Wałek do jogi w wersji KOMFORT. Idealny do pozycji relaksowych, pomocny przy pozycjach odwróconych; siadach; skrętach i innych.
W odróżnieniu od WAŁAKA STANDARDOWEGO - okr±głego, jego spłaszczony kształt umozliwia wygodę w pozycjach relaksowych osobom o wrażliwych dolnych plecach, oraz osobom o dużej budowie ciała. Idealny do pozycji relaksowych, pomocny przy pozycjach odwróconych; siadach; skrętach i innych. Wypełniony łusk± gryki będ±cej idealnym odpromiennikiem gwarantuje komfort i wygodę oraz możliwo¶c swobodnego układania.Przykładowe pozycje: Supta Badhakonasana, Supta Virasana, Salamba Sarvangasana - krzesło i inne.
KˇPIELE NA NIEDZIELE. ZESTAW ziołowa mieszanka do wanny. cena: 108.00 PLNwięcej |
Zestaw ksi±żka + DVD Joga w domu cena: 79.00 PLNwięcej |
Klocek / kostka do jogi 100% bambusowy cena: 69.00 PLNwięcej |
Sztuka życia. Medytacja Vipassana cena: 35.00 PLNwięcej |
Kubki miedziane, 2 sztuki, 250 ml, miedziane wzór ro¶linny cena: 79.00 PLNwięcej |
MATA DO JOGI JADE HARMONY cena: 409.00 PLNwięcej |
"ŻYCIE BEZ CHORÓB" - MAKARY SIERADZKI cena: 35.00 PLNwięcej |
ZESTAW RELAKSACYJNY, MATA DO AKUPRESURY JOGA-JOGA, Niebieska 70X43CM + WORECZEK NA OCZY Z LAWENDˇ cena: 349.00 PLNwięcej |