Sylwester z Joga! Centrum Adama Bielewicza w Hotelu Wierchomla, w Beskidzie Sądeckim
Dołącz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Sylwester z Joga! Centrum Adama Bielewicza w Hotelu Wierchomla, w Beskidzie Sądeckim

Joga! Centrum Adama Bielewicza zaprasza na

SYLWESTER z JOGĄ
w Hotelu Wierchomla w Beskidzie Sądeckim
(joga, taniec, basen, spa, narty)
27 grudnia 2012 - 1 stycznia 2013


***Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort, to nowoczesny kompleks turystyczny położony w Beskidzie Sądeckim. www.wierchomla.com.pl
Oferuje komfortowe warunki pobytu (pokoje dwuosobowe z łazienką, telewizorem i dostępem do internetu), świetną kuchnię i doskonałe warunki do praktyki jogi.
Basen, jacuzzi oraz spa z atrakcyjną zniżkową ofertą dla uczestników, pozwolą się dodatkowo zregenerować.
W kompleksie hotelowym oprócz restauracji znajduje się też Smooth Jazz Cafe, z pyszną kawą i słodkimi przekąskami, a także stół bilardowy i kafejka internetowa.
Przepiękne zimowe widoki i blisko położona jedna z największych w Polsce Stacji Narciarskich Dwie Doliny Muszyna Wierchomla zachęcą do korzystania z aktywnego wypoczynku na świeżym górskim powietrzu.
Wierchomla oraz okoliczne miejscowości (Krynica, Muszyna, Piwniczna) ze swoimi źródłami mineralnymi, uzdrowiskami oraz zabytkowymi łemkowskimi cerkwiami są ciekawym celem wycieczek samochodowych.Joga
Dla osób początkujących dwa zajęcia dziennie - rano i popołudniu, dla osób już ćwiczących dwie grupy zaawansowane i możliwość praktyki na grupach początkujących oraz oddzielne zajęcia relaksu i ćwiczeń oddechowych.
Ponadto filmy o jodze oraz biblioteczka jogiczna

Joga Iyengara jest unikalnym systemem pracy z ciałem, który poprzez swą precyzję, uważną pracę przynosi efekty nie tylko na poziomie fizycznym (elastyczność, siła, koordynacja, odblokowanie stawów, oczyszczenie narządów wewnętrznych, naenergetyzowanie organizmu), ale też na poziomie emocjonalnym i umysłowym (zredukowanie stresu, wzrost samoświadomości, koncentracja, wyciszenie).
B.K.S. Iyengar o jodze
Joga jest dziedziną wieloaspektową. Celem i kulminacją praktyki jogi jest poznanie duszy, jednak po drodze pojawia się mnóstwo korzystnych efektów ubocznych, na przykład zdrowie, szczęście, spokój i równowaga. W tym sensie jogę można nazwać terapią.

Adam Bielewicz
Dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara, instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji kinezypsychoprofilaktyka. Praktykuje jogę od 20 lat, od 17 uczy. Rozpoczynał ćwicząc i ucząc u Sławomira Bubicza, 13 lat temu założył Joga! Centrum - jedną z najstarszych i najpopularniejszych szkół jogi w Polsce w której uczyło się wielu obecnych nauczycieli jogi. 3 razy przebywał w Indiach w Instytucie BKS Iyengara w Punie, gdzie uczył się u Geety i Prashanta Iyengar oraz R. Shah. Uczestniczył w warsztatach wielu wspaniałych nauczycieli: Faeqa Birii we Francji, Louis Steinberg i Marian Garfinkel z USA, Gabrielli Giubilaro z Włoch, Rity Keller i Michaela Forbesa z Niemiec oraz najlepszych polskich nauczycieli.
Już w liceum zainteresowała mnie filozofia wschodu, a szczególnie filozofia jogi. Praktykę jogi rozpocząłem od rocznego kursu wg Sivanandy. Jednak dopiero w metodzie Iyengara znalazłem tak ważną dla mnie, jako umysłu ścisłego klarowność. W jodze Iyengara cenię jej wszechstronność i jednocześnie różnorodność praktyki. Ćwiczenia dynamiczne dają energię, podejście techniczne zwiększa świadomość, budowanie różnych sekwencji pokazuje powiązania między pozycjami i poszczególnymi ruchami w asanach, dłuższe czasy uczą cierpliwości i dojrzałości, oddech wprowadza w pracę wewnętrzną, a relaks rozwija spokój i wewnętrzną przestrzeń. Jogasutry Patandżalego do których Iyengar odwołuje się w swojej praktyce łączą sferę praktyki na macie z filozofią jogi. Te wszystkie aspekty staram się rozwijać ucząc się u wielu różnych nauczycieli oraz w praktyce własnej i w swoim uczeniu.


Marek Migała
Dyplomowany nauczyciel Jogi Iyengara. Praktykuje jogę od 21 lat, uczy od 14 lat. Specjalista rehabilitacji z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym. Jest absolwentem Krakowskiej Szkoły Masażu, uczniem Adama Zborowskiego, cenionego w Polsce nauczyciela masażu. Przez 13 lat pracował w Przychodni rehabilitacyjnej i szpitalu jako masażysta i terapeuta manualny specjalizując się w pracy ze schorzeniami kręgosłupa. Pierwsze kroki w świecie jogi stawiał w Tarnowie pod okiem Krzysztofa Giemzy. To on obudził w nim pasję do ćwiczenia, otworzył serce i umysł na mądrość płynącą z systematycznej praktyki jogi. Następnie w Krakowie spotkał Konrada Kocota, jednego z najwybitniejszych polskich nauczycieli. Konrad przekazał mu solidną praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat wykonywania asan i praktyki pranayamy. Wiedza przekazana przez Konrada stała się na tyle inspirująca, że postanowił spróbować swoich sił jako nauczyciel. Wziął udział w Kursie Nauczycielskim organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara, gdzie zdobył stopień nauczycielski Introductory I, a rok później Introductory II. Równocześnie uczył jogi w Tarnowie. W miarę pozyskiwania coraz większej wiedzy płynącej z praktyki jogi, postanowił połączyć ją ze swoim doświadczeniem terapeutycznym. Początkowo próbował rozwiązać własne problemy zdrowotne z pomocą jogi. Gdy okazało się to skuteczną terapią wspomagającą leczenie, zwłaszcza schorzeń kręgosłupa i narządu ruchu, wyspecjalizował się właśnie w terapeutycznym aspekcie jogi. Cały czas doskonali swoją wiedzę na temat jogi poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez znakomitych nauczycieli zarówno z Polski jak i z zagranicy. Również dokształca się nadal w ramach swojej pracy zawodowej, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Obecnie prowadzi zajęcia jogi w Joga Centrum oraz pracuje we własnym gabinecie w Warszawie opiekując się m.in. tancerzami, sportowcami a w szczególności ludźmi ćwiczącymi jogę.

Sławka Golonka - Taniec
Najpierw był taniec: towarzyski, rock'n'roll, potem funky oraz jazz, wreszcie szeroko pojęte afro-latino. Ta część to dla mnie przede wszystkim emocje, możliwość wyrażania siebie oraz ogromna przyjemność. To także możliwość poznania różnorodnych form ruchu oraz niezwykła przygoda ze świadomością ciała. Stąd był już tylko krok do drugiej pasji, którą jest joga wraz z jej logiką oraz harmonią, a także niebywałą kompleksowością podejścia do człowieka i skutecznością na wielu płaszczyznach.
Joga i taniec to doskonałe połączenie dwóch form aktywności pozwalające osiągnąć stan równowagi. Joga skupia energię do wnętrza, a równocześnie pozwala pracować z ciałem i umysłem na poziomie elementarnym. Taniec wydobywa energię na zewnątrz w formie swobodnej, radosnej ekspresji.
Z wykształcenia jestem specjalistą ds. handlu zagranicznego, politologiem wyspecjalizowanym w marketingu i zarządzaniu oraz promocji regionu i dóbr kultury... :) Ukończyłam też dwuletnie Państwowe Studium Instruktorów Tańca oraz Państwowy Kurs Instruktora Rekreacji w oparciu o system ćwiczeń Hatha Jogi.
Mam wyjątkowe szczęście spotykać na swojej drodze wspaniałych nauczycieli i przewodników. Od lat uczestniczę w regularnych zajęciach, jak również w warsztatach, kongresach i festiwalach z różnych dziedzin, dzięki którym rozwijam siebie i swoje umiejętności korzystając z wiedzy i doświadczenia wybitnych pedagogów z całego świata.
Zajęcia prowadzę od ponad 10 lat.

Zabawa sylwestrowa
W klimatycznej chacie Markówce. Jest to łemkowska, ponad stuletnia chata, w której znajduje się duże palenisko, drugie znajduje się na zewnątrz pod wiatą.

Basen
Zapraszamy do skorzystania z możliwości relaksu na hotelowym basenie. Basen dla uczestników kursu bezpłatny.

Opieka nad dziećmi
Gwarantujemy bezpłatną opiekę nad dziećmi w czasie zajęć jogi i tańca. W hotelu znajduje się sala zabaw dla dzieci oraz plac zabaw przed hotelem, basen posiada brodzik dla dzieci.

Masaż, terapia manualna i konsultacje - Marek Migała
W trakcie warsztatu będzie można skorzystać z masażu i terapii manualnej w schorzeniach kręgosłupa i narządu ruchu oraz z indywidualnych konsultacji dotyczących praktyki jogi w różnych schorzeniach medycznych (za dodatkową opłatą).

Spa & wellness - 20 % zniżki na wybrane zabiegi Spa i 10% zniżki na wellness
Gabinet Spa w Hotelu oferuje uczestnikom kursu 20% zniżki na wybrane zabiegi na ciało, zabiegi hydroterapii, zabiegi na twarz oraz masaże.
Wellness z sauną suchą, parową, kabiną IR, jacuzzi i słoneczną łączką (forma otwartego solarium) dostępne z 10% zniżką.
Zainteresowanych zachęcamy do jak najwcześniejszej (nawet przed przyjazdem) rezerwacji terminów zabiegów. Recepcja SPA & Wellness, tel. 18 414 31 42.
Hotelowe SPA&Wellness, to miejsce, gdzie moc czterech żywiołów uzupełnia się i wzajemnie wzmacnia, dając naszemu ciału to, czego mu najbardziej potrzeba. Ziemia, woda, ogień i powietrze oddadzą nam to, co w nich najcenniejsze - energię, wewnętrzny ogień, krystaliczną rześkość i oczyszczające ukojenie. Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach firmy Thal`ion Thalasso Cosmetics, Isabelle Lancray oraz Dibi.

Narty - 20 % zniżki na 1 i 5-dniowe karnety narciarskie
Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla położona jest na malowniczych północno-zachodnich stokach Pustej Wielkiej (1062 m n.p.m.) 900 metrów od Hotelu. Jest zaliczana do czołówki najnowocześniejszych i najdynamiczniej rozwijających się ośrodków narciarskich w Polsce. Zajmuje powierzchnię ponad 100 ha i jako pierwsza w Polsce zapewniła połączenie dwóch miejscowości systemem wyciągów - Wierchomlę i Muszynę-Szczawnik.
Miłośnicy narciarstwa mają do dyspozycji urozmaicone trasy, szerokie stoki i doskonałą infrastrukturę: 2 wyciągi krzesełkowe, 9 wyciągów orczykowych, 6 km oświetlonych tras, wypożyczalnię sprzętu i serwis narciarski, przechowalnię sprzętu, licencjonowaną szkołę i przedszkole narciarskie. Łączna przepustowość wyciągów to 11 tys. osób na godzinę. Dzięki rozmieszczeniu obiektów narciarskich na dużej powierzchni, trasy zjazdowe są szerokie i nie odczuwa się natężonego ruchu turystycznego. Mapa tras narciarskich

Pokoje w Hotelu Wierchomla
***Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort oferuje swym Gościom komfortowe dwuosobowe pokoje z balkonami. Klasyczny, elegancki wystrój pokoi doskonale współgra z funkcjonalnością pomieszczeń. Każdy pokój wyposażony jest w przestronne szafy i komody z dużymi szufladami oraz łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji Gości jest także linia telefoniczna, odbiornik TV oraz dostęp do Internetu.
W każdym pokoju, oprócz wygodnego łóżka, znajduje się także rozkładana kanapa, co daje możliwość wykorzystania pokoju jako 3-osobowego. Istnieje możliwość umieszczenia dostawki dla małych dzieci lub łóżeczka dla niemowlęcia.Pokoje w Domkach Alpejskich
Całoroczne, drewniane komfortowe Domki Alpejskie znajdują się na stoku góry zaraz przy wyciągach narciarskich. To doskonałe rozwiązanie dla miłośników nart. Domki są idealną propozycją dla większych rodzin lub grona przyjaciół. Ich atutem jest wysoki standard oraz atrakcyjna cena. W Domku jest 6 pokoi do wykorzystania 2- 4 osobowego (dostawki to materace na stelażach wysuwane spod 2 łóżek). W każdym pokoju jest łazienka, TV, czajnik.
Mieszkanie w Domkach wiąże się z koniecznością dochodzenia lub dojeżdżania do Hotelu na posiłki oraz zajęcia jogi i tańca (900 m dojazdu samochodem lub dojścia drogą plus zejście/podejście 300 m drogą pod górę od stacji narciarskiej do Domków). W pokojach w Domkach na Górce nie ma ręczników kąpielowych, prosimy o zabranie swoich.


Koszt kursu od osoby
obejmuje noclegi, wyżywienie, zajęcia jogi, tańca, bezpłatny basen, zabawę sylwestrową, bezpłatną opiekę dla dzieci, 20% zniżki na wybrane zabiegi Spa oraz 1 i 5-dniowe karnety narciarskie, 10% zniżki na wellness
Hotel Wierchomla
osoba w pokoju 1-osobowym - 1940 zł
osoba w pokoju 2-osobowym - 1640 zł
osoba w pokoju 3-osobowym* - 1540 zł
Domek Alpejski
osoba w pokoju 2-osobowym - 1460 zł
osoba w pokoju 3-osobowym* - 1170 zł
osoba w pokoju 4-osobowym* - 1080 zł
Zniżki
Dziecko do 4 lat - bezpłatnie przy rodzicach
Dziecko 4-12 lat minus 50 zł
Osoba towarzysząca (nie uczestnicząca w zajęciach jogi) minus 100 zł

*Niższe ceny za pokój 3 i 4-osobowy obowiązują tylko w przypadku rzeczywistego wykorzystania przez 3 lub 4 osoby. Czyli jeżeli np. zgłoszą się 2 osoby chcące zamieszkać w pokoju 3-osobowym, to opłata będzie jak za pokój 2-osobowy. Wynika to z polityki cenowej Hotelu.


Rezerwacje
Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona zachęcamy do jak najwcześniejszych zapisów.
Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 10 grudnia.
Rezerwacji dokonuje się przez wysłanie zgłoszenia poprzez formularz korespondencyjny lub na adres info@joga.net.pl
"Rezerwuję miejsce na obozie sylwestrowym
-imię i nazwisko/imiona i nazwiska
-nr telefonu i adres e-mailowy
-ilość rezerwowanych miejsc, rodzaj pokoju, ilość osób objętych zniżką (dzieci, osoby nie ćwiczące)
-opcjonalnie nazwisko osoby z którą chcesz być w pokoju
-jak długo ćwiczysz jogę Iyengara/jestem osobą rozpoczynającą praktykę"
oraz wpłatę 600 zł bezpośrednio w Joga Centrum, Pankiewicza 1 lub Koncertowa 8 lub na konto Joga Centrum Adama Bielewicza 11 1140 2004 0000 3002 3466 4893. W tytule przelewu prosimy wpisać KARNET SYLWESTROWY. W przypadku wpisu na listę i braku wpłaty w ciągu 7 dni rezerwacja jest anulowana. Pozostała kwota płatna gotówką 27 grudnia. O miejscach decyduje kolejność wpłat.
Dodatkowe informacje 503 706 701, 503 008 660, info@joga.net.pl


Dojazd
Samochodem
Z Nowego Sącza kierunek na Piwniczną (24 kilometry), z Piwnicznej kierunek na Muszynę, w Wierchomli Wielkiej zakręt w lewo drogą przez wieś Wierchomla Wielka około 6 kilometrów po lewej stronie znajduje się Hotel, na końcu drogi jest stacja narciarska Wierchomla. Przy Hotelu oraz przy stacji narciarskiej są bezpłatne parkingi.
Busem
Z Krakowa do Nowego Sącza
Z Nowego Sącza do Wierchomli Małej
Pociągiem
do Nowego Sącza, a następnie busem do Wierchomli.


Serdecznie zapraszamy
Adam Bielewicz, Marek Migała, Sławka Golonka

Joga Centrum Adama Bielewicza
Pankiewicza 1, Koncertowa 8, Warszawa
www.joga.net.pl   www.joga.sklep.pl
503 706 701, 503 008 660, 22 628 56 72
info@joga.net.pl


 


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
Polecamy:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
KURS NAUCZYCIELSKI JOGI INTEGRALNEJ

Kurs nauczycielski przeznaczony jest dla osób, które pragną zdobyć praktyczne umiejętności i rzetelną wiedzę na temat różnych ścieżek i systemów jogi pod okiem najlepszych w Polsce specjalistów. Zdobyte kwalifikacje i umiejętności oraz końcowy certyfikat uprawniają do wykonywania zawodu nauczyciel...

Co robić, by nie marnować jedzenia? - rozmowa z Bankami Żywności, Patronem Joga Festiwalu w Wierchomli

Globalnym problemem zachodniego świata okazuje się nadmiar żywności i jej masowe wyrzucanie. W lutym ubiegłego roku UNICEF alarmował: 7,5 mln dzieci z 48 krajów świata stoi w obliczu ciężkiego ostrego niedożywienia. Według FAO, w tym samym czasie na świecie marnuje się ok. 1,3 mld ton żywności roczn...

Nadgarstki jogina

Podczas praktyki jogi często układamy dłonie, a co za tym idzie nadgarstki w dosyć nienaturalny sposób. W taki, do którego nadgarstki nie są przyzwyczajone. Dlatego bardzo często osoby rozpoczynające swoją przygodę z jogą miewają problemy z bólem w obrębie nadgarstków podczas wykonywania podstawowyc...

Joga z Prezesem cz. II Nadgarstki (video)

Ból nadgarstków to powszechna przypadłość, którą powodują niektóre aktywności sportowe, ale też zwykłe, codzienne czynności czy praca przy komputerze. Jest nie tylko poważną przeszkodą w normalnym funkcjonowaniu, ale i sygnałem, by lepiej zadbać o kondycję rąk. Wypróbuj ćwiczenia wzmacniające słabe ...

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ WEGE XII EDYCJA

Tydzień Wege to największa i najstarsza impreza promująca wegetarianizm i weganizm w Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się 12-20 maja 2018 r. i obejmie wiele wydarzeń na terenie Warszawy oraz kilkunastu innych miast w całej Polsce. Wydarzenie organizowane przez Fundację Viva! promuje takie postawy ...

Joga z Prezesem - cz. I Haluksy (video)

Stopy mogą wiele powiedzieć o człowieku, jego zdrowiu, dolegliwościach i stylu życia. Jeśli są zaniedbane i zniekształcone, nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale też bolą. Jak uniknąć problemu haluksów i jak radzić sobie, kiedy już się pojawią? Poniżej prezentujemy krótki film z doskonałymi i pros...

Słodkie życie bez cukru - wywiad z Małgorzatą Sobczyk prowadzącą warsztaty kulinarne na Joga Festiwalu w Wierchomli

Słodycze budzą skojarzenie uczucia przyjemności dla większości z Nas - nie tylko dlatego, że są po prostu smaczne, ale również ze względów kulturowych. Któż z nas nie poprawił sobie humoru odrobiną czegoś słodkiego? Czym rozpieszczamy najbliższych? Co najczęściej dostajemy na prezent? Czy istnieje B...

Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli

Ruszyły zapisy na Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi, który odbędzie się od 23 do 26 sierpnia. Impreza ma charakter otwarty i jest skierowana do wszystkich, którzy chcą zdrowo żyć, zadbać o swój umysł i ciało. W malowniczym miejscu z przepięknym widokiem na góry spotkają się osoby z całej Polski ...

Barwna moc mandali

Kolorowe, o skomplikowanych wzorach. Przyciągają wzrok i czarują. Mandale, bo o nich mowa, mają moc terapeutyczną, co potwierdzają wschodni i zachodni specjaliści. Są prastarym symbolem, cenionym przede wszystkim w buddyzmie tantrycznym i hinduizmie. Wyrażają jedność ze światem. ...

Autentyczność czyli jak żyć w zgodzie ze sobą

"Autentyczność drogą do bogatego życia" to hasło zasłyszane przeze mnie ostatnio na jednym z wystąpień Anthonego Robbinsa. Od razu mnie zaintrygowało. Pomyślałam sobie, że na co dzień zakładamy przecież różne maski, niejednokrotnie godząc się na okoliczności, które tak naprawdę nie są spójne z naszą...

  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Maja 2018
Następne
PWŚCPSN
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, książki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ciąży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jogą podróżowanie po Azji
likesoft