Sylwester z jogą 2012-2013
Dołącz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Sylwester z Jogą, Maha Yoga, Acro Joga, Joga Dynamiczna

Żyjemy w czasach ciągłego biegu, dużego wysiłku, i niepewnej sytuacji.
Co jest tak naprawdę dla nas ważne?
Zdrowie, wewnętrzny spokój, rodzina i dzielenie się serdecznością ...
Zapraszamy na sześciodniowe warsztaty jogą, oddechem i relaksem w górach.
Gdzie w przyjacielskiej atmosferze będziemy ćwiczyć, odpoczywać i odkrywać to co w nas najlepsze.

Joga doda Ci sił, zregeneruje, otworzy na świat.
Zajęcia oddechowe, uspokoją Twój umysł, zrelaksują układ nerwowy.
Medytacja poprawi twoje samopoczucie psychiczne, rozwinie akceptację i wyzwoli z lęków i odkryje Twoje pokłady serdeczności.

Dla chętnych zabawy - taniec odkryje w Tobie nie eksplorowane pokłady radości !!!

Dodatkowo kurs ajurwedyjski i masaże, które przyniosą relaks i nową dawkę energii.

Mieszkać i ćwiczyć będziemy w nowoczesnym i komfortowym Hotelu.

Nowy Rok przywitamy na elegancki balu ...

Po raz 6 zapraszamy Państwa na Sylwestra z Jogą do Wisły tym razem do 3 gwiazdkowego komfortowego Hotelu "Pod Jedlami"
Będzie to czas gdzie każdy znajdzie coś dla siebie !!!Zajęcia:

- Maha Joga - uniwersalne zajęcia dla wszystkich,
- 5 odmładzających ćwiczeń Tybetańskich,
- Joga Dynamiczna,
- Acro Joga
- zajęcia oddechowe,
- medytacja dla chętnych

Poziom trudności: wszystkie powyższe zajęcia są przeznaczone dla osób początkujących, dla osób ćwiczących zaplanowaliśmy zajęcia Mysore z Astangi
Taniec: Latino Dance, Capoeira,
Warsztat ajurwedyjski
Masaże: ajuwedyjskie, refleksologia, zbiegi na twarz
Dzieci: joga dla dzieci
Lokalizacja: spokojna okolica Wisły, w okolicy infrastruktura narciarska
Zakwaterowanie: pokoje 1-os, 2-os, 3-os
Wyżywienie: wegetariańskie
Dla kogo?: dla singli, dla par, dla rodzin z dziećmi
Sylwester: Elegancki Bal

MAHA JOGA -
Radosna, odmładzająca forma jogi; poprzez koordynację i integrację na poziomach fizjologicznym i mentalnym wzmacnia system immunologiczny, harmonizuje układ hormonalny, dając zdrowie i siłę, co prowadzi do stanu głębokiego spokoju wewnętrznego.
Maha Yoga, czyli tzw. joga integralna, to ścieżka rozwijania i pogłębiania praktyki na wielu poziomach. Pierwszy i podstawowy szczebel to sadhana sushumny /rdzeń kręgowy/, czyli praktyka ukierunkowana na uzdrowienie ciała poprzez oczyszczenie kanałów energetycznych /nadis/, usunięcie niewygody w ciele oraz blokad i napięcia w mięśniach i narządach, otwarcie i wzmocnienie stawów i układu kostnego. Osiąga się to poprzez specjalne wykonywanie asan /pozycji/, viniasy /przepływ/, pranayamy /oddech/, pratyahary /wgląd do wewnątrz/.

Praktykując tę jogę szybko poczujesz różnicę: zdrowie i moc ciała, jego lekkość i płynność. Na poziomie mentalnym odczujesz większą świadomość samego siebie: wyostrzenie zmysłów, intensyfikację jasnych uczuć, miłość, spokój i entuzjazm.

POZIOM TRUDNOŚCI

Zajęcia są przeznaczone dla osób początkujących. Maha joga to nie jest praktyka polegająca na ćwiczeniu coraz to trudniejszych asan, to praktyka większego zrozumienia swojego ciała, rozwinięcia koncentracji i rozluźnienia.

ACRO JOGA -

łączy mądrość jogi, dynamiczną siłę akrobatyki oraz życzliwość sztuki leczenia. Te trzy integralne piony tworzą fundament praktyki, która kultywuje zaufanie, zabawę i wspólnotę. Mamy rozpalić nasze wspólne możliwości jak wspierać się wzajemnie, aby osiągnąć nowe szczyty. AcroYoga zaprasza do doświadczenia pełnego spektrum twojej istoty poprzez możliwości: dawania i otrzymywania, aby wspierać i być wspieranym; być silny i wrażliwy. Jest to systematyczne podejście zaprojektowane, aby były dostępne dla każdego praktykującego niezależnie od poziomu zaawansowania, a także zachęca osobistej przemiany w atmosferze akceptacji, uroczystości i bezpieczeństwa główne 3 elementy:
Słoneczna akrobatyczność - którą kultywują zaufanie, uważność i radość. Zaufanie jest monetą, w wymianie akrobacji. Dzięki zaufania stajemy się samodzielni i uważni na innych. Poznamy narzędzia aby odblokować tę moc w sobie i innych. Zbudujemy figlarną, silną społeczność, która może pomóc nam wszystkim zrozumieć nasz prawdziwy potencjał.
Księżycowe uzdrawianie - które kultywuje praktykę słuchania, kochania i umiejętność rozluźniania. Uzdrawianie obejmuje masaż,lecznicze latania i jogi partnerską. Celem tych praktyk jest to, że zarówno dawca i odbiorca może poczuć się bardziej pełny i zrównoważony. Naszymi głównymi narzędziami są grawitacja, czułość, miłość życzliwość.
Zdobędziesz tu fundamentalne zasday masażu, po to aby w czasie terapeutycznego latania być bardziej pewnym.
Terapeutyczne latanie jest odwróconym masażem w parach, Dolny jest bazą funadamentem, na którego nogach zwisa biernie górny pratner. Dolny wykorzystuje grawitację, stretching i czuły dotyk, aby otworzyć parnterowi górną część ciała. Sesja jest zakończona kiedy oby dwoje partnerzy są po masażu.
Joga partnerska jest to sztuka używania nawzajem swoich mas ciała i oddechu, aby otworzyć i ogrzać ciało. To jest droga dla nas, aby wykorzystać siłę partnera lub masą ciała, aby otworzyć nasze ciała w nowy sposób. We wszystkich tych ciężkości praktyk i dotyk miłości pomoże nam pozbyć się strachu i bólu. Nauczysz się jak możemy wykorzystać naszą siłę w sposób głęboki i zrównoważony. Joga - będzie spoiwem pomiędzy akrobatyką i uzdrawainem. W przypadku naszego kursu skoncentrujemy sie głównie na pozycjach które odnowią naszą energię , zregenerują ciało i uspokoją umysł.

JOGA DYNAMICZNA -

określana także jako Power Yoga, czasem nazywana również "jogą tańczących oddechów - to dynamiczna forma hatha jogi, kładąca nacisk na płynne przejścia między pozycjami jogi (asanami) oraz oddech (ujjayi). Charakteryzuje się stałymi, dynamicznymi sekwencjami asan.W astanga jodze wszystko jest ściśle określone: kolejność, sposób wejścia i wyjścia z pozycji, czas trwania w pozycji. Nie ma żadnych przerywników. Pozycje są połączone ze sobą za pomocą oddechu udżdżaji. Oddech ten to rodzaj podstawowej pranajamy. Ma on generować energię, rozgrzewać ciało, a tym samym pomagać w wykonywaniu pozycji. Standardowo w jednej pozycji wykonuje się pięć oddechów - trwa to około pół minuty. Oprócz oddechu cechą charakterystyczną astanga jogi są tak zwane bandhy (zawory energetyczne) oraz punkty skupienia wzroku, czyli driszti. Każda asana ma przypisany punkt, w który należy się wpatrywać.

Wynikiem praktyki astangi jest wzmocnienie oraz poprawa kondycji fizycznej i elastyczności ciała, a także oczyszczenie go z toksyn. Praktyka intensywnie energetyzująca i oczyszczająca na głębokim poziomie, dająca lekkość i elastyczność.

Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje zajęć astangi
Pierwsza seria prowadzona - dla początkujących [wersje uproszczone pozycji] gdzie nauczyciel pokazuje asany, a uczniowie powtarzają.
-- Mysore (wersja bardziej tradycyjna) - dla znających pierwszą serię - gdzie każdy robi asany we własnym tempie a nauczyciel pomaga lub koryguje.

Pierwsza seria prowadzona -

Zajęcia prowadzone są przez nauczyciela i przeznaczone dla osób zupełnie początkujących. Ashtnaha Joga zaleca odpowiednią liczbę oddechów wyznaczonych do każdej asany. Z jednej asany do drugiej przechodzi się według ustalonego sposobu poruszania się - vinjasy. Jako taki, każdy oddech w praktyce może być liczony w sposób bardzo specyficzny i niezbędnym przewodnikiem w klasie staje się nauczyciel, który podaje nazwy asan i liczby oddechów w każdej z nich. Więcej instrukcji jest podawane do studentów, zawsze gdy zachodzi taka potrzeba. Wszyscy studenci poruszają się poprzez praktykę w nadanym przez nauczyciela, wspólnym tempie.
W czasie tego kursu , klasa liczona będzie dla uczniów początkujących. Klasa ta koncentruje się na fundamentach w praktyce: przepływie prawidłowego oddychania, liczenia vinyas, budowniu siły całego ciała, a w szczegółnosći kręgosłupa. Zajęcia, te kompleksowo i w krótkim czasie przygotują cię do samodzielnej, indywidualnej praktyki.

Mysore -

Styl Mysore jest TRADYCYJNYM sposobem, w jaki Ashtanga Jogi uczy się w mieście Mysore w Indiach. Sekwencja asan jogi, seria, jest zapamiętywany przez studenta i każdy student przechodzi przez nią w swoim własnym tempie. Indywidualne instrukcje są podawane przez nauczyciela, zawsze w razie potrzeby.Początkujący będą mieć naturalnie więcej instrukcji niż zaawansowani, ale równocześnie mogą praktykować w tym samym czasie.
Ponieważ nie ma potrzeby, aby "trzymać się" z tempem innych uczniów, praktyka ta jest znacznie bezpieczniejsza i mniej stresującą droga do nauki. Od samego początku nauczyciel uważnie śledzi, poprawia, zachęca i koryguje ale też nie pozwoli ci przejść do kolejnej, często bardziej wymagającej pozycji aż jest pewien, że je ​w pełni zrozumiałeś i opanowałeś. Pamiętaj, że joga to nie wszystko o elastyczności! W rzeczywistości bardziej subtelne aspekty jogi mogą stać się oczywiste, w łatwiejszy sobsób dla tych ze sztywniejszym ciałem. Należy zauważyć, iż błędne przekonanie, że klasa Mysore jest odpowiednia tylko dla studentów, którzy mają już doświadzczenie w jodze. Wręcz przeciwnie, umożliwia współpracę studenta i nauczyciela na znacznie bardziej osobistym poziomie, który jest idealny dla początkujących. Urazy i kontuzje mogą być łatwiej rozwiązywane i leczone w klasie Mysore, ponieważ nie musisz nadążyć za resztą uczniów i możesz pracować ze swoim nauczycielem jogi indywidualnie. Powiedz nauczycielowi na początku klasy, jeśli masz jakiekolwiek obrażenia lub choroby.

ZAJĘCIA JOGI POPROWADZĄ:

WŁODEK ŁAGODZKI

który uczy jogi od ponad 20 lat. Zawodowo realizował się także jako filozof, tłumacz, redaktor naukowy i merytoryczny. Jego obecne podejście do jogi jest wynikiem długotrwałych studiów sanskryckich traktatów z jogi i tantry oraz praktyk różnych ścieżek jogi u mistrzów indyjskich.
Zaadaptował i dopracował unikalny system mahayogi polegający na ćwiczeniach koordynujących uwagę, oddech i ruch ciała, dających w efekcie stan głębokiego odprężenia i wyciszenia. Naucza także I i II serii astanga yogi. Joga jest dla niego umiłowaniem mądrości i mądrością miłowania, dążeniem i osiągnięciem, formą i wypełnieniem.
Jest wybitną postacią w świecie jogicznym, osobą z wielką pasją do praktyki i uczenia do jogi, zawsze z otwartym sercem dzieli się swoją ogromną wiedzą i dościadczeniem. Warsztaty z jego udziałem zawsze są przepełnione serdecznością, ciepłem, pozytywną energią i motywacją do dalszej praktyki.

EWA JUSZCZYK
Z wykształcenia mgr. Wychowania Fizycznego, z zamiłowania : joginka, aktywistka na rzecz zdrowego stylu życia, fanka medycyny naturalnej.
Praktykuję jogę od 12 lat.
Początki zdecydowanie stawiałam na ścieżce jogi według metody Iyengara. Szczęśliwie od samego początku swoją wiedzę i umiejętności przekazali mi najlepsi polscy i światowej sławy nauczyciele: G. Gubillaro, Geeta Iyengar. Szczególnie zainteresowały mnie warianty terapeutyczne i modyfikacje klasycznych asan. Warianty terapeutyczne prowadzą do lepszego zrozumienia ciała oraz umiejętnego odczytywania sygnałów, pomagają zmniejszyć a nawet przekroczyć bariery psycho-fizyczne. Modyfikacje asan pogłębiają praktykę, wyciszają umysł, odkrywają drogę do bycia sobą.
Od roku 2005 mój jogiczny profil zmienił kierunek w stronę dynamicznej Ashtnaga Vinyasa Yogi (AVY), która stała się moją codzienna praktyką.
W 2007 ukończyłam intensywny kurs nauczycielski pod okiem Basi Lipskiej. Od tego czasu regularnie i z całkowitym oddaniem nauczam AVY według tradycyjnego przekazu.
W styczniu 2012 w czasie podróży po Indiach odbyłam intensywny kurs Ashtnaga Vinyasa Yogi & Pranajamy u B.N.S Iyengara w Mysore Krishnamachar Yoga Shala oraz intensywną praktykę w Tattva Yogashala w Rishikesh. Dodatkowo szlifuję umiejętności nauczania i dawania korekt pod okiem jednego z najciekawszych europejskich nauczycieli - Petri Räisanena z Helsinek.
Na codzień mieszkam w Holandii, uczę w roterdamskich studiach jogi : Yoga Maya i Maas Yoga. - Ewa Juszczyk

WARSZTAT TAŃCA

Zajęcia taneczne oparte są na krokach podstawowych tańców latynoskich tak jak salsy, samby, cha-cha, bachata, mambo...".
Podczas zajęć poznamy muzykę latynoską oraz podstawowe kroki, figury i nieskomplikowane kombinacje.
Lekcje prowadzone są wesoło i z uśmiechem, wprawiając w doskonały nastrój. Połączenie słonecznej muzyki i radosnego tańca budzi energie, przynosi radość i zabawę na parkiecie. Forma ta pozwala każdemu dobrze się bawić i uczyć. Są to zajęcia dla każdego! Tańczymy SOLO a kroki mogą później być także podstawą do tańca w parze.
Zapraszamy serdecznie!

JOGA DLA DZIECI
Joga jest doskonałą formą aktywności dla dzieci. Połączenie zabawy z elementami jogi, daje im dużo radości jednocześnie otwierając umysł na świat. Towarzystwo rówieśników sprzyja pozytywnej atmosferze.
Zajęcia przynoszą wiele korzyści w rozwoju fizycznym dziecka. Joga dla dzieci jest jedną z metod zapobiegania i korygowania wad postawy oraz znakomitym sposobem na poprawienie koordynacji i koncentracji dziecka.
Nauka prawidłowego oddychania oraz relaksacja w końcowym etapie lekcji rozluźnia i uspakaja dziecko. Ćwiczenia są specjalnie dobrane do ich wieku i prowadzone przystępnej, zabawnej dla nich formie. Zajęcia trwają 30 min. i są bezpłatne.

PRZESTRZEŃ DLA DZIECI

W ośrodku jest oddzielny dedykowany pokój / świetlica dla dzieci gdzie będą się odbywać dla nich zajęcia i gdzie będą się same mogły bawić.

OPIEKA DLA DZIECI
W trakcie porannych zajęć. Będzie do dyspozycii opiekunka.
Szczegóły podamy w krótce.


MASAŻE AJURWEDYJSKIE I REFLEKSOTERAPIA

Pozwól sobie na upragniony relaks dla ciała, umysłu i duszy. Jeśli dużo pracujesz i odczuwasz zmęczenie lub nadmierny stres, to potrzebujesz naturalnego odpoczynku i relaksu!
Masaż zrelaksuje Twoje ciało, a ciało pozwoli zrelaksować się Tobie.
Masaż ajurwedyjski ma na celu przywrócenie równowagi energetycznej całego organizmu, eliminuje wszelkie dolegliwości, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Cały rytuał przywraca ciału prawidłowy przepływ energii. Zabieg relaksujący, kojący i głęboko odprężający. Wyzwala uczucie zadowolenia i błogości, a dźwięk relaksacyjnej muzyki zapach kadzideł pozwala nam chwilowo przenieść się w krainę niezapomnianych doznań.

1.Refleksoterapia stóp
2.Refleksoterapia twarzy
3.Shiro Mardana - masaż głowy ciepłym olejem
4.Abhyanga - masaż całego ciała olejem sezamowym
5.Netra Vasti - kąpiel oka w ghee, (sklarowane masło), z masażem twarzy
6.Kati Vasti - kąpiel bolących miejsc kręgosłupa, z masażem pleców
7.Karna Purana
8.Udvartana
9.Liftingująco – przeciwzmarszczkowy masaż twarzy Moralesa
10.Pielęgnacja twarzy
/zabiegi płatne dodatkowo/


Elżbieta Żuk-Widmańska – wyłączny przedstawiciel w Polsce Instytutu Jiva Ayurveda z Faridabad w Indiach. Wiedzy i masaży ajurwedyjskich uczyły się w Instytucie Jiva Ayurveda pod kierunkiem Doktora Partapa Chauhana.

Maria Koszucka-Dębicka – Dyplomowana kosmetyczka i refleksolog.
Międzynarodowy Instytut Neuroterapii we współpracy z Instituto de Reflexologia Facial / Podal Internacional (IRFI ) z Barcelony, któreg założycielką jest duńska terapeutka Lone Sorensen.
Kursy:
- refleksologia twarzy i głowy
- neurorefleksologia stóp - Praxis Vertebralis
- terapia oka
- Praxis Vertebralis na twarzy
- Tybetańska Neuroterapia
www. ajurweda. pl -kurs masaży i zabiegów ajurwedyjskich
Dwuletnie Studium Kosmetyczne
Międzynarodowa Szkoła Refleksologii i Terapii Meridianowej
ISMRT Poland

BAL SYLWESTROWY

W tym roku Noc Sylwestrową spędać będziemy na eleganckim BALU.
Muzyka: karnawałowa i ponadczasowa uniwersalna muzyka taneczna.
Kolacja, tańce, przytulna atmosfera, o północy Walc Wiedeński i szampan.
Stroje wieczorowe mile widziane.
Przywitajmy rok 2013 z Klasą !

MIEJSCE

Wisła – jedna z najbardziej popularnych górskich miejscowości turystycznych z malowniczymi, łagodnymi wzgórzami pokrytymi gęstym lasem mieszanym.
W Wiśle znajduje się wiele terenów narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności, każdy amator sportów zimowych znajdzie tu coś interesującego dla siebie.

ZAKWATEROWANIE

W tym roku zapraszmy do 3 gwiadowego nowoczesnego i wygodnego Hotelu Pod Jedlami.
Znajduję się on w cichej okolicy Wisły na stoku Jarzębatej, graniczy z lasem gdzie często można spotkać sarny.
Przestronne hotelowe pokoje z nowoczesnymi łazienkami, możliwość korzystania z telewizji satelitarnej, bezpłatnego internetu (WiFi), zagwarantują Państwu wygodę i komfort.
Bogatą ofertę usług dodatkowych gwarantuje hotelowe zaplecze, na które składają się: restauracja, drink – bar i gabinety odnowy biologicznej. Dla potrzeb naszych zajęć będzie do dyspozycji komfortowa sala konferencyjna.

WYŻYWIENIE WEGETARIAŃSKIE

Z rana napój imbirowy i owoc, 3 daniowy lunch i 3 daniowa kolacja.

Będą to posiłki smaczne, pełnowartościowe, aromatyczne i sycące.
Niezależnie od tego, czy w Twoim codziennym jadłospisie znajdują się produkty mięsne, czy też nie – warto przynajmniej przez jeden tydzień w roku zrobić coś dla siebie i swojego układu pokarmowego.
Urozmaicona, kolorowa i smaczna kuchnia wegetariańska to doskonały sposób zdrową dietę. Dzięki dużej dawce ruchu, świeżemu powietrzu i lekkiej diecie wrócimy do domu szczuplejsi, pełni energii i radości. I być może będziemy chcieli zreformować na stałe nasze przyzwyczajenia kulinarne, by doświadczać tej energii cały rok.

PLAN DNIA

27 XII (czwartek)

15:00 – 16:30 – Przyjazd i rejestracja uczestników
17:00 – 18:30 – Wspólna sesja Maha Yogi
18:45 – kolacja
20:00 – 20:30 – Spotkanie organizacyjne
20:30 – 21:30 – Zajęcia taneczna
21:30 – 22:00 – Medytacja

28 XII (piątek) - 30 XII (niedziela)
07:30 – 08:15 – Pranajama - ćwiczenia oddechowe połączone z medytacją
08:15 – Napój imbirowy
08:15 – 09:45 – Astanga - pierwsza seria prowadzona
08:15 – 09:45 – Mysore
09:45 – 11:15 – Maha joga + ćwiczenia tybetańskie
11:30 – obiad
15:15 – 16:45 – Acro joga
16:45 – 18:15 – Maha Yoga
18:30 – kolacja
20:00 – 21:00 – Taniec
21:15 – 21:45 – Medytacja

31 XII (poniedziałek)
07:30 – 08:15 – Pranajama - ćwiczenia oddechowe połączone z medytacją
08:15 – Napój imbirowy
08:15 – 09:45 – Astanga - pierwsza seria prowadzona
08:15 – 09:45 – Mysore
09:45 – 11:15 – Maha joga + ćwiczenia tybetańskie
09:45 – 11:15 – Mysore
11:30 – obiad
16:15 – 17:45 – Acro joga
18:00 – kolacja
21:00 – Wieczór Sylwestrowy

1 I (wtorek)
08:15 – Napój imbirowy
08:15 – 09:45 – Astanga - pierwsza seria prowadzona
08:15 – 09:45 – Mysore
09:45 – 11:15 – Maha joga + ćwiczenia tybetańskie
11:30 – Obiad i zakończenie kursu

* można chodzić na wybrane zajęcia


OPŁATY:

w Holelu Pod Jedlami :

Koszt pobytu 1 osoby dorosłej i młodzierzy ( od 11 lat ) w pokoju:


2-osobowym 1490 zł

3-osobowym 1390 zł


koszt wykorzystania pokoju 2 osobowego przez 1 osobę 2090 pln ( liczba miejsc limitowana)

Koszt pobytu dziecka (4-10 lat)
- w pokoju 2 lub 3 osobowym minus 200 pln :
1490 – 200 = 1290 pln
- w pokoju 2 lub 3 osobowym na dostwace minus 400 pln:
1490 – 400 = 1090 pln

Dzieci do 3 roku życia nie korzystające z oddzielnego łóżka oraz posiłków są zwolnione z opłat.

Koszt pobytu zawiera opłatę za: zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia jogi, tańca, wykłady, zajęcia oddechowe, bal sylwestrowy.

Koszty dodatkowe:
Warsztat Ajurwedyjski
Parking 5 pln / dzień.
Zwierzęta domowe 10 pln / dzień.
Transport – w zakresie własnym.Rezerwacja miejsca w pokoju dla " Singla"
Osoby, które chcą przyjechać same, mogą zarezerwować miejsce w pokoju 2 lub 3 osobowym, które są przeznaczone dla singli. (odzielne dla kobiet i dla męższczyzn)
Jest to sprawdzony system na wielu organizowanych przez nasz warsztatach i cieszy się zadowoleniem uczestników. Jest to też świetna okazja do poznania interesująych ludzi.

REZERWACJA

Warunkiem rezerwacji wyjazdu jest:


1. wysłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem:
https://www.wakacjezjoga.pl/Zgłoszenie/index.html
proszę o podanie pełnego adresu zamieszkania w miejscu na komentarz.
2. wpłacenie zadatku na podstwawie otrzymanego mailem potwierdzenia rezerwacji na konto Hotelu Pod Jedlami.
3. Wpłacenie reszty kwoty na do 10.12.2012

Serdecznie zapraszamy !!!
Dużo Zdrowia
Paweł Zatchej
www.wakacjezjoga.pl


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
Polecamy:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
KURS NAUCZYCIELSKI JOGI INTEGRALNEJ. START WRZESIEŃ 2021!

Trwa rekrutacja na VI Edycję Kursu Nauczycielskiego Jogi Integralnej! Kurs nauczycielski przeznaczony jest dla osób, które pragną zdobyć praktyczne umiejętności i rzetelną wiedzę na temat różnych ścieżek i systemów jogi pod okiem najlepszych w Polsce specjalistów. Zdobyte kwalifikacje i umiejętno...

Kurs Instruktorski Aerial Jogi 25-27 czerwca 2021

KURS INSTRUKTORSKI AERIAL JOGI 25-27.06.2021 Prowadzenie: Anna Ryczek - dyplomowany nauczyciel jogi, aerial jogi, instruktor metody oddechowej Butejki, magister psychologii Miejsce - Joga Żoliborz, ul. Rydygiera 19, Warszawa Termin - 25-27.06.2021 3 dni - 24 godziny nauki Teoria i praktyka na h...

Zakwasownia. Wywiad z Magdaleną i Mikołajem Bator

Zakwasownia to rodzinna manufaktura, produkującą organiczne i ekologiczne zakwasy, kiszonki oraz dania kuchni roślinnej. "Włożyliśmy w naszą manufakturę całe serce. Pracujemy wytrwale, z przyjemnością i entuzjazmem, aby dobrymi, zdrowymi produktami móc podzielić się z innymi" ...

Książką Greenprint - Zielony Ślad, autorstwa Marco Borgesa

24 marca 2021 miała swoją premierę najnowsza książka wydawnictwa Znak - Greenprint (Zielony Ślad) autorstwa Marco Borgesa. Podtytuł brzmi " Jak dzięki zielonej diecie uzdrowić siebie i świat". ...

Aerial Joga - Nowy trend. Rozmowa z Anną Ryczek, prowadzącą Kurs Instruktorski Aerial Jogi

Aerial joga to nowa technika, coraz popularniejsza i dostępna w wielu szkołach jogi w Polsce. Łączy w sobie elementy jogi, stretchingu i pilatesu. Zawiera także elementy tańca w powietrzu. Ćwiczy się nad ziemią, w podwieszonych elastycznych szarfach. Praktykując Aerial jogę możemy pracować z własnym...

Księga kwiatów jadalnych - doskonała lektura i inspiracja na nadchodzącą wiosnę!

Można powiedzieć krótko, parafrazując znane przysłowie: Właściwa książka na właściwym miejscu! Właśnie ukazała się, nakładem Zielonego Wydawnictwa "Księga kwiatów jadalnych" autorstwa Mireille Gayet....

Kurs Nauczycielski Jogi ON-LINE - Przygotowanie do egzaminu 4.05 - 8.06. 2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie jogi ON-LINE przygotowującym do egzaminu kompetencyjnego na Kurs Nauczycielski Jogi Integralnej. Start 4 maja. ...

Lockdown- pomoc prawna dla nauczycieli jogi i szkół jogi

Dynamicznie zmieniające się przepisy i regulacje. Skomplikowane zasady i mnóstwo sprzecznych informacji. Trudno jest prowadzić zajęcia i wyjazdy z jogą w takich okolicznościach. Co wolno a co nie ? Co zrobić w razie kontroli ? Portal joga-joga.pl wraz Kancelarią Dr. Tomasza Strugalskiego przygotowa...

Książka Joga piękna, Marta Kucińska

Marta Kucińska jest certyfikowanym nauczycielem jogi twarzy wg. japońskiej metody Face Yoga Method, joginką, biologiem, projektantką mody oraz konsultantką ajurwedy III stopnia. W swojej książce opisuje i wyjaśnia jak w naturalny sposób dbać o siebie bez ingerencji medycyny estetycznej. ...

KIEŁKI. Naturalny Energetyk.- recenzja książki

"Wiosną, pełną wartości odżywczych i właściwości leczniczych pokrzywę dajemy świniom i kaczkom, a sami sięgamy po ogórek ze szklarni naszpikowany chemią" - to zdanie, które pojawia się już na samym początku książki bardzo zapada w pamięć i uświadamia, że łatwo zapominamy o naturalnych bogactwach na...

  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Kwietnia 2021
Następne
PWŚCPSN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, książki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ciąży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jogą podróżowanie po Azji
LikeSoft