Astanga joga, Acro joga, Salsa i tańce latynoskie
Dołącz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


Astanga joga, Acro joga, Salsa i tańce latynoskie

Astanga joga,  Acro joga, Salsa i tańce latynoskie, dla początkujących i ćwiczących, kuchnia Wegetariańska.Astanga Vinyasa Yoga
- określana także jako Power Yoga, czasem nazywana również "jogą tańczących oddechów -  to dynamiczna forma hatha jogi, kładąca nacisk na płynne przejścia między pozycjami jogi (asanami) oraz oddech (ujjayi). Charakteryzuje się stałymi, dynamicznymi sekwencjami asan.W astanga jodze wszystko jest ściśle określone: kolejność, sposób wejścia i wyjścia z pozycji, czas trwania w pozycji. Nie ma żadnych przerywników. Pozycje są połączone ze sobą za pomocą oddechu udżdżaji. Oddech ten to rodzaj podstawowej pranajamy. Ma on generować energię, rozgrzewać ciało, a tym samym pomagać w wykonywaniu pozycji. Standardowo w jednej pozycji wykonuje się pięć oddechów - trwa to około pół minuty. Oprócz oddechu cechą charakterystyczną astanga jogi są tak zwane bandhy (zawory energetyczne) oraz punkty skupienia wzroku, czyli driszti. Każda asana ma przypisany punkt, w który należy się wpatrywać.

Wynikiem praktyki astangi jest wzmocnienie oraz poprawa kondycji fizycznej i elastyczności ciała, a także oczyszczenie go z toksyn. Praktyka intensywnie energetyzująca i oczyszczająca na głębokim poziomie, dająca lekkość i elastyczność.

Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje zajęć astangi
– Pierwsza seria prowadzona - dla początkujących [wersje uproszczone pozycji] gdzie nauczyciel pokazuje asany, a uczniowie powtarzają.
-- Mysore (wersja bardziej tradycyjna) - dla znających pierwszą serię - gdzie każdy robi asany we własnym tempie a nauczyciel pomaga lub koryguje.

PIERWSZA SERIA PROWADZONA
-
Zajęcia prowadzone są przez nauczyciela i przeznaczone dla osób zupełnie początkujących. Ashtnaha Joga zaleca odpowiednią  liczbę oddechów wyznaczonych do każdej asany. Z jednej asany do drugiej przechodzi się według ustalonego sposobu poruszania się  - vinjasy. Jako taki, każdy oddech w praktyce może być liczony w sposób bardzo specyficzny i niezbędnym  przewodnikiem  w klasie  staje się nauczyciel, który podaje nazwy asan i liczby oddechów w każdej z nich. Więcej instrukcji jest  podawane do studentów, zawsze gdy zachodzi taka potrzeba. Wszyscy studenci poruszają się poprzez praktykę w nadanym przez nauczyciela, wspólnym tempie.
W czasie tego kursu , klasa liczona będzie  dla uczniów początkujących. Klasa ta koncentruje się na fundamentach w praktyce: przepływie prawidłowego oddychania, liczenia vinyas, budowniu  siły całego ciała, a  w szczegółnosći kręgosłupa. Zajęcia, te kompleksowo i w krótkim czasie przygotują cię do samodzielnej, indywidualnej praktyki.

MYSORE -  
Styl Mysore jest TRADYCYJNYM sposobem, w jaki Ashtanga Jogi uczy się w mieście Mysore w Indiach. Sekwencja asan jogi, seria, jest zapamiętywany przez studenta i każdy student przechodzi przez nią w swoim własnym tempie. Indywidualne instrukcje są podawane przez nauczyciela, zawsze w razie potrzeby.Początkujący będą  mieć naturalnie więcej instrukcji niż zaawansowani, ale równocześnie mogą praktykować  w tym samym czasie.
Ponieważ nie ma potrzeby, aby "trzymać się" z  tempem innych  uczniów, praktyka ta  jest znacznie bezpieczniejsza i mniej stresującą droga do nauki. Od samego początku  nauczyciel uważnie śledzi, poprawia, zachęca i koryguje ale też  nie pozwoli ci przejść do kolejnej, często bardziej wymagającej pozycji  aż jest pewien, że je  ​w pełni zrozumiałeś i opanowałeś. Pamiętaj, że joga to nie wszystko o elastyczności! W rzeczywistości bardziej subtelne aspekty jogi mogą stać się oczywiste, w  łatwiejszy sobsób  dla tych ze  sztywniejszym ciałem. Należy zauważyć, iż błędne przekonanie, że klasa Mysore jest odpowiednia tylko dla studentów, którzy mają już doświadzczenie w jodze. Wręcz przeciwnie, umożliwia  współpracę studenta i nauczyciela na znacznie bardziej osobistym poziomie, który jest idealny dla początkujących. Urazy i kontuzje mogą być łatwiej rozwiązywane i leczone w klasie Mysore, ponieważ nie musisz nadążyć za resztą uczniów i możesz pracować ze swoim nauczycielem jogi indywidualnie. Powiedz  nauczycielowi  na początku klasy, jeśli masz jakiekolwiek obrażenia lub choroby.

ACRO YOGA -  
łączy mądrość jogi, dynamiczną siłę akrobatyki oraz życzliwość sztuki leczenia. Te trzy integralne piony tworzą fundament praktyki, która kultywuje zaufanie, zabawę i wspólnotę. Mamy rozpalić  nasze wspólne możliwości jak wspierać się wzajemnie, aby osiągnąć nowe szczyty. AcroYoga zaprasza do doświadczenia pełnego spektrum twojej istoty poprzez możliwości: dawania i otrzymywania, aby wspierać i być wspieranym; być silny i wrażliwy. Jest to systematyczne podejście zaprojektowane, aby były dostępne dla każdego praktykującego niezależnie od poziomu zaawansowania, a także zachęca osobistej przemiany w atmosferze akceptacji, uroczystości i bezpieczeństwa główne 3 elementy:
Słoneczna akrobatyczność -  którą kultywują zaufanie, uważność  i radość. Zaufanie jest monetą, w wymianie akrobacji. Dzięki zaufania stajemy się samodzielni i uważni na  innych. Poznamy narzędzia aby odblokować tę moc w sobie i innych.  Zbudujemy  figlarną, silną społeczność, która może pomóc nam wszystkim zrozumieć nasz prawdziwy potencjał.
Księżycowe uzdrawianie - które kultywuje  praktykę słuchania, kochania i umiejętność rozluźniania. Uzdrawianie obejmuje masaż,lecznicze latania i jogi partnerską. Celem tych praktyk jest to, że zarówno dawca i odbiorca może poczuć się bardziej pełny i zrównoważony. Naszymi głównymi narzędziami są grawitacja, czułość, miłość życzliwość.
Zdobędziesz tu fundamentalne zasday masażu, po to aby w czasie terapeutycznego latania być bardziej pewnym.
Terapeutyczne latanie jest odwróconym masażem w parach, Dolny jest bazą funadamentem, na którego nogach zwisa biernie górny pratner. Dolny wykorzystuje grawitację, stretching i czuły dotyk, aby otworzyć parnterowi górną część ciała. Sesja jest zakończona kiedy oby dwoje partnerzy są po masażu.
Joga partnerska jest  to sztuka używania nawzajem  swoich mas ciała i oddechu, aby otworzyć i ogrzać ciało. To jest droga dla nas, aby wykorzystać siłę partnera lub masą ciała, aby otworzyć nasze ciała w nowy sposób. We wszystkich tych ciężkości praktyk i dotyk miłości pomoże nam pozbyć się strachu i bólu. Nauczysz się  jak  możemy wykorzystać naszą siłę w sposób  głęboki i zrównoważony. Joga - będzie spoiwem pomiędzy akrobatyką i uzdrawainem. W przypadku naszego kursu skoncentrujemy sie głównie na pozycjach które odnowią naszą energię , zregenerują ciało i uspokoją umysł.

PORANNY SPACER W MILCZENIU -
Spokojny spacer pozwoli nam obudzić się w sposób subtelny i delikatny, zestroić z budzącą się do życia naturą oraz energetycznie i radośnie rozpocząć nowy dzień. " Kiedy usta milczą dusza śpiewa" w czasie spaceru medytacyjnie podejdziemy do każdego stawianego kroku, badając go z uważnością i wsłuchując się w komunikaty ciała i umysłu. Będzie to  Medyatcja w ruchu i  kontrola mowy dzięki której odkryjemy żródło wewnętrznej, niewyczerpanej radości i energii.


ZAJĘCIA  POPROWADZI:

EWA JUSZCZYK
-
Z wykształcenia  mgr. Wychowania Fizycznego, z zamiłowania : joginka, aktywistka na rzecz zdrowego stylu życia, fanka medycyny naturalnej.
Praktykuję jogę od 12 lat.
Początki zdecydowanie stawiałam na ścieżce jogi według metody Iyengara. Szczęśliwie od samego początku swoją wiedzę i umiejętności przekazali mi najlepsi polscy i światowej sławy  nauczyciele: R. Grzeszykowski G. Gubillaro, Geeta Iyengar. Szczególnie zainteresowały mnie warianty terapeutyczne i modyfikacje klasycznych asan. Warianty terapeutyczne prowadzą do lepszego zrozumienia ciała oraz umiejętnego odczytywania sygnałów, pomagają zmniejszyć a nawet  przekroczyć bariery psycho-fizyczne. Modyfikacje asan pogłębiają praktykę, wyciszają umysł,  odkrywają drogę do bycia sobą.
Od roku 2005 mój jogiczny profil zmienił kierunek w stronę dynamicznej Ashtnaga Vinyasa Yogi (AVY), która stała się moją codzienna praktyką.
W 2007  ukończyłam intensywny kurs nauczycielski pod okiem Basi Lipskiej. Od tego czasu regularnie i  z całkowitym oddaniem nauczam AVY według tradycyjnego przekazu.
W styczniu 2012 w czasie podróży po Indiach odbyłam  intensywny kurs  Ashtnaga Vinyasa Yogi & Pranajamy u B.N.S Iyengar'a w  Mysore Krishnamachar Yoga Shala oraz intensywną  praktykę w Tattva Yogashala w Rishikesh. Dodatkowo szlifuję umiejętności nauczania i dawania korekt pod okiem jednego z najciekawszych europejskich nauczycieli  -  Petri Räisanena  z Helsinek.
Na codzień mieszkam w Holandii, uczę w  roterdamskich studiach jogi : Yoga Maya  i Maas Yoga. - Ewa Juszczyk

WARSZTAT TANECZNY: SALSA i TAŃCE LATYNOSKIE

Zajęcia obejmują mix latynoskich rytmów, takich jak salsa, bachata czy cha cha cha. Podczas zajęć poznamy muzykę latynoską oraz podstawowe kroki, figury i nieskomplikowane kombinacje.
Lekcje prowadzone są wesoło i z uśmiechem, wprawiając w doskonały nastrój. Połączenie słonecznej muzyki i radosnego tańca budzi energie, przynosi radość i zabawę na parkiecie. Zapraszamy serdecznie!

ZAJĘCIA  POPROWADZI:
Magdalena Prichodko

Tancerka, choreograf, instruktorka tańców latynoskich. Posiada szerokie umiejętności i doświadczenie w tańcu klasycznym, jazz, modern jazz, disco dance, hip hop, akrobatyce oraz kontakt-improwizacji.
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat uczęszczając na zajęci rytmiki i tańca klasycznego w rodzinnym mieście Częstochowie. Od tamtej pory nigdy więcej nie rozstała się z tańcem. W roku 2000 przeprowadziła się do Warszawy gdzie kontynuowała naukę różnych stylów tańca w Egurrola DanceStudio. W roku 2005 razem z grupą V2 zdobyła Mistrzostwo Polski oraz 4 miejsce na Mistrzostwach Świata Disco Dance. Niedługo potem przypadkowo znalazła się na imprezie salsowej, gdzie całkowicie dała się porwać gorącym rytmom. Po 6 miesiącach nauki dołączyła do grona instruktorów i tancerzy formacjiSalsa Libre. Razem z grupą Salsa Libre z sukcesem występowała na wielu scenach w Polsce i za granicą. W styczniu 2009 na zaproszenie największej norweskiej szkoły salsy Salsa Kompaniet przeniosła się do Oslo w Norwegii, gdzie obecnie współpracuje Alexisem Ruiz, ucząc i występując na wielu międzynarodowych scenach w Europie.
Pasjonują ją zarówno salsa, mambo, cha cha jak i jazz oraz kontakt-improwizacja, co znajduje odzwierciedlenie w oryginalnym ekspresyjnym stylu tańca
przyprawionym szczyptą temperamentu i charakteryzującym się płynnością oraz dynamiką .

www.latinosa.pl

JOGA DLA DZIECI:  
Joga jest doskonałą formą aktywności dla dzieci. Połączenie zabawy  z elementami jogi, daje im dużo radości jednocześnie otwierając umysł na świat. Towarzystwo rówieśników sprzyja pozytywnej atmosferze.  
Zajęcia przynoszą wiele korzyści w rozwoju fizycznym dziecka. Joga dla dzieci jest jedną z metod zapobiegania i korygowania wad postawy oraz znakomitym sposobem na poprawienie koordynacji i koncentracji dziecka.
Nauka prawidłowego oddychania oraz relaksacja w końcowym etapie lekcji rozluźnia i uspakaja dziecko. Ćwiczenia są specjalnie dobrane do ich wieku i prowadzone przystępnej, zabawnej dla nich formie. Zajęcia trwają 30 min. i są bezpłatne.

PRZESTRZEŃ DLA DZIECI
W ośrodku jest oddzielny dedykowany pokój / świetlica dla dzieci gdzie będą się odbywać dla nich zajęcia i gdzie będą się same mogły bawić.
W wielkim ogrodzonym ogrodzie ośrodka jest dużo miejsca dla dzieci i różnego rodzaju dla nich atrakcji: piaskownice, huśtawki, duże drewniane rzeźby zwierząt i wiele innych.
Smołdzino jest bardzo kameralną miejscowością/wioską co sprawia, że pobyt w niej jest spokojny, bezpieczny i sielankowy.

OPIEKA DLA DZIECI - ZAJĘCIA TWÓRCZE
Program zajęć dla dzieci będzie składał się z różnego rodzaju gier, zabaw, zajęć mających na celu pobudzenie wyobraźni dzieci, ich zmysłów i przy okazji świetnej zabawy.
Zajęcia mają na celu zapoznanie dziecka z różnymi technikami ekspresji twórczej, dzięki czemu dziecko dostaje możliwość wyrażania siebie i swoich emocji poprzez szeroko pojętą sztukę. Ponadto dziecko uczy się współpracować w grupie dla osiągnięcia wspólnego celu. Każdy z uczestników zajęć ma szanse na wszechstronny rozwój, a także rozwój indywidualnych zainteresowań. Sposoby realizacji to: śpiew, ekspresja muzyczna, granie na instrumentach, ruch i taniec, techniki plastyczne – malowanie, rysowanie, rzeźbienie, lepienie, wycinanie, bajkoterapia – terapia przez bajki, gry grupowe, edukacyjne i integracyjne. Program zajęć dla dzieci będzie zależał od ich wieku.
Zajęcia będą prowadzone przez Panie przedszkolanki/aminatorki.

Czas trwania zajęć  8:00-11:45 i 17:00-18:30 (w czasie kiedy rodzice mają zajęcia jogi)
Zajęcia się przewidziane dla dzieci w wieku 3-12 lat.
Koszt tygodniowego pakietu to 50 pln.

ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI

Łączą zabawę, muzykę i taniec. Proste do zapamiętania i wykonania kroki i układy prezentowane są w formie zabawy. Zajęcia rozwijają koordynację i pewność siebie. Zapraszamy wszystkie maluchy!

MIEJSCE:

SMOŁDZINO
- urokliwa, mała, cicha, klimatyczna miejscowość. Idelana na wypoczynek z dala od cywilizacji. Nie ma tam budek z zapiekankami, straganów ani dyskotek. Jest za to cisza i spokój a w bezpośredniej okolicy - Słowiński Parku Narodowy, który został zaliczony w 1977 r. przez UNESCO do światowej Sieci Rezerwatów Biosfery. Unikatem są tutaj ruchome wydmy zwane "Polską Saharą", które przemieszczają się z prędkością od 2m do 10 m rocznie.
Można tutaj spotkać przeróżne, często unikalne już gatunki zwierząt i roślin.

Na tych, którzy lubią piesze wędrówki i wyprawy rowerowe czekają:
wzgórze Rowokół - święte wzgórze dawnego plemienia Słowińców
Słowiński Park Narodowy - unikatowe ruchome wydmy czołpińskie
Muzeum Przyrodnicze
Latarnia morska
Skansen w Klukach
Kościół z XVII w
Jezioro Gardno

GOŚCINIEC U BERNACKICH, gdzie nawet zwykłe kawałki drewna mają swoją duszę (często odbywają się tam plenery rzeźbiarskie i cały ośrodek jest pełen małych i dużych dzieł sztuki). Każdy z 1-,2-, 3-, 4-, 5- osobowych pokoi ma swój indywidualny charakter (wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym) .
    
Odległość ośrodka od morza – średnio ok 5-7 km (różne drogi do morza prowadzące przez piękne tereny Słowińskiego Parku Narodowego).

Dla osób bez samochodu, na potrzeby naszej grupy będzie do dyspozycji codzienny darmowy bus z Gościńca na plażę.

    
Gościniec u Bernackich,
Boh. Warszawy 26,
76-214 Smołdzino,
https://www.ubernackich.pl/


WYCIECZKI PO SŁOWIŃSKIM PARKU NARODOWYM


Plan: wyjazd ze Smołdzina do Czołpina, spacer po wydmach ruchomych, plażą następnie w powrotnej drodze podziwianie widoków okolicy ze szczytu latarni morskiej.  Trasa ok. 10km czas ok 3-4 godzin.

Wycieczki poprowadzi:
Mariusz Zielonka - były pracownik Słowińskiego Parku Narodowego, z wykształcenia magister biolog mający 40 lat doświadczenia pracy w Parku na stanowisku kustosz muzeum. Przewodnik turystyczny, członek zarządu regionu PTTK, wykładowca kursów przewodnickich.


WYŻYWIENIE WEGETARIAŃSKIE  
– 2 ciepłe posiłki dziennie.

Będą to posiłki smaczne, pełnowartościowe, bardzo aromatyczne i sycące.
Niezależnie od tego, czy w Twoim codziennym jadłospisie znajdują się produkty mięsne, czy też nie – warto przynajmniej przez jeden tydzień w roku zrobić coś dla siebie i swojego układu pokarmowego.

Kuchnia wegetariańska - z pewnością każdy z nas doświadczył uczucia ciężkiego brzucha po obfitym, tłustym posiłku - ciało staje się ospałe, leniwe, brakuje nam energii i chęci do robienia czegokolwiek po za leżeniem. Właśnie dlatego podczas warsztatów jogi przestrzegamy diety wegetariańskiej - jeśli ciało ma łatwo poddawać się ćwiczeniom, nie możemy go obciążać nieodpowiednią dietą. Urozmaicona, kolorowa i smaczna  kuchnia wegetariańska to doskonały sposób wakacyjną dietę. Dzięki dużej dawce ruchu, świeżemu powietrzu i lekkiej diecie wrócimy do domu szczuplejsi, pełni energii i radości. I być może będziemy chcieli zreformować na stałe nasze przyzwyczajenia kulinarne, by doświadczać tej energii cały rok.


Prawidłowo zbilansowana dieta wegetariańska ma korzystny wpływ na zdrowie:
• Wzmacniasz swoją odporność. Orzechy, ziarna soi i kiełki usprawniają pracęukładu immunologicznego.
• Poprawia się stan Twojej skóry, włosów i paznokci. Przeciwutleniacze, witaminy i mikroelementy w produktach, którymi się żywisz,  chronią komórki ciała przed starzeniem.
•  Lepiej zapamiętujesz. Płatki owsiane czy orzechy to kopalnia tłuszczów omega-3
(niezmiernie ważnych dla pracy mózgu)
• Chronisz serce. Przy diecie wege o 30 procent zmniejsza się poziom złego cholesterolu LDL.Ryzyko zawału/chorób układu krążenia spada o 76 procent !
• Dzięki dużej zawartości błonnika – oczyszczasz organizm i czujesz się po prostu lepiej.

PLAN DNIA:


11 VIII (sobota)
16:00 –17:30 przyjazd i rejestracja uczestników
17:30 – 18:30 – joga grupa łączona
18:45 – kolacja
20:00 – 20:30  spotkanie organizacyjne

12 VIII (niedziela)
07.45 – 08.00 – napoje i owoce
08.00 – 08.30 – spacer w milczeniu -  medytacja w ruchu
08.30 – 10.00 – Mysore
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
10.15 – 11.45 – Pierwsza seria prowadzona
11.45 – obiad
czas wolny
16.30 – 18.30 – Acro joga
18.00 – 18:30 – zajęcia taneczne dla dzieci
18.45 – obiadokolacja
20.00 – 21.00 – Taniec
21.00 – wieczór integracyjny przy ognisku

13 VIII (poniedziałek)
07.45 – 08.00 – napoje i owoce
08.00 – 08.30 – spacer w milczeniu -  medytacja w ruchu
08.30 – 10.00 – Mysore
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
10.15 – 11.45 – Pierwsza seria prowadzona
11.45 – obiad
12.30 –  wycieczka po Sowińskim Parku Narodowym
17.00 – 19.00 – Acro joga
19.00– obiadokolacja
20.15 – 21.15 – Taniec

14 VIII (wtorek)
07.45 – 08.00 – napoje i owoce
08.00 – 08.30 – spacer w milczeniu -  medytacja w ruchu
08.30 – 10.00 – Mysore
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
10.15 – 11.45 – Pierwsza seria prowadzona
czas wolny
16.30 – 18.30 – Acro joga
18.00 – 18:30 – zajęcia taneczne dla dzieci
18.45 – obiadokolacja
20.00 – 21.00 – Taniec

15 VIII (środa)
07.45 – 08.00 – napoje i owoce
08.00 – 08.30 – spacer w milczeniu -  medytacja w ruchu
08.30 – 10.00 – Mysore
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
10.15 – 11.45 – Pierwsza seria prowadzona
11.45 – obiad
czas wolny
16.30 – 18.30 – Acro joga
18.45 – obiadokolacja
20.00 – 21.00 – Taniec

16 VIII (czwartek)
07.45 – 08.00 – napoje i owoce
08.00 – 08.30 – spacer w milczeniu -  medytacja w ruchu
08.30 – 10.00 – Mysore
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
10.15 – 11.45 – Pierwsza seria prowadzona
11.45 – obiad
czas wolny
16.30 – 18.30 – Acro joga
18.00 – 18:30 – zajęcia taneczne dla dzieci
18.45 – obiadokolacja
20.00 – 21.00 – Taniec

17 VIII (piątek)
07.45 – 08.00 – napoje i owoce
08.00 – 08.30 – spacer w milczeniu -  medytacja w ruchu
08.30 – 10.00 – Mysore
10.15 – 10.45 – joga dla dzieci
10.15 – 11.45 – Pierwsza seria prowadzona
11.45 – obiad
czas wolny
16.30 – 18.30 – Acro joga
18.00 – 18:30 – zajęcia taneczne dla dzieci
18.45 – obiadokolacja
20.00 – 21.00 – Taniec
21.00 – impreza integracyjna

18 VIII (sobota)
08.00 – 9.30 – Mysore
09.45 – 11.15 – Pierwsza seria prowadzona
11.15 – obiad i zakończenie kursu

* można chodzić na wybrane zajęcia


KOSZTY:

Koszt pobytu dla 1 osoby:

w pokoju wieloosobowym 1260 zł
w pokoju 2-3 osobowym    1390 zł
w pokoju 1-osobowym       1590 zł

Dzieci w wieku 3-10 lat    850 zł
(liczba pokoi 2 i 3 osobowych do wkorzystania przez dzieci limitowana)

Dzieci do 3 lat
 - gratis (bez świadczeń)

Cena zawiera:
- uczestnictwo w zajęciach: jogi
- zakwaterowanie
- wyżywienie

Cena nie zawiera:
- Masaży

Transport – w zakresie własnym.

RABATY i ZNIŻKI:

STAŁY KLIENT
 
  - 7% od podanej ceny regularnej dla osoby , która korzystała była z nami 1-4 razy
  - 10% od podanej ceny regularnej dla osoby,  która korzystała była z nami niż 5 razy

STUDENCI I NAUCZYCIELE

- 5% od ceny podstawowej w pokoju 4-5 osobowym

UWAGA! Rabaty i Zniżki dotyczą osób dorosłych biorących udział w zajęciach, nie sumują się i są naliczane od  pełnej podanej ceny regularnej. Nie dotyczą dodatkowych kursów i warsztatów.

OSOBA NIEĆWICZĄCA  (która nie bierze udziału w zajęciach)
Cena niższa o 300zł (od podanej ceny regularnej)

REZERWACJA

Warunkiem rezerwacji wyjazdu jest:
1. wysłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem:
https://www.wakacjezjoga.pl/Zgłoszenie/index.html

2. Wpłacenie zaliczki w momencie zapisów w kwocie 500 zł
DUŻO ZDROWIA, Paweł Zatchej; ul. Farysa 60, 01-971 Warszawa
BRE BANK SA 28 1140 2004 0000 3802 4460 5628
 


W tytule przelewu prosimy podanie: imienia, nazwiska, miejsca i daty wyjazdu (SMOŁDZINO - DATA) i dopisek KARNET NA ZAJĘCIA JOGI.

3. Wpłacenie zadatku w wysokości 600 pln do 30 dni przed planowanym kursem na konto :
 Gościniec " Pod Rowokołem " Eugeniusz Bernacki  76-214 Smołdzino BOS S.A. O/O Słupsk 22 1540 1098 2008 5550 5866 0002
W tytule przelewu prosimy podanie: imienia i nazwiska, miejsca i daty wyjazdu (SMOŁDZINO - DATA)

4. Wpłacenie reszty kwoty do 10 dni przed rozpoczęciem turnusu.
DUŻO ZDROWIA, Paweł Zatchej; ul. Farysa 60, 01-971 Warszawa
BRE BANK SA 28 1140 2004 0000 3802 4460 5628
 

W tytule przelewu prosimy podanie: imienia, nazwiska, miejsca i daty wyjazdu (SMOŁDZINO - DATA) i dopisek KARNET NA ZAJĘCIA JOGI.


wypełniając formularz
- dowiesz się więcej i przyspieszysz rezerwację!

Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.
Prosimy o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń.
Dla chętnych – możliwość zakupienia maty na miejscu.

Serdecznie Zapraszamy!

DUŻO ZDROWIA
Paweł Zatchej
www.wakacjezjoga.pl
tel: 604 07 88 88
 

Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
Polecamy:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
KURS NAUCZYCIELSKI JOGI INTEGRALNEJ. START WRZESIEŃ 2021!

Trwa rekrutacja na VI Edycję Kursu Nauczycielskiego Jogi Integralnej! Kurs nauczycielski przeznaczony jest dla osób, które pragną zdobyć praktyczne umiejętności i rzetelną wiedzę na temat różnych ścieżek i systemów jogi pod okiem najlepszych w Polsce specjalistów. Zdobyte kwalifikacje i umiejętno...

Kurs Instruktorski Aerial Jogi 25-27 czerwca 2021

KURS INSTRUKTORSKI AERIAL JOGI 25-27.06.2021 Prowadzenie: Anna Ryczek - dyplomowany nauczyciel jogi, aerial jogi, instruktor metody oddechowej Butejki, magister psychologii Miejsce - Joga Żoliborz, ul. Rydygiera 19, Warszawa Termin - 25-27.06.2021 3 dni - 24 godziny nauki Teoria i praktyka na h...

Zakwasownia. Wywiad z Magdaleną i Mikołajem Bator

Zakwasownia to rodzinna manufaktura, produkującą organiczne i ekologiczne zakwasy, kiszonki oraz dania kuchni roślinnej. "Włożyliśmy w naszą manufakturę całe serce. Pracujemy wytrwale, z przyjemnością i entuzjazmem, aby dobrymi, zdrowymi produktami móc podzielić się z innymi" ...

Książką Greenprint - Zielony Ślad, autorstwa Marco Borgesa

24 marca 2021 miała swoją premierę najnowsza książka wydawnictwa Znak - Greenprint (Zielony Ślad) autorstwa Marco Borgesa. Podtytuł brzmi " Jak dzięki zielonej diecie uzdrowić siebie i świat". ...

Aerial Joga - Nowy trend. Rozmowa z Anną Ryczek, prowadzącą Kurs Instruktorski Aerial Jogi

Aerial joga to nowa technika, coraz popularniejsza i dostępna w wielu szkołach jogi w Polsce. Łączy w sobie elementy jogi, stretchingu i pilatesu. Zawiera także elementy tańca w powietrzu. Ćwiczy się nad ziemią, w podwieszonych elastycznych szarfach. Praktykując Aerial jogę możemy pracować z własnym...

Księga kwiatów jadalnych - doskonała lektura i inspiracja na nadchodzącą wiosnę!

Można powiedzieć krótko, parafrazując znane przysłowie: Właściwa książka na właściwym miejscu! Właśnie ukazała się, nakładem Zielonego Wydawnictwa "Księga kwiatów jadalnych" autorstwa Mireille Gayet....

Kurs Nauczycielski Jogi ON-LINE - Przygotowanie do egzaminu 4.05 - 8.06. 2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie jogi ON-LINE przygotowującym do egzaminu kompetencyjnego na Kurs Nauczycielski Jogi Integralnej. Start 4 maja. ...

Lockdown- pomoc prawna dla nauczycieli jogi i szkół jogi

Dynamicznie zmieniające się przepisy i regulacje. Skomplikowane zasady i mnóstwo sprzecznych informacji. Trudno jest prowadzić zajęcia i wyjazdy z jogą w takich okolicznościach. Co wolno a co nie ? Co zrobić w razie kontroli ? Portal joga-joga.pl wraz Kancelarią Dr. Tomasza Strugalskiego przygotowa...

Książka Joga piękna, Marta Kucińska

Marta Kucińska jest certyfikowanym nauczycielem jogi twarzy wg. japońskiej metody Face Yoga Method, joginką, biologiem, projektantką mody oraz konsultantką ajurwedy III stopnia. W swojej książce opisuje i wyjaśnia jak w naturalny sposób dbać o siebie bez ingerencji medycyny estetycznej. ...

KIEŁKI. Naturalny Energetyk.- recenzja książki

"Wiosną, pełną wartości odżywczych i właściwości leczniczych pokrzywę dajemy świniom i kaczkom, a sami sięgamy po ogórek ze szklarni naszpikowany chemią" - to zdanie, które pojawia się już na samym początku książki bardzo zapada w pamięć i uświadamia, że łatwo zapominamy o naturalnych bogactwach na...

  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Kwietnia 2021
Następne
PWŚCPSN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, książki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ciąży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jogą podróżowanie po Azji
LikeSoft