O portalu
Dołącz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


O portalu


Joga-Joga.pl to pierwszy, ogólnopolski serwis internetowy o tematyce poświęconej jodze, zdrowemu, pożytecznemu stylowi życia. To największe w Polsce kompendium wiedzy o jodze i tematach pokrewnych. Misją firmy jest promowanie służących społeczeństwu rozwiązań w różnych dziedzinach życia.
Podstawową zasadą spajającą funkcjonowanie firmy jest:
AHIMSA - niekrzywdzenia, będąca głównym wskazaniem jogi i odnoszącą się do wszystkich sfer życia człowieka.
Promujemy pozytywne rozwiązania i postawy ze zwróceniem szczególnej uwagi na ich długofalowe oddziaływanie na społeczeństwo i środowisko.
Wspieramy nowatorskie rozwiązania sprzyjające rozwojowi człowieka. Promujemy postawy pro-ekologiczne i zwiększające świadomość procesów zachodzących w otaczającym nas świecie. To główne, wynikające z zasady ahimsy standardy funkcjonowania firmy.
Poczucie współodpowiedzialności za kreowanie otaczającej nas rzeczywistości jest źródłem motywacji do kontynuacji misji firmy.
Podejmowanie nowych wyzwań daje radość i satysfakcję.
REDAKTOR NACZELNA
Ewa Majerska
 
ADMINISTRATOR
Piotr Kalinowski
 
Masz pytania, sugestie, pomysły? Napisz do nas:
lub na naszym Facebooku!
 
 baner fb
baner sklep 
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Września 2019
Następne
PWŚCPSN
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, książki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ciąży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jogą podróżowanie po Azji
LikeSoft