JOGA w Chinach z Akademią Asan, 16 dni, czerwiec 2013
Dołącz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


JOGA w Chinach z Akademią Asan, 16 dni, czerwiec 2013

 • 20 czerwca
wzdłuż Rzeki Żółtej po skraj Tybetu

Termin:

20 czerwca - 5 lipca 2013.Lista ponownie zamknięta

Trasa:

Shanghai, Qufu, Luoyang, Dengfeng, Xi’an, Hua Shan, Lanzhou, Xiahe, Pekin

Mapa wyjazdu do Chin

Pobierz progam w PDF

Główne atrakcje:

 • Chiński Mur,
 • Zakazane Miasto,
 • Świątynia Nieba i Letni Pałac w Pekinie,
 • Terakotowa Armia,
 • klasztor Labrang w Tybecie,
 • święty szczyt Hua Shan,
 • malownicza góra Song Shan,
 • Rzeka Żółta,
 • Shanghai Oriental Pearl Tower,
 • Świątynia Konfucjusza,
 • Klasztor Shaolin,
 • Jaskinie Dziesięciu Tysięcy Buddów,
 • występ Szanghajskich akrobatów,
 • przejazd MagLev z prędkością 431 km/h
 • 9x90 minutowa, poranna praktyka jogi

Mnisi w Klasztorze Labrang w Xiahe

Założenia:

Głównym założeniem wyjazdu jest pokazanie możliwie najpełniejszego oblicza Chin poprzez:

 • Odwiedzenie wielu obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO
 • Obcowanie z głównymi nurtami religijnymi kraju: buddyzmem, taoizmem, konfucjanizmem, lamaizmem tybetańskim i islamem, w charakterystycznych dla tych religii obszarach kraju.
 • Zapoznanie się z najnowocześniejszym obliczem Chin.
 • Korzystanie z możliwie wielu środków transportu publicznego: od tradycyjnych kolei, przez super szybkie koleje CRH po ultra szybki MagLev
 • Obserwację różnorodności przyrodniczej: od żyznych równin ujścia Rzeki Żółtej, przez suche góry prowincji Gansu po prawdziwy Tybet!

RAMOWY PROGRAM

Dzień 1 Wyjazd z Polski

 • Przelot do Shanghaju przez jeden z europejskich portów lotniczych


Dzień 2 Przylot / Szanghaj (O, K)

Transfer z lotniska Pudong do centrum miasta ultra-szybką koleją MagLev, obiad, odpoczynek po podróży, czas wolny na regenerację, wieczorem fenomenalny występ szanghajskich akrobatów.

 • MagLev – jest to obecnie najszybsza działająca na świecie linia kolejowa w ruchu publicznym, łącząca centrum miasta z lotniskiem Pudong. Długość trasy wynosi około 30 km, pokonywana jest w 7 minut i 20 sekund. Pociąg rozwija maksymalną prędkość 431 km/h.
 • Pokaz Szanghajskich Akrobatów - chińska akrobatyka jest jedną z najstarszych sztuk teatralnych, a ta w Szanghaju jest najbardziej ceniona. W akrobatycznym show będzie można podziwiać zapierające dech w piersiach umiejętności adeptów tej sztuki.
MagLev
Tradycyjna herbaciarnia w Parku Yuyuan
Szanghajskie Oceanarium
Świątynia Jing’an
Dzień 3 Szanghaj (Ś, O, K)

90 minutowa sesja jogi przed śniadaniem

Całodniowe zwiedzanie miasta. Rozpoczniemy od wizyty w bogatym Szanghajskim Muzeum, następnie odwiedzimy zakład produkujący jedwab i pojedziemy do wciśniętej między wieżowce buddyjskiej świątyni Jing’an, by dalej pojechać do Szanghaju XXI wieku – dzielnicy Pudong. Odwiedzimy fenomenalne Szanghajskie Akwarium i wjedziemy na szczyt – Oriental Pearl Tower – architektonicznej wizytówki miasta, gdzie popatrzymy na miasto z przeszklonego tarasu widokowego. Wrócimy na drugi brzeg rzeki HuangPu na spacer po tonącym w światłach, osławionym Bundzie.

 • Muzeum Szanghajskie – uznawane za jedno z najciekawszych i najbogatszych muzeów w Chinach. Na uwagę – poza samymi zbiorami – zasługuje świetny sposób ich prezentacji.
 • Świątynia Jing’an – buddyjska świątynia, niezwykle popularna pośród mieszkańców. Jej stylowa architektura niezwykle kontrastuje z otaczającymi ją drapaczami chmur.
 • Szanghajskie Akwarium – zbudowane z niezwykłym rozmachem miejsce gdzie można podziwiać morską faunę ze wszystkich zakątków świata. Najciekawszą atrakcją jest najdłuższy na świecie – 120m - podwodny tunel dla zwiedzających.
 • Oriental Pearl Tower – 468 metrowa wieża telewizyjna jest architektonicznym symbolem Szanghaju. To 5-ta najwyższa wieża telewizyjna na świecie. W „górnej kuli” znajduje się przeszklony taras widokowy, z którego rozpościera się piękna panorama miasta.
 • Bund – najbardziej rozpoznawalna cześć miasta, położona bezpośrednio nad brzegiem Rzeki Huangpu. To tam w latach 20-tych i 30-tych XXw swoje siedziby miały największe banki, kupcy i przemysłowcy epoki. Z nabrzeża rozpościera się cudowna panorama na nową, futurystyczną dzielnicę Pudong.

Dzień 4 Szanghaj (Ś, K)
90 minutowa sesja jogi przed śniadaniem

Rano udamy się do Yuyuan Garden by zwiedzić klasyczny chiński ogród. Później czas wolny na zakupy na bazarze Yuyuan oraz wizyta w centrum słodkowodnych pereł. Po południu spacer po najpopularniejszej handlowej ulicy miasta – Nanjing Rd. Po kolacji transfer na stację kolejową, skąd pojedziemy nocnym pociągiem do oddalonego o 812 km miasta Qufu. Przejazd w wagonie sypialnym (przedział dla 6 pasażerów, imienne łóżko z pościelą). Czas przejazdu około 11 godzin.

 • Yuyuan Garden – ogród położony w starej części miasta, powstał w 1559 roku w czasie panowania dynastii Ming. Uznawany jest za jeden z najbogatszych, klasycznych chińskich ogrodów na tym regionie.

Dzień 5 Qufu, Zhengzhou (Ś, O, K)

Qufu (czyt. Ciufu) jest rodzinnym miastem Konfucjusza – wielkiego, chińskiego myśliciela i założyciela nurtu filozoficzno-religijnego. W czasie całego dnia zwiedzania odwiedzimy Wielką Świątynie Konfucjusza, Rezydencję Rodziny Kong oraz Las Konfucjański – miejsce spoczynku wielkiego myśliciela oraz wielu potomków z jego rodu. Wczesnym wieczorem, pociągiem wielkich prędkości CRH pojedziemy do oddalonego o 550km miasta Zhengzhou, gdzie w hotelu będziemy mieć nocleg. Przejazd zajmie nam niecałe 4 godziny.

 • Świątynia i Las Konfucjusza oraz Rezydencja Rodu Kong zostały w 1994 roku wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Dodatkowo, w samym mieście można oglądać dobrze zachowane, pochodzące z dynastii Ming mury obronne, bramy wjazdowe oraz wieże dzwonu i bębna.
 • Kolej Wielkich Prędkości (CRH) – Jest to najnowsze „dziecko” chińskich kolei. Składy na wielu odcinkach osiągają prędkość przekraczającą 300km/h.

Dzień 6 Zhengzhou, Shaolin, Dengfeng, Luoyang (Ś, K)

90 minutowa sesja jogi przed śniadaniem

Po śniadaniu w Zhengzhou, pojedziemy do słynnego Klasztoru Shaolin. Zwiedzimy także nieodległy Las Pagód. Następnie kolejką linową wjedziemy na szczyt górskiego pasma Song Shan. Z Shaolin pojedziemy do miasta Dengfeng, gdzie odwiedzimy taoistyczny klasztor Zhongyue. Kolacja i nocleg w Luoyang.

 • Klasztor Shaolin - legendarny, buddyjski klasztor, znany na świecie głównie za sprawą mnichów-wojowników, praktykujących sztuki walki. Po dziś dzień, w okolicach klasztoru mają swoje siedziby liczne prywatne szkoły kung-fu, których to adepci często ćwiczą w okolicznych parkach. W bezpośredniej bliskości klasztoru znajduje się niezwykle fotogeniczny „las” kamiennych pagód. Od 2011 roku całość na liście światowego dziedzictwa UNESCO.
 • Zhongyue – taoistyczny kompleks świątynny w mieście Dengfeng.
Świątynia KOnfucjusza w Qufu
Song Shan
Buddyjskie Groty w Luoyang
Kolej wielkich prędkości CRH

Dzień 7 Luoyang, Xi’an (Ś, K)
90 minutowa sesja jogi przed śniadaniem

Po śniadaniu, udamy się na obrzeża Luoyang aby podziwiać Jaskinie Dziesięciu Tysięcy Buddów. Następnie pojedziemy na stację kolejową, skąd pociągiem wielkich prędkości pojedziemy do Xi’an. Po kolacji udamy się jeszcze przed Pagodę Wielkiej Gęsi, gdzie zobaczymy zrobiony z ogromnym rozmachem pokaz tańczących fontann.

 • Jaskinie Dziesięciu Tysięcy Buddów – jedna z najbardziej okazałych w Chinach świątyń wykutych w wapiennych skałach. Ciągnie się wzdłuż rzeki Yi He. Świątynie poświęcone są Buddzie. Łączną liczbę jego wizerunków na tym obszarze obliczono na 142 289. Od roku 2000 na liście światowego dziedzictwa UNESCO.
 • Kolej Wielkich Prędkości (CRH) – Odcinek, który mamy pokonać - z Luoyang do Xi’an - normalne pociągi pokonują w około 5-8 godzin. Pociągi CRH pokonują ten dystans w 1 godzinę i 45 minut, mknąc z prędkością 300 km/h.

Dzień 8 Xi’an, Hua Shan (Ś, O)

Po śniadaniu, pojedziemy w rejon świętej góry Hua. Na szczyt wjedziemy kolejką linową, skąd z łatwością zdobędziemy jej północny wierzchołek. Po południu odwiedzimy jeden z największych zabytków Chin - Terakotową Armię, strzegącą grobowca Cesarza Qin Shi Huanga. Na koniec dnia powrócimy do Xi’an (czyt. Szi’an) aby spędzić wieczór na nocnym targu w dzielnicy muzułmańskiej, nieopodal Wieży Bębna oraz Wieży Dzwonu. Czas wolny, kolacja we własnym zakresie.

 • Hua Shan– święta góra leżąca ok. 100 km na wschód od miasta Xi"an. Zaliczana jest do pięciu wielkich gór taoizmu i od wieków ma duże znaczenie religijne. Góra ma pięć głównych szczytów, z których największy – Szczyt Południowy – osiąga wysokość 2160 m n.p.m. Ze szczytu rozpościera się piękna, górska panorama.
 • Terakotowa Armia - armia ośmiu tysięcy figur naturalnej wielkości, wykonanych z terakoty (wypalonej gliny). Armia znajduje się w grobowcu pierwszego chińskiego cesarza Qin Shi. W trakcie pochówku cesarza w 210 p.n.e. cała armia również została zakopana pod ziemią. Według wierzeń, Terakotowa Armia miała strzec cesarza i pomóc mu odzyskać władzę w życiu pozagrobowym. Od 1987 roku znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Dzień 9 Xi’an (Ś, O, K)
90 minutowa sesja jogi przed śniadaniem

Zaczniemy od wejścia na miejskie mury obronne by odbyć krótki po nich spacer. Następnie odwiedzimy ekspozycję fenomenalnych wyrobów z chińskiego narodowego kamienia – jadeitu. Po obiedzie zajrzymy jeszcze do Muzeum Prowincji Shaanxi aby odbyć krótki kurs języka chińskiego. Popołudnie spędzimy w okolicy Wielkiego Meczetu oraz bazarów dzielnicy muzułmańskiej. Po kolacji udamy się na stację, skąd nocnym pociągiem pojedziemy do Lanzhou. Podróżować będziemy w wagonie sypialnym (przedział dla 6 pasażerów, imienne łóżko z pościelą). Odległość 676 km pokonamy w około 8 godzin.

 • Wielki Meczet – meczet w Xi’an i jeden z czterech największych islamskich meczetów w Chinach mający ponad 1200 lat. Posiada nie tylko tradycyjnie chiński styl, ale również indywidualne cechy islamskich meczetów. Jest ważnym miejscem prowadzącym działalność religijną dla 50 000 muzułmanów w Xi"an (ich obecność wiąże się bezpośrednio z działalnością dawnego „jedwabnego szlaku”).
 • Miejskie mury obronne - reprezentują jedne z najstarszych i zarazem najlepiej zachowanych miejskich murów obronnych w Chinach. Te w obecnym kształcie pochodzą z dynastii Ming i okalają obszar 14 km2. Ich łączna długość to ponad 13km.
Wieża bębna w Xi
Wieża dzwonu w Xi
Pokaz fontann w Xi
Mury Miejskie w Xi
Hua Shan
Dzień 10 Xiahe (Ś, O, K)

Jedziemy do najprawdziwszego Tybetu! Rano przyjeżdżamy pociągiem do Lanzhou - stolicy prowincji Gansu. Stamtąd od razu udajemy się autobusem do jednego z najważniejszych miast obszaru kulturowego Tybetu – Xiahe (czyt. Siahe). Po dotarciu na miejsce aklimatyzacja lub kora - tradycyjna tybetańska modlitewna pielgrzymka dookoła tybetańskiego miasta klasztornego.

 • Xiahe – niewielka miejscowość w regionie Amdo (północno-wschodnia część historycznego Tybetu). Położona na wysokości ponad 2900 m n.p.m. Znajduje się w niej buddyjski klasztor Labrang, jeden z najważniejszych klasztorów szkoły Gelug. Xiahe jest zamieszkane przez Tybetańczyków, Chińczyków Han i chińskich muzułmanów Hui. Miejscowość dzieli się na 3 części - nowoczesną dzielnicę chińsko-muzułmańską przechodzącą w tybetańską, klasztor Labrang i tybetańską wioskę znajdującą się za klasztorem. W marcu i kwietniu 2008 Xiahe było jednym z miast, w których doszło do masowych protestów Tybetańczyków.

Dzień 11 Xiahe, Ganjia (Ś, O, K)
90 minutowa sesja jogi przed śniadaniem

Dzień zaczniemy od zwiedzanie Klasztoru Labrang oraz przylegających do niego zabudowań. Później odwiedzimy efektowną Złotą Pagodę. Po południu, o ile pogoda i sytuacja polityczna pozwoli, ruszymy do malowniczych pastwisk Ganjia, aby na własne oczy zobaczyć Płaskowyż Tybetański z jego bezkresnymi krajobrazami.

UWAGA: wyjazd do Ganjia odbędzie się tylko przy dobrej pogodzie i stabilnej sytuacji politycznej w regionie.

 • Klasztor Labrang - jeden z sześciu najważniejszych klasztorów szkoły Gelug (żółtych czapek) tybetańskiego buddyzmu. Jako jeden z nielicznych, klasztor uniknął większych zniszczeń w czasie rewolucji kulturalnej. Obecna liczba zamieszkujących go mnichów – około 1200 - stanowi jedynie ułamek ich liczby sprzed rewolucji. Można powiedzieć, że całe miasteczko Xiahe oscyluje wokół klasztoru, czyniąc je w dużej mierze miastem klasztornym. Jest to fenomenalne miejsce do podglądania Tybetańczyków w najprawdziwszym Tybecie!
Młynki modlitewne przed Klasztorem Labrang
Wiela Sala Sutr w Klasztorze Labrang
Jeden z budynków Klasztoru Labrang
Klasztor Labrang

Dzień 12 Xiahe, Lanzhou (Ś, O)
90 minutowa sesja jogi przed śniadaniem

Po śniadaniu wrócimy autobusem do Lanzhou (czyt. Landżou). Udamy się nad koryto majestatycznie płynącej przez miasto Rzeki Żółtej. Następnie przeprawimy się na jej drugi brzeg korzystając z wagoników kolejki linowej. Dowiezie nas ona do Wzgórza Białej Pagody, skąd rozpościera się panoramiczny widok na jedno z największych chińskich miast. Późnym popołudniem udamy się na stację, skąd nocnym pociągiem pojedziemy do Pekinu. Podróżować będziemy ekspresem o podwyższonym standardzie (klasa Z), w wagonie sypialnym (przedział dla 6 pasażerów, imienne łóżko z pościelą). Dystans 1565 km pokonamy w około 17 godzin – po drodze towarzyszyć nam będą piękne widoki za oknem na suche i bezludne góry.

Dzień 13 Pekin (O,K)

Zwiedzanie stolicy rozpoczniemy od słynnego Placu Tian’anmen by następnie wkroczyć do Zakazanego Miasta. Później, aby pojąć rozmiar tego kompleksu budowli wejdziemy na szczyt Jingshan Park by zobaczyć go z wyższej perspektywy. Po południu udamy się do chińskiej herbaciarni na pokaz i degustację zielonej herbaty. Na koniec dnia, po zmroku odwiedzimy obiekty olimpijskie ze słynnym Ptasim Gniazdem na czele.

 • Plac Tian"anmen (Plac Niebiańskiego Spokoju) – gigantyczny plac w centrum Pekinu, przed Zakazanym Miastem. Największy publiczny plac na świecie. Samo Tia-n"a-nmén oznacza Bramę Niebiańskiego Spokoju, położoną na północnym krańcu placu, stanowiącą wejście na teren Zakazanego Miasta.
 • Zakazane Miasto - dawny pałac cesarski dynastii Ming i Qing, znajdujący się w centrum Pekinu. W 1987 został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
 • Jingshan Park – inaczej zwany też Górą Węglową. Jest to sztuczne wzniesienie usypane z ziemi pochodzącej z wykopania fosy okalającej Zakazane Miasto. Ze szczytu rozpościera się piękna panorama Pekinu z Zakazanym Miastem na czele.

Dzień 14 Pekin, Mutianyu (Ś, K)
90 minutowa sesja jogi przed śniadaniem

Rozpoczniemy dzień wyjazdem poza Pekin, do oddalonego o 100km na północ Mutianyu. Tam wdrapiemy się na Chiński Mur. Następnie, wróciwszy do Pekinu odwiedzimy Letni Pałac oraz instytut tradycyjnej medycyny chińskiej.

 • Wielki Mur Chiński jest najbardziej znanym symbolem Chin i jednym z najbardziej niezwykłych cudów architektonicznych, został on zbudowany ponad 2 000 lat temu i ciągnie się na długości około 6250 kilometrów. W 1987 roku został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a 7 lipca 2007 ogłoszono go jednym z siedmiu nowych cudów świata.
 • Pałac Letni – kompleks parkowo-pałacowy stanowiący miejsce letniego odpoczynku cesarzy chińskich z dynastii Qing. Centralnym punktem jest Wzgórze Długowieczności oraz sztuczne jezioro Kunming. Cały kompleks liczy 70 tys. m˛ zabudowanej przestrzeni z licznymi ogrodami, altankami, pawilonami, galeriami i klasycznymi rezydencjami (ponad 3 tys. obiektów). W 1998 UNESCO włączyło Pałac Letni na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Ludzkości.

Dzień 15 Pekin (Ś, O)
90 minutowa sesja jogi przed śniadaniem

Dzień rozpoczniemy zwiedzaniem starych zabudowań Pekinu - słynnych Hutongów, krótka przejażdżka rikszami. Następnie udamy się do wizytówki Pekinu – Świątyni Nieba by ostatecznie dotrzeć w rejon ulicy Qianmen i jej bazarów. Następnie odwiedzimy jeden z typowych chińskich sklepów towarowych celem zrobienia tanich zakupów tekstylnych. Ostatnim punktem programu będzie fenomenalny spektakl w jednym z pekińskich teatrów. Wolny wieczór, kolacja we własnym zakresie.

 • Świątynia Nieba (Ołtarz Nieba) – kompleks sakralnych budowli taoistycznych odwiedzany przez cesarzy Chin z dynastii Ming i Qing w czasie corocznych ceremonii, w czasie których modlono się do Nieba o obfite plony rolne. Cały kompleks został wpisany w 1998 roku na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
 • Hutongi – kolejna architektoniczna wizytówka Pekinu – tradycyjne, jednopiętrowe, zbudowane z szarej cegły, charakterystyczne budynki. Niegdyś były jedyną formą budownictwa w stolicy, obecnie giną w oczach ustępując pola nowoczesnej zabudowie.
Dzień 16 Pekin / wylot do Europy

Rano transfer na lotnisko Beijing Capital i powrót do Europy.

Brama Niebiańskiego Spokoju, Pekin
Letni Pałac w Pekinie
Pekińskie Hutongi
Chiński Mur
Widok na Zakazane Miasto

Termin Wyjazdu

20 czerwca - 5 lipca 2013


Cena wyjazdu

4 750 PLN + 1 460 US$ przy rezerwacji miejsca do 15 lutego 2013 *
5 250 PLN + 1 460 US$ po 15 lutego 2013 *

Lista ponownie zamknięta

Ewentualna dopłata do pokoju jednoosobowego: 300 US$

Cena obejmuje

 • Przelot na trasie Warszawa-Szanghaj i Pekin-Warszawa z przesiadkami + opłaty lotniskowe
 • Wizę chińską
 • Pokoje 2-osobowe standardu 3* oraz 3*+
  Hotele posiadają przestronne, dobrze wyposażone pokoje, z klimatyzacją, telewizorem, łazienką wyposażoną w jednorazowe akcesoria do mycia.
 • Posiłki opisane w planie wyjazdu.
  Śniadania w formie bufetu realizowane będą w hotelach, obiady i kolacje w restauracjach.
  W przypadku obiadów i kolacji w cenę posiłku wliczona jest 1 szklanka napoju lub piwa. Każda kolejna jest płatna oddzielnie.
 • Opiekę polskiego pilota i przewodnika
 • Równoczesną opiekę chińskiego pilota
 • Wszystkie nocne przejazdy kolejowe w klasie sypialnej – przedział dla 6 pasażerów, imienne łóżko z pościelą
 • Wszystkie dzienne przejazdy kolejami wielkich prędkości (CRH) w ekonomicznej klasie siedzącej
 • Wszystkie pozostałe transfery prywatnym, wygodnym autobusem
 • Wstępy do wszystkich opisanych w programie obiektów
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NNW
 • 9 porannych sesji jogi po 90 minut każda

Cena nie obejmuje

 • Obowiązkowych napiwków dla chińskich pilotów, kierowców i bagażowych w kwocie 45USD od osoby. Pieniądze te zostaną zebrane przez polskiego pilota po przylocie do Szanghaju.
 • Kosztu wyjazdu na pastwiska Ganja w regionie tybetańskim w kwocie 150 juanów (około 25USD). Opłata w chińskiej walucie zostanie pobrana przez polskiego pilota po powrocie do hotelu w Xiahe. W przypadku gdy z przyczyn pogodowych lub politycznych wyjazd do Ganja nie będzie możliwy, żadne dodatkowe koszty tej imprezy nie zostaną pobrane.
 • Dopłaty do pokoju jednoosobowego - US$ 300.00
 • Wszelkich wydatków natury prywatnej
 • Kosztów ewentualnego wcześniejszego powrotu z imprezy do kraju

Warunki płatności

 • 750 PLN – I rata przy rezerwacji miejsca
 • 660 USD + 2000 PLN – II rata płata do 1 marca 2013
 • 800 USD + 1000 PLN – III rata płatna do 15 kwietnia 2013
 • 1000/1500 PLN – IV rata do 15 maja 2013 (kwota wyliczana indywidualnie w zależności od daty rezerwacji miejsca)
 • 45 USD – zostanie zebrane przez polskiego pilota po przylocie do Szanghaju
 • 150 juanów (około 25 USD) – zostanie zebrane przez polskiego pilota po zakończonej wycieczce do Ganja.

Warunki rezygnacji

W przypadku rezygnacji uczestnika z wyjazdu zostaną potrącone następujące kwoty:

 • 750 PLN - przy rezygnacji przed 1 marca 2013
 • I rata (750 PLN) + 500 USD po 1 marca 2013.
 • 50% całości ceny wyjazdu (czyli 2 375 PLN / 2 625 PLN + 730 US$) na 50 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.

Pobierz progam w PDF

Prowadzenie

Obrazek
Justyna Wojciechowska - jest dyplomowaną nauczycielką jogi wg metody B.K.S. Iyengara, magistrem fizjoterapii. Jogę praktykuje od 1999 roku. Systematycznie uczestniczy w warsztatach doszkalających dla nauczycieli, zarówno w kraju jak i za granicą. W 2012 odbyła staż w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (Indie), gdzie pogłębiała swoją praktykę oraz wiedzę z zakresu terapii jogą pod okiem rodziny Iyengarów. Na co dzień uczy jogi prowadząc zajęcia dla osób początkujących i zaawansowanych oraz zajęcia profilaktyczne JOGI DLA KRĘGOSŁUPA. Jest współzałożycielką AKADEMII ASAN oraz Joga Politechnika w Warszawie, a także członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara.
Akademia Asan
Krzysztof Stępień
Krzysztof Stępień – podróżnik, specjalizujący się w krajach Azji. Podróżuje regularnie od 2003 roku. Odwiedził do tej pory 22 kraje w samej tylko Azji, spędzając tam łącznie ponad 2,5 roku. Regularnie zagląda do Chin, Indii i Nepalu. W samych tylko Chinach spędził prawie 7 miesięcy. Od 2010 prowadzi autorskie wyjazdy po tym kraju, jak również po Nepalu i Indiach. Najcudowniejszy – jego zdaniem kraj to - Pakistan, największy sukces - nielegalny wjazd i przejechanie całego Tybetu na początku zimy. Jest twórcą portalu internetowego www.transAzja.pl – promującego indywidualne podróżowanie po Azji.
transAzja.pl

Jak się zapisać?


Lista ponownie zamknięta

Informacje: indie@akademiaasan.pl


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
Polecamy:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Niezapomniany Sylwester z jogą 2019 w gronie fantastycznych ludzi!

Zapraszamy do aktywnego spędzenia ostatnich dni starego roku i powitania Nowego Roku 2020 na wyjazdowych warsztatach z jogą. Na jogę dla kręgosłupa do Luboradzy zaprasza Janusz Dąbrowski, do Urli Hania Onifade i Ania Ryczek, która poprowadzi warsztat oddechowy metodą Butejki. Jogę Iyengara poćwiczy...

KURS NAUCZYCIELSKI JOGI INTEGRALNEJ. START CZERWIEC 2020!

Rozpoczynamy rekrutację na III Edycję Kursu Nauczycielskiego Jogi Integralnej! Kurs nauczycielski przeznaczony jest dla osób, które pragną zdobyć praktyczne umiejętności i rzetelną wiedzę na temat różnych ścieżek i systemów jogi pod okiem najlepszych w Polsce specjalistów. Zdobyte kwalifikacje i u...

Jaki Nett USA - Międzynarodowy Konwent Jogi 2020. Ceny Specjalne do 31 grudnia

Zapraszamy na Międzynarodowy Konwent Jogi 2020. Gość specjalny - Jaki Nett USA, dyplomowana nauczycielka jogi w tradycji B.K.S. Iyengara z 40-letnim doświadczeniem, posiada stopień Senior I. Do udziału w Konwencie zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane - do wyboru przygotowaliśm...

Kurs nauczycielski jogi. Szkolenie przygotowawcze. II Edycja Start Styczeń 2020.

Czy myślała/eś kiedyś o tym, aby zostać w przyszłości nauczycielem jogi? Chciałbyś posiadać takie umiejętności jak Twój ulubiony nauczyciel i pracować w gronie inspirujących ludzi? Wydaje Ci się, że jest to ciekawe zajęcie i wspaniała ścieżka rozwoju, ale masz obawy, że Twoje umiejętności i wied...

Rozpoznawanie potęgi umysłu poprzez samoobserwację

Życie dla większości ludzi to trwanie w iluzji własnych myśli. Rzadko kiedy udaje się wykroczyć poza wąski, stworzony przez umysł i uwarunkowany przez przeszłość, osobowy sens istnienia. W każdym człowieku istnieje natomiast wymiar istnienia, daleko głębszy niż myśl. To esencja tego, kim się jest. M...

Mudita Pure. Michał Kiciński opowiada

Nowa polska idea - telefon bez internetu gier i aplikacji. " Każdego dnia jesteśmy przeładowani informacjami i coraz trudniej jest nam znaleźć wewnętrzny spokój. Jako zespół Mudity wierzymy, że wspaniałe rzeczy dzieją się, gdy jesteśmy w pełni obecni. Ponieważ duże firmy technologiczne dążą do pozys...

Jak wpływać na bieg swojego życia

Miłość jest siłą napędową życia. Sprawia, że jesteśmy szczęśliwi, że odnajdujemy jego sens. Z jej pomocą można dokonywać dosłownie cudów, ale z jakiegoś powodu o niej zapominamy. AlchemiaŻycia.com powstała by przypomnieć, jak miłością dokonywać tych cudów. Stworzyliśmy przestrzeń dla osób gotowych d...

Kiedy praktyka jogi wychodzi poza matę

Zazwyczaj praktykę jogi zaczynamy od asan. Okazuje się wtedy, że praktyka mniej lub bardziej skomplikowanych pozycji, sprawia, że ciało czuje się stabilnie, pewnie i dobrze. Pozbywamy się dolegliwości bólowych, ograniczeń spiętych mięśni, czy dysfunkcji stawów i możemy naszego ciała używać w bardzie...

Co mi daje dieta wegetariańska?

Dieta wegetariańska ma swoich zagorzałych zwolenników i oponentów. Część z nas wciąż pozostaje przy diecie mięsnej głównie z przyzwyczajenia, tradycji oraz braku wiedzy. Twierdzenia typu "Ludzie od zawsze jedli mięso" do mnie nie przemawiają. ...

Medytacja. Od relaksu do oświecenia

Medytacja mówiąc najprościej to stan wyciszenia umysłu. Można medytować na zajęciach jogi, a nawet spacerując w parku. Wystarczy wyciszyć myśli – podstawowy przejaw aktywności umysłu. ...

  
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, książki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ciąży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jogą podróżowanie po Azji
LikeSoft