Co jogini s±dz± o … Telewizji?
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Co jogini s±dz± o … Telewizji?

  • czwartek, 11 wrzeďż˝nia 2008
Co siódmy Polak nie może żyć bez telewizji - wynika z badań firmy AGB Nielsen Media Research. TV ogl±da 99,8 proc. Polaków powyżej 4. roku życia. Przeciętny mieszkaniec Polski spędza przed ekranem telewizora 4 godziny i 9 minut dziennie. Więcej czasu spędzamy przed telewizorem w weekendy niż w dni powszednie. Przeciętnie w polskim domu telewizor wł±czony jest przez 8 godzin w ci±gu dnia. A jak często ogl±daj± telewizję jogini??
Obrazek
Nie mam, nie ogl±dam.  Nie lubię telewizji i to bardzo.
Kasia, Kraków

Telewizja jest fajna, kiedy pomy¶lę, że kto¶ mi nieznany ogl±da to samo, rodzi się taka wspólnota. Ja raczej nie ogl±dam telewizji. Istnieje takie niebezpieczeństwo, że wracamy do domu, siadamy przed telewizorem i używamy jej, żeby zapomnieć o problemach, o wszystkim. Należałoby poczekać, rozluĽnić się, odreagować stres, a nie uciekać od siebie. Poza tym telewizja może troszkę zmienić strukturę my¶li. Przestaniemy my¶leć.
Simon, Kraków

Nie ogl±dam. Wolę ksi±żki.
Beta, Tychy

¦rednio ogl±dam telewizję. Ogl±dam bajki z dzieckiem. Czasami, czekaj±c na bajkę wł±czam jaki¶ program i jestem bardzo rozbawiona, tym, że s± ludzie, którzy takie programy traktuj± na serio i je ogl±daj±. Np. plotki towarzyskie albo relacje z jaki¶ gali, konkursów, kroniki towarzyskie. Filmy wolę w kinie niż w telewizji.
Magda, Warszawa

Nie wiem, nie posiadam.
Ania, Poznań

Telewizja to jeden z czynników, który trzeba przyj±ć. Człowiek odkrył tylko czę¶ć boskich mocy poprzez telewizję. Telewizję należy wstawić w harmonogram swojego życia, ale w swoich ramach, nie narzuconych.
Paweł, Katowice
Nie ogl±dam telewizji. Uważam, że ogl±danie telewizji nie rozwija.
Tomek, Lublin

Ogl±dam telewizję. Jest to jakie¶ okno na ¶wiat i niestety, ogl±dam. Trochę czasu na to po¶więcam, może nawet za dużo.
Ania, Warszawa

Telewizja to pożeracz mózgu
Ewa, ŁódĽ

Ja nie mam telewizora. Uważam, że telewizja jest FE.
Arek, Warszawa

WyraĽnie jogini zaniżaj± statystyki;-)))

podyskutuj na forum

(JM)
 
Opublikuj na:
  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2021
Następne
PW¦CPSN
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft