JOGA na GOA z Akademią Asan, 14 dni, listopad 2013
Dołącz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


JOGA na GOA z Akademią Asan, 14 dni, listopad 2013

 • 20 listopada

Joga na Goa z Akademią Asan
 

 

Zapraszamy na kolejny wyjazd z Akademią Asan - tym razem do indyjskiego Goa!
 

JOGA na GOA z Akademią Asan 

RELAKS-OCEAN-JOGA

14 dni (w tym 8 na plaży Arambol, Goa)
listopad 2013

Termin:

 

20 listopada - 3 grudnia 2013

Trasa:

 

Mumbai, Goa (Arambol), Mumbai

 

Mapa wyjazdu do Chin

  Pobierz progam w PDF

 

Główne atrakcje:

 

 • Relaksacja i wypoczynek nad Oceanem
 • Codzienna (2 x 2h) praktyka jogi, prowadzona przez Wiktora Morgulca i Justynę Wojciechowską.
 • Zwiedzanie Mumbai (dawny Bombaj)
 • Dodatkowe wycieczki na pchli targ na plaży w Anjuna oraz do Old Goa
 
Joga na plaży Arambol, Goa
Arambol, Goa
Arambol, Goa
Pchli targ na plaży w Anjuna

 

RAMOWY PROGRAM

 Dzień 1 Wyjazd z Polski

 

 • Przelot do Mumbai przez jeden z europejskich portów lotniczych


Dzień 2 Przylot / Mumbai (Obiad, Kolacja)

 

Transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie, lunch. Następnie przespacerujemy się na południe dzielnicy Colaba, w okolice słynnego Hotelu Taj Mahal. Spod Bramy Indii popłyniemy w rejs do kompleksu jaskiń poświęconych bogowi Shivie na Wyspie Elefanta. Po powrocie do miasta, spacerem przejdziemy przez wiktoriańską zabudowę dzielnic Fort i Churchgate do monumentalnego dworca kolejowego Chetrapati Shivaji Terminus (dawniej zwanego Viktoria Terminus). Kolacja w jednej z wegetariańskich restauracji.

 

 • Elefanta - wyspa na Morzu Arabskim w pobliżu Mumabi. Nazwa pochodzi od znajdującej się tam niegdyś rzeźby słonia. Znajduje się na niej zespół siedmiu wykutych w skale świątyń z bardzo bogatą dekoracją rzeźbiarską i płaskorzeźbiarską. Pochodzą one z VIII–IX w. Zespół grot z Elefanty od 1987 znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.  
 • Chhatrapati Shivaji Terminus - dworzec kolejowy w Mumbaju. W 2004 wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Chhatrapati Shivaji Terminus został wybudowany jako Victoria Terminus (na cześć królowej Wiktorii) w 1888. Zaprojektował go Frederick William Stevens w stylu będącym połączeniem neogotyku i architektury indyjskiej. W 1996, w związku z indyjską polityką zmian nazw geograficznych, stacji nadano nazwę Chhatrapati Shivaji, na cześć XVII-wiecznego założyciela państwa Maharasztra. 
 • Brama Indii – łuk o wysokości 26 m, położony w południowej części miasta. Wzniesiona w latach 1915-1924 na wzór XVI-wiecznej architektury Gudźaratu aby uczcić wizytę króla Anglii Jerzego V i jego małżonki, Marii. Jest to obecnie jedna z największych atrakcji turystycznych miasta.

Brama Indii i Hotel Taj Mahal w Mumbai
Wiktoriańska zabudowa Mumbai
Chhatrapati Shivaji Terminus
Zespół grot z Elefanty
 

Dzień 3 Mumbai / Wyjazd do Goa  (Śniadanie, Kolacja)

 

Dzień wolny na indywidualne zwiedzanie miasta. Możliwe dwa warianty do wyboru dla chętnych*

 

 1. Chętnych, polski przewodnik może zaprowadzić między innymi do: jednej z największych pralni w mieście Mahalaxmi Dhobi Ghat, hinduistycznej świątyni Mahalaxmi, pięknie położonego na morzu Meczetu Haji Ali oraz oazy spokoju – Zbiornika Banganga na Wzgórzu Malabarskim. Wieczorem spacer po nadmorskiej promenadzie przy Plaży Chowpatty. Jest to też doskonały dzień na obejrzenie bolywoodzkiej produkcji w jednym z licznych kin lub odwiedzenie Muzeum Księcia Walii.
 2. Wycieczka z polskim przewodnikiem do Global Pagody - największej na świecie, gigantycznej sali medytacyjnej gdzie może medytować jednocześnie blisko 10 000 osób (https://www.globalpagoda.org). Jest to największa na świecie sala zbudowana bez podpór, znajdują się tam relikwie Buddy, ekspozycja dokumentująca życie i naukę Buddy, księgarnia. Przejazd w każdą stronę zajmie nam około 90 minut. Osoby chętne mogą wziąć na miejscu udział w 20 minutowym mini kursie medytacji Anapana. Wstęp, zwiedzanie Global Pagody z przewodnikiem (tłumaczenie na polski) oraz udział w mini kursie medytacji Anapana jest za darmo.
 Późnym wieczorem przejazd na dworzec Chetrapati Shivaji Terminius, skąd nocnym pociągiem, w wagonie sypialnym pojedziemy do Goa. Przejazd zajmie nam około 10 godzin.
 * Jeśli powrót do Polski będzie przez Mubai – zwiedzanie Global Pagody odbędzie się 13 dnia wyjazdu.
Uwaga: spacer z przewodnikiem zakłada poruszanie się publicznymi środkami transport. Ceny przejazdów oraz ewentualnych biletów wstępu będą oddzielnie płatne.

 

 • Meczet Haji Ali Dargah – meczet i grobowiec zbudowany przez bogatego arabskiego kupca. Jest połączony ścieżką (widoczną tylko podczas odpływu) z położoną na wyspie świątynią hinduistyczną Mahalaxmi. 
 • Świątynia Mahalaxmi – zbudowana około 1785. Jedna z najbardziej znanych hinduistycznych świątyń w Mumbaju.  
 • Mahalaxmi Dhobi Ghat – jedna z największych miejskich pralni w Mumbaju.  
 • Zbiornik Banganga – starożytny zbiornik na wodę, część kompleksu Świątyni Walkeshwar na Wzgórzu Malabarskim. Oaza spokoju i zadumy w niezasypiającym mieście.
 • Global Pagoda – największa na świecie pagoda, gdzie może medytować jednocześnie 10 000 osób (https://www.globalpagoda.org)

 

Dzień 4 Goa / Arambol  (posiłki we własnym zakresie)
Ze stacji kolejowej w Pernem odbierze nas autobus, którym dojedziemy do wsi Arambol, w północnym Goa. Dotrzemy na miejsce przed południem. Zakwaterowanie w hotelu, lunch. Po południu pierwsza sesja jogi, kolacja.
 • Arambol - znajduje się w północnej części Goa i może poszczycić się jedną z najpiękniejszych plaż prowincji. W bezpośredniej okolicy nie został wybudowany do tej pory żaden duży hotel, co pozwoliło zachować sielską, turystyczną atmosferę. Klimat miejsca nawiązuje nieco do czasów hippisowskich. W okolicy znajduje się dużo ośrodków związanych z jogą. Szeroka, piaszczysta plaża ciągnie się na długości wielu kilometrów, a od lądu oddziela ją palmowy las. W północnej części znajdują się niewielkie wzgórza z których rozpościera się panoramiczny widok na wybrzeże. Jako ciekawostkę można dodać, że nieopodal linii brzegowej znajduje się kilka jeziorek ze słodko-słoną wodą. Ponadto, pomiędzy wzgórzami znajduje się ogromnych rozmiarów fikus. Do drzewa przylega kamienna rzeźba amerykańskiego artysty urodzonego w 1951 w Sopocie, Jacka Tylickiego przedstawiająca coś w rodzaju talerza z napisem: „Give if you can - Take if you have to” - zwana też The Money Stone. Miejsce to jest chętnie odwiedzane. Cały Arambol to świetne miejsce na odpoczynek i relaks.

 

Dzień 5-11 Goa / Arambol (posiłki we własnym zakresie)

 

Wypoczynek, relaksacja i plażowanie w Arambol + poranna i popołudniowa sesja jogi prowadzona przez wykwalifikowanych nauczycieli.


Plaża Arambol, Goa
Plaża Arambol, Goa
Plaża Arambol, Goa
Plaża Arambol, Goa
Plaża Arambol, Goa
Plaża Arambol, Goa
Plaża Arambol, Goa
Plaża Arambol, Goa
 

Dzień 12 Goa / Arambol / Wyjazd do Mumbai * (posiłki we własnym zakresie)

 

Dzień zaczniemy od porannej, ostatniej sesji jogi. W południe zdamy pokoje hotelowe i późnym popołudniem wyjedziemy autobusem do stacji kolejowej w Pernem, skąd nocnym pociągiem pojedziemy do Mumbaju. Przejazd zajmie nam około 10 godzin, podróżować będziemy w klasie sypialnej. Do Bombaju dotrzemy wczesnym rankiem.

 

Dzień 13 Mumbai * (Śniadanie)

 

Pierwszą połowę dnia wypełnimy wycieczką do Global Pagody - największej na świecie, gigantycznej sali medytacyjnej gdzie może medytować jednocześnie blisko 10 000 osób (https://www.globalpagoda.org). Jest to największa na świecie sala zbudowana bez podpór, znajdują się tu relikwie Buddy, ekspozycja dokumentująca życie i naukę Buddy, księgarnia. Przejazd w każdą stronę zajmie nam około 90 minut. Osoby chętne mogą wziąć na miejscu udział w 20 minutowym mini kursie medytacji Anapana ( link do opisu co to jest ) . Wstęp, zwiedzanie Global Pagody z przewodnikiem ( tłumaczenie na polski) oraz udział w mini kursie medytacji Anapana jest za darmo.
Pozostały czas pozostawimy do dyspozycji uczestników. Późnym wieczorem lub w nocy wyjazd na lotnisko i wylot do Polski.

 

Dzień 14 Wylot do Polski

 

Powrót do Polski z przesiadką w jednym z portów lotniczych w Europie lub na Bliskim Wschodzie. 

 

 

WAŻNA UWAGA!

Zamierzamy starać się o przelot umożliwiający bezpośredni wylot z Goa do Europy, z pominięciem konieczności powrotu do Mumbaju.
W takiej sytuacji pobyt w Arambol zostałby wydłużony o 1 cały dzień (i 2 noclegi), ale odbyłoby się to kosztem ponownego przyjazdu w Mumbaj i wizyty w Global Pogodzie. W przypadku takiego scenariusza cena wyjazdu nie uległaby zmianie. Jeżeli nie uda się zrealizować takiego połączenia to obowiązywać będzie scenariusz opisany wyżej (8,5 dnia w Arambol i 2 pobytu w Mumbaj).
Plaża Arambol, Goa
Plaża Arambol, Goa
Plaża Arambol, Goa
Plaża Arambol, Goa
Plaża Arambol, Goa
Plaża Arambol, Goa
Możliwe dodatkowe wycieczki

 

W czasie pobytu w Arambol, będzie można skorzystać z dodatkowych wycieczek. Będą one dodatkowo płatne przez zainteresowanych uczestników.

 

 • Środowy pchli targ na Plaży w Anjuna – w każdą środę, na Plaży Anjuna odbywa się barwny pchli targ. Zapoczątkowany został w latach 60-tych przez hippisów wyprzedających swój dobytek w celu pozyskania środków na dalszą podróż. Obecnie targowisko rozrosło się do bardzo dużych rozmiarów i sprzedawana są produkty praktycznie ze wszystkich zakątków Indii. Kolorytu dopełnia lokalizacja bazaru – znajduje się on bowiem bezpośrednio przy plaży, w palmowym lesie. Cała impreza jest barwna, gwarna i egzotyczna. Warto spędzić tam pół dnia w ramach przerwy od plażowania i wypoczynku. Koszt imprezy dotyczy faktycznie tylko przejazdu i powrotu współdzielonymi taksówkami. Powinien zamknąć się kwotą około 15US$ od osoby.  
 • Old Goa - niegdyś było to dobrze prosperujące, portugalskie miasto, stolica stanu, z dziesiątkami kościołów, tak, że mogłoby się równać pod względem liczby mieszkańców z Lizboną czy Londynem z tego okresu!. Od XVI do XVIII w. nazywane było Rzymem Wschodu. W 1835 roku miasto przestało się rozwijać z powodu cholery i malarii, z którymi nie umiano sobie poradzić. Dzisiaj nie przypomina już czasów świetności, ale na stosunkowo niewielkim obszarze pozostały potężne chrześcijańskie kościoły z Katedrą, Kościołem św. Franciszka z Asyżu i Bazyliką Bom Jesus na czele. Przejazd w obie strony to koszt około 25US$ od osoby.
Pchli targ na plaży w Anjuna
Old Goa
Old Goa
Global Pagoda, Mumbai

  Pobierz progam w PDF

 

 
ZAKWATEROWANIE NA GOA
Zamieszkamy w sprawdzonym już przez nas na poprzednim wyjeździe pensjonacie zlokalizowanym w malowniczym palmowym gaju, około 50 metrów od plaży. Miejsce jest oddalone o około 1 km od turystycznych zabudowań miasteczka Arambol i jego głównego „deptaka”. Taka lokalizacja zapewnia spokój, ciszę i dość prywatną atmosferę, łączącą w sobie hippisowski klimat lat 60-tych z tropikalną indyjską wsią.
Pensjonat jest urządzony w bardzo prostym stylu. Dwuosobowe pokoje z łazienkami, skromnie umeblowane, bez TV i klimatyzacji, bardziej przypominają surowe aśramowe cele niż hotelowe apartamenty. Bezpośrednia bliskość plaży, sielska, atmosfera i rewelacyjna kuchnia sprawiają, że miło spędza się tam czas.
Do pensjonatu należy restauracja serwująca wyśmienite dania. W ofercie znajdują się zarówno potrawy indyjskie jak i europejskie. Kosztować można ryb i owoców morza. Dostępne są także desery oraz świeże ciasta, owoce, soki i koktajle mleczne. Ponadto, w bezpośredniej bliskości znajduje się jeszcze kilka innych małych restauracji oraz lokalnych sklepów spożywczych. Wszędzie dostępne są przepyszne owoce i świeżo wyciskane soki.
Plaża Arambol, Goa
Plaża Arambol, Goa
WYŻYWIENIE NA GOA
W czasie pobytu na Goa nie zapewniamy żadnych posiłków. Wybór restauracji oraz różnorodność serwowanych w nich potraw jest tak duża, że - naszym zdaniem - odgórne narzucanie menu byłoby dużym błędem. Każdy z uczestników będzie miał pełną możliwość wybierania potraw: od świeżych owoców i warzyw, przez wegetariańskie dania kuchni indyjskiej po potrawy z ryb i owoców morza.

 

PROWADZENIE

 

Obrazek   Akademia AsanJustyna Wojciechowska - jest dyplomowaną nauczycielką jogi wg metody B.K.S. Iyengara, magistrem fizjoterapii. Jogę praktykuje od 1999 roku. Systematycznie uczestniczy w warsztatach doszkalających dla nauczycieli, zarówno w kraju jak i za granicą. W 2012 odbyła staż w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (Indie), gdzie pogłębiała swoją praktykę oraz wiedzę z zakresu terapii jogą pod okiem rodziny Iyengarów. Na co dzień uczy jogi prowadząc zajęcia dla osób początkujących i zaawansowanych oraz zajęcia profilaktyczne JOGI DLA KRĘGOSŁUPA. Jest współzałożycielką AKADEMII ASAN oraz Joga Politechnika w Warszawie, a także członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.  
       
Obrazek   Akademia AsanWiktor Morgulec - dyplomowany nauczyciel jogi wg B.K.S. Iyengara. Autor pierwszego w Polsce multimedialnego podręcznika do nauki jogi na DVD: "Joga dla początkujących START". Przeszło 10 letnie doświadczenie w nauczaniu zdobywał miedzy innymiw Indiach. W latach 2002- 2004 spędził pół roku w Indiach kształcąc się pod okiem najwybitniejszych nauczycieli metody B.K.S Iyengara w HIMALAYAN IYENGAR YOGA CENTRE w Dharamsala oraz w YOGANGA YOGA CENTRE w Dehradun. Prekursor zajęć jogi dla dzieci w szkole i przedszkolach Montessori w Warszawie. Od 2005 roku prowadzi w ramach Akademii Asan wakacyjne i weekendowe kursy jogi. Współzałożyciel Akademii Asan, szkół: Joga Żoliborz i Joga Politechnika w Warszawie.
       
    Organizacja wyjazdu:  
Krzysztof Stępień   transAzja.plKrzysztof Stępień – podróżnik, specjalizujący się w krajach Azji. Podróżuje regularnie od 2003 roku. Odwiedził do tej pory 22 kraje w samej tylko Azji, spędzając tam łącznie ponad 2,5 roku. Regularnie zagląda do Chin, Indii i Nepalu. W samych tylko Indiach spędził ponad 8 miesięcy. Od 2010 prowadzi autorskie wyjazdy po tym kraju, jak również po Nepalu i Chinach. Najcudowniejszy – jego zdaniem kraj to - Pakistan, największy sukces - nielegalny wjazd i przejechanie całego Tybetu na początku zimy. Jest twórcą portalu internetowego www.transAzja.pl – promującego indywidualne podróżowanie po Azji.

 

 

TERMIN WYJAZDU

20 listopada - 3 grudnia 2013
 
CENA WYJAZDU
4 970 PLN + 650 US$ przy wpłacie zadatku do 31 maja 2013 *
5 470 PLN + 650 US$ po 31 maja 2013 *
* Data wpłynięcia zadatku na nasze konto decyduje o zniżce.
* Zastrzegamy możliwość odwołania wyjazdu, jeżeli nie zbierze się grupa
 
CENA OBEJMUJE
 • Przelot na trasie Warszawa-Indie-Warszawa z przesiadkami + opłaty lotniskowe
 • Wizę indyjską
 • 2x 8 sesji jogi prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli
 • Pokoje 2-osobowe standardu turystyczno - aśramowego z łazienkami, bez klimatyzacji i bez TV
 • Posiłki opisane w planie wyjazdu
 • Opiekę polskiego pilota i przewodnika
 • Wszystkie nocne przejazdy kolejowe w klasie sypialnej
 • Pozostałe naziemne transfery według planu
 • Wstępy na Wyspę Elefanta w Mumbai + transport do niej
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NNW
 
CENA NIE OBEJMUJE
 • Wyżywienia na Goa
 • Kosztów transportu i ewentualnych wstępów w czasie dobrowolnego spaceru z przewodnikiem w Mumbaju.
 • Kosztów imprez dodatkowo płatnych (pchli targ w Anjuna, Old Goa)
 • Wszelkich wydatków natury prywatnej
 • Kosztów ewentualnego wcześniejszego powrotu z imprezy do kraju
 
WARUNKI PŁATNOŚCI
 • 300 PLN – bezzwrotny zadatek przy rezerwacji miejsca
 • 1000 PLN - płatne do 15 czerwca
 • 1000 PLN - płatne do 15 lipca
 • 2000 PLN – płatne do 30 września
 • 670/1170 PLN - płatne gotówką na lotnisku bezpośrednio przed wylotem
 • 650 USD - każdy z uczestników ma mieć ze sobą w samolocie do Indii. Po przekroczeniu granicy zostaną one zebrane.
Jeżeli nie zbierze się minimalna liczba osób i organizator odwoła wyjazd zadatek zwracany jest w całości.

   

 

Aby zapisać się na wyjazd należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz wpłacić zadatek w kwocie 300zł na poniży rachunek bankowy

 

93 1140 2004 0000 3802 5308 1385
AKADEMIA ASAN S.C,

w tytule proszę wpisać: "Karnet na zajęcia jogi INDIE, Goa 2013"

 

Wpłata jest równoznaczna z rezerwacją miejsca.
Uwaga! decyduje data zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Prosimy wziąć pod uwagę, że przelew może iść do kiku dni.

 

 


 

Informacje: indie@akademiaasan.pl

 


PRZECZYTAJ RELACJĘ Z WYJAZDU "JOGA W INDIACH 2011"

 

 

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
Polecamy:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
KURS NAUCZYCIELSKI JOGI INTEGRALNEJ. START WRZESIEŃ 2021!

Trwa rekrutacja na VI Edycję Kursu Nauczycielskiego Jogi Integralnej! Kurs nauczycielski przeznaczony jest dla osób, które pragną zdobyć praktyczne umiejętności i rzetelną wiedzę na temat różnych ścieżek i systemów jogi pod okiem najlepszych w Polsce specjalistów. Zdobyte kwalifikacje i umiejętno...

Kurs Instruktorski Aerial Jogi 25-27 czerwca 2021

KURS INSTRUKTORSKI AERIAL JOGI 25-27.06.2021 Prowadzenie: Anna Ryczek - dyplomowany nauczyciel jogi, aerial jogi, instruktor metody oddechowej Butejki, magister psychologii Miejsce - Joga Żoliborz, ul. Rydygiera 19, Warszawa Termin - 25-27.06.2021 3 dni - 24 godziny nauki Teoria i praktyka na h...

Zakwasownia. Wywiad z Magdaleną i Mikołajem Bator

Zakwasownia to rodzinna manufaktura, produkującą organiczne i ekologiczne zakwasy, kiszonki oraz dania kuchni roślinnej. "Włożyliśmy w naszą manufakturę całe serce. Pracujemy wytrwale, z przyjemnością i entuzjazmem, aby dobrymi, zdrowymi produktami móc podzielić się z innymi" ...

Książką Greenprint - Zielony Ślad, autorstwa Marco Borgesa

24 marca 2021 miała swoją premierę najnowsza książka wydawnictwa Znak - Greenprint (Zielony Ślad) autorstwa Marco Borgesa. Podtytuł brzmi " Jak dzięki zielonej diecie uzdrowić siebie i świat". ...

Aerial Joga - Nowy trend. Rozmowa z Anną Ryczek, prowadzącą Kurs Instruktorski Aerial Jogi

Aerial joga to nowa technika, coraz popularniejsza i dostępna w wielu szkołach jogi w Polsce. Łączy w sobie elementy jogi, stretchingu i pilatesu. Zawiera także elementy tańca w powietrzu. Ćwiczy się nad ziemią, w podwieszonych elastycznych szarfach. Praktykując Aerial jogę możemy pracować z własnym...

Księga kwiatów jadalnych - doskonała lektura i inspiracja na nadchodzącą wiosnę!

Można powiedzieć krótko, parafrazując znane przysłowie: Właściwa książka na właściwym miejscu! Właśnie ukazała się, nakładem Zielonego Wydawnictwa "Księga kwiatów jadalnych" autorstwa Mireille Gayet....

Kurs Nauczycielski Jogi ON-LINE - Przygotowanie do egzaminu 4.05 - 8.06. 2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie jogi ON-LINE przygotowującym do egzaminu kompetencyjnego na Kurs Nauczycielski Jogi Integralnej. Start 4 maja. ...

Lockdown- pomoc prawna dla nauczycieli jogi i szkół jogi

Dynamicznie zmieniające się przepisy i regulacje. Skomplikowane zasady i mnóstwo sprzecznych informacji. Trudno jest prowadzić zajęcia i wyjazdy z jogą w takich okolicznościach. Co wolno a co nie ? Co zrobić w razie kontroli ? Portal joga-joga.pl wraz Kancelarią Dr. Tomasza Strugalskiego przygotowa...

Książka Joga piękna, Marta Kucińska

Marta Kucińska jest certyfikowanym nauczycielem jogi twarzy wg. japońskiej metody Face Yoga Method, joginką, biologiem, projektantką mody oraz konsultantką ajurwedy III stopnia. W swojej książce opisuje i wyjaśnia jak w naturalny sposób dbać o siebie bez ingerencji medycyny estetycznej. ...

KIEŁKI. Naturalny Energetyk.- recenzja książki

"Wiosną, pełną wartości odżywczych i właściwości leczniczych pokrzywę dajemy świniom i kaczkom, a sami sięgamy po ogórek ze szklarni naszpikowany chemią" - to zdanie, które pojawia się już na samym początku książki bardzo zapada w pamięć i uświadamia, że łatwo zapominamy o naturalnych bogactwach na...

  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Kwietnia 2021
Następne
PWŚCPSN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, książki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ciąży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jogą podróżowanie po Azji
LikeSoft