Mind Power Yoga w Kambodży
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


POWER YOGA-KAMBODŻA-ANGKOR WAT-MINDFULNESS-PLAŻOWANIE-WARSZTATY

  • 15-30 marca

Wyprawa, która ukoi Wasze zmysły i ciało!

Już 15 marca ruszamy do Kambodży na wyj±tkow± wyprawę, podczas której oprócz eksploracji tego fantastycznego kraju, będziemy prowadzić codzienne zajęcia z Astanga Jogi i medytacji!

Jako prowadz±cy prawdziwi fachowcy! Michał K±tski z Ashtanga Yoga Kraków oraz Adam Bytof!

Gospodarzem wyjazdu będzie nieoceniony tambylec - Paweł Bolek z Phnom Da Travel.

Zgłoszeniami zajmuje się Dagmara Wabnic: tel. 695 468 134, mail: dagmara.wabnic@orlica.pl :)


Na trasie:

Z Angkor Wat, przez Kulen, Phnom Penh, Kep, aż po plaże Shianoukville. W trakcie zajęcia z Astanga Jogi, medytacji i khmerskiej kuchni!

Zajęcia Mindfulness – zasady pracy z umysłem, techniki antystresowe i zmiana nawyków.

Astanga – najbardziej dynamiczna i wszechstronna formy Hatha Yogi z południowych Indii. Dzięki trwałym i spektakularnym efektom jest najbardziej lubian± aktywno¶ci± gwiazd w USA i na całym ¶wiecie. Od wielu lat Astangę praktykuj± min.Madonna i Sting. Astanga charakteryzuje się stałymi, dynamicznymi sekwencjami asan (pozycji) pogrupowanych w ¶ci¶le okre¶lonej kolejno¶ci i tworz±cych jeden układ choreograficzny.

Wszystko w atmosferze mistycyzmu i kultury Wchodu!

Nasza doborowa ekipa:

MICHAŁ KˇTSKI to jeden z najlepszych instruktorów Jogi, prawdziwy pasjonat z ogromn± wiedz± i talentem, charyzmatyczny nauczyciel. Pierwsze asany poznał już w 1999 roku, ale z astang± zetkn±ł się w 2005 r. Kilka miesięcy po odkryciu tej odmiany poleciał na pół roku do Indii, by zgłębićjej tajniki u Ľródeł. Pobierał nauki u Guruji Praka¶ Mi¶ra w Benares (Varanasi), poznał Peetambar Mi¶ra, tantryka Guruji Bhaduri nauczuciela starej nici Phrygu Joga. W podróży spotkał również Babę Janglidasa (Janglimaharadż) z Kopergaon kShirdi. W pamięci utknęła mu Amma, której dar¶an polega na tym, że dzień i noc potrafi przytulać rzesze czekaj±cych oddanych. Prowadzi w Krakowie własn± szkołę Jogi http://www.poweryoga.pl


ADAM BYTOF to jeden z najbardziej znanych i cenionych w Polsce nauczycieli medytacji, pracy z umysłem i ¶wiadomego ¶nienía (lucid dream). Prowadzi kursy i treningi od 1992 roku. Wydał pierwsz± w Polsce ksi±żkę o ¶wiadomym ¶nieniu i medytacji w 1996 roku – „Oneironautyka – Sztuka ¦wiadomego Snu”. Drug± ksi±żkę, „Jasno¶ć – podręcznik ¶wiadomego ¶nienia i medytacji”, opublikował w 2001 roku. Autor kilkuset artykułów, zapraszany do radia (Polskie Radio) i telewizji (TVP, TVN, Polsat) jako ekspert ¶wiadomego ¶nienia i medytacji. Prowadzi kursy i warsztaty stacjonarne oraz kursy internetowe (online) od 25 lat. Ceniony za zdolno¶ć niezwykle prostego, bezpo¶rednio trafiaj±cego do słuchacza, wyja¶niania niuansów praktyki medytacji i uważno¶ci (mindfulness) oraz ich konsekwencji dla umiejętno¶ci uwolnienia sie od stresu i podnoszenia jako¶ci życia.


PAWEŁ BOLEK to polski podróżnik, dziennikarz, tourleader na stałe zamieszkuj±cy w Kambodży. „Na koncie” kilkadziesi±t krajów przejechanych „z plecakiem”, dwie pozycje ksi±żkowe o Azji, autor przewodnika po Górach Orlickich, górołaz i Organizator Turystyki PTTK. Z powołania nauczyciel wolontariusz – włóczęga – badacz filozofii wschodu. Zaangażowany w działalno¶ć charytatywn±. Pasjonuje się odkrywaniem zapomnianych od stuleci zakamarków ¶wiata oraz duchowo¶ci± ich mieszkańców. Wspólnie z podróżnikiem i pisarzem M. Bieńkiem „Hajerem” jako pierwszy na motorowerze objechał Kambodżę po obrysie mapy. Kraj, który Wam pokaże, zaskakuje koloryte
CENA: 6200 zł/os. + bilet lotniczy (około 2800 zł)

Termin: 15 - 30/03/2018


Wylot z Warszawy

Wyjazd dla grupy 9 - 20 osób.


Program dzień po dniu :

DZIEŃ 15.03.2018

Wylot z Polski do Kambodży


DZIEŃ 16.03.2018 (L)

Przylot do Siem Reap. Po zakwaterowaniu odpoczniemy. Lunch, wieczór na Pub str. Czas na masaże. Godzinne wprowadzenie w tematykę: medytacja mindfulness, techniki antystresowe, wpływ medytacji na jako¶ć życia.


DZIEŃ 17.03.2018 (B)

Z do¶wiadczonym przewodnikiem tuk tukami będziemy zwiedzać największy ¶wi±tynny kompleks ¶wiata, zaro¶nięty dżungl± Angkor Wat. Odwiedzimy nie tylko popularne ¶wi±tynie Ta Prohm, Bajon i Angkor Wat, lecz także dotrzemy do miejsc, które znaj± nieliczni. Yoga w ¶wi±tyni Ta Keo. Lunch. Praktyka mindfulness - 1 godz. Wieczór na Pub Str.


DZIEŃ 18.03.2018 (B,D)

Dzień zaczniemy od zajęć Jogi przy hotelowym basenie. ¦niadanie. Po ¶niadaniu, praktyka mindfulness + wpływ medytacji na emocje i zdrowie - 2 godz Tego dnia odwiedzimy oddalon± o 50 kilometrów od Siem Reap, ¶więt± górę Kulen, tutejsza dżungla skrywa tajemnicę licz±cej milion mieszkańców opuszczonej pierwszej stolicy Imperium Khmerów. Zobaczymy rzekę, której dno zostało wybrukowane ponad 1000 lingami, będziemy pływać w malowniczym 20-metrowym wodospadzie, odwiedzimy znajduj±c± się na wierzchołku góry ¶wi±tynię "odpoczywaj±cego Buddy". Chętni będ± mogli skosztować dzikich, czerwonych bananów b±dĽ też mięsa z krokodyla lub węża. Po zwiedzaniu i powrocie do hotelu udamy się na pokaz tradycyjnego tańca Apsary poł±czony z bufetem oferuj±cym szeroki wybór kuchni khmerskiej i ¶wiatowej (napoje nie wliczone w cenę).


DZIEŃ 19.03.2018 (B,D)

Szybk± łodzi±, przez jezioro Tonle Sap oraz Mekong, mijaj±c pływaj±ce wioski dostaniemy się do Phnom Penh. Po przyjeĽdzie i zakwaterowaniu Yoga przy basenie. Medytacja i sukces + praktyka (1,5 godz.) Wieczorny objazd po mie¶cie.


DZIEŃ 20.03.2018 (B)

Dynamicznie rozwijaj±ca się stolica państwa to tysi±ce motorowerów, Pałac Królewski i piękne ¶wi±tynie, lecz także owiane zł± sław± Więzienie S-21, które po odsunięciu od władzy Pol Pota zostało przemianowane na Muzeum Ludobójstwa. W programie wycieczki jest także wizyta na na Wyspie na Mekongu, gdzie zobaczymy techniki wyrobu najwyższej jako¶ci naturalnego jedwabiu. Zwiedzanie Phnom Penh rozpoczniemy od porannej medytacji w czternastowiecznej ¶wi±tyni Wat Phnom. Miasto stanowi bardzo dobre miejsce na kupno pami±tek oraz uzupełnienie własnej garderoby. Wieczorem joga przy basenie. Wieczorem Joga w resorcie. Mindfulness i zmiana nawyków - instrukcja obsługi mózgu - 2 godz.


DZIEŃ 21.03.2018 (B)

Poranny wyjazd do Kep. Po drodze wizyta na Sothys Peper Farm (organiczna, fairtradowa farma słynnego na całym ¶wiecie pieprzu z Kampot), wizyta na Krabim Targu w Kep. Techniki antystresowe i wizualizacja - 1,5 godz.


Dzień 22.03.2018 (B,L)

Dzień rozpoczniemy sesj± Jogi. Kep to uroczy, postkolonialny francuski kurort nad Zatok± Tajlandzk±. Poranny objazd po mie¶cie – odwiedzimy Pola Soli. Wizyta w Jaskini Białego Słonia oraz szkoła gotowania. Techniki antystresowe i wizualizacja - ci±g dalszy - 1,5 godz.


DZIEŃ 23.03.2018 (B)

Dzień do dyspozycji nauczyciela.


DZIEŃ 24.03.2018 (B)

Dzień do dyspozycji nauczyciela. Praktyka mindfulness + zasady pracy z umysłem wg. RTZ oraz Byron Katie (The Work) - 4 godz.


DZIEŃ 25.03.2018 (B)

Transfer do plażowego raju Otres/Shianoukville. Zakwaterowanie w o¶rodku. Po przyjeĽdzie sesja jogi na plaży. Czas wolny.


DZIEŃ 26.03.2018 (B)

Dzień do dyspozycji nauczyciela. Praktyka mindfulness + techniki wizualizacji - 4 godz.


DZIEŃ 27.03.2018 (B)

Dzień do dyspozycji nauczyciela. Mindfulness i czynniki szczę¶cia wg. Martina Seligmana i Stefana Kleina - 4 godz.


DZIEŃ 28.03.2018 (B)

Dzień do dyspozycji nauczyciela.


DZIEŃ 29.03.2018 (B)

¦niadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko do Phnom Penh i powrót do Polski


DZIEŃ 30.03.2018

Witamy w Warszawie !


CENA ZAWIERA :

• Warsztaty Jogi,

• Warsztaty rozwojowe,

• Noclegi w pokojach dwuosobowych zgodnie z programem, także na dokwaterowanie ( w jednym pokoju 2 osoby tej samej płci),

• Hotele *** i ****

• Wyżywienie zgodnie z opisem wg oznaczeń. (B- ¶niadanie, L- obiad, D - kolacja),

• Transport wynajętym samochodem zgodnie z programem, transfery wodne - łodzie,

• Ubezpieczenie AXA Large ( koszty leczenia 30 tys. €),

• Opiekę polskiego pilota + licencjonowani przewodnicy lokalni,

• Pozwolenia na wjazdy do miejsc gdzie s± one wymagane,

• Koszty organizacyjne,

• Wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów w tym Angkor Wat,

• Szkołę gotowania,


CENA NIE ZAWIERA:

• wizy kambodżańskiej 36 $/os.,

• wydatków własnych na miejscu,

• usług niewymienionych w programie.Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Stycznia 2019
Następne
PW¦CPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft