Joga. Ogólnopolski portal o jodze.
Dołącz do nas na

Co, gdzie, kiedy?

Co tydzień w całej Polsce mają miejsce wydarzenia związane z szeroko pojętym rozwojem osobistym. Są to warsztaty jogi, koncerty, wykłady znanych mistrzów, wakacje i wyjazdy z jogą oraz rozmaite kursy rozwojowe i artystyczne. Warsztaty jogi to doskonała okazja do rozpoczęcia praktyki dla osób początkujšcych lub jej pogłębienia w przypadku osób zaawansowanych.
Rosnącą popularnością cieszą się też warsztaty rozwojowe, oparte na technikach jogi lub innych form pracy z ciałem i umysłem, na których możemy z perspektywy przyjrzeć się sobie i - być może - dokonać zmian na lepsze w naszym życiu. Coraz częściej mamy również okazję nauczyć się naturalnych metod dbania o zdrowie, przy pomocy ajurwedyjskich masaży, gotowania według Pięciu Przemian, medytacji czy artystycznych form wyrażania siebie.
Na naszym portalu staramy się informować Państwa na bieżąco o najciekawszych wydarzeniach we wszystkich tych obszarach.
Zapraszamy do zapoznania się z mapą wydarzeń JOGA-JOGA.PL

  Wybierz rodzaj wpisu


Liczba znalezionych wpisów:
  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, książki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ciąży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jogą podróżowanie po Azji
LikeSoft