Astanga joga, Acro joga, Salsa i tańce latynoskie
Dołącz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Astanga joga, Acro joga, Salsa i tańce latynoskie

Astanga joga,  Acro joga, Salsa i tańce latynoskie, dla początkujących i ćwiczących, kuchnia Wegetariańska.Astanga Vinyasa Yoga
- określana także jako Power Yoga, czasem nazywana również "jogą tańczących oddechów -  to dynamiczna forma hatha jogi, kładąca nacisk na płynne przejścia między pozycjami jogi (asanami) oraz oddech (ujjayi). Charakteryzuje się stałymi, dynamicznymi sekwencjami asan.W astanga jodze wszystko jest ściśle określone: kolejność, sposób wejścia i wyjścia z pozycji, czas trwania w pozycji. Nie ma żadnych przerywników. Pozycje są połączone ze sobą za pomocą oddechu udżdżaji. Oddech ten to rodzaj podstawowej pranajamy. Ma on generować energię, rozgrzewać ciało, a tym samym pomagać w wykonywaniu pozycji. Standardowo w jednej pozycji wykonuje się pięć oddechów - trwa to około pół minuty. Oprócz oddechu cechą charakterystyczną astanga jogi są tak zwane bandhy (zawory energetyczne) oraz punkty skupienia wzroku, czyli driszti. Każda asana ma przypisany punkt, w który należy się wpatrywać.

Wynikiem praktyki astangi jest wzmocnienie oraz poprawa kondycji fizycznej i elastyczności ciała, a także oczyszczenie go z toksyn. Praktyka intensywnie energetyzująca i oczyszczająca na głębokim poziomie, dająca lekkość i elastyczność.

Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje zajęć astangi
– Pierwsza seria prowadzona - dla początkujących [wersje uproszczone pozycji] gdzie nauczyciel pokazuje asany, a uczniowie powtarzają.
-- Mysore (wersja bardziej tradycyjna) - dla znających pierwszą serię - gdzie każdy robi asany we własnym tempie a nauczyciel pomaga lub koryguje.

PIERWSZA SERIA PROWADZONA
-
Zajęcia prowadzone są przez nauczyciela i przeznaczone dla osób zupełnie początkujących. Ashtnaha Joga zaleca odpowiednią  liczbę oddechów wyznaczonych do każdej asany. Z jednej asany do drugiej przechodzi się według ustalonego sposobu poruszania się  - vinjasy. Jako taki, każdy oddech w praktyce może być liczony w sposób bardzo specyficzny i niezbędnym  przewodnikiem  w klasie  staje się nauczyciel, który podaje nazwy asan i liczby oddechów w każdej z nich. Więcej instrukcji jest  podawane do studentów, zawsze gdy zachodzi taka potrzeba. Wszyscy studenci poruszają się poprzez praktykę w nadanym przez nauczyciela, wspólnym tempie.
W czasie tego kursu , klasa liczona będzie  dla uczniów początkujących. Klasa ta koncentruje się na fundamentach w praktyce: przepływie prawidłowego oddychania, liczenia vinyas, budowniu  siły całego ciała, a  w szczegółnosći kręgosłupa. Zajęcia, te kompleksowo i w krótkim czasie przygotują cię do samodzielnej, indywidualnej praktyki.

MYSORE -  
Styl Mysore jest TRADYCYJNYM sposobem, w jaki Ashtanga Jogi uczy się w mieście Mysore w Indiach. Sekwencja asan jogi, seria, jest zapamiętywany przez studenta i każdy student przechodzi przez nią w swoim własnym tempie. Indywidualne instrukcje są podawane przez nauczyciela, zawsze w razie potrzeby.Początkujący będą  mieć naturalnie więcej instrukcji niż zaawansowani, ale równocześnie mogą praktykować  w tym samym czasie.
Ponieważ nie ma potrzeby, aby "trzymać się" z  tempem innych  uczniów, praktyka ta  jest znacznie bezpieczniejsza i mniej stresującą droga do nauki. Od samego początku  nauczyciel uważnie śledzi, poprawia, zachęca i koryguje ale też  nie pozwoli ci przejść do kolejnej, często bardziej wymagającej pozycji  aż jest pewien, że je  ​w pełni zrozumiałeś i opanowałeś. Pamiętaj, że joga to nie wszystko o elastyczności! W rzeczywistości bardziej subtelne aspekty jogi mogą stać się oczywiste, w  łatwiejszy sobsób  dla tych ze  sztywniejszym ciałem. Należy zauważyć, iż błędne przekonanie, że klasa Mysore jest odpowiednia tylko dla studentów, którzy mają już doświadzczenie w jodze. Wręcz przeciwnie, umożliwia  współpracę studenta i nauczyciela na znacznie bardziej osobistym poziomie, który jest idealny dla początkujących. Urazy i kontuzje mogą być łatwiej rozwiązywane i leczone w klasie Mysore, ponieważ nie musisz nadążyć za resztą uczniów i możesz pracować ze swoim nauczycielem jogi indywidualnie. Powiedz  nauczycielowi  na początku klasy, jeśli masz jakiekolwiek obrażenia lub choroby.

ACRO YOGA -  
łączy mądrość jogi, dynamiczną siłę akrobatyki oraz życzliwość sztuki leczenia. Te trzy integralne piony tworzą fundament praktyki, która kultywuje zaufanie, zabawę i wspólnotę. Mamy rozpalić  nasze wspólne możliwości jak wspierać się wzajemnie, aby osiągnąć nowe szczyty. AcroYoga zaprasza do doświadczenia pełnego spektrum twojej istoty poprzez możliwości: dawania i otrzymywania, aby wspierać i być wspieranym; być silny i wrażliwy. Jest to systematyczne podejście zaprojektowane, aby były dostępne dla każdego praktykującego niezależnie od poziomu zaawansowania, a także zachęca osobistej przemiany w atmosferze akceptacji, uroczystości i bezpieczeństwa główne 3 elementy:
Słoneczna akrobatyczność -  którą kultywują zaufanie, uważność  i radość. Zaufanie jest monetą, w wymianie akrobacji. Dzięki zaufania stajemy się samodzielni i uważni na  innych. Poznamy narzędzia aby odblokować tę moc w sobie i innych.  Zbudujemy  figlarną, silną społeczność, która może pomóc nam wszystkim zrozumieć nasz prawdziwy potencjał.
Księżycowe uzdrawianie - które kultywuje  praktykę słuchania, kochania i umiejętność rozluźniania. Uzdrawianie obejmuje masaż,lecznicze latania i jogi partnerską. Celem tych praktyk jest to, że zarówno dawca i odbiorca może poczuć się bardziej pełny i zrównoważony. Naszymi głównymi narzędziami są grawitacja, czułość, miłość życzliwość.
Zdobędziesz tu fundamentalne zasday masażu, po to aby w czasie terapeutycznego latania być bardziej pewnym.
Terapeutyczne latanie jest odwróconym masażem w parach, Dolny jest bazą funadamentem, na którego nogach zwisa biernie górny pratner. Dolny wykorzystuje grawitację, stretching i czuły dotyk, aby otworzyć parnterowi górną część ciała. Sesja jest zakończona kiedy oby dwoje partnerzy są po masażu.
Joga partnerska jest  to sztuka używania nawzajem  swoich mas ciała i oddechu, aby otworzyć i ogrzać ciało. To jest droga dla nas, aby wykorzystać siłę partnera lub masą ciała, aby otworzyć nasze ciała w nowy sposób. We wszystkich tych ciężkości praktyk i dotyk miłości pomoże nam pozbyć się strachu i bólu. Nauczysz się  jak  możemy wykorzystać naszą siłę w sposób  głęboki i zrównoważony. Joga - będzie spoiwem pomiędzy akrobatyką i uzdrawainem. W przypadku naszego kursu skoncentrujemy sie głównie na pozycjach które odnowią naszą energię , zregenerują ciało i uspokoją umysł.

PORANNY SPACER W MILCZENIU -
Spokojny spacer pozwoli nam obudzić się w sposób subtelny i delikatny, zestroić z budzącą się do życia naturą oraz energetycznie i radośnie rozpocząć nowy dzień. " Kiedy usta milczą dusza śpiewa" w czasie spaceru medytacyjnie podejdziemy do każdego stawianego kroku, badając go z uważnością i wsłuchując się w komunikaty ciała i umysłu. Będzie to  Medyatcja w ruchu i  kontrola mowy dzięki której odkryjemy żródło wewnętrznej, niewyczerpanej radości i energii.


ZAJĘCIA  POPROWADZI:

EWA JUSZCZYK
-
Z wykształcenia  mgr. Wychowania Fizycznego, z zamiłowania : joginka, aktywistka na rzecz zdrowego stylu życia, fanka medycyny naturalnej.
Praktykuję jogę od 12 lat.
Początki zdecydowanie stawiałam na ścieżce jogi według metody Iyengara. Szczęśliwie od samego początku swoją wiedzę i umiejętności przekazali mi najlepsi polscy i światowej sławy  nauczyciele: R. Grzeszykowski G. Gubillaro, Geeta Iyengar. Szczególnie zainteresowały mnie warianty terapeutyczne i modyfikacje klasycznych asan. Warianty terapeutyczne prowadzą do lepszego zrozumienia ciała oraz umiejętnego odczytywania sygnałów, pomagają zmniejszyć a nawet  przekroczyć bariery psycho-fizyczne. Modyfikacje asan pogłębiają praktykę, wyciszają umysł,  odkrywają drogę do bycia sobą.
Od roku 2005 mój jogiczny profil zmienił kierunek w stronę dynamicznej Ashtnaga Vinyasa Yogi (AVY), która stała się moją codzienna praktyką.
W 2007  ukończyłam intensywny kurs nauczycielski pod okiem Basi Lipskiej. Od tego czasu regularnie i  z całkowitym oddaniem nauczam AVY według tradycyjnego przekazu.
W styczniu 2012 w czasie podróży po Indiach odbyłam  intensywny kurs  Ashtnaga Vinyasa Yogi & Pranajamy u B.N.S Iyengar'a w  Mysore Krishnamachar Yoga Shala oraz intensywną  praktykę w Tattva Yogashala w Rishikesh. Dodatkowo szlifuję umiejętności nauczania i dawania korekt pod okiem jednego z najciekawszych europejskich nauczycieli  -  Petri Räisanena  z Helsinek.
Na codzień mieszkam w Holandii, uczę w  roterdamskich studiach jogi : Yoga Maya  i Maas Yoga. - Ewa Juszczyk

WARSZTAT TANECZNY: SALSA i TAŃCE LATYNOSKIE

Zajęcia obejmują mix latynoskich rytmów, takich jak salsa, bachata czy cha cha cha. Podczas zajęć poznamy muzykę latynoską oraz podstawowe kroki, figury i nieskomplikowane kombinacje.
Lekcje prowadzone są wesoło i z uśmiechem, wprawiając w doskonały nastrój. Połączenie słonecznej muzyki i radosnego tańca budzi energie, przynosi radość i zabawę na parkiecie. Zapraszamy serdecznie!

ZAJĘCIA  POPROWADZI:
Magdalena Prichodko

Tancerka, choreograf, instruktorka tańców latynoskich. Posiada szerokie umiejętności i doświadczenie w tańcu klasycznym, jazz, modern jazz, disco dance, hip hop, akrobatyce oraz kontakt-improwizacji.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat uczęszczając na zajęci rytmiki i tańca klasycznego w rodzinnym mieście Częstochowie. Od tamtej pory nigdy więcej nie rozstała się z tańcem. W roku 2000 przeprowadziła się do Warszawy gdzie kontynuowała naukę różnych stylów tańca w Egurrola DanceStudio. W roku 2005 razem z grupą V2 zdobyła Mistrzostwo Polski oraz 4 miejsce na Mistrzostwach Świata Disco Dance. Niedługo potem przypadkowo znalazła się na imprezie salsowej, gdzie całkowicie dała się porwać gorącym rytmom. Po 6 miesiącach nauki dołączyła do grona instruktorów i tancerzy formacjiSalsa Libre. Razem z grupą Salsa Libre z sukcesem występowała na wielu scenach w Polsce i za granicą. W styczniu 2009 na zaproszenie największej norweskiej szkoły salsy Salsa Kompaniet przeniosła się do Oslo w Norwegii, gdzie obecnie współpracuje Alexisem Ruiz, ucząc i występując na wielu międzynarodowych scenach w Europie.
Pasjonują ją zarówno salsa, mambo, cha cha jak i jazz oraz kontakt-improwizacja, co znajduje odzwierciedlenie w oryginalnym ekspresyjnym stylu tańca
przyprawionym szczyptą temperamentu i charakteryzującym się płynnością oraz dynamiką .

www.latinosa.pl

JOGA DLA DZIECI:  
Joga jest doskonałą formą aktywności dla dzieci. Połączenie zabawy  z elementami jogi, daje im dużo radości jednocześnie otwierając umysł na świat. Towarzystwo rówieśników sprzyja pozytywnej atmosferze.  
Zajęcia przynoszą wiele korzyści w rozwoju fizycznym dziecka. Joga dla dzieci jest jedną z metod zapobiegania i korygowania wad postawy oraz znakomitym sposobem na poprawienie koordynacji i koncentracji dziecka.
Nauka prawidłowego oddychania oraz relaksacja w końcowym etapie lekcji rozluźnia i uspakaja dziecko. Ćwiczenia są specjalnie dobrane do ich wieku i prowadzone przystępnej, zabawnej dla nich formie. Zajęcia trwają 30 min. i są bezpłatne.

PRZESTRZEŃ DLA DZIECI
W ośrodku jest oddzielny dedykowany pokój / świetlica dla dzieci gdzie będą się odbywać dla nich zajęcia i gdzie będą się same mogły bawić.
W wielkim ogrodzonym ogrodzie ośrodka jest dużo miejsca dla dzieci i różnego rodzaju dla nich atrakcji: piaskownice, huśtawki, duże drewniane rzeźby zwierząt i wiele innych.
Smołdzino jest bardzo kameralną miejscowością/wioską co sprawia, że pobyt w niej jest spokojny, bezpieczny i sielankowy.

OPIEKA DLA DZIECI - ZAJĘCIA TWÓRCZE
Program zajęć dla dzieci będzie składał się z różnego rodzaju gier, zabaw, zajęć mających na celu pobudzenie wyobraźni dzieci, ich zmysłów i przy okazji świetnej zabawy.
Zajęcia mają na celu zapoznanie dziecka z różnymi technikami ekspresji twórczej, dzięki czemu dziecko dostaje możliwość wyrażania siebie i swoich emocji poprzez szeroko pojętą sztukę. Ponadto dziecko uczy się współpracować w grupie dla osiągnięcia wspólnego celu. Każdy z uczestników zajęć ma szanse na wszechstronny rozwój, a także rozwój indywidualnych zainteresowań. Sposoby realizacji to: śpiew, ekspresja muzyczna, granie na instrumentach, ruch i taniec, techniki plastyczne – malowanie, rysowanie, rzeźbienie, lepienie, wycinanie, bajkoterapia – terapia przez bajki, gry grupowe, edukacyjne i integracyjne. Program zajęć dla dzieci będzie zależał od ich wieku.
Zajęcia będą prowadzone przez Panie przedszkolanki/aminatorki.

Czas trwania zajęć  8:00-11:45 i 17:00-18:30 (w czasie kiedy rodzice mają zajęcia jogi)
Zajęcia się przewidziane dla dzieci w wieku 3-12 lat.
Koszt tygodniowego pakietu to 50 pln.

ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI

Łączą zabawę, muzykę i taniec. Proste do zapamiętania i wykonania kroki i układy prezentowane są w formie zabawy. Zajęcia rozwijają koordynację i pewność siebie. Zapraszamy wszystkie maluchy!

MIEJSCE:

SMOŁDZINO
- urokliwa, mała, cicha, klimatyczna miejscowość. Idelana na wypoczynek z dala od cywilizacji. Nie ma tam budek z zapiekankami, straganów ani dyskotek. Jest za to cisza i spokój a w bezpośredniej okolicy - Słowiński Parku Narodowy, który został zaliczony w 1977 r. przez UNESCO do światowej Sieci Rezerwatów Biosfery. Unikatem są tutaj ruchome wydmy zwane "Polską Saharą", które przemieszczają się z prędkością od 2m do 10 m rocznie.
Można tutaj spotkać przeróżne, często unikalne już gatunki zwierząt i roślin.

Na tych, którzy lubią piesze wędrówki i wyprawy rowerowe czekają:
wzgórze Rowokół - święte wzgórze dawnego plemienia Słowińców
Słowiński Park Narodowy - unikatowe ruchome wydmy czołpińskie
Muzeum Przyrodnicze
Latarnia morska
Skansen w Klukach
Kościół z XVII w
Jezioro Gardno

GOŚCINIEC U BERNACKICH, gdzie nawet zwykłe kawałki drewna mają swoją duszę (często odbywają się tam plenery rzeźbiarskie i cały ośrodek jest pełen małych i dużych dzieł sztuki). Każdy z 1-,2-, 3-, 4-, 5- osobowych pokoi ma swój indywidualny charakter (wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym) .
    
Odległość ośrodka od morza – średnio ok 5-7 km (różne drogi do morza prowadzące przez piękne tereny Słowińskiego Parku Narodowego).

Dla osób bez samochodu, na potrzeby naszej grupy będzie do dyspozycji codzienny darmowy bus z Gościńca na plażę.

    
Gościniec u Bernackich,
Boh. Warszawy 26,
76-214 Smołdzino,
https://www.ubernackich.pl/


WYCIECZKI PO SŁOWIŃSKIM PARKU NARODOWYM


Plan: wyjazd ze Smołdzina do Czołpina, spacer po wydmach ruchomych, plażą następnie w powrotnej drodze podziwianie widoków okolicy ze szczytu latarni morskiej.  Trasa ok. 10km czas ok 3-4 godzin.

Wycieczki poprowadzi:
Mariusz Zielonka - były pracownik Słowińskiego Parku Narodowego, z wykształcenia magister biolog mający 40 lat doświadczenia pracy w Parku na stanowisku kustosz muzeum. Przewodnik turystyczny, członek zarządu regionu PTTK, wykładowca kursów przewodnickich.


WYŻYWIENIE WEGETARIAŃSKIE  
– 2 ciepłe posiłki dziennie.

Będą to posiłki smaczne, pełnowartościowe, bardzo aromatyczne i sycące.
Niezależnie od tego, czy w Twoim codziennym jadłospisie znajdują się produkty mięsne, czy też nie – warto przynajmniej przez jeden tydzień w roku zrobić coś dla siebie i swojego układu pokarmowego.

Kuchnia wegetariańska - z pewnością każdy z nas doświadczył uczucia ciężkiego brzucha po obfitym, tłustym posiłku - ciało staje się ospałe, leniwe, brakuje nam energii i chęci do robienia czegokolwiek po za leżeniem. Właśnie dlatego podczas warsztatów jogi przestrzegamy diety wegetariańskiej - jeśli ciało ma łatwo poddawać się ćwiczeniom, nie możemy go obciążać nieodpowiednią dietą. Urozmaicona, kolorowa i smaczna  kuchnia wegetariańska to doskonały sposób wakacyjną dietę. Dzięki dużej dawce ruchu, świeżemu powietrzu i lekkiej diecie wrócimy do domu szczuplejsi, pełni energii i radości. I być może będziemy chcieli zreformować na stałe nasze przyzwyczajenia kulinarne, by doświadczać tej energii cały rok.


Prawidłowo zbilansowana dieta wegetariańska ma korzystny wpływ na zdrowie:
• Wzmacniasz swoją odporność. Orzechy, ziarna soi i kiełki usprawniają pracęukładu immunologicznego.
• Poprawia się stan Twojej skóry, włosów i paznokci. Przeciwutleniacze, witaminy i mikroelementy w produktach, którymi się żywisz,  chronią komórki ciała przed starzeniem.
•  Lepiej zapamiętujesz. Płatki owsiane czy orzechy to kopalnia tłuszczów omega-3
(niezmiernie ważnych dla pracy mózgu)
• Chronisz serce. Przy diecie wege o 30 procent zmniejsza się poziom złego cholesterolu LDL.Ryzyko zawału/chorób układu krążenia spada o 76 procent !
• Dzięki dużej zawartości błonnika – oczyszczasz organizm i czujesz się po prostu lepiej.

PLAN DNIA:


11 VIII (sobota)
16:00 –17:30 przyjazd i rejestracja uczestników
17:30 – 18:30 – joga grupa łączona
18:45 – kolacja
20:00 – 20:30  spotkanie organizacyjne

12 VIII (niedziela)
07.45 – 08.00 – napoje i owoce
08.00 – 08.30 – spacer w milczeniu -  medytacja w ruchu
08.30 – 10.00 – Mysore
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
10.15 – 11.45 – Pierwsza seria prowadzona
11.45 – obiad
czas wolny
16.30 – 18.30 – Acro joga
18.00 – 18:30 – zajęcia taneczne dla dzieci
18.45 – obiadokolacja
20.00 – 21.00 – Taniec
21.00 – wieczór integracyjny przy ognisku

13 VIII (poniedziałek)
07.45 – 08.00 – napoje i owoce
08.00 – 08.30 – spacer w milczeniu -  medytacja w ruchu
08.30 – 10.00 – Mysore
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
10.15 – 11.45 – Pierwsza seria prowadzona
11.45 – obiad
12.30 –  wycieczka po Sowińskim Parku Narodowym
17.00 – 19.00 – Acro joga
19.00– obiadokolacja
20.15 – 21.15 – Taniec

14 VIII (wtorek)
07.45 – 08.00 – napoje i owoce
08.00 – 08.30 – spacer w milczeniu -  medytacja w ruchu
08.30 – 10.00 – Mysore
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
10.15 – 11.45 – Pierwsza seria prowadzona
czas wolny
16.30 – 18.30 – Acro joga
18.00 – 18:30 – zajęcia taneczne dla dzieci
18.45 – obiadokolacja
20.00 – 21.00 – Taniec

15 VIII (środa)
07.45 – 08.00 – napoje i owoce
08.00 – 08.30 – spacer w milczeniu -  medytacja w ruchu
08.30 – 10.00 – Mysore
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
10.15 – 11.45 – Pierwsza seria prowadzona
11.45 – obiad
czas wolny
16.30 – 18.30 – Acro joga
18.45 – obiadokolacja
20.00 – 21.00 – Taniec

16 VIII (czwartek)
07.45 – 08.00 – napoje i owoce
08.00 – 08.30 – spacer w milczeniu -  medytacja w ruchu
08.30 – 10.00 – Mysore
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
10.15 – 11.45 – Pierwsza seria prowadzona
11.45 – obiad
czas wolny
16.30 – 18.30 – Acro joga
18.00 – 18:30 – zajęcia taneczne dla dzieci
18.45 – obiadokolacja
20.00 – 21.00 – Taniec

17 VIII (piątek)
07.45 – 08.00 – napoje i owoce
08.00 – 08.30 – spacer w milczeniu -  medytacja w ruchu
08.30 – 10.00 – Mysore
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
10.15 – 11.45 – Pierwsza seria prowadzona
11.45 – obiad
czas wolny
16.30 – 18.30 – Acro joga
18.00 – 18:30 – zajęcia taneczne dla dzieci
18.45 – obiadokolacja
20.00 – 21.00 – Taniec
21.00 – impreza integracyjna

18 VIII (sobota)
08.00 – 9.30 – Mysore
09.45 – 11.15 – Pierwsza seria prowadzona
11.15 – obiad i zakończenie kursu

* można chodzić na wybrane zajęcia


KOSZTY:

Koszt pobytu dla 1 osoby:

w pokoju wieloosobowym 1260 zł
w pokoju 2-3 osobowym    1390 zł
w pokoju 1-osobowym       1590 zł

Dzieci w wieku 3-10 lat    850 zł
(liczba pokoi 2 i 3 osobowych do wkorzystania przez dzieci limitowana)

Dzieci do 3 lat
 - gratis (bez świadczeń)

Cena zawiera:
- uczestnictwo w zajęciach: jogi
- zakwaterowanie
- wyżywienie

Cena nie zawiera:
- Masaży

Transport – w zakresie własnym.

RABATY i ZNIŻKI:

STAŁY KLIENT
 
  - 7% od podanej ceny regularnej dla osoby , która korzystała była z nami 1-4 razy
  - 10% od podanej ceny regularnej dla osoby,  która korzystała była z nami niż 5 razy

STUDENCI I NAUCZYCIELE

- 5% od ceny podstawowej w pokoju 4-5 osobowym

UWAGA! Rabaty i Zniżki dotyczą osób dorosłych biorących udział w zajęciach, nie sumują się i są naliczane od  pełnej podanej ceny regularnej. Nie dotyczą dodatkowych kursów i warsztatów.

OSOBA NIEĆWICZĄCA  (która nie bierze udziału w zajęciach)
Cena niższa o 300zł (od podanej ceny regularnej)

REZERWACJA

Warunkiem rezerwacji wyjazdu jest:
1. wysłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem:
https://www.wakacjezjoga.pl/Zgłoszenie/index.html

2. Wpłacenie zaliczki w momencie zapisów w kwocie 500 zł
DUŻO ZDROWIA, Paweł Zatchej; ul. Farysa 60, 01-971 Warszawa
BRE BANK SA 28 1140 2004 0000 3802 4460 5628
 


W tytule przelewu prosimy podanie: imienia, nazwiska, miejsca i daty wyjazdu (SMOŁDZINO - DATA) i dopisek KARNET NA ZAJĘCIA JOGI.

3. Wpłacenie zadatku w wysokości 600 pln do 30 dni przed planowanym kursem na konto :
 Gościniec " Pod Rowokołem " Eugeniusz Bernacki  76-214 Smołdzino BOS S.A. O/O Słupsk 22 1540 1098 2008 5550 5866 0002
W tytule przelewu prosimy podanie: imienia i nazwiska, miejsca i daty wyjazdu (SMOŁDZINO - DATA)

4. Wpłacenie reszty kwoty do 10 dni przed rozpoczęciem turnusu.
DUŻO ZDROWIA, Paweł Zatchej; ul. Farysa 60, 01-971 Warszawa
BRE BANK SA 28 1140 2004 0000 3802 4460 5628
 

W tytule przelewu prosimy podanie: imienia, nazwiska, miejsca i daty wyjazdu (SMOŁDZINO - DATA) i dopisek KARNET NA ZAJĘCIA JOGI.


wypełniając formularz
- dowiesz się więcej i przyspieszysz rezerwację!

Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.
Prosimy o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń.
Dla chętnych – możliwość zakupienia maty na miejscu.

Serdecznie Zapraszamy!

DUŻO ZDROWIA
Paweł Zatchej
www.wakacjezjoga.pl
tel: 604 07 88 88
 

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
Polecamy:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Jaki Nett USA - Międzynarodowy Konwent Jogi 2020 ON - LINE.

Zapraszamy na Międzynarodowy Konwent Jogi 2020 ON - LINE 13-15 listopada. Gość specjalny - Jaki Nett USA, dyplomowana nauczycielka jogi w tradycji B.K.S. Iyengara z 40-letnim doświadczeniem, posiada stopień Senior I Jaki Nett poprowadzi zajęci jogi Iyengara oraz unikalny warsztat wg autorskiej meto...

Kurs Nauczycielski Jogi ON-LINE - Przygotowanie do egzaminu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie jogi ON-LINE przygotowującym do egzaminu kompetencyjnego na Kurs Nauczycielski Jogi Integralnej. Start 4 listopada! ...

KURS NAUCZYCIELSKI JOGI INTEGRALNEJ. START STYCZEŃ 2021!

Trwa rekrutacja na IV Edycję Kursu Nauczycielskiego Jogi Integralnej! Kurs nauczycielski przeznaczony jest dla osób, które pragną zdobyć praktyczne umiejętności i rzetelną wiedzę na temat różnych ścieżek i systemów jogi pod okiem najlepszych w Polsce specjalistów. Zdobyte kwalifikacje i umiejętno...

KIEŁKI. Naturalny Energetyk.- recenzja książki

"Wiosną, pełną wartości odżywczych i właściwości leczniczych pokrzywę dajemy świniom i kaczkom, a sami sięgamy po ogórek ze szklarni naszpikowany chemią" - to zdanie, które pojawia się już na samym początku książki bardzo zapada w pamięć i uświadamia, że łatwo zapominamy o naturalnych bogactwach na...

Jesteśmy zaprogramowani na 120 lat, mamy to zapisane w genach

Będzie dobrze, jeśli zmienimy styl odżywiania i zaczniemy jeść, jak trzeba. Wtedy wszystko wróci do normy. Człowiek do pewnego momentu jest cudownym, samo naprawiającym się organizmem – tłumaczy dr Danuta Myłek, specjalistka w zakresie alergologii i dermatologii. Dr Myłek jest jedy...

Medytacja Vipassana S.N. GOENKA: PRAKTYCZNE NAUKI BUDDY – cz.1

Poniższy tekst jest skróconym fragmentem wykładu, wygłoszonego przez S.N. Goenkę w 1991 r. w Birmie (po 20 latach oczekiwania na prawo wjazdu do tegoż kraju), w którym miał możliwość przedstawienia Dhammy jako nauki uniwersalnej, dostępnej dla każdego, wolnej od aspektu religijnego, przynoszącą szcz...

Wspaniały nauczyciel jogi Grzegorz Nieścier potrzebuje Waszej pomocy!

Ratowanie życia i projektu życia Grzegorza Nieściera! Uruchomiliśmy zrzutkę - każda kwota się liczy!!! Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/5f9xha Zwracamy się z prośbą o pomoc w pokryciu kosztów związanych z chorobą Grzegorza i terapią. W chwili obecnej intensywna chemoterapia powoduje ogromne spus...

Zostań w domu z Joga-joga.tv

Joga-joga.tv to Twoje osobiste studio jogi. Ponad 250 sesji do ćwiczenia jogi w domu, zajęcia dla początkujących, odchudzających się oraz dbających o plecy i kręgosłup. Jesteśmy z Tobą wszędzie tam gdzie jest internet....

Książka Leczenie Żywieniem - bestseller z praktycznymi poradami

Takich książek nam własnie potrzeba! Wreszcie dochodzą do głosu lekarze praktycy, którzy promują leczenie chorób przewlekłych oraz profilaktykę zdrowotną w oparciu o właściwą, zrównoważoną dietę. Dietę opartą na prostych zasadach, łatwo dostępnych i nieprzetworzonych produktach. Czytelnik znajdzi...

Dlaczego warto jeść czosnek niedźwiedzi?

Czosnek niedźwiedzi jest rośliną leczniczą - na odporność, nadciśnienie, stany zapalne zatok i oskrzeli. ...

  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Października 2020
Następne
PWŚCPSN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, książki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ciąży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jogą podróżowanie po Azji
LikeSoft