tzw. świńskiej grypy).

Oskarżenia Burgermeister poparte są dowodami na to, że Baxter AG rozmyślnie rozesłała 72 kg materiału żywego wirusa ptasiej grypy (na zamówienie Światowej Organizacji Zdrowia) na przełomie stycznia i lutego 2009 roku do 16 laboratoriów w czterech krajach Europy (Niemcy, Austria, Czechy i Słowenia) Dowody przytoczone przez J. Burgermeister w przejrzysty sposób świadczą o tym, że przedsiębiorstwa farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe są aktywnie zaangażowane w tworzenie, doskonalenie, produkcję i dystrybucję środków sklasyfikowanych jako śmiercionośna broń biologiczna, w celu wywołania pandemii i czerpania korzyści materialnych (z m.in. handlu szczepionkami i lekami). 6 sierpnia WHO poinformowała o praktyce celowego wprowadzaniu do populacji nowych szczepów wirusów

Przeczytaj w skrócie treść zarzutów jakie wystosowała Jane Burgermeister

Dr Roman Andrzej Śniady ( FNBG )

Dr inż., niezależny ekspert w dziedzinie rolnictwa ekologicznego, naukowiec, wykładowca - pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, doradca, szkoleniowiec, konsultant, recenzent, były/pierwszy dyrektor Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, założyciel oraz członek wielu stowarzyszeń i fundacji pozarządowych, jeden z dwóch sekretarzy Koalicji "POLSKA WOLNA OD GMO", autor licznych artykułów o zagrożeniach ze strony GMO, redaktor strony www.polska-wolna-od-gmo.org

prof. dr hab. Maria Dorota Majewska - neurobiolog - niezalezny eksper w dziedzinie wpływu szczepionek na zdrowie.

Przez 25 lat pracowała w USA w Uniwersytecie Missouri, Uniwersytecie Harvarda oraz w
Narodowym Instytucie Zdrowia pod Waszyngtonem. W 2006 r. wróciła do Polski w celu realizacji projektu badawczego Komisji Europejskiej, w 2007 uzyskała tytuł profesora nauk medycznych. Jej publikacje o neurosterydach doczekały się tysięcy cytowań w literaturze naukowej. Jako jedyna osoba w Polsce wygrała w drodze konkursu prestiżowy grant Komisji Europejskiej (Marie Curie Chair) na prowadzenie badań nad biologią autyzmu i potencjalną rolą thimerosalu w patogenezie tej choroby. Realizuje ten projekt we współpracy w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, bowiem tu znajduje się Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, która opiekuje się dziećmi autystycznymi. Projekt składa się z części klinicznej i przedklinicznej. Badany jest potencjalny związek autyzmu z liczbą, rodzajem i natężeniem szczepień, z powikłaniami poszczepiennymi, zawartością rtęci w przydatkach skóry i z poziomem hormonów sterydowych.


Na seminariach dowiesz się:
- czym jest Codex Alimentarius i jakie zagrożenia niesie dla Twojego zdrowia i wolności wyboru

- dlaczego nas niepokoi Dyrektywa 2002/46/EC UE, która wejdzie w życie 01.01.2010

- jakie inne Dyrektywy UE nas niepokoją, a które dotykają naszego zdrowia

- jak ochronić własną działalność jeżeli prowadzisz gabinet medycyny naturalnej, praktykę zielarską lub jesteś producentem/ dystrybutorem/sprzedawcą ziół lub suplementów, żywności ekologicznej

- jak ochronić medycynę naturalną, naturalne preparaty lecznicze i wolność słowa w zakresie ich wpływu na zdrowie

- jak chronić wysokie standardy żywności tradycyjnej i ekologicznej oraz rynek ekologiczny przed dominacją masowej produkcji i upadkiem MŚP

- jaki wpływ ma GMO (genetycznie modyfikowane organizmy) na nasze zdrowie (najnowsze badania), nasze polskie rolnictwo, Naturę i ekonomię

- czy rzeczywiście szczepienia są "złotym środkiem" na zdrowie

- jakie mogą być następstwa szczepień

- czy świńska grypa jest taka groźna; czy grozi nam jej pandemia;

- jak wziąć swoje zdrowie we własne ręce

- co możesz zrobić dla siebie, dla swoich bliskich i dla społeczeństwa

- i wiele więcej cennych informacji dla ochrony Twojego zdrowia i wolności wyboru.

Podczas seminarium będą dostępne do nabycia publikacje, materiały; poznasz ludzi, którzy aktywnie w Polsce i Europie dążą do ochrony tego, co jest nam bliskie: zdrowie, czysta żywność, wolność.

Program seminariów:
(we wszystkich miastach obowiązuje ten sam)


17:00 Otwarcie sali

17:10 Przed oficjalnym rozpoczęciem seminarium Film STAJEMY SIĘ NIEMI* - Codex Alimentrius a na nasze zdrowie i wolność wyboru (30 min)

18:00 Oficjalne rozpoczęcie, powitanie dr Roman Andrzej Śniady (kampania natura bez granic)

18:10 cz 1. Kontrola naszego zdrowia przez rządy, korporacje i organizacje międzynarodowe (Kodeks Żywnościowy, WHO, WTO...)

Dr Robert Verkerk, dyrektor wykonawczy Alliance for Natural Health wyjaśni jak prawa poszczególnych ludzi, społeczności, a nawet krajów są obecnie zagrożone przez "superpaństwa" Europy, Ameryki Północnej i innych regionów globu. Wyjaśni jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Komisja Kodeksu Żywnościowego (Codex Alimentarius), Światowa Organizacja Handlu (WTO) i inne organizacje dążą do przejęcia kontroli nad naszym losem, szczególnie poprzez kontrolę najcenniejszego dobra jakie mamy: naszego zdrowia. Dr Verkerk zilustruje swoje wystąpienie przykładami, dotyczącymi m.in. presji na wprowadzanie modyfikacji genetycznych podstawowych roślin uprawnych oraz szczepień przeciw świńskiej grypie.

18:55 Przerwa

19:00 Szczepienia. Świńska grypa - fakty i mity - prof. dr hab. Maria Dorota Majewska (video wywiad specjalnie dla kampani natura bez granic )

19: 55 Przerwa 5 min

20:00 cz 2. Jak możesz odzyskać kontrolę nad własnym zdrowiem (alternatywa dla szczepień i przemysłu "opieki zdrowotnej") - Dr. Robert Verkerk (ANH)

Podczas gdy w pierwszym wystąpieniu Dr Verkerk zaprezentuje kilka z najważniejszych problemów, z którymi musimy się obecnie zmierzyć, w drugim skoncentruje się rozwiązaniach możliwych do zastosowania przez tych z nas, którzy chcą uwolnić się z dominującej obecnie formy imperializmu korporacyjnego. Osobiste zaangażowanie w opiekę nad własnym zdrowiem, funkcjonowanie jako element i w połączeniu z naturą oraz otaczającym nas światem to kilka z najważniejszych sposobów, które każdy z nas może wykorzystać do utrzymania optymalnego zdrowia. Korzystając z udowodnionych naukowo wzorców Dr Verkerk zaprezentuje jak, żyjąc w nowoczesnym świecie, pełnym nacisków skierowanych przeciwko naszemu zdrowiu, można wyrwać się z kleszczy chciwych korporacji i manipulowanych rządów.

20:40 Przerwa 5 min

20:45 Natura bez granic - jak zachować wolność natury i zdrowia (propozycja przyłączenia się do kampanii natura bez granic FNBG)- Dr Roman Andrzej Śniady (kampania natura bez granic)

21:15 Dyskusja; pytania i odpowiedzi

22:30 Przewidywane zakończenie*FILM: Stajemy się niemi

Laureat międzynarodowych nagród, reżyser Kevin P. Miller z Well TV, nakręcił film dokumentalny o zagrożeniu wolności do wyboru metod leczenia.
"STAJEMY SIĘ NIEMI: ostatnie dni wolności zdrowia" ujawnia szczegóły dotyczące prób wielonarodowych koncernów farmaceutycznych i gigantycznych firm żywności - w porozumieniu ze Światową Organizacją Handlu WTO, WHO i innymi - w celu ograniczenia publicznego dostępu do ziół, witamin i innych terapii.

"Stworzyłem 30 minutową wersję STAJEMY SIĘ NIEMI, ponieważ ważne jest, aby poinformować społeczeństwa świata o zagrożeniach związanych z Codex Alimentarius" - powiedział Miller. "Jeśli nie obronimy naszej wolności dla zdrowia, będzie ona stracona - i nic nie uczyni bardziej zadowolone koncerny farmaceutyczne niż swobodne pociąganie za sznurki naszego zdrowia."

STAJEMY SIĘ NIEMI przedstawia m.in.: jedyne znane nagranie wideo z wnętrza spotkania Komisji Codexu, wyłączne wywiady z delegatami do Komisji Kodeksu Żywnościowego, urzędnikami FDA (Food and Drug Administration - odpowiednik polskiego GIS-u), z dwoma amerykańskimi kongresmenami, aktorem Melem Gibsonem. Działacz konsumencki dr Robert VERKERK z ANH odgrywają ważną rolę w tym dokumencie, podobnie jak Julian Whitaker, MD, dr Carolyn Dean z Friends of Freedom International, Scott Tips z National Health Federation, John Hammell International Advocates for Health Freedom i wielu innych dobrze znanych obrońców wolności zdrowia z całego świata. STAJEMY SIĘ NIEMI jest potężnym oświadczeniem o dominacji korporacji nad naszymi wolnościami osobistymi, WTO, Codexem Alimentrius i wezwaniem konsumentów do próby ochrony ich własnego zdrowia i wolności.
Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Styl Życia
Polecamy