JOGA W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ Z RADKIEM RYCHLIKIEM I MAŁGOSIˇ PERKOWSKˇ. 7 DNIOWY WARSZTAT STARZYNA
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


JOGA W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ Z RADKIEM RYCHLIKIEM I MAŁGOSIˇ PERKOWSKˇ. 7 DNIOWY WARSZTAT STARZYNA 29.07.-4.08.2017

Joga w Puszczy Białowieskiej z Radkiem Rychlikiem i Małgosi± Perkowsk±. 7 dniowy warsztat Starzyna 29.07.-4.08.2017

   Warsztat przeznaczony jest zarówno dla osób pocz±tkuj±cych, jak i zaawansowanych w praktyce jogi. Zajęcia s± prowadzone w sposób daj±cy możliwo¶ć pogłębiania praktyki, w zależno¶ci od potrzeb i możliwo¶ci. Praktyka Sri Sri Jogi nie odnosi się jedynie do ćwiczenia coraz to trudniejszych asan, lecz jest praktyk± większego zrozumienia i odczuwania swojego ciała. Rozwija koncentrację, wrażliwo¶ć i uwalnia od nadmiernego napięcia. Sri Sri Joga zwraca uwagę na stan umysłu, poznanie natury umysłu i praktykowanie spokoju i lekko¶ci nawet w wymagaj±cych asanach. Poznanie prana jamy ( techniki oddechowe) pozwoli Ci do¶wiadczyć jak oddech może podnosić energię, uspokajać umysł, regenerować układ nerwowy i energetyczny, wspomagać ogień trawienny masuj±c organy wewnętrzne, a wszystko w zależno¶ci od stosowanych technik.

Radek Rychlik to nauczyciel z 17-letnim do¶wiadczeniem, założyciel pierwszej w Polsce szkoły dynamicznych odmian hatha jogi, autor publikacji naukowych z fizjologii, biomechaniki i psychofizjologii oraz licznych artykułów popularnonaukowych. Szkolił się u mistrzów jogi w Indiach, USA i Europie Zachodniej. Absolwent warszawskiego AWF-u oraz studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS. W swojej pracy ł±czy m±dro¶ć klasycznej jogi z wiedz± naukow± aby zapewnić maksymaln± efektywno¶ć, bezpieczeństwo i walory zdrowotne ćwiczeń.

Małgosia Perkowska jest nauczycielem Sri Sri Jogi od 2009 roku, a jogę praktykuje od 2002 roku. Wcze¶niej realizowała się jako sportowiec i zawodnik, staj±c na podium mistrzostw Polski Masters w pływaniu. Praktykę jogi rozpoczęła od studium oddechu, jako techniki przywracaj±cej zdrowie i równowagę na wszystkich poziomach: mentalnym, emocjonalny, fizycznym. Do¶wiadczyła jak praktyki rebirthingu i sudarshan kriy przywracaj± zdrowie i rado¶ć życia. . Oprócz regularnych sesji i warsztatów, prowadzi zajęcia jogi z osobami z dolegliwo¶ciami neurologicznymi.
Zawodowo realizuje się jako doradca podatkowy . Wraz z mężem i synami prowadzi O¶rodek w Starzynie i Studio Joga-Ruch-Oddech w Białymstoku.

JOGA FUNKCJONALNA ł±czy w sobie m±dro¶ć klasycznej jogi i współczesn± wiedzę naukow±. Oryginalne i niezwykle skuteczne ćwiczenia oparte na naturalnych wzorcach ruchowych uruchomi± każdy mięsień w twoim ciele, poprawiaj±c twoje zdrowie oraz możliwo¶ci we wszystkich aktywno¶ciach fizycznych.
Na zajęciach wzmocnisz mię¶nie odpowiedzialne za zdrowie kręgosłupa, prawidłow± postawę i ładn± sylwetkę. Odzyskasz naturalny zakres ruchu w stawach. Elementy dynamiczne poprawi± funkcjonowanie układu krwiono¶nego i pomog± spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Osi±gniesz lepsze efekty przy mniejszym wysiłku dzięki wykorzystaniu naukowych zasad konstrukcji treningu.

SRI SRI JOGA to linia łagodnej jogi, daje duże poczucie wolno¶ci, pozytywny stan umysłu, siłę, i z łagodno¶ci± pozwala przekraczać swoje ograniczenia . Jest zasadniczo ¶cieżk± Hatha Jogi, jednak dla pełnego rozkwitu ludzkich możliwo¶ci ł±czy ze sob± inne ¶cieżki. . Pielęgnuje najwyższe warto¶ci, z którymi każdy z nas się urodził, daj±c witalno¶ć, stan poczucia własnej warto¶ci, poczucie bezpieczeństwa w życiu, uwalnia od stresu, depresji i bezsenno¶ci. W Sri Sri Jodze równorzędny nacisk kładzie się na dobre funkcjonowanie zarówno ciała, umysłu i ducha. Dlatego tak ważne miejsce zajmuj± tu praktyki oddechowe-pranajamy. Twórca tej ¶cieżki Sri Sri Ravi Shankar, został zaproszony do Parlamentu Europejskiego, poprowadził pierwsz± sesję jogi dla deputowanych i dzień 21 kwietnia uznano za Międzynarodowy Dzień Jogi. czytaj więcej http://goo.gl/USGuX3

Miejsce:
Starzyna – mała, urokliwa osada na skraju Puszczy Białowieskiej.
Zapraszamy do komfortowego o¶rodka Starzyna Joga- Ruch- Oddech, oddalonego od zgiełku miejskiego i otoczonego nieskażon± przyrod±. Zalet± tego miejsca jest sielski klimat małej wioseczki, gdzie czas się naprawdę zatrzymał. Wokół cisza i wiele szlaków pieszych wędrówek i tras rowerowych(asfaltowe nieuczęszczane drogi).
Odległo¶ć od Warszawy 200km.dojazd samochodem lub poci±giem ok.3h. Bardzo dobre poł±czenia PKP ze stacji W-wa Wschodnia do stacji Policzna . Ze stacji Policzna 6 km do Starzyny – odbiór samochodem po uzgodnieniu telefonicznym. Dojazd samochodem : W-wa – Węgrów – Siemiatycze – Kleszczele – Policzna – Starzyna.

Zamieszkamy w nowych lub ¶wieżo wyremontowanych pokojach z łazienkami.
Ćwiczyć będziemy w pięknej sali(105m2) z dębow± podłog±, drabinkami i pomocami do jogi.

Program: rozpoczynamy w sobotę ok. 15.00 zakwaterowaniem, 16.30 sesja jogi, 18.30 obiadokolacja i ognisko . Kończymy w pi±tek lunchem ok.godz.12 .

Plan dnia: 8.00-8.30 napoje, soki, owoce. 8.30-10.30 pranajamy i sesja jogi ogólnej 11.00 lunch z gor±cymi przystawkami 11.30 – 16.30 czas wolny 16.30-18.30 sesja jogi 18.30 obiadokolacja

Wyżywienie: zapewniamy porann± herbatę, napoje, owoce, ¶wieżo wyciskane soki owocowo-warzywne i 2 pełne wegetariańskie posiłki(z nabiałem). Gotuj± osoby z wieloletnim do¶wiadczeniem, według sprawdzonych receptur. Atmosfera spokoju, rado¶ci i ciekawo¶ci podczas przygotowania posiłków daje efekty w postaci smakowitych potraw.

Koszt wyjazdu:
W pokoju 3 osobowym (ponad 20m2)z łazienk±-cena za osobę 1050 zł (osoba towarzysz±ca-niećwicz±ca 850 zł).
W pokoju 2 osobowym z łazienk± 1250 zł za osobę ( osoba towarzysz±ca 1050 zł).
Dzieci w wieku 4-12 lat 700 zł.

Rezerwacji dokonujemy wypełniaj±c formularz zgłoszeniowy powyżej lub na stronie www.starzyna.pl oraz wpłacaj±c zaliczkę w wysoko¶ci 400zł. na konto: Joga,Ruch,Oddech s.c. ul.Jaroszówka 57 , Białystok nr konta :28 1050 1823 1000 0091 3490 1926 . Pozostał± opłatę uiszczamy na miejscu gotówk±. Potwierdzenie wpłaty można przesłać mailowo adres: gosia.joga@gmail.com
Ilo¶ć miejsc ograniczona max. 18 osób.. Decyduje kolejno¶ć wpłat zaliczki
Zabieramy ze sob±: maty do jogi (s± również maty na wyposażeniu) .

Dodatkowe atrakcje w czasie wolnym, w cenie kursu: sauna , masaż na profesjonalnym łóżku masuj±cym, zewnętrzny duży basen ,kort tenisowy ze sztuczn± traw±, krykiet na trawie, nordic-walking, bilard, ping-pong, ognisko ze ¶piewem i gitar± , filmy z projektora ,zielone shaki z naturalnych ziół , wędrówki po puszczy lub wycieczki rowerowe (rowery s± w o¶rodku, ale zachęcamy do zabrania własnych rowerów).
Rozmowy, wymiana do¶wiadczeń, pytania i odpowiedzi dotycz±ce praktyki jogi.

Ponadto atrakcj± kulturaln± jest możliwo¶ć uczestniczenia w Festiwalu Folkowym w Czeremsze i ogl±danie spektakli IV Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego WERTEP. Spektakle wystawiane s± w s±siednich miasteczkach i wioseczkach, wstęp wolny. Jest to szczególna atrakcja kulturalna ¶ci±gaj±ca wielu turystów . Więcej na stronie www.wertep.pl

Organizator: Małgosia Perkowska tel.: 607190005, e-mail: gosia.joga@gmail.com
 Andrzej Perkowski tel. 606266663

facebook: https://www.facebook.com/StarzynaJoga


Zapraszamy i do zobaczenia w Starzynie


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Marca 2018
Następne
PW¦CPSN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
likesoft