Życzenia od nauczycieli jogi na 2016 r.
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Życzenia od nauczycieli jogi na 2016 r.

  • ¶roda, 6 stycznia 2016
  • opracował: Justyna Moćko
Redakcja portalu życzy Wam w Nowym Roku 2016 i¶cie jogicznej pomy¶lno¶ci! Niechaj króluje santosa - zadowolenie z każdej chwili, pełnej i doskonałej w swej istocie. Życzymy, aby¶cie dokładnie za 12 miesięcy, spojrzeli wstecz i pomy¶leli: Jakiż to był dobry rok!
Zamieszczamy życzenia od nauczycieli jogi i uważno¶ci. Oby się spełniły co do joty! ;-)
 
 
Julia E.Wahl
W zwi±zku z nadej¶ciem 2016 pragnę wszystkim życzyć współczucia wobec siebie i innych wraz m±dro¶ci±, życzliwo¶ci±, odwag±.
Julia E. Wahl, Trener Uważno¶ci i Współczucia
The Mind Institute
 ewa kochanowska
Serdeczne życzenia na Nowy Rok! Rado¶ci, miłych chwil z bliskimi, dobrych spotkań z przyjaciółmi, satysfakcjonuj±cej pracy, czasu na relaks i refleksję.
Dzięki temu może będziemy chcieli wprowadzić choćby niewielk±, ale korzystn± zmianę w naszym życiu. Proponujemy, aby ta zmiana dotyczyła zadbania o ciało, w dowolny wybrany przez Ciebie sposób.
Niech to będzie Rok pod znakiem "w zdrowym ciele zdrowy duch”!
Ewa Kaian Kochanowska,
Klinika Stresu w Gdańsku
www.klinikastresu.com.pl
https://www.facebook.com/KlinikaRedukcjiStresu/Kasia Baron
Ten tekst stał się moim noworocznym "evergreenem". Podoba mi się, że co roku można wybrać sobie co¶ innego. Osobi¶cie na 2016 wybieram punkt 11. A Ty co wybierasz? :-) WejdĽ na linka, obiecaj sobie, zacznij realizować, a potem obserwuj, jakie fajne rzeczy zaczn± się dziać w Twoim życiu :-) Wszystkiego dobrego!
Kasia Baron, Tarnowskie Góry
http://jogakasiabaron.pl/
 Julia Butrym Południewska
 W 2016 roku życzę Ci:
nie szukaj wymówek
znajdĽ okazję
i czę¶ciej praktykuj jogę
a potem przenie¶ ten zwyczaj na życie
 Julia Butrym-Południewska
Joga Rytm, Warszawa
 krysia kolacz
Z okazji nowego roku życzę Wam rozwagi, m±dro¶ci i spokoju. Niech joga będzie dla Was Ľródłem siły i bodĽcem do odkrywania w sobie tego co nieznane i tego co prawdziwe bez ulegania złudzeniom tego co znane i tego co wydaje się jedyne i słuszne. Niech również to co wydaje się niemożliwe staje się możliwe. B±dĽcie w równowadze!
Szczę¶liwego Nowego Roku!
Krystyna Kołacz, stopień nauczycielski Intermediate Junior II
Jogaumnie, Sucha Beskidzka
 ewa makowska
Na Nowy Rok, Nam Wszystkim: Uważno¶ci, by ¶wiadomie do¶wiadczać; Pokory, by nieustannie się uczyć; a przede wszystkim więcej Człowieka w człowieku, by nasze serca pełniejsze były empatii i współczucia.
Ewa Makowska, nauczyciel ashtanga jogi
 kasia bem
Kochani, życzę cudów w sercach, a w umysłach spokoju! Pragnę także podzielić się z Wami pięknymi słowami Swamiego Sivanandy, które dotarły do mnie z ashramu w Nowy Rok.
"¦wiat jest Twoim najlepszym nauczycielem, Twoim Guru. We wszytkim zawiera się lekcja. Lekcja jest w każdym do¶wiadczeniu. Wyci±gnij z niej naukę i b±dĽ m±drzejszy.
Każda porażka to krok w stronę sukcesu. Każda trudno¶ć czy rozczarowanie to próba Twojej wiary. Każda katastrofa to karmiczne oczyszczenie. Każde nieprzyjemne zdarzenie to test wiary w Boga. Każda pokusa to sprawdzian Twojej duchowej siły.
Zatem nie trać nadziei. IdĽ odważnie dalej, bohaterze!"
Wszystkiego najlepszego i niech się Wam darzy!
Namaste
Kasia Bem
 maria nasilowska
W rozpoczynaj±cym się 2016 roku życzę Wam wszystkim do¶wiadczenia piękna i głębi praktyki jogi. Codzienny trud i ból (oby ten "dobry") na pewno się pojawi± - więc to czego szczególnie Wam życzę to do¶wiadczenie wolno¶ci, rado¶ci i mocy, które znajdziecie w sobie dzięki jodze. Życzę Wam także entuzjazmu i dziecięcej ciekawo¶ci każdego dnia tego roku :)
 Maria Nasiłowska, Instruktor jogi kobiecej i terapeutycznej
michal kudzia 
Kochani, cokolwiek planujecie na rok 2016, niech wspiera Was kompozycja cierpliwo¶ci, zaufania i akceptacji. Cierpliwo¶ci, bo nie wszystko udaje się od razu. Zaufania do Wszech¶wiata - on nam sprzyja. Akceptacji w przypadku fiaska, bo widocznie w większym Planie były inne priorytety.
Życzę Wam tych trzech jako¶ci również na macie. Niech Wasza praktyka stanie się intymna, bez ¶wiadków, bez obserwatorów. Niech ona będzie dla Was, nie dla kogo¶ innego.
Mniej kliknięta obecno¶ci± w wydarzeniu na fejsbuku, a bardziej obecna w rzeczywisto¶ci tu i teraz. Nie potwierdzona zdjęciem ani filmem, mniej zewnętrzna, więcej wewnętrzna, a przez to bardziej prawdziwa.
Te życzenia sprowadzaj± się do jednego: odkrycia swojego nauczyciela w sobie.
Namaste :-)
 Michał Kudzia, Joga Studio Saska Kępa
magdalena nowosad 
7 CUDÓW ¦WIATA:WIDZIEĆ, SŁYSZEĆ, DOTYKAĆ, SMAKOWAĆ,CZUĆ,¦MIAĆ SIĘ, KOCHAĆ. 
Wykorzystuj±c cuda jakie nam dała natura, po prostu rozkoszujmy się życiem, doceńmy to co mamy i spełnijmy nasze najskrytsze marzenia. I pamiętajmy, że wszystko co najlepsze jest jeszcze przed nami….
Magdalena Nowosad, Nauczyciel jogi Iyengara stopnia Introductory II, Wrocław.
 Ewelina Godlewska
Niech nadchodz±cy rok przynosi okazje do rozwoju i spełniania marzeń; b±dĽcie rado¶ni, kochaj±cy i silni! Nie stresujcie się że co¶ wymaga czasu...
Bo w istocie chodzi o rozwój nie o perfekcje :) zróbcie choćby jeden krok pamiętaj±c, że ten rzadko bywa do tyłu!
Dziękuję Wam za energię i wsparcie!
Ewelina Godlewska, Współautorka ksi±żki "Po pierwsze JOGA”
 Inka Kozlowska
Jasnego i radosnego czasu, u¶miechniętych spotkań i serdecznego bycia razem, dobrego roku 2016 z jog±, przyjaciółmi i ze sob±, życzy
Inka Kozłowska, Junior II, nauczycielka jogi Iyengara w Poznaniu w szkole Salamba
 monika bobkowska
W nowym nadchodz±cym roku życzę sobie i innym pod±żania ¶cieżk± miło¶ci, ¶cieżk± serca, bycia miło¶ci±, bycia jednym z otaczaj±cym ¶wiatem. Porzucenia chęci kontroli wszystkich i wszystkiego, zaufania i pod±żaniu za głosem wewnętrznej m±dro¶ci. 
Rado¶ci z bycia tu i teraz.
Monika Bobkowska
ania mazur 
Witaj Słońce każdego dnia - Surya Namaskar - Niech oddech płynie wraz z ruchem, niech w 2016. rado¶ć płynie wraz z życiem. Życz± Wam tego
Anna Mazur (nauczyciel jogi) i Sylwia Olczyk (nauczyciel jogi).
 Leszek mioduchowski
Oby wszystkie żywe istoty osi±gnęły stan Buddy - stan szczę¶liwo¶ci, zdrowia, harmonii i zrozumienia istoty Życia.
Ponieważ nie jeste¶my buddystami, to otwieraj±c się na taki duży skok Rozwoju, zajmiemy się bardziej powolnym, stopniowym Postępem, bazuj±cym na praktyce jogi. Chyl±c czoła przed 'szybkimi ¶cieżkami rozwoju', wyobraĽmy sobie jednak jak nudny byłby ¶wiat zasiedlony samymi Buddami... ;)
Joga i dla Ciebie
Istniejemy w Lublinie od 1984 roku, na pocz±tku niekoniecznie pod t± nazw±. Uczyli¶my się najpierw u Sławomira Bubicza, potem u Gabrielli Giubilaro, a następnie u samego Ľródła w Indiach - u B.K.S. Iyengara.
Teraz prowadzimy zajęcia w O¶rodku Rozwoju Wewnętrznego 'Pramana'
 Leszek Mioduchowski
 dorota kobos
W Nowym Roku 2016 życzę Wszystkim dobrego poczucia ¶rodka ciężko¶ci. Takiego, który w każdej sprawie, w najbardziej zakołysanych i zawirowanych sytuacjach znajduje dla nas pozycję w centrum. Żeby¶my patrzyli na życie z ¶rodka, bez potrzeby dystansowania się. Żeby¶my uczestniczyli w życiu w pełni i mogli do¶wiadczać całego spektrum emocji i uczuć. Nie bali się samych siebie, nie bali się żyć i odczuwać, także tych mniej wygodnych uczuć. I dalej, żeby¶my tak bogaci w uczucia, przeżycia, byli nimi zdrowo nasyceni stawali się bardziej wyrozumiali i otwarci. I żeby¶my mogli dzięki temu komunikować się między sob± z prawdziwym, szczerym szacunkiem i cieszyć nasz± własn± i innych obecno¶ci±.
Dorota Kobos, Instruktorka Jogi B.K.S. Iyengara, artystka, malarka i graficzka.
www.dorotakobos.com

www.facebook.com/DorotaKobosYogaArt/
slawka golonka
 W 2016 roku życzę przede wszystkim autentycznej i głębokiej zgody na siebie, we wszystkich aspektach. Poznania i akceptacji swojej własnej natury ze zrozumieniem jej potencjału i potrzeb. Rzeczywistej miło¶ci do samego siebie, tak, by móc dzielić się ni± z innymi. Życzę również spełnienia i obfito¶ci w tym wszystkim, co prawdziwie nas ubogaca i nam służy.
Sławka Golonka, politolożka, instruktorka jogi i tańca.
www.3AT.eu
 arek tabero
Życzę nam wszystkim w Nowym Roku, aby nasza "praktyka nad sob±", nasza "codzienna joga" - cokolwiek to znaczy - tworzyła przestrzeń współodczuwania i akceptacji dla różnorodno¶ci. Różnorodno¶ci w nas samych jak również różnorodno¶ci tego, co postrzegamy jako ¶wiat zewnętrzny!
Arkadius Tabero
 www.wakacjezjoga.eu

opracowała Justyna Moćko 
Opublikuj na:
  
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
LikeSoft