JOGA DLA POCZˇTKUJˇCYCH vol. 2 - Wiktor Morgulec
Doł±cz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


JOGA DLA POCZˇTKUJˇCYCH vol. 2 - Wiktor Morgulec

  JOGA DLA POCZˇTKUJˇCYCH vol. 2 - Wiktor Morgulec. Druga czę¶ć pierwszego w Polsce Multimedialnego Podręcznika "Joga dla Pocz±tkuj±cych"! Dwupłytowe wydanie, zawiera szczegółow± PREZENTACJĘ POZYCJI, dokładne instrukcje prawidłowego i bezpiecznego wykonywan

  Najnowszy kurs dvd, dedykowany jest przede wszystkim osobom stawiaj±cym pierwsze kroki na macie oraz wszystkim poszukuj±cym inspiracji do samodzielnej i regularnej praktyki w domu. Je¶li nie masz możliwo¶ci uczestniczenia w zajęciach jogi, możesz nauczyć się poprawnego i bezpiecznego wykonywania kluczowych asan korzystaj±c z multimedialnych lekcji z jednym z najbardziej do¶wiadczonych nauczycieli jogi w Polsce – Wiktorem Morgulcem.

   

  W zależno¶ci od czasu jakim dysponujesz oraz chęci, możesz wybrać dogodny dla siebie cykl ćwiczeń: 20, 30, 35 min. lub dłuższ± sesję studyjn±. Ponieważ w praktyce jogi dokładno¶ć i ¶wiadomo¶ć każdego ruchu to podstawa do ci±głego rozwoju, możesz powracać do prezentacji wybranej asany, kiedy tylko masz tak± potrzebę. JOGA DLA POCZˇTKUJˇCYCH vol. 2, to m.in. szczegółowa prezentacja pozycji:

  1. Ardha candrasana
  2. Parivritta trikonasana

  3. Virasana I
  4. Virasana III
  5. Prasaritta Padottanasana
  6. Chaturanga dandasana
  7. Shalabhasana
  8. Urdva mukha savasana
  9. Viparita dandasana
  10. Mariciasana III
  11. Pavanamukhtasana
  12. Urdva prasarita padasana
  13. Paripurna navasana
  14. Ardha navasana
  15. Pascimottanasana
  16. Salamba sarvangasana
  17. Savasana z krzesłem


  Opanowanie tych kluczowych asan wg wskazówek dyplomowanego nauczyciela jogi, wprowadzi Cię pewnym krokiem na ¶cieżkę jogi, a przede wszystkim pozwoli cieszyć się na co dzień rado¶ci± i relaksem, które przynosi każde spotkanie z jog±.

  Opublikuj na:
    
  Facebook
  kalendarium wydarzeń
  Poprzednie
  Stycznia 2021
  Następne
  PW¦CPSN
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
  pokaż wszystkie
  więcej
  pokaż wszystkie
  Partnerskie szkoły jogi
    

  Szukaj w portalu
  Partnerzy portalu
  ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

    
  Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
  Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, ksi±żki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ci±ży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jog± podróżowanie po Azji
  LikeSoft