O portalu
Dołącz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


O portalu


Joga-Joga.pl to pierwszy, ogólnopolski serwis internetowy o tematyce poświęconej jodze, zdrowemu, pożytecznemu stylowi życia. To największe w Polsce kompendium wiedzy o jodze i tematach pokrewnych. Misją firmy jest promowanie służących społeczeństwu rozwiązań w różnych dziedzinach życia.
Podstawową zasadą spajającą funkcjonowanie firmy jest:
AHIMSA - niekrzywdzenia, będąca głównym wskazaniem jogi i odnoszącą się do wszystkich sfer życia człowieka.
Promujemy pozytywne rozwiązania i postawy ze zwróceniem szczególnej uwagi na ich długofalowe oddziaływanie na społeczeństwo i środowisko.
Wspieramy nowatorskie rozwiązania sprzyjające rozwojowi człowieka. Promujemy postawy pro-ekologiczne i zwiększające świadomość procesów zachodzących w otaczającym nas świecie. To główne, wynikające z zasady ahimsy standardy funkcjonowania firmy.
Poczucie współodpowiedzialności za kreowanie otaczającej nas rzeczywistości jest źródłem motywacji do kontynuacji misji firmy.
Podejmowanie nowych wyzwań daje radość i satysfakcję.
REDAKTOR NACZELNA
Ewa Majerska
 
ADMINISTRATOR
Piotr Kalinowski
 
Masz pytania, sugestie, pomysły? Napisz do nas:
lub na naszym Facebooku!
 
 baner fb
baner sklep 
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Września 2020
Następne
PWŚCPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, książki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ciąży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jogą podróżowanie po Azji
LikeSoft