Porozumienie Szkół Jogi – doł±cz do nas!
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Porozumienie Szkół Jogi – doł±cz do nas!

  • pi±tek, 16 maja 2014
Utworzyli¶my Porozumienie szkół jogi, by dzielić się tym, co dla nas najważniejsze – jog± i korzy¶ciami płyn±cymi z praktyki.
 
Praktyka jogi to uniwersalny sposób na zachowanie zdrowia - zarówno fizycznego jak i psychicznego. Wykonywanie asan (pozycji jogi) i pranayamy (ćwiczeń oddechowych) pozwala utrzymać ciało i umysł w dobrej formie.
Działaj±c wspólnie w ramach Porozumienia chcemy dbać o wysokie standardy nauczania.
Joga i warto¶ci za ni± stoj±ce znajduj± odzwierciedlenie we wszystkich aspektach życia. Chcemy promować uczciwo¶ć, szacunek i odpowiedzialno¶ć zarówno w praktyce na macie, jak i w życiu codziennym oraz zawodowym.
Porozumienie założyło 11 warszawskich szkół jogi. Wychodz±c od wspólnego Ľródła jogi każdy z nas pod±ża swoj± ¶cieżk±, praktykuj±c w najodpowiedniejszy dla siebie sposób. Wybór metody to kwestia indywidualnych potrzeb i predyspozycji.
Niezależnie od tego spotykamy się u celu, ciesz±c się tymi samymi efektami jogi – dobrostanem, zdrowiem, energi± i wewnętrznym spokojem.
Obecnie Porozumienie zrzesza ponad 40 szkoły jogi z całej Polski i wci±ż doł±czaj± nowe
Różne ¶cieżki, jedna joga - doł±cz do branżowego Porozumienia
Chcesz do nas doł±czyć?
Wy¶lij mail na adres biuro@porozumieniejogi.pl z tytułem DOŁˇCZ, a my skontaktujemy się z Tob±.
Niezależnie, czy prowadzisz duż± czy mał± szkołę jogi, zapraszamy Cię do nas. Doł±cz do Porozumienia Szkół Jogi i korzystaj z oferowanych przez nas możliwo¶ci:
• skorzystaj z naszego do¶wiadczenia w zakresie prowadzenia szkoły jogi (aspekty prawne, biznesowe, księgowe, podatkowe), doł±cz do naszych działań marketingowych i promocyjnych, skorzystaj z oferowanego przez nas ubezpieczenia (polisy dla szkoły i polisy OC dla na nauczyciela jogi);
• razem dbajmy o standardy, jako¶ć nauczania, ochronę interesów szkół jogi na rynku. Chcemy, by przynależno¶ć do Porozumienia była gwarancj± jako¶ci i rzetelno¶ci;
• budujemy pozytywny wizerunek jogi w całym kraju poprzez realizację wspólnych wydarzeń propaguj±cych jogę (doł±cz do naszych inicjatyw i zaplanujmy razem nowe) i artykuły w mediach;
• w relacjach z firmami po¶rednicz±cymi na rynku reprezentuje nas i obsługuje do¶wiadczona kancelaria prawna – doł±czaj±c do nas przestajesz być mał± szkoł± bez szans w negocjacjach z dużym Po¶rednikiem.
Porozumienie szkol jogi
Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft