JOGA FUNKCJONALNA Z RADKIEM RYCHLIKIEM W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ. STARZYNA 7-13.07.2018
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


JOGA FUNKCJONALNA Z RADKIEM RYCHLIKIEM W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ. STARZYNA 7-13.07.2018

Joga Funkcjonalna w Puszczy Białowieskiej z Radkiem Rychlikiem . Starzyna 07.07.-13.07.2018

Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób pocz±tkuj±cych, jak i zaawansowanych w praktyce jogi. Zajęcia s± prowadzone w sposób daj±cy możliwo¶ć pogłębiania praktyki, w zależno¶ci od potrzeb i możliwo¶ci.

Radek Rychlik to absolwent warszawskiego AWF-u oraz studiów neuropsychologicznych na Uniwersytecie SWPS. Szkolił się u mistrzów jogi w Indiach, USA i Europie Zachodniej. W 2002r. założył pierwsz± w Polsce szkołę dynamicznych stylów jogi. Autor publikacji naukowych z fizjologii, biomechaniki i psychofizjologii dotycz±cych ćwiczeń jogi. Napisał ponad 100 artykułów popularnonaukowych, które ukazały się m.in. w magazynach „Trainer”, „Body Life”, „Joga”, „Yoga & Ayurveda” i „Angora”. radekrychlik.pl

JOGA FUNKCJONALNA ł±czy w sobie m±dro¶ć klasycznej jogi i współczesn± wiedzę naukow±. Oryginalne i niezwykle skuteczne ćwiczenia oparte na naturalnych wzorcach ruchowych uruchomi± każdy mięsień w twoim ciele, poprawiaj±c twoje zdrowie oraz możliwo¶ci we wszystkich aktywno¶ciach fizycznych.

Na zajęciach wzmocnisz mię¶nie odpowiedzialne za zdrowie kręgosłupa, prawidłow± postawę i ładn± sylwetkę. Odzyskasz naturalny zakres ruchu w stawach. Elementy dynamiczne poprawi± funkcjonowanie układu krwiono¶nego i pomog± spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Osi±gniesz lepsze efekty przy mniejszym wysiłku dzięki wykorzystaniu naukowych zasad konstrukcji treningu. Na poziomie psychicznym zajęcia wyrabiaj± umiejętno¶ć wyciszenia i skupienia umysłu. Uwalniaj± od stresu i zapewniaj± duż± dawkę pozytywnej energii.

Program: rozpoczynamy w sobotę ok.16.00 zakwaterowaniem, 17.30 sesja jogi, 19.00 obiadokolacja . Kończymy w niedzielę ok.12.00.

Plan dnia: 
8.00 – napoje i owoce, 9:00-11:00 – sesja jogi, 11:00 ¶niadanie (pełne z gor±cymi przystawkami), 11:00 – 17:00 czas wolny, 17:00-18:30 sesja jogi, 18:30 obiadokolacja.

Poranne sesje jogi będ± miały charakter bardziej intensywny, z przewag± ćwiczeń wzmacniaj±cych i energetyzuj±cych, zajęcia popołudniowe będ± zawierały więcej ćwiczeń rozci±gaj±cych, relaksację lub medytację.

Miejsce:

Starzyna – mała, urokliwa osada na skraju Puszczy Białowieskiej.

Zapraszamy do komfortowego o¶rodka Starzyna Joga- Ruch- Oddech, oddalonego od zgiełku miejskiego i otoczonego nieskażon± przyrod±. Zalet± tego miejsca jest sielski klimat małej wioseczki, gdzie czas się naprawdę zatrzymał. Wokół cisza i wiele szlaków pieszych wędrówek i tras rowerowych(asfaltowe nieuczęszczane drogi).

Odległo¶ć od Warszawy 200km.dojazd samochodem lub poci±giem ok.3h. Bardzo dobre poł±czenia PKP ze stacji W-wa Wschodnia do stacji Policzna . Ze stacji Policzna 6 km do Starzyny – odbiór samochodem po uzgodnieniu telefonicznym. Dojazd samochodem : W-wa – Węgrów – Siemiatycze – Kleszczele – Policzna – Starzyna.

Zamieszkamy w nowych lub ¶wieżo wyremontowanych pokojach z łazienkami.

Ćwiczyć będziemy w pięknej sali(105m2) z dębow± podłog±, drabinkami i pomocami do jogi.

Wyżywienie: zapewniamy porann± herbatę, napoje, owoce, ¶wieżo przygotowywane shaki owocowo-warzywne i 2 pełne wegetariańskie posiłki(z nabiałem). Gotuj± osoby z wieloletnim do¶wiadczeniem, według sprawdzonych receptur. Atmosfera spokoju, rado¶ci i ciekawo¶ci podczas przygotowania posiłków daje efekty w postaci smakowitych potraw.

Koszt wyjazdu:

W pokoju 3 osobowym (ponad 20m2)z łazienk±-cena za osobę 1150 zł (osoba towarzysz±ca-niećwicz±ca 950 zł).

W pokoju 2 osobowym z łazienk± 1350 zł za osobę ( osoba towarzysz±ca 1150 zł).

Dzieci w wieku 4-12 lat 700 zł.

Rezerwacji dokonujemy wypełniaj±c formularz zgłoszeniowy na stronie www.starzyna.pl oraz wpłacaj±c zaliczkę w wysoko¶ci 400zł. na konto: Joga,Ruch,Oddech s.c. ul.Jaroszówka 57 , Białystok nr konta :28 1050 1823 1000 0091 3490 1926 . Pozostał± opłatę uiszczamy na miejscu gotówk±. Potwierdzenie wpłaty można przesłać mailowo adres: gosia.joga@gmail.com

Ilo¶ć miejsc ograniczona ok.20 osób.. Decyduje kolejno¶ć wpłat zaliczki
Zabieramy ze sob±: maty do jogi (s± również maty na wyposażeniu) .

Dodatkowe atrakcje w czasie wolnym, w cenie kursu:
sauna , masaż na profesjonalnym łóżku masuj±cym, zewnętrzny duży basen ,kort tenisowy ze sztuczn± traw±, krykiet na trawie, nordic-walking, ping-pong, ognisko ze ¶piewem i gitar± , filmy z projektora ,zielone shaki z naturalnych ziół , wędrówki po puszczy lub wycieczki rowerowe (rowery s± w o¶rodku, ale zachęcamy do zabrania własnych rowerów).

Rozmowy, wymiana do¶wiadczeń, pytania i odpowiedzi dotycz±ce praktyki jogi.

Organizator: Małgosia Perkowska tel.: 607190005, e-mail: gosia.joga@gmail.com Andrzej Perkowski tel. 606266663

facebook: https://www.facebook.com/StarzynaJoga

Zapraszamy i do zobaczenia w Starzynie.

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Kwietnia 2018
Następne
PW¦CPSN
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
likesoft