JOGA W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ Z MAŁGOSIˇ PERKOWSKˇ I KAMILˇ KARPIŃSKˇ. STARZYNA 21-27.07.2018
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


JOGA W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ Z MAŁGOSIˇ PERKOWSKˇ I KAMILˇ KARPIŃSKˇ. WARSZTATY MEDYTACJI W RUCHU, W TAŃCU Z BETIKˇ. STARZYNA 21-27.07.2018

Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób pocz±tkuj±cych, jak i zaawansowanych w praktyce jogi. Dwie sesje jogi dziennie prowadzone w sposób daj±cy możliwo¶ć pogłębiania praktyki, w zależno¶ci od potrzeb i możliwo¶ci. Poprzez praktykę jogi jak też warsztat medytacji w ruchu, w tańcu będziesz miał okazję poczuć się wygodniej w swoim ciele, pozbywaj±c się blokad mentalnych i fizycznych.

 Małgosia Perkowska jest nauczycielem Sri Sri Jogi od 2009 roku, a jogę praktykuje od 2002 roku. Wcze¶niej realizowała się jako sportowiec i zawodnik, staj±c na podium mistrzostw Polski Masters w pływaniu. Praktykę jogi rozpoczęła od studium oddechu, jako techniki przywracaj±cej zdrowie i równowagę na wszystkich poziomach: mentalnym, emocjonalny, fizycznym. Do¶wiadczyła jak praktyki rebirthingu i sudarshan kriy przywracaj± zdrowie i rado¶ć życia. . Oprócz regularnych sesji i warsztatów, prowadzi zajęcia jogi z osobami z dolegliwo¶ciami neurologicznymi.

Zawodowo realizuje się jako doradca podatkowy . Wraz z mężem i synami prowadzi O¶rodek w Starzynie i Studio Joga-Ruch-Oddech w Białymstoku.

SRI SRI JOGA to linia łagodnej jogi, daje duże poczucie wolno¶ci, pozytywny stan umysłu, siłę, i z łagodno¶ci± pozwala przekraczać swoje ograniczenia . Jest zasadniczo ¶cieżk± Hatha Jogi, jednak dla pełnego rozkwitu ludzkich możliwo¶ci ł±czy ze sob± inne ¶cieżki. . Pielęgnuje najwyższe warto¶ci, z którymi każdy z nas się urodził, daj±c witalno¶ć, stan poczucia własnej warto¶ci, poczucie bezpieczeństwa w życiu, uwalnia od stresu, depresji i bezsenno¶ci. W Sri Sri Jodze równorzędny nacisk kładzie się na dobre funkcjonowanie zarówno ciała, umysłu i ducha. Dlatego tak ważne miejsce zajmuj± tu praktyki oddechowe-pranajamy. Twórca tej ¶cieżki Sri Sri Ravi Shankar, został zaproszony do Parlamentu Europejskiego, poprowadził pierwsz± sesję jogi dla deputowanych i dzień 21 kwietnia uznano za Międzynarodowy Dzień Jogi. czytaj więcej http://goo.gl/USGuX3

Kamila Karpińska z wykształcenia jest politologiem i psychologiem, absolwentk± UW i SWPS,Szkoły Trenerów Umiejętno¶ci Psychospołecznych w O¶rodku Intra; stypendystk± Goteborgs Universitet w Szwecji i Northeastern Illinois University w USA. Z pasji i serca- nauczycielk± jogi i trenerk± warsztatów antystresowych. W trakcie pobytu w Indiach ukończyła kurs nauczycielski jogi RYT 200 Yoga Alliance. Czerpie z różnych stylów jogi, choć najbliższa jest jej metoda B.K.S Iyengara, Yin Yoga oraz Vinyasa. Każdy człowiek jest inny, dlatego praktyka powinna być dostosowana do aktualnych jego potrzeb. Jogę praktykuje od 2003 i traktuje jogę jako dialog z ciałem, a nie d±żenie do doskonało¶ci. Obserwuje, jak wiele się zmienia pod wpływem uważnej pracy z ciałem, z emocjami i dlatego chce dzielić się t± wiedz±.

WARSZTAT MEDYTACJI W RUCHU, W TAŃCU, to dwa wieczorne spotkania, będ±ce rodzajem choreoterapii. To okazja by w rytmie muzyki odkryć na nowo rado¶ć z tańca, poczuć sie wygodnie w swoim ciele, pozbyć blokad mentalnych i fizycznych, a przede wszystkim dobrze się bawić.

Betika jest mgr filologii, pedagogiem, tłumaczem kilku języków. Od wielu lat jest w kadrze szkoły Open Mind w charakterze wykładowcy, prezentera, tłumacza, dobrej wróżki :)
Przygotowała i realizuje w Open Mind cykl autorskich szkoleń pod hasłem Psychologia Instruktora.
Zajmuje się też prowadzeniem warsztatów medytacji w ruchu, których jest autorka
Betika specjalizuje się rownież w dziedzinie holistycznej odnowy biologicznej. Szkoli pracowników o¶rodków SPA, jest dyplomowanym masażyst± masaży ajurwedyjskich i hawajskich – Lomi Lomi Nui, z których można skorzystać w czasie kursu za dodatkow± odpłatno¶ci±.
Pasjonuje się jog±, różnorodnymi technikami relaksacyjnymi oraz formami ruchu Body&Mind.
Jej życiow± misj± jest przekazywanie wiedzy, a pasj± praca z energi± i ¶wiat podróży, małych i dużych.

Miejsce:

Starzyna – mała, urokliwa osada na skraju Puszczy Białowieskiej.

Zapraszamy do komfortowego o¶rodka Starzyna Joga- Ruch- Oddech, oddalonego od zgiełku miejskiego i otoczonego nieskażon± przyrod±. Zalet± tego miejsca jest sielski klimat małej wioseczki, gdzie czas się naprawdę zatrzymał. Wokół cisza i wiele szlaków pieszych wędrówek i tras rowerowych(asfaltowe nieuczęszczane drogi).

Odległo¶ć od Warszawy 200km.dojazd samochodem lub poci±giem ok.3h. Bardzo dobre poł±czenia PKP ze stacji W-wa Wschodnia do stacji Policzna . Ze stacji Policzna 6 km do Starzyny – odbiór samochodem po uzgodnieniu telefonicznym. Dojazd samochodem : W-wa – Węgrów – Siemiatycze – Kleszczele – Policzna – Starzyna.

Zamieszkamy w nowych lub ¶wieżo wyremontowanych pokojach z łazienkami.

Ćwiczyć będziemy w pięknej sali(105m2) z dębow± podłog±, drabinkami i pomocami do jogi.

Program: rozpoczynamy w sobotę ok. 15.00 zakwaterowaniem, 16.30 sesja jogi, 18.30 obiadokolacja i ognisko . Kończymy w pi±tek lunchem ok.godz.12 .

Plan dnia: 8.00-8.30 napoje, soki, owoce. 8.30-10.30 pranajamy i sesja jogi. 11.00 lunch z gor±cymi przystawkami 11.30 – 16.30 czas wolny 16.30-18.30 sesja jogi 18.30 obiadokolacja

Zapraszamy na dwie sesje jogi i pranajam dziennie i dodatkowo dwa wieczorne spotkania z medytacj± w ruchu i tańcem.

Wyżywienie: zapewniamy porann± herbatę, napoje, owoce, ¶wieżo wyciskane soki owocowo-warzywne i 2 pełne wegetariańskie posiłki(z nabiałem).W ci±gu dnia przek±ski, owoce. Gotuj± osoby z wieloletnim do¶wiadczeniem, według sprawdzonych receptur. Atmosfera spokoju, rado¶ci i ciekawo¶ci podczas przygotowania posiłków daje efekty w postaci smakowitych potraw.

Koszt wyjazdu:


W pokoju 3 osobowym (ponad 20m2)z łazienk±-cena za osobę 1150 zł (osoba towarzysz±ca niećwicz±ca 950 zł).

W pokoju 2 osobowym z łazienk± 1350 zł za osobę ( osoba towarzysz±ca niećwicz±ca 1150 zł).

Dzieci w wieku 4-12 lat 700 zł.

Rezerwacji dokonujemy wypełniaj±c formularz zgłoszeniowy powyżej lub na stronie www.starzyna.pl oraz wpłacaj±c zaliczkę w wysoko¶ci 400zł. na konto: Joga,Ruch,Oddech s.c. ul.Jaroszówka 57 , Białystok nr konta :28 1050 1823 1000 0091 3490 1926 . Pozostał± opłatę uiszczamy na miejscu gotówk±. Potwierdzenie wpłaty można przesłać mailowo adres: gosia.joga@gmail.com

Ilo¶ć miejsc ograniczona ok. 20 osób.. Decyduje kolejno¶ć wpłat zaliczki
Zabieramy ze sob±: maty do jogi (s± również maty na wyposażeniu) .

Dodatkowe atrakcje w czasie wolnym, w cenie kursu: sauna , masaż na profesjonalnym łóżku masuj±cym, zewnętrzny duży basen ,kort tenisowy ze sztuczn± traw±, krykiet na trawie, nordic-walking, ping-pong, ognisko ze ¶piewem i gitar± , filmy z projektora ,zielone shaki z naturalnych ziół , wędrówki po puszczy lub wycieczki rowerowe (rowery s± w o¶rodku, ale zachęcamy do zabrania własnych rowerów).

Rozmowy, wymiana do¶wiadczeń, pytania i odpowiedzi dotycz±ce praktyki jogi.

Ponadto atrakcj± kulturaln± jest możliwo¶ć uczestniczenia w Festiwalu Folkowym w Czeremsze www.festiwalczeremcha.pl i ogl±danie spektakli Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego WERTEP. Spektakle wystawiane s± w s±siednich miasteczkach i wioseczkach, wstęp wolny. Jest to szczególna atrakcja kulturalna ¶ci±gaj±ca wielu turystów . Więcej na stronie www.wertepfestival.pl
Organizator: Małgosia Perkowska tel.: 607190005, e-mail: gosia.joga@gmail.com Andrzej Perkowski tel. 606266663

facebook: https://www.facebook.com/StarzynaJoga

Zapraszamy i do zobaczenia w Starzynie.

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Lutego 2019
Następne
PW¦CPSN
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft