O portalu
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


O portalu


Joga-Joga.pl to pierwszy, ogólnopolski serwis internetowy o tematyce po¶więconej jodze, zdrowemu, pożytecznemu stylowi życia. To największe w Polsce kompendium wiedzy o jodze i tematach pokrewnych. Misj± firmy jest promowanie służ±cych społeczeństwu rozwi±zań w różnych dziedzinach życia.
Podstawow± zasad± spajaj±c± funkcjonowanie firmy jest:
AHIMSA - niekrzywdzenia, będ±ca głównym wskazaniem jogi i odnosz±c± się do wszystkich sfer życia człowieka.
Promujemy pozytywne rozwi±zania i postawy ze zwróceniem szczególnej uwagi na ich długofalowe oddziaływanie na społeczeństwo i ¶rodowisko.
Wspieramy nowatorskie rozwi±zania sprzyjaj±ce rozwojowi człowieka. Promujemy postawy pro-ekologiczne i zwiększaj±ce ¶wiadomo¶ć procesów zachodz±cych w otaczaj±cym nas ¶wiecie. To główne, wynikaj±ce z zasady ahimsy standardy funkcjonowania firmy.
Poczucie współodpowiedzialno¶ci za kreowanie otaczaj±cej nas rzeczywisto¶ci jest Ľródłem motywacji do kontynuacji misji firmy.
Podejmowanie nowych wyzwań daje rado¶ć i satysfakcję.
REDAKTOR NACZELNA
Ewa Majerska
 
ADMINISTRATOR
Piotr Kalinowski
 
Masz pytania, sugestie, pomysły? Napisz do nas:
lub na naszym Facebooku!
 
 baner fb
baner sklep 
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Czerwca 2021
Następne
PW¦CPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft