Rodzinne wakacje z jogą na morzem.
Dołącz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


RODZINNE WAKACJE Z JOGĄ NAD MORZEM - PIERWSZY Z SIEDMIU TURNUSÓW Z RÓŻNYMI STYLAMI JOGI


RODZINNE WAKACJE Z JOGĄ NAD MORZEM
w Łazach koło Mielna


13.07-20.07 - joga wg metody Iyengara, joga kręgosłupa oraz 9 innych warsztatów dla dzieci i dorosłych - kliknij, by poznać szczegóły!
20.07-27.07 - acro joga, ashtanga joga oraz 7 innych warsztatów dla dzieci i dorosłych - kliknij, by poznać szczegóły!
27.07-03.08 - maha joga, odmładzające ćwiczenia tybetańskie oraz 9 innych warsztatów dla dzieci i dorosłych - kliknij, by poznać szczegóły!
03.08-10.08 - ashtanga joga, acro joga oraz 7 innych warsztatów dla dzieci i dorosłych - kliknij, by poznać szczegóły!
10.08-17.08 - joga Iyengara, joga regeneracyjna oraz 9 innych warsztatów dla dzieci i dorosłych - kliknij, by poznać szczegóły!
17.08-24.08 - joga Iyengara, joga kręgosłupa oraz 7 innych warsztatów dla dzieci i dorosłych - kliknij, by poznać szczegóły!
24.08-31.08 - maha joga, odmładzające ćwiczenia tybetańskie oraz 9 innych warsztatów dla dzieci i dorosłych - kliknij, by poznać szczegóły!

więcej informacji o wszystkich turnusach i atrakcyjnych zniżkach LAST MINUTE www.wakacjezjoga.pl

INFORMACJE O TURNUSIE 13.07-20.07

Odpoczniesz i zregenerujesz siły. Dowiesz się, jak zadbać o kręgosłup, by bez problemu móc cieszyć się każdym dniem. Dzięki jodze poczujesz przypływ energii. Program przygotowany specjalnie dla dzieci, obudzi w nich ciekawość świata i chęć dzielenia się radością z bliskimi.

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH:

- Joga wg metody Iyengara
- Zadbaj o kręgosłup – korekcja postawy, joga kręgosłupa
- Zajęcia oddechowe i relaksacyjne
- Koncert gongów
- Wykłady o profilaktyce zdrowia kręgosłupa
- Tanecznym krokiem – zajęcia z tańca klasycznego i latynoamerykańskiego
- Gry zespołowe
- Nordic Walking
- Zumba
- Masaże
Dodatkowe kursy:
- Czas dla rodziny – warsztaty psychologiczne

ZAJĘCIA DLA DZIECI:

- Warsztat „Podróże w czasie – wynalazki i ich odkrywcy” realizowany w dwóch grupach wiekowych
- Joga dla dzieci
- Sala zabaw w godzinach 9:00-18:00, w której dzieci przebywają pod opieką wykwalifikowanej kadry
- Bezpieczny plac zabaw
- Przedstawienia cyrkowe i teatralne
- Kino bajkowe
- Przejażdżki konne
- Czysta i przyjazna plaża 300 metrów od ośrodka

RAMOWY PLAN DNIA:
07:00 - 08:00 Nordic Walking
08:15 - 09:00 Zajęcia oddechowe
09:00 - 09:30 Śniadanie/Soki i owoce   08:30 - 09:00 – Joga dla dzieci
10:00 - 11:30 Joga Iyengara                 09:30 - 12:00 – Zajęcia dla dzieci
12:00 - 13:00 Obiad
13:00 - 15:30 Czas wolny                    16:00 - 18:30 – Zajęcia dla dzieci
16:00 - 17:00 Gry zespołowe
17:00 - 18:30 Zadbaj o kręgosłup
18:30 - 19:00 Kolacja
19:00 - 20:00 Zumba
20:00 - 21:00 Wieczór tematyczny

PLAN WIECZORÓW TEMATYCZNYCH:

sobota – Wieczór organizacyjny
niedziela – Koncert gongów
poniedziałek – Tanecznym krokiem
wtorek – Profilaktyka zdrowia kręgosłupa (wykład)
środa – Tanecznym krokiem
czwartek – Jak dbać o kręgosłup w życiu codziennym (wykład)
piątek – tanecznym krokiem/Impreza pożegnalna

OPIS ZAJĘĆ:

DOROŚLI:

JOGA WG METODY IYENGARA

Zajęcia pracy z ciałem na tym turnusie są inspirowane praktyką jogi według metody Iyengara. Metoda praktyki jogi opracowana przez B.K.S. Iyengara zwraca szczególną
uwagę na precyzję asan (pozycji ciała) i bezpieczeństwo ich
wykonywania. Ważne jest ustawienie ciała i znajdowanie związków
poszczególnymi jego częściami względem siebie. Praca nad doskonaleniem
nawet pozornie prostych pozycji do długi proces, dzięki któremu
ćwiczący coraz lepiej poznaje swoje ciało. Typową cechą tej metody jest
używanie pomocy takich jak m. in. koce, bolstery, paski, klocki, liny,
krzesła, drabinki, dzięki czemu praktyka jest dostępna dla wszystkich –
niezależnie od kondycji, wieku, zaawansowania i możliwości ruchowych.
Możemy sobie pomóc i czerpać korzyści nawet z tych pozycji, które bez
pomocy byłyby dla nas nieosiągalne.Każda osoba, czy to początkująca,
czy zaawansowana, będzie mogła efektywnie skorzystać z zajęć. Duży
nacisk zostanie położony na regeneracyjne, dzięki którym pozbędziemy się
napięć i stresu nagromadzonego przez cały rok pracy.

ZADBAJ O KRĘGOSŁUP
Propozycja dla osób odczuwających dyskomfort w obrębie pleców, wykonujących pracę siedzącą lub jednostronną, spędzających długie godziny przed komputerem. Zajęcia są inspirowane praktyką jogi według metody Iyengara i skupione na korekcie postawy. Proponowane zestawy pozycji umożliwiają uwolnienie ciała od statycznych przeciążeń i profilaktykę dolegliwości bólowych układu ruchu oraz profilaktykę pochodnych problemów organów wewnętrznych. Adresowane są do wszystkich, niezależnie od wieku i możliwości ruchowych, ponieważ wykorzystujemy na nich różne pomoce i modyfikacje pozycji, dzięki którym korzyści z praktyki może wynieść każdy. Nawet ta osoba, która nigdy dotąd nie stanęła na macie do ćwiczeń.

TANECZNYM KROKIEM
Wieczory tematyczne, podczas których będziemy wspólnie bawić się różnymi stylami tańca - począwszy od dostojnego walca kończąc na zmysłowej i energicznej salsie. Na zajęcia trzeba zabrać ze sobą ćwierć kilo zapału, trzy kosze uśmiechu i tyle pozytywnej energii, ile to tylko możliwe! W planach walc angielski, rock&roll, cha cha, salsa, bachata, disco samba. Z uwzględnieniem próśb uczestników - taniec specjalnie na życzenie. Wieczór będzie kończył konkurs Jack & Jill - czyli taniec w ciemno. Uczestnicy losują z kim będą tańczyć - na minutę przed wejściem na parkiet dowiadują się, kim jest ich partner.

ZAJĘCIA ODDECHOWE I RELAKSACYJNE
Oddychanie stanowi ważną czynność, regulowaną automatycznie przez organizm. Tlen dostarczany przez płuca jest niezbędny do pracy wszystkich tkanek człowieka. Szczególnie wrażliwa na niedobór tlenu jest tkanka mózgowa. Niedostatek życiodajnego tlenu w pracy mózgu doprowadzić może do pogorszenia funkcjonowania centralnego ośrodka nerwowego, wywołać złe samopoczucie lub uporczywe bóle głowy. Na porannych zajęciach oddechowych nauczymy się kontrolować proces oddychania i wpływać aktywnie na jego efektywność. Dobre oddychanie ułatwia pracę serca, polepsza mechanizm przemian ustrojowych, relaksuje, poprawia samopoczucie.

DZIECI:

PODRÓŻE W CZASIE – WYNALAZKI I ICH ODKRYWCY
Niezwykła Maszyna Czasu przenosić nas będzie codziennie w inne czasy i miejsca, gdzie będziemy poznawać niesamowite wynalazki i ich odkrywców. Jak przystało na bandę niedowiarków trzeba będzie, abyśmy sami sprawdzili „jak to działa”. Będziemy budować, eksplorować, poznawać, sprawdzać, badać i bacznie obserwować. Rozwijać swoje zainteresowania i talenty podczas twórczej zabawy. Czekają nas spotkania z: Archimedesem, Galileuszem i Kopernikiem, Izaakiem Newtonem, Gutenbergiem, Leonardem da Vinci; a także przyjrzymy się bliżej pracy lekarzy oraz przetestujemy, jak mierzono i jak mierzyć czas. Filmy z serii „Były sobie odkrycia” są wprowadzeniem do wyzwań, którym w najbliższym czasie dzieci będą mogły stawić czoła. Wszystkie przygody, doświadczenia i zadania dzieci będą mogły kolekcjonować w postaci „dziennika pokładowego”. Taka niezwykła książka może być wspaniałą pamiątką z wakacji, do której z przyjemnością dzieci zajrzą później, gdy wrócą już do domu. Zajęcia są adresowane do dzieci w wieku 4-12 lat. Uczestnicy będą podzieleni na dwie grupy wiekowe, każda z grup będzie mieć zajęcia rano i po południu. Warsztaty będą odbywać się w specjalnie przygotowanym pokoju, nie w sali zabaw ogólnie dostępnej dla wszystkich mieszkańców ośrodka. O tym, czy młodsze dziecko może wziąć udział w zajęciach, decyduje instruktor prowadzący warsztaty. Ośrodek oferuje opiekę nad dziećmi od 3 lat w godzinach 9:00-18:00 w bogato wyposażonej sali zabaw.

JOGA DLA DZIECI
Joga jest doskonałą formą aktywności dla dzieci. Połączenie zabawy  z elementami jogi, daje dużo radości jednocześnie otwierając umysł na świat. Towarzystwo rówieśników sprzyja pozytywnej atmosferze. Zajęcia przynoszą wiele korzyści w rozwoju fizycznym dziecka. Joga dla dzieci jest jedną z metod zapobiegania i korygowania wad postawy oraz znakomitym sposobem na poprawienie koordynacji i koncentracji dziecka. Nauka prawidłowego oddychania oraz relaksacja w końcowym etapie lekcji rozluźnia i uspakaja dziecko. Ćwiczenia są specjalnie dobrane do wieku i możliwości uczestników oraz prowadzone w przystępnej, zabawnej dla nich formie. Zajęcia trwają 30 min.

KURS POPOŁUDNIOWY (dodatkowo płatny):
13:15 – 14:45 – niedziela, wtorek, czwartek – CZAS DLA RODZINY
(kurs odbędzie się, gdy zapisze się min. 5 osób)
Zapraszamy na zajęcia dla rodziców z dziećmi wspierające rozwój wszystkich członków rodziny, oparte na teorii systemowej terapii rodzin oraz warsztatach psychoedukacyjnych „Szkoła dla rodziców i wychowawców”. Zaplanowane są trzy spotkania w czasie turnusu. Po zajęciach rodzice otrzymają materiały dotyczące komunikacji i pochwał.
Tematy warsztatów:
1. Moja rodzina - mój dom, jacy jesteśmy, co lubimy, co robimy razem. Zabawy integrujące rodzinę i grupę. Pozwalające na lepsze poznanie siebie jako rodziny, wzmacnianie przynależności i bezpieczeństwa.
2. Różnice między poszczególnymi członkami rodziny, w czym jesteśmy wyjątkowi, indywidualna przestrzeń i potrzeby. Zajęcia wspierające rozwój samodzielności dziecka oraz adekwatnej samooceny dzieci i rodziców.
3. Czas dla rodzica i dziecka - warsztat z elementami Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, relaks i masaże. Zajęcia blisko z dzieckiem, wspólne ćwiczenia, poznawanie nowych form wspólnego działania i ruchu. Podsumowanie i zakończenie programu.
Dla zainteresowanych jest możliwość indywidualnych, odpłatnych konsultacji z psycholog prowadzącą warsztat.
Cena kursu: 120 pln, dla dwóch osób z jednej rodziny: 200 pln

ZAJĘCIA PROWADZĄ:


ARTUR SZUDRA
Fizjoterapeuta, specjalista terapii manualnej (szkoła polska dr Rakowskiego i szkoła kijowska doc. dr hab. Anatolija Jurczenki), nauczyciel wychowania fizycznego, pedagog (specjalność: resocjalizacja), socjoterapeuta, nauczyciel jogi według metody Iyengara i ashtanga jogi. Zajmuje się jogą ponad 25 lat. Cały proces kształcenia podporządkował zgłębianiu tej dyscypliny. Odbył podróż do Indii, gdzie ćwiczył w Instytucie B.K.S. Iyengara w Punie. Odwiedził także aszramy innych mistrzów (Osho, Sai Baba, Meher Baba). Jest założycielem klubu Joga Poznań.
www.jogapoznan.pl

RENATA KWAŚNIK
Psycholog. Ukończyła specjalizację kliniczną dziecka na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Kurs Systemowej Terapii Rodzin w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Obecnie jest na piątym roku całościowego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty organizowanego przez Zakład Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracuje w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży oraz Rodzin. Zajmuje się terapią systemową rodzin i małżeństw, psychoterapią indywidualną młodzieży i diagnozą psychologiczną.

IWONA KUBIAK
Naturoterapeutka, konsultant Recall Healing (Totalnej Biologii). Ukończyła Studium Kosmetyczne, Studium Psychologii i Psychoterapii, kursy masażu w różnych tradycjach oraz terapii naturalnej, Reiki (I i II stopień), warsztaty The Journey. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Masażu i Terapii Dźwiękiem wg Metody Petera Hessa. Wykonuje następujące zabiegi:
- Masaż Lomi Lomi
- Shiatsu
- Terapia dźwiękiem mis według metody Petera Hessa
- Tajemnica Czterech Stron Świata – autorski masaż
- Masaż relaksacyjny
- Masaż głowy i twarzy
- Konsultacje Recall Healing
- Terapia 'Uzdrawiająca Podróż'

KRZYSZTOF SIKORSKI
Zajmuje się terapią holistyczną, która dotyczy duchowego, mentalnego i cielesnego aspektu naszego bytu. Stosuje metody związane ze świadomym użyciem energii, pracą z wzorcami oraz wykonuje masaże czerpiąc z różnych tradycji, by jak najlepiej pomóc osobie, z którą pracuje. Specjalizuje się w następujących technikach:
- Masaż PeLoHa - Piece Love Harmony z Australii
- Shiatsu z Japonii
- Masaż kręgosłupa metodą Breussa
- Autorski masaż holistyczny
- Terapia dźwiękiem mis według metody Petera Hessa
- Terapia dźwiękiem gongów

MIEJSCE:

Centrum Wypoczynkowe FALA 1 w Łazach koło Mielna to malowniczo położony, nowoczesny kompleks oferujący wysoki standard wakacyjnego wypoczynku. Między Bałtykiem a jeziorami Jamno i Bukowo na powierzchni ponad 3 hektarów znajdują się pawilony mieszkalne, infrastruktura socjalna oraz bogate zaplecze rekreacyjne umożliwiające bezpieczną zabawę dla dzieci i ciekawe formy aktywności dla dorosłych. Więcej informacji o miejscowości, ośrodku i okolicy znajdziecie Państwo w zakładce MIEJSCA.

OPŁATY:

W pokoju 2-3-4 osobowym:

Osoba dorosła LAST MINUTE 1090 pln  (cena bazowa 1800 pln)

Osoba dorosła nie ćwicząca LAST MINUTE 890 pln (cena bazowa 1390 pln) w pok 2-4 osobowym

Dziecko 3-12 lat LAST MINUTE 790 pln  (cena bazowa 1350 pln)

Drugie dziecko 3-12 lat LAST MINUTE 750 pln  (cena bazowa 1350 pln)

W pokoju 1 osobowym: osoba dorosła LAST MINUTE 1650 pln (cena bazowa 1890 pln)

Dzieci do 3 lat są bez opłat. (Śpią z rodzicami, wyżywienie do ewentualnego wykupienia na miejscu.)

* ceny LAST MINUTE są dostępne do odwołania

Cena zawiera:

DLA DOROSŁYCH:
- Zakwaterowanie i wyżywienie
- Dostęp do wszystkich obiektów sportowych na terenie ośrodka
- Joga wg metody Iyengara
- Zadbaj o kręgosłup – korekcja postawy
- Zajęcia oddechowe i relaksacyjne
- Koncert gongów
- Wykłady o profilaktyce zdrowia kręgosłupa
- Tanecznym krokiem – zajęcia z tańca latynoamerykańskiego
- Gry zespołowe
- Nordic Walking
- Zumba

DLA DZIECI:
- Zakwaterowanie i wyżywienie
- Warsztat „Podróże w czasie – wynalazki i ich odkrywcy” realizowany w dwóch grupach wiekowych z naszą animatorką
- Joga dla dzieci
- Sala zabaw w godzinach 9:00-18:00, w której dzieci przebywają pod opieką wykwalifikowanej kadry z ośrodka
- Bezpieczny plac zabaw
- Przedstawienia cyrkowe i teatralne
- Kino bajkowe
- Przejażdżki konne

DLA DOROSŁYCH niećwiczących:
- Zakwaterowanie i wyżywienie
- Koncert gongów
- Wykłady o profilaktyce zdrowia kręgosłupa
- Zajęcia taneczne
- Gry zespołowe
- Nordic Walking
- Zumba
- Atrakcje przygotowane przez ośrodek
- Korzystanie z obiektów sportowych na terenie ośrodka
- Możliwość wzięcia udziału w dodatkowo płatnych kursach i masażach

Cena nie zawiera:
- opłaty klimatycznej w wysokości: 2,10 zł/dobę - dorośli, 1,05 zł/dobę - dzieci (3-17lat), uczniowie i studenci, renciści (koniecznie za okazaniem dokumentu uprawniającego do zniżki), którą należy uiścić w recepcji ośrodka w dniu przyjazdu,
- dopłat za: dodatkowe łóżeczko dla dziecka (10 pln/dobę), mikrofalówkę w pokoju (10pln/dobę), zwierzęta (30pln/dobę),
- transportu – w zakresie własnym.
- dodatkowo płatnych kursów i usług (dla chętnych ćwiczących i niećwiczących):
1. Czas dla rodziny – warsztaty psychologiczne (3 spotkania). Cena kursu: 120 pln, dla dwóch osób z jednej rodziny: 200 pln
2. Masaże

RABATY I ZNIŻKI:

Rabaty dla stałych klientów:
- 5 % od podanej ceny regularnej dla osoby, która była już z nami,
- 10 % od podanej ceny regularnej dla osoby, która była z nami 5 razy.
Powyższe rabaty dotyczą osób dorosłych ćwiczących.
Rabaty nie dotyczą cen LAST MINUTE.
Zniżki i rabaty nie sumują się.

Chcesz przyjechać z większą grupą? Napisz do nas - dostaniesz ofertę specjalną!

REZERWACJA:

Warunkiem rezerwacji wyjazdu jest:

1. Zgłoszenie chęci przyjazdu przez wypełnienie formularza mieszczącego się na stronie
www.wakacjezjoga.pl/
Wysłanie formularza służy do uporządkowania procesu rezerwacji, nie jest wyrażeniem ostatecznej decyzji o udziale w wyjeździe. Po otrzymaniu zgłoszenia przesyłamy warunki rezerwacji z informacjami dotyczącymi opłat. Zapłata zadatku w terminie jest ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji miejsc na wyjeździe.

2. Wpłata w momencie rezerwacji zadatku w wysokości 700 pln do:
Centrum Rekreacyjno-Wypoczynkowe FALA 1
76-032 Łazy k/Mielna, ul. Gościnna 5
BZ WBK 97 1090 1870 0000 0001 1145 8158
W tytule przelewu prosimy umieścić imię i nazwisko osoby uczestniczącej w wyjeździe oraz podanie terminu, np. Jan Kowalski 13.07-20.07

3. Wpłata reszty kwoty 30 dni przed rozpoczęciem turnusu na konto:
DUŻO ZDROWIA, Paweł Zatchej; ul. Farysa 60, 01-971 Warszawa
BRE BANK SA 28 1140 2004 0000 3802 4460 5628
W tytule przelewu prosimy umieścić imię i nazwisko osoby uczestniczącej w wyjeździe oraz dopisek: KARNET NA ZAJĘCIA
 oraz termin turnusu 13.07-20.07

Zadatek należy wpłacić na podane wyżej konto w ciągu 48 godzin od dnia otrzymania tej wiadomości, jeżeli w ciągu tego czasu zaliczki nie zostaną wpłacone, zgłoszenie może zostać anulowane.

W przypadku rezygnacji z wyjazdu na 90 dni przed planowanym terminem, kwota w wysokości 200 zł (dotyczy każdej opłaconej osoby) z kwoty zaliczki, staje się dla Organizatora zadatkiem i jako taka nie podlega zwrotowi. Pozostała kwota zaliczki ulega zwrotowi na rzecz osoby wpłacającej. W przypadku rezygnacji z wyjazdu w późniejszym terminie niż określony powyżej, wpłacona przez Uczestnika zaliczka staje się dla Organizatora zadatkiem i nie podlega zwrotowi. Opłata za ośrodek jest zadatkiem niezależnie od terminu wpłaty.
W razie rezygnacji można przepisać cały wyjazd na inną osobę i wykorzystać całą opłatę za ośrodek i karnet. Opłaconą kwotę za karnet na zajęcia można także wykorzystać na udział w dowolnym turnusie w 2013 roku osobiście lub wskazać osobę, która ma ją wykorzystać.

Z NAMI BEZPIECZNIE!
1. Działamy na rynku wyjazdów i szkoleń od 8 lat. Zorganizowaliśmy już ponad 100 turnusów. Możemy poszczycić się tysiącami klientów zadowolonych z naszych usług!
2. Bezpieczna forma rozliczeń: wpłacasz zaliczkę bezpośrednio do Ośrodka, resztę kwoty rozliczasz z nami czyli Firmą organizującą zajęcia na wyjeździe.
3. Zadzwoń do ośrodków, z którymi współpracujemy, proś o potwierdzenie naszej oferty.
4. Wystawiamy faktury vat, które można rozliczyć w firmie lub innych podmiotach w ramach dofinansowania do wypoczynku z Funduszu Socjalnego.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Prosimy o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń.
Dla chętnych – możliwość zakupienia maty na miejscu.
Aranżujemy car-pooling dla uczestników wyjazdu.

Serdecznie zapraszamy!!!

Paweł Zatchej i nauczyciele
www.wakacjezjoga.pl


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
Polecamy:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
KURS NAUCZYCIELSKI JOGI INTEGRALNEJ. START WRZESIEŃ 2021!

Trwa rekrutacja na VI Edycję Kursu Nauczycielskiego Jogi Integralnej! Kurs nauczycielski przeznaczony jest dla osób, które pragną zdobyć praktyczne umiejętności i rzetelną wiedzę na temat różnych ścieżek i systemów jogi pod okiem najlepszych w Polsce specjalistów. Zdobyte kwalifikacje i umiejętno...

Kurs Instruktorski Aerial Jogi 25-27 czerwca 2021

KURS INSTRUKTORSKI AERIAL JOGI 25-27.06.2021 Prowadzenie: Anna Ryczek - dyplomowany nauczyciel jogi, aerial jogi, instruktor metody oddechowej Butejki, magister psychologii Miejsce - Joga Żoliborz, ul. Rydygiera 19, Warszawa Termin - 25-27.06.2021 3 dni - 24 godziny nauki Teoria i praktyka na h...

Zakwasownia. Wywiad z Magdaleną i Mikołajem Bator

Zakwasownia to rodzinna manufaktura, produkującą organiczne i ekologiczne zakwasy, kiszonki oraz dania kuchni roślinnej. "Włożyliśmy w naszą manufakturę całe serce. Pracujemy wytrwale, z przyjemnością i entuzjazmem, aby dobrymi, zdrowymi produktami móc podzielić się z innymi" ...

Książką Greenprint - Zielony Ślad, autorstwa Marco Borgesa

24 marca 2021 miała swoją premierę najnowsza książka wydawnictwa Znak - Greenprint (Zielony Ślad) autorstwa Marco Borgesa. Podtytuł brzmi " Jak dzięki zielonej diecie uzdrowić siebie i świat". ...

Aerial Joga - Nowy trend. Rozmowa z Anną Ryczek, prowadzącą Kurs Instruktorski Aerial Jogi

Aerial joga to nowa technika, coraz popularniejsza i dostępna w wielu szkołach jogi w Polsce. Łączy w sobie elementy jogi, stretchingu i pilatesu. Zawiera także elementy tańca w powietrzu. Ćwiczy się nad ziemią, w podwieszonych elastycznych szarfach. Praktykując Aerial jogę możemy pracować z własnym...

Księga kwiatów jadalnych - doskonała lektura i inspiracja na nadchodzącą wiosnę!

Można powiedzieć krótko, parafrazując znane przysłowie: Właściwa książka na właściwym miejscu! Właśnie ukazała się, nakładem Zielonego Wydawnictwa "Księga kwiatów jadalnych" autorstwa Mireille Gayet....

Kurs Nauczycielski Jogi ON-LINE - Przygotowanie do egzaminu 4.05 - 8.06. 2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie jogi ON-LINE przygotowującym do egzaminu kompetencyjnego na Kurs Nauczycielski Jogi Integralnej. Start 4 maja. ...

Lockdown- pomoc prawna dla nauczycieli jogi i szkół jogi

Dynamicznie zmieniające się przepisy i regulacje. Skomplikowane zasady i mnóstwo sprzecznych informacji. Trudno jest prowadzić zajęcia i wyjazdy z jogą w takich okolicznościach. Co wolno a co nie ? Co zrobić w razie kontroli ? Portal joga-joga.pl wraz Kancelarią Dr. Tomasza Strugalskiego przygotowa...

Książka Joga piękna, Marta Kucińska

Marta Kucińska jest certyfikowanym nauczycielem jogi twarzy wg. japońskiej metody Face Yoga Method, joginką, biologiem, projektantką mody oraz konsultantką ajurwedy III stopnia. W swojej książce opisuje i wyjaśnia jak w naturalny sposób dbać o siebie bez ingerencji medycyny estetycznej. ...

KIEŁKI. Naturalny Energetyk.- recenzja książki

"Wiosną, pełną wartości odżywczych i właściwości leczniczych pokrzywę dajemy świniom i kaczkom, a sami sięgamy po ogórek ze szklarni naszpikowany chemią" - to zdanie, które pojawia się już na samym początku książki bardzo zapada w pamięć i uświadamia, że łatwo zapominamy o naturalnych bogactwach na...

  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Kwietnia 2021
Następne
PWŚCPSN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, książki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ciąży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jogą podróżowanie po Azji
LikeSoft