Porozumienie Szkół Jogi – dołącz do nas!
Dołącz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Porozumienie Szkół Jogi – dołącz do nas!

  • piątek, 16 maja 2014
Utworzyliśmy Porozumienie szkół jogi, by dzielić się tym, co dla nas najważniejsze – jogą i korzyściami płynącymi z praktyki.
 
Praktyka jogi to uniwersalny sposób na zachowanie zdrowia - zarówno fizycznego jak i psychicznego. Wykonywanie asan (pozycji jogi) i pranayamy (ćwiczeń oddechowych) pozwala utrzymać ciało i umysł w dobrej formie.
Działając wspólnie w ramach Porozumienia chcemy dbać o wysokie standardy nauczania.
Joga i wartości za nią stojące znajdują odzwierciedlenie we wszystkich aspektach życia. Chcemy promować uczciwość, szacunek i odpowiedzialność zarówno w praktyce na macie, jak i w życiu codziennym oraz zawodowym.
Porozumienie założyło 11 warszawskich szkół jogi. Wychodząc od wspólnego źródła jogi każdy z nas podąża swoją ścieżką, praktykując w najodpowiedniejszy dla siebie sposób. Wybór metody to kwestia indywidualnych potrzeb i predyspozycji.
Niezależnie od tego spotykamy się u celu, ciesząc się tymi samymi efektami jogi – dobrostanem, zdrowiem, energią i wewnętrznym spokojem.
Obecnie Porozumienie zrzesza ponad 40 szkoły jogi z całej Polski i wciąż dołączają nowe
Różne ścieżki, jedna joga - dołącz do branżowego Porozumienia
Chcesz do nas dołączyć?
Wyślij mail na adres biuro@porozumieniejogi.pl z tytułem DOŁĄCZ, a my skontaktujemy się z Tobą.
Niezależnie, czy prowadzisz dużą czy małą szkołę jogi, zapraszamy Cię do nas. Dołącz do Porozumienia Szkół Jogi i korzystaj z oferowanych przez nas możliwości:
• skorzystaj z naszego doświadczenia w zakresie prowadzenia szkoły jogi (aspekty prawne, biznesowe, księgowe, podatkowe), dołącz do naszych działań marketingowych i promocyjnych, skorzystaj z oferowanego przez nas ubezpieczenia (polisy dla szkoły i polisy OC dla na nauczyciela jogi);
• razem dbajmy o standardy, jakość nauczania, ochronę interesów szkół jogi na rynku. Chcemy, by przynależność do Porozumienia była gwarancją jakości i rzetelności;
• budujemy pozytywny wizerunek jogi w całym kraju poprzez realizację wspólnych wydarzeń propagujących jogę (dołącz do naszych inicjatyw i zaplanujmy razem nowe) i artykuły w mediach;
• w relacjach z firmami pośredniczącymi na rynku reprezentuje nas i obsługuje doświadczona kancelaria prawna – dołączając do nas przestajesz być małą szkołą bez szans w negocjacjach z dużym Pośrednikiem.
Porozumienie szkol jogi
Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Września 2020
Następne
PWŚCPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, książki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ciąży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jogą podróżowanie po Azji
LikeSoft