Międzynarodowy Kurs Nauczycieli Sivananda Jogi (TTC)
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Międzynarodowy Kurs Nauczycieli Sivananda Jogi (TTC)

Ustka, Morze Bałtyckie, Polska

31 sierpień – 29 wrze¶nia 2019 r.

Daty zawieraj± dzień przyjazdu i dzień odjazdu

Wykłady międzynarodowych specjalistów
Języki wykładowe: angielski, polski, litewski, rosyjski

 • Czterotygodniowy teoretyczny i praktyczny trening we wszystkich aspektach jogi, składaj±cy się z 401 jednostek treningowych, po 45 minut każda
 • Międzynarodowy certyfikat wydany przez Międzynarodow± Organizację Centrów Sivananda Joga Vedanta wręczony zostaje po pomy¶lnym ukończeniu Kursu. Dyplom zatytułowany jest „Yoga Siromani” i rozpoznawany jest przez Yoga Alliance  w zakresie 200-godzinnego standardu nauczania przyznawanego Zarejestrowanym Szkołom Jogi (RYS – Registered Yoga School).
 • Kurs ten założony został w 1969 roku przez Swamiego Vishnudevanandę jako pierwsy kurs nauczycielski na Zachodzie. Do dzi¶ Kurs ukończyło 43.000 osób
 • Szczera chęć uczenia się i otwarto¶ć na techniki jogi jest ważnym wymogiem. Preferowana jest podstawowa znajomo¶ć pozycji jogi i filozofii, nie jest to jednak warunek absolutny. Uczniowie rozwijaj± umiejętno¶ć prowadzenia zajęć z asan i znacznie pogłębiaj± własn± praktykę.

Opłata za Kurs

Cena za kurs dla osób aktualnie zamieszkuj±cych Polsce lub krajach Europy Wschodniej*(przynależno¶ć narodowa: jedno z państw Europy Wschodniej):
Pokój 3-4 osobowy: 6.400 PLN
Pokój dwuosobowy: 8.770 PLN
Pokój jednoosobowy: 14.240 PLN

Cena za kurs dla osób aktualnie mieszkaj±cych w Europie Zachodniej/USA/Kanadzie (bez względu na przynależno¶ć narodow±):
Pokój 3-4 osobowy: 2.390 Euro
Pokój dwuosobowy: 2.730 Euro
Pokój jednoosobowy: 3.820 Euro

*Kraje Europy Wschodniej: Bo¶nia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Republika Czeska, Estonia, Węgry, Litwa, Łotwa, Macedonia, Polska, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Białoru¶, Rosja i Ukraina. Kraje dalej na wschód jak Izrael czy Turcja również zaliczaj± się do tego przedziału cenowego.

Osoby będ±ce obywatelami wyżej wymienionych krajów ale rezyduj±ce w Europie Zachodniej, USA, Kanadzie czy Australii - prosimy o indywidualny kontakt z Centrum Jogi Sivananda w Berlinie.

Należno¶ć zawiera opłatę za egzamin, koszty administracyjne, opłatę za pobieran± naukę, wyżywienie i akomodację, dwa uniformy i podręcznik nauczycielski.

W należno¶ci nie zawarte s±: transport z i do Ustka, przybory do wykonywania krija.

Ceny ważne do 30 wrze¶nia 2019

Plan zajęć

Asany, pranajamy, jogiczne odżywianie, krije, medytacja, mantry, filozofia Wedanty, Bhagawad Gita, cztery ¶cieżki jogi, anatomia i fizjologia.
Szczegóły planu zajęć >>

Rozkład dnia

Codziennie: dwie sesje medytacji, dwie lekcje jogi, dwa wykłady, jedna godzina pomocy na rzecz społeczno¶ci a¶ramu. Raz w tygodniu jeden dzień wolny od wykładów. Obecno¶ć na wszystkich zajęciach jest obowi±zkowa.
Szczegóły rozkładu dnia >>

Certyfikat

Po pomy¶lnym ukończeniu egzaminu końcowego, uczestnicy otrzymuj± rozpoznawany na całym ¶wiecie certyfikat po¶wiadczaj±cy ukończenie Kursu i uprawniaj±cy do nauczania jogi, wydanym przez Międzynarodowe Centra Sivananda Joga Vedanta (International Sivananda Yoga Vedanta Centres).

Kursy dla Nauczycieli Jogi Sivanandy uzyskały oficjalny certyfikat ¦wiatowego Zwi±zku Jogi (Yoga Alliance, USA) w zakresie 500-godzinnego standardu nauczania przyznawanego Zarejestrowanym Szkołom Jogi (RYS – Registered Yoga School).

Rejestracja

W celu zapisania się na Kurs dla Nauczycieli Jogi prosimy wybierz jedn± z dwóch poniżej opisanych metod:

 1. REJESTRACJA ONLINE >> 
 2. ¦ci±gnij formularz rejestracyjny (PDF) >> ¦ci±gnij formularz, wypełnij odręcznie a następnie zeskanuj i prze¶lij na adres polska(at)sivananda.net lub prze¶lij poczt± lub faxem.
  Przyjmowane s± wnioski wył±cznie w formacie PDF. Wnioski w formacie obrazów (np. JPEG) nie będ± przyjmowane.
  Formularz zgłoszeniowy możesz ¶ci±gn±ć tutaj pd adresem e-mail: polska(at)sivananda.net. Formularz należy wypełnić, przykleić zdjęcie, zeskanować i odesłać na powyższy adres e-mail, b±dĽ odesłać poczt± na adres: 
  Sivananda Yoga Zentrum Berlin
  Schmiljanstr. 24
  12161 Berlin
  Germany
  Tel. +49 (0)30 85 99 97 98
  Fax +49 (0)30 85 99 97 97

Tel. w Polsce: 791 551 808
Email: polska(at)sivananda.net

Zgłoszenie jest ważne po wpłaceniu zaliczki w wysoko¶ci 1200 PLN na numer konta:
Bank PKO S.A.I Oddział Warszawa
29 1240 1037 1111 0010 1344 8401
Pełn± opłatę należy ui¶cić najpóĽniej na cztery tygodnie przed rozpoczęciem Kursu.
Informacja o zwrotach znajduje się na formularzu zgłoszeniowym. 

Języki wykładowe

Angielski wraz z symultanicznym tłumaczeniem na polski, litewski i rosyjski, bezprzewodowy system tłumaczeniowy, wyposażony w słuchawki (słuchawki dostępne w butiku; można korzystać z własnych słuchawek ze standardowym wyj¶ciem).

Co zabrać

Zabrać ze sob± należy: matę do ćwiczeń, poduszkę do medytacji, przybory toaletowe, koc, ręczniki, przybory do pisania, latarkę, ciepłe i wygodne ubrania, pantofle i wygodne buty. Koszt przyborów niezbędnych do wykonywania kria nie jest uwzględniony w cenie Kursu. Przybory można zakupić w czasie trwania Kursu. W czasie ceremonii inicjacyjnej rozpoczynaj±cej Kurs każdy z Uczestników otrzyma Podręcznik dla Nauczycieli Jogi, dwie pary spodni i dwie koszulki.

Ksi±żki na Kurs

 • Ilustrowany Podręcznik Jogi Swamiego Vishnudevanandy 
 • Joga. Przewodnik dla pocz±tkuj±cych i znawców, Centrum Sivananda Yoga
 • Bhagavad Gita z komentarzem Swamiego Siavanandy, the Divine Life Trust Society

Podręczniki będzie można nabyć na miejscu.


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Stycznia 2020
Następne
PW¦CPSN
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft