Warsztat z Beatą Darowską - Ashtanga Vinyasa Yoga 17/10/2020
Dołącz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Warsztat z Beatą Darowską - Ashtanga Vinyasa Yoga 17/10/2020

  • 17 października 2020
Gorąco zapraszamy na wyjątkowy warsztat z Beatą Darowską poruszający temat Ashtanga Vinyasa Jogi.

Jeśli Ashtanga Joga kojarzy ci się wyłącznie z dynamiczną praktyką asan, to ten warsztat pozwoli ci dostrzec jej medytacyjny charakter, co wpłynie na pogłębienie twojej praktyki i lepsze jej zrozumienie.
Poznasz tradycyjną metodę rozliczania pozycji używanej przez Patthabiego Joisa, a tym samym otrzymasz narzędzie do lepszego zrozumienia samego siebie.
Dzięki omówieniu pojęcia vinyasa, rozumianej jako ruch skoordynowany z oddechem, dowiesz się jak praktykować płynnie ciesząc się każdą asaną. Beata, będąc doświadczoną nauczycielką, poda Ci wskazówki techniczne dotyczące sposobu wykonania poszczególnych, wybranych pozycji, które, pozwolą Ci wykonywać je w sposób bardzo bezpieczny, unikając kontuzji.
Dowiesz się również czym jest Yoga Chikitsa, czyli joga terapeutyczna, by móc osiągnąć jak najwięcej korzyści wynikających z jej praktykowania.
Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych praktyką Ashtangi Yogi niezależnie od stopnia zaawansowania.

PLAN WARSZTATU:
10:00 – 11:30 – Praktyka – Prowadzona pierwsza seria Ashtanga Jogi
12:00 – 13:30 – Teoria – pojęcie vinyasy w ujęciu Ashtangi oraz joga terapeutyczna
14:00 – 16:00 – Omówienie technicznych aspektów wykonywania wybranych pozycji

TERMIN: 17.10.2020 (Sobota)
GODZINY: 10:00 – 16:00
LOKALIZACJA: Joga Klub, Chałubińskiego 8, Warszawa
CENA: 180 zł

ZAPISY I REZERWACJA MIEJSCA:

Warunkiem i rezerwacją miejsca jest zgłoszenie chęci udziału
📩 mailowo: jogaklub@jogaklub.pl,
☎ telefonicznie: 885038605 lub
🏠 na miejscu w recepcji Joga Klub oraz
💰 opłata całości kwoty (180zł).

*Warunkiem realizacji warsztatu jest zebranie grupy minimum 8 osób. Jeśli nie zbierze się wystarczająca liczba osób, będziemy zmuszeni odwołać warsztat. Wtedy zwracamy całą kwotę zapisanym uczestnikom.

PROWADZI:
Beata Darowska - Od wielu lat zainteresowana kulturą Dalekiego Wschodu, Beata rozpoczęła swoją podróż w głąb siebie poprzez praktykę Aikido. Będąc aktywną fizycznie i silną, ale także kierując się intuicją, dążyła do znalezienia praktyki, która nie tylko stanowi wyzwanie dla ciała, ale także dotyka rozwoju wewnętrznego. Po drodze był także taniec jako forma ekspresji … Ale to joga stała się jej drogą.
Beata uznaje znaczenie duchowych poszukiwań. Umysł i ciało są nierozłączne. Wejście na matę dało jej poczucie pełni. Ujawniło ograniczenia umysłu i ciała, a jednocześnie zachęciło do przekraczania tych ograniczeń. Jak sama twierdzi, Ashtanga jest bardzo wymagająca. Wymaga czasu i cierpliwości.
Beata przez kilka lat ćwiczyła pilnie, podróżując po świecie, szukając nauczyciela i mentora, który by ją prowadził. Miała szczęście spotkać na swojej drodze i praktykować u bardzo dobrych nauczycieli: Lino Miele, Nancy Gilgoff, Prem Carlisi, Rolf Neikutenn i innych. Kiedy jednak poznała Johna Scotta, połączenie i więź były natychmiastowe. Niedługo po tym jak ukończyła u Johna kurs nauczycielski na poziomie RYT 200 zaczęła mu asystować na jego warsztatach i kursach w wielu krajach na świecie. Obecnie jest certyfikowanym przez niego nauczycielem na poziomie RYT 500.
Beata uczy na co dzień Ashtangi Jogi w Akademii Ruchu we Wrocławiu.
Kształci nowych nauczycieli Ashtangi Vinyasy Jogi na poziomie RYT 200.
Jest stale zapraszana do prowadzenia warsztatów i kursów w Polsce i za granicą.
Będąc bardzo doświadczonym nauczycielem, pozostaje pokorna i uczy z wielką uwagą i oddaniem. To poczucie bycia zauważonym. Bez względu na dzień czy konkretną praktykę, którą wybierasz, masz poczucie, że jest tam dla Ciebie, aby pomóc i prowadzić. Prawdziwa jakość nauczyciela uchwycona w miłej i łagodnej istocie.

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Października 2020
Następne
PWŚCPSN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, książki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ciąży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jogą podróżowanie po Azji
LikeSoft