Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


YOGA WAY -PRZYGODA CIAŁA I UMYSŁU W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ. ZAPRASZA LESZEK TURKIEWICZ Z PARYŻA

YOGA WAY – PRZYGODA CIAŁA I UMYSŁU W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ.MARIAŻ MˇDRO¦CI WSCHODU Z NAUKˇ ZACHODU. ZAPRASZA LESZEK TURKIEWICZ Z PIERWSZEGO W PARYŻU STUDIA JOGI ASHTANGA

TYGODNIOWY WARSZTAT „YOGI WAY” W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
26.08 - 1.09.2017


Zapraszamy na warsztat, na którym odnajdziesz własn± drogę jogi lub pogłębisz dotychczasow± praktykę. Zajęcia s± otwarte dla wszystkich: ćwicz±cych systematycznie,okazjonalnie, debiutantów, a nawet jog± rozczarowanych. Bo nie ma nudnej, nieodpowiadaj±cej Ci jogi, bywa tylko Ľle dobrana z kalejdoskopu dzisiejszych (bywa, że karykaturalnych)odmian hatha-jogi.Proponujemy zajęcia zindywidualizowane, daj±ce możliwo¶ć poznania, pogłębiania i przygotowania się do samodzielnej praktyki w zależno¶ci od własnych potrzeb i możliwo¶ci. Popracujemy z wszystkimi partiami ciała, umysłem i oddechem, by rozwin±ć sprawno¶ć psychofizyczn±, harmonię, lekko¶ć, swobodę i rado¶ć.

YOGA WAY – to poszukiwanie własnej jogi w oparciu o najlepsze tradycje ashtangi, metody Iyengara,Sivanandy czy innych odmian hatha-jogi. To odmładzaj±ca forma ćwiczeń ł±cz±ca m±dro¶ć Wschodu z nauk± Zachodu. To przestrzenno¶ć, wgl±d, równowaga. To najkrótsza droga do siebie samego.

Leszek Turkiewicz – jogi uczył się u Caroline Boulinguez, FaeqaBiri, SharataArora i Basi Lipskiej-Larsen (dyplom nauczycielski w 2007 roku). Razem z Radkiem Rychlikiem redagował rubrykę „Yoga Way” w tygodniku „Angora”, którego jest stałym felietonist± i paryskim korespondentem (Paryski nie-co-dziennik). Jogi uczy w pierwszym w Paryżu studio jogi Ashtanga założonym w 1995 roku.

Miejsce:
Komfortowy o¶rodek Starzyna Joga-Ruch-Oddech w małej, urokliwej osadzie na skraju Puszczy Białowieskiej, oddalony od zgiełku miejskiego i otoczony nieskażon± przyrod±. Zalet± tego miejsca jest sielski klimat małej wioseczki, gdzie czas się naprawdę zatrzymał. Wokół cisza i wiele szlaków pieszych wędrówek i tras rowerowych (asfaltowe nieuczęszczane drogi).
Odległo¶ć od Warszawy 200km. Dojazd samochodem lub poci±giem ok.3h. Bardzo dobre poł±czenia PKP ze stacji W-wa Wschodnia do stacji Policzna. Ze stacji Policzna 6 km do Starzyny – odbiór samochodem po uzgodnieniu telefonicznym. Dojazd samochodem : W-wa – Węgrów – Siemiatycze – Kleszczele – Policzna – Starzyna.
Mieszkać będziemy w nowych lub ¶wieżo wyremontowanych pokojach z łazienkami.
Na zajęciach będziemy się spotykać w pięknej sali (105m2) z dębow± podłog±, drabinkami i pomocami do jogi. O¶rodek posiada maty do jogi na wyposażeniu, jednak zachęcamy do wzięcia ze sob± własnych.

Program:
Rozpoczynamy w sobotę ok. 15.00 zakwaterowaniem, o 16.30 zapraszamy na sesję jogi, a o 18.30 – na obiadokolację. Pobyt kończymy lunchem w pi±tek ok. godz.12.00.

Plan dnia:
7.00-8.30 medytacja, ćwiczenia oddechowe i krótka sesja jogi
8.30-9.00 napoje, soki, owoce.
9.00-11.00 sesja jogi ogólnej.
11.00 lunch z gor±cymi przystawkami
11.30-16.30 czas wolny
16.30-18.00 sesja jogi
18.00- obiadokolacja
20.00-21.00 medytacja z elementami vipassany

Wyżywienie:
Każdy dzień zaczynamy od porannej herbaty, napojów, ¶wieżych shaków owocowych lub owoców. Potem podajemy 2 pełnowarto¶ciowe wegetariańskie posiłki (lunch i obiadokolację) w formie bufetu szwedzkiego. Gotuj± osoby z wieloletnim do¶wiadczeniem, według sprawdzonych receptur. Napoje dostępne s± przez cały dzień i między posiłkami można też co¶ przek±sić.

Koszt pobytu:

w pokoju 3-osobowym (ponad 20m2) z łazienk± – cena za osobę 1150 zł.
w pokoju 2-osobowym z łazienk± – cena za osobę 1270.

Rezerwacji dokonujemy wpłacaj±c zaliczkę w wysoko¶ci 550 zł na konto:
Leszek Turkiewicz Bank Zachodni WBK S.A.
nr konta: 58 1500 1067 1010 6006 5186 0000

Pozostał± opłatę uiszczamy na miejscu gotówk±. Potwierdzenie wpłaty wraz z adresem (mailowym) oraz numerem telefonu kontaktowego proszę przesłać mailowo na adres:kontakt@yogaway.eu  lub turkiewicz.xigaze@gmail.com
Ilo¶ć miejsc jest ograniczona (max. 20 osób). Decyduje kolejno¶ć wpłat zaliczki.

Dodatkowe atrakcje w cenie pobytu: sauna, masaż na profesjonalnym łóżku masuj±cym, zewnętrzny duży basen, kort tenisowy ze sztuczn± traw±, krykiet na trawie, nordic-walking, bilard, ping-pong, ognisko ze ¶piewem i gitar±, filmy z projektora, wędrówki po puszczy lub wycieczki rowerowe (O¶rodek posiada kilka rowerów, ale zachęcamy do zabrania ze sob± własnych). Rozmowy, wymiana do¶wiadczeń,pytania i odpowiedzi dotycz±ce praktyki, teorii i filozofii jogi.

Za niewielk± odpłat±: profesjonalny masaże w różnych stylach i tradycjach oraz wycieczki do ¶cisłego rezerwatu z zawodowym przewodnikiem.

Czytaj więcej o O¶rodku i warsztatach na: www.yogaway.eu  lub www.starzyna.pl i na facebooku  https://www.facebook.com/StarzynaJoga.

Organizator:
Leszek Turkiewicz tel.: 664036677 
e-mail: turkiewicz.xigaze@gmail.com
 lub:  kontakt@yogaway.eu 

Zapraszam i do zobaczenia w Starzynie.  


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Kwiecień 2017
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji