WAKACJE Z JOGˇ REGENERACYJNˇ I STRESOTERAPIˇ W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ. PROWADZI KAMILA KARPIŃSKA. STA
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


WAKACJE Z JOGˇ REGENERACYJNˇ I STRESOTERAPIˇ W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ. PROWADZI KAMILA KARPIŃSKA. STARZYNA 15.08 – 21.08.2020

Prowadz±ca – Kamila Karpińska

Kamila Karpińska z wykształcenia jest politologiem i psychologiem, absolwentk± UW i SWPS, Szkoły Trenerów Umiejętno¶ci Psychospołecznych w O¶rodku Intra; stypendystk± Goteborgs Universitet w Szwecji i Northeastern Illinois University w USA. Z pasji i serca- nauczycielk± jogi i trenerk± warsztatów antystresowych. W trakcie pobytu w Indiach ukończyła kurs nauczycielski jogi RYT 200 Yoga Alliance. Czerpie z różnych stylów jogi, choć najbliższa jest jej metoda B.K.S Iyengara, Yin Yoga oraz Vinyasa. Każdy człowiek jest inny, dlatego praktyka powinna być dostosowana do aktualnych jego potrzeb. Jogę praktykuje od 2003 i traktuje jogę jako dialog z ciałem, a nie d±żenie do doskonało¶ci. Obserwuje, jak wiele się zmienia pod wpływem uważnej pracy z ciałem, z emocjami i dlatego chce dzielić się t± wiedz±.

Po raz kolejny zapraszam Was serdecznie na wyj±tkowe wakacje, gdzie poza wspaniał± go¶cin± na skraju Puszczy Białowieskiej będziecie mogli spotkać się z cisz±, spokojem i relaksem. Naszym mottem będzie joga i regeneracja: bez po¶piechu, bez napięcia, z uważnym wsłuchaniem się w swoje ciało i jego potrzeby.

Wyjazd jest przeznaczony dla Ciebie, je¶li:

*szukasz wakacji, które pomog± Ci wyciszyć głowę i zadbać o swoje ciało

*potrzebujesz pobyć w ciszy, w oderwaniu od zgiełku cywilizacji

*chcesz poznać rożne techniki wpieraj±ce radzenie sobie ze stresem

*pragniesz do¶wiadczyć różnych form jogi i medytacji

*chcesz pobyć w otoczeniu ciepłych, serdecznych ludzi i cudownej przyrody

Zapraszam osoby praktykuj±ce dowolne formy jogi oraz zupełnie pocz±tkuj±ce. Nie jest wymagany żaden staż na macie, jedynie otwarta głowa.

Będę korzystać z wielu form jogi, ł±cz±c praktykę jogi powięziowej (yin yoga), jogi Iyengara, uważno¶ci (mindfulness), jogi nidry, technik oddechowych oraz różnorodnych form pracy z ciałem uwalniaj±cych napięcie emocjonalne i fizyczne.

Je¶li chcesz przeczytać więcej o mnie i o tym z czym będziemy pracować, zapraszam na mojego bloga, fun page’a i na kanał YouTube:

https://streso-terapia.pl/

https://www.facebook.com/stresoterapiaKamilaKarpinska/
https://www.youtube.com/channel/UCsb_pBN7AMufokAZ8z2OeFw?view_as=subscriber

15.08 sobota – 21.08 pi±tek

Rozpoczynamy w sobotę ok. g.14.00 zakwaterowaniem, 17.00 sesja jogi, 18.30 obiadokolacja i ognisko. Kończymy w pi±tek lunchem ok. godz.12 .

Plan dnia:

8.30-9.00 napoje, soki, owoce.

9-11.00 sesja energetycznej jogi porannej i ćwiczeń oddechowych

11.00 lunch z gor±cymi przystawkami

11.30 – 16.30 czas wolny

16.30-18.30 sesja regeneruj±cej jogi popołudniowej i technik relaksacji

18.30 obiadokolacja


Dodatkowo- 3 wieczorne spotkania z jog± nidr± i medytacj± (lub wedle Waszych potrzeb:w sezonie mamy dużo atrakcji kulturalnych w okolicy i czasami wieczorami wybieramy się na koncerty lub spektakle)

Wyżywienie: zapewniamy porann± herbatę, napoje, owoce, i 2 pełne wegetariańskie posiłki.W ci±gu dnia przek±ski, owoce. Gotuj± osoby z wieloletnim do¶wiadczeniem, według sprawdzonych receptur. Atmosfera spokoju, rado¶ci i ciekawo¶ci podczas przygotowania posiłków daje efekty w postaci smakowitych potraw.

O¶rodek nie dysponuje pokojami 1 osobowymi.Je¶li komu¶ bardzo zależy – istnieje taka możliwo¶ć za dopłat± 500 zł do ceny regularnej.

Rezerwacji miejsc dokonujemy na podstawie zgłoszenia mailowego na kamila@streso-terapia.pl oraz wpłaty :

1. za warsztat jogi w wysoko¶ci 1150 zł.

– na konto Stresoterapia Kamila Karpińska
05 1950 0001 2006 0075 1444 0002
z tytułem „Wakacje w Puszczy Białowieskiej VIII 2020 (imię i nazwisko)”

– Zadatek staje się bezzwrotny po dniu.5.08.2019. Do tego dnia oddaję Państwu 50 % wpłaconej kwoty

2. za zakwaterowanie i wyżywienie w wysoko¶ci 720 zł za osobę dorosł± gotówk± na miejscu, w o¶rodku.

Dodatkowe atrakcje w czasie wolnym, w cenie kursu: sauna , masaż na profesjonalnym łóżku masuj±cym, zewnętrzny duży basen ,kort tenisowy ze sztuczn± traw±, krykiet na trawie, nordic-walking, ping-pong, ognisko ze ¶piewem i gitar± , filmy z projektora, wędrówki po puszczy lub wycieczki rowerowe (rowery s± w o¶rodku, ale zachęcamy do zabrania własnych rowerów).

W razie pytań zapraszam do kontaktu 502 134 106 lub mailowego kamila@streso-terapia.pl

Zapraszam!
Kamila


--
pozdrawiam serdecznie
Kamila Karpińska

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft