ODETCHNIJ Z JOGˇ W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ. STARZYNA 14-20 sierpnia 2021
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


ODETCHNIJ Z JOGˇ W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ. STARZYNA 14-20 sierpnia 2021

Odetchnij z jog± w Pyszczy Białowieskiej

Zapraszamy do Starzyny w dniach 14-20 sierpnia 2021.


Zajęcia poprowadz±:

Małgosia Perkowska- nauczycielka Sri Sri jogi

Wiola Niechwiedowicz – nauczycielka jogi klasycznej, masażystka

Zapraszamy na warsztat osoby pocz±tkuj±ce, jak również zaawansowane w praktyce jogi. Zajęcia s± prowadzone w sposób daj±cy możliwo¶ć poznania i pogłębiania praktyki. Ważnym elementem każdej sesji s± ćwiczenia oddechowe – pranajamy.

Zajęcia:
SRI SRI JOGA – to łagodna forma praktykowania Hatha Jogi, daje duże poczucie wolno¶ci, pozytywny stan umysłu, siłę i ze spokojem pozwala przekraczać ograniczenia. Dla pełnego rozkwitu ludzkich możliwo¶ci ł±czy ze sob± inne ¶cieżki i pielęgnuje najwyższe warto¶ci, z którymi każdy z nas się urodził. Okazuje się, że postępy w praktyce jogi i pogłębianie zaawansowanych asan jest możliwe dzięki oddechowi, uważno¶ci i wrażliwo¶ci. Duż± uwagę zwraca na stan umysłu, poznawanie natury umysłu oraz praktykowanie spokoju i lekko¶ci nawet w wymagaj±cych asanach. Dlatego tak ważne miejsce zajmuj± tu pranajamy.
Systematyczna praktyka wzmacnia siłę, witalno¶ć, zdrowie, uwalnia od stresu,depresji i bezsenno¶ci.
Twórca tej ¶cieżki Sri Sri Ravi Shankar, został zaproszony do Parlamentu
Europejskiego, poprowadził pierwsz± sesję jogi dla deputowanych i dzień 21 kwietnia uznano za Międzynarodowy Dzień Jogi. Więcej na: https://goo.gl/USGuX3

Małgosia Perkowska
– nauczyciel Sri Sri Jogi od 2009 roku, (jogę praktykuje od 2002), sportowiec, zawodnik, staj±cy na podium mistrzostw Polski Masters w pływaniu. Praktykę jogi rozpoczęła od studium oddechu, jako techniki przywracaj±cej równowagę na wszystkich poziomach: mentalnym, emocjonalny, fizycznym.
Do¶wiadczyła, jak praktyki oddechowe rebirthingu i sudarshan kriy pomagaj± radzić sobie ze stresem, przywracaj±c zdrowie i rado¶ć życia. Oprócz regularnych sesji i warsztatów, prowadzi zajęcia jogi z osobami z dolegliwo¶ciami neurologicznymi. Zawodowo realizuje się, jako doradca podatkowy i od kilku lat wraz z mężem i synami prowadzi O¶rodek Joga-Ruch-Oddech w Starzynie.

Wiola Niechwiedowicz
– nauczycielka Jogi Klasycznej
Jest absolwentk± Akademii Wychowania Fizycznego.
Swoje zajęcia opiera na zdobytej wiedzy i własnym do¶wiadczeniu. Uczestniczyła w wielu warto¶ciowych warsztatach, lubi podgl±dać innych instruktorów podczas pracy . Swoje zajęcia opiera na wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, zwraca uwagę na istotne detale, które często maj± wpływ na zaburzenia prawidłowego funkcjonowania ciała, jako cało¶ci. Fascynuje j± motoryka człowieka i zaburzenia w jej zakresie.
Uważa, że odnalezienie Ľródła problemu jest najtrudniejsze, reszta zależy od chęci. Nigdy nie testuje nowo¶ci na grupie, je¶li nie sprawdzi tego na sobie. Swoje zajęcia może opisać w trzech słowach: wytrwało¶ć , cierpliwo¶ć i uważno¶ć. Jej motto to „je¶li co¶ robisz skoncentruj się i zrób to dobrze, tylko wtedy zaobserwujesz progres, który doprowadzi Cię do upragnionego celu”.

Miejsce:
Komfortowy o¶rodek Starzyna Joga-Ruch-Oddech w małej, urokliwej osadzie na skraju Puszczy Białowieskiej, oddalony od zgiełku miejskiego i otoczony nieskażon± przyrod±. Zalet± tego miejsca jest sielski klimat małej wioseczki, gdzie czas się naprawdę zatrzymał. Wokół cisza i wiele szlaków pieszych wędrówek i tras rowerowych (asfaltowe nieuczęszczane drogi).
Odległo¶ć od Warszawy: 200 km.

Dojazd samochodem lub poci±giem ok.3 h. Bardzo dobre poł±czenia PKP
ze stacji W-wa Wschodnia do stacji Policzna. Ze stacji Policzna 6 km do Starzyny –odbiór samochodem po uzgodnieniu telefonicznym. Dojazd samochodem: W-wa –Mińsk Maz. – Siemiatycze – Kleszczele – Policzna – Starzyna lub tras± S8 do Zambrowa, dalej Bielsk Podlaski- Kleszczele-Policzna -Starzyna.

Mieszkać będziemy w nowych lub ¶wieżo wyremontowanych pokojach z łazienkami. Na zajęciach będziemy się spotykać w pięknej sali (105 m 2 ) z dębow± podłog±, drabinkami i pomocami do jogi. O¶rodek posiada również maty do jogi na wyposażeniu, jednak zachęcamy do wzięcia ze sob± własnych.

Program:
Rozpoczynamy w ¶rodę ok. 17.00 zakwaterowaniem
18.00 – sesja jogi regeneruj±cej
19.30 –kolacja.
Pobyt kończymy lunchem w niedzielę, wyjazd ok. godz. 13.00.
Plan dnia:
8.00 – 8.30 – gor±ce napoje, musy owocowe, owoce.
8.30 – 10.30 – sesja jogi ogólnej
10.30 – ¶niadanie z gor±cymi przystawkami
11.000 – 16.30 – czas wolny(ok.14.00 można będzie co¶ przek±sić)
16.30 – 18.00 – sesja jogi regeneruj±cej
18.00 – obiadokolacja

Wyżywienie:
Każdy dzień zaczynamy od porannej herbaty, napojów, ¶wieżych shake’ów lub owoców. Potem podajemy 2 pełnowarto¶ciowe wegetariańskie posiłki (¶niadanie i obiadokolację) w formie bufetu szwedzkiego. Gotuj± osoby z wieloletnim do¶wiadczeniem, według sprawdzonych receptur. Napoje dostępne s± przez cały dzień, a między posiłkami można też co¶ przek±sić.

Koszt pobytu:
 w pokoju 2-osobowym z łazienk± – cena za osobę 1690 zł, osoba
towarzysz±ca, niećwicz±ca – 1490 zł
 dzieci 4-12 lat w pokojach z rodzicami – 850 zł (nie zapewniamy opieki nad dziećmi)

Sposób rezerwacji miejsc:
Rezerwacji dokonujemy wypełniaj±c formularz zgłoszeniowy na stronie www.starzyna.pl oraz wpłacaj±c w ci±gu 5 dni opłatę za warsztat w kwocie 790 zł na konto: Joga,Ruch,Oddech s.c. ul.Jaroszówka 57, Białystok, nr konta: 28 1050 1823 1000 0091 3490 1926.

Opłata za wyżywienie i zakwaterowanie w kwocie 900 zł. płatne przelewem najpóĽniej dzień przed warsztatem na konto
Andrzej Perkowski, Starzyna 30, nr 31 1050 1823 1000 0022 7151 7589.

Potwierdzenie wpłaty proszę przesłać mailowo na adres: gosia.joga@gmail.com

Ilo¶ć miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejno¶ć wpłat zaliczki.

Dodatkowe atrakcje w cenie pobytu:
sauna, kort tenisowy, masaż na profesjonalnym łóżku masuj±cym, wieczory przy kominku ze ¶piewem i gitar± i gry planszowe, filmy z projektora, wędrówki po puszczy lub wycieczki rowerowe (rowery s± w o¶rodku). Rozmowy, wymiana do¶wiadczeń, pytania i odpowiedzi dotycz±ce praktyki jogi.

Więcej o O¶rodku i warsztatach na www.starzyna.pl lub na
facebooku: https://www.facebook.com/StarzynaJoga.

Organizator:
Małgosia Perkowska tel.: 607 190 005, e-mail: gosia.joga@gmail.com

Zapraszamy i do zobaczenia w Starzynie

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Marca 2021
Następne
PW¦CPSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft