Wałek do jogi RELAX
Kalendarium Wydarzeń
Bądź w kontakcie
Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Informacje Specjalne

pokaż wszystkie

Informacje

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

pokaż wszystkie

Partnerskie szkoły jogi

Wałek do jogi RELAX

środa, 6 maja 2015

Płaski wałek do jogi, idealny dla osób o drobnej budowie ciała, znakomity przy problemach z dolnym odcinkiem pleców. Idealny do pozycji relaksowych. Pomocny przy pozycjach odwróconych, siedzących, skrętach i innych. Wypełniony łuską gryki - idealnym odpromiennikiem, gwarantuje komfort i wygodę oraz możliwość swobodnego układania.

Wałek o przekroju prostokątnym, nieco mniejszy od wałka Standard, a jego płaski kształt zapewnia większą stabilność. Ułatwia też - w razie potrzeby - ułożenie dwóch wałków jeden na drugim.

To wałek przeznaczony dla osób o drobnej budowie ciała, lub takich, które w swojej praktyce poczyniły postępy, dzięki czemu większe wałki przestały być im potrzebne a nie chcą jeszcze całkowicie rezygnować z tego rodzaju pomocy.

Idealny do pozycji relaksowych, znakomity przy problemach z dolnym odcinkiem pleców. Pomocny przy pozycjach odwróconych, siedzących, skrętach i innych. Wypełniony łuską gryki będącej idealnym odpromiennikiem gwarantuje komfort i wygodę oraz możliwość swobodnego układania.

Przykładowe pozycje:

Supta Badhakonasana,
Supta Virasana,
Salamba Sarvangasana - krzesło i inne.

Zdejmowany bawełniany pokrowiec umożliwia pranie. Wkład wałka wyposażony jest w zamknięcie na suwak, umożliwia ono opróżnienie wkładu celem uprania go, oraz regulowanie ilości łuski gryki w środku, dla dokładniejszego dostosowania wielkości wałka do własnych potrzeb.

Wyszukiwarka Wydarzeń

Organizujesz wydarzenie?
 Dodaj je do naszego kalendarza!

Polecamy
JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
Wyszukiwarka Szkół Jogi

JOGA SKLEP - Akcesoria do Jogi
sklep
Asany - Pozycje jogi
Zapytaj eksperta
Wiktor Morgulec
joga dla początkujących

Nauczyciel jogi wg. metody B.K.S Iyegara w Centrum Joga Żoliborz w Warszawie, w którym odbywają się codzienne zajęcia oraz weekendowe warsztaty jogi.

Słowniczek
Papa

PAPA - zły, wadliwy. Począwszy od Mahabharaty służy jako pojęcie "grzechu". W Rygwedzie głównym strażnikiem prawa i moralności jest Waruna. Grzesznik wyznaje mu swoje przewinienia i wzywa, aby uwolnił go z więzów grzechu. Najczęstszą karą, jaką Waruna nakłada na winowajcę, jest puchlina wodna. Charakter tej...

Szukaj haseł na literę:
Partnerzy Portalu