"Bądż na fali" Joga i Pilates - Marianna Gutterwil, taniec, masaże
Dołącz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


PRZYPŁYW WITALNOŚCI - Maha Yoga, Capoeira, Astanga, Medytacja - Włodek Łagodzki

  • 15-22 lipca

Zabiegani w codziennym życiu przestajemy o siebie dbać i wyczerpujemy nasze siły życiowe. Dzień po dniu bateria naszej witalności staje się coraz słabsza i słabsza. Z oczy znika blask, tracimy ochotę na poznawanie nowych rzeczy, znika spontaniczność i radość. To najkrótsza droga do chorób i kłopotów.
Powiedz wreszcie dość marazmowi i gnuśności, bo witalność to nie cecha młodości tylko niepohamowana chęć do życia, do czerpania z niego pełnymi garściami. Poczuj dynamiczną siłę astanga jogi, spróbuj wyjątkowej, integralnej maha jogi, odkryj pierwotną radość tańca w brazylijskiej sztuce walki capoeira i naucz się masażu w czasie relaksujących zakęć. Podładuj baterie sił życiowych, żeby znów zacząć świecić własnym światłem.


Obejrzyj film z zeszłorocznych wakacji z jogą ( kliknij tu )


ODKRYJ SIŁĘ PRAKTYKI JOGI

Z rana zapraszamy na proste zajęcia oddechowe i medytację, które oczyszczają i rozluźniają nasze ciała i umysły.
Na zajęciach mile widziane są osoby na każdym poziomie praktyki.

Następnie dla osób zaczynających przygodę z Astanga jogą proponujemy poranne zajęcia dla początkujących, które będą łagodnym i jasnym wprowadzeniem do praktyki jogi dającym mocne fundamenty dla kontynuacji praktyki w szkole jogi czy tez praktyki w domu. Dla osób zaznajomionych z praktyka jogi proponujemy poranne zajęcia prowadzone w stylu Mysore, pozwalające na zbudowanie i pogłębienie własnej praktyki.

Zajęcia popołudniowe Maha jogi będą nakierowane na odkrywanie w nas nowych jakoscii, do których budowania nie potrzeba siły ani elestyczności. Poprzez specjalnie dobrane ćwiczenia uczyć się będziemy koordynacji, równowagi, świadomości naszego ciała. Zajęcia Maha jogi to doskonale uzupełnienie Astangi Jogi, które otwiera nas na nowe doświadczenia w praktyce.

Zobacz zdjęcia z lata 2011 :
https://www.wakacjezjoga.pl/Galeria/p/42-Wakacje-z-joga-16-23.07.2011-Wlodek-%C5%81agodzki.html


ZAJĘCIA JOGI I CAPOEIRE POPROWADZI:

WŁODEK ŁAGODZKI


który uczy jogi od ponad 20 lat. Zawodowo realizował się także jako filozof, tłumacz, redaktor naukowy i merytoryczny. Jego obecne podejście do jogi jest wynikiem długotrwałych studiów sanskryckich traktatów z jogi i tantry oraz praktyk różnych ścieżek jogi u mistrzów indyjskich.
Zaadaptował i dopracował unikalny system mahayogi polegający na ćwiczeniach koordynujących uwagę, oddech i ruch ciała, dających w efekcie stan głębokiego odprężenia i wyciszenia. Naucza także I i II serii astanga yogi. Joga jest dla niego umiłowaniem mądrości i mądrością miłowania, dążeniem i osiągnięciem, formą i wypełnieniem.
Współpracuje m.in. z Astanga Yoga Studio, Joga Klub, SHAPE fitness clubs, World Class Health Academy, Swami Rama Sadhaka Grama (SRSG), Yoga Anubhava International, SYDA Foundation, Badrinath Dham Ashram (BDA).
Inne realizowane pasje: capoeira, systema, yiquan, akrobatyka sportowa, wspinaczka wysokogórska (Alaska, Nepal, Kaszmir, Garval).

Astanga Vinyasa Yoga - określana także jako Power Yoga, czasem nazywana również "jogą tańczących oddechów - to dynamiczna forma hatha jogi, kładąca nacisk na płynne przejścia między pozycjami jogi (asanami) oraz oddech (ujjayi). Charakteryzuje się stałymi, dynamicznymi sekwencjami asan.W astanga jodze wszystko jest ściśle określone: kolejność, sposób wejścia i wyjścia z pozycji, czas trwania w pozycji. Nie ma żadnych przerywników. Pozycje są połączone ze sobą za pomocą oddechu udżdżaji. Oddech ten to rodzaj podstawowej pranajamy. Ma on generować energię, rozgrzewać ciało, a tym samym pomagać w wykonywaniu pozycji. Standardowo w jednej pozycji wykonuje się pięć oddechów - trwa to około pół minuty. Oprócz oddechu cechą charakterystyczną astanga jogi są tak zwane bandhy (zawory energetyczne) oraz punkty skupienia wzroku, czyli driszti. Każda asana ma przypisany punkt, w który należy się wpatrywać.

Wynikiem praktyki astangi jest wzmocnienie oraz poprawa kondycji fizycznej i elastyczności ciała, a także oczyszczenie go z toksyn. Praktyka intensywnie energetyzująca i oczyszczająca na głębokim poziomie, dająca lekkość i elastyczność.

Wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje zajęć astangi
– Pierwsza seria prowadzona - dla początkujących [wersje uproszczone pozycji] gdzie nauczyciel pokazuje asany, a uczniowie powtarzają.
-- Mysore (wersja bardziej tradycyjna) - dla znających pierwszą serię - gdzie każdy robi asany we własnym tempie a nauczyciel pomaga lub koryguje.

MAHA YOGA - radosna, odmładzająca forma jogi; poprzez koordynację i integrację na poziomach fizjologicznym i mentalnym wzmacnia system immunologiczny, harmonizuje układ hormonalny, dając zdrowie i siłę, co prowadzi do stanu głębokiego spokoju wewnętrznego.

Maha yoga, czyli tzw. joga integralna, to ścieżka rozwijania i pogłębiania praktyki na wielu poziomach. Pierwszy i podstawowy szczebel to sadhana sushumny /rdzeń kręgowy/, czyli praktyka ukierunkowana na uzdrowienie ciała poprzez oczyszczenie kanałów energetycznych /nadis/, usunięcie niewygody w ciele oraz blokad i napięcia w mięśniach i narządach, otwarcie i wzmocnienie stawów i układu kostnego. Osiąga się to poprzez specjalne wykonywanie asan /pozycji/, viniasy /przepływ/, pranayamy /oddech/, pratyahary /wgląd do wewnątrz/.

Praktykując tę jogę szybko poczujesz różnicę: zdrowie i moc ciała, jego lekkość i płynność. Na poziomie mentalnym odczujesz większą świadomość samego siebie: wyostrzenie zmysłów, intensyfikację jasnych uczuć, miłość, spokój i entuzjazm.

CAPOEIRA - pełna radości życia i ekspresji spontanicznej swobody brazylijska forma tańca, rytuału, a na zaawansowanym poziomie sztuka walki obfitująca dużą ilością akrobatycznych i elastycznych ruchów.
Zapoznamy się z podstawami kroku zwanego jinga (czyt. dżinga), poruszania się i tańczenia tym krokiem z przejściami do różnych form. Zajęcia Capoeiry będą na pewno świetną zabawą dla wszystkich niezależnie od poziomy sprawności oraz mogą być dopełnieniem zajęć jogi ucząc plastyki i płynności ruchów.

KALARI CHIKITSA
- masaże

Kalari chikitsa to medyczna strona kalarippayat. Jest to system leczniczy oparty na wiedzy o marmach(punktach energetycznyh) oraz nadis (energetycznych kanałach). Punkty te używane są zarówno do leczenia, jak i obezwładniania przeciwnika. Uszkodzona marma, czy to w wyniku kontuzji, czy poprzez zaistniałą blokadę energetyczną, prawie zawsze skutkuje chorobą. Często przewlekłą. I tak - powracające bóle lędźwiowe, rwa kulszowa, napięte ramiona, migreny - to wszystko jest rezultatem zablokowanego przepływu prany (energii życiowej). Masaż kalari odblokowuje kanały, oczyszczamarmy i przywraca właściwy przepływ sił witalnych. Na poziomie czysto anatomicznym, masaż pobudza krążenie krwi, oczyszcza organizm z toksyn, uelastycznia i wzmacnia mięśnie, usuwa złogi zalegające w stawach i organach. Pobudza przemianę materii, usuwa celllulit, nadaje skórze sprężystości i gładkości. Leczy stany lękowe i pomaga w bezsenności. Specjalne, ajurwedyjskie oleje, wnikają głęboko pod skórę przez otwarte podczas masażu pory i, dosłownie, zalewają stawy i organy wewnętrzne. Organizm dostaje swój najbardziej odżywczy posiłek w ciągu dnia.

Kalari dzieli się na trzy style - północny, południowy i centralny. Każdy styl ma swoją własną tradycję masażu. Doświadczony masażysta, wtajemniczony we wszystkie z nich, łączy techniki tak, by zabieg jak najbardziej spełniał potrzeby danego klienta. W ten sposób każdy pacjent potraktowany jest indywidualnie. Masaż nie jest zatem wypełnioną od A do Z formułą, a raczej rozmową masażysty z ciałem masowanego. Skraca to długość leczenia i powrotu do zdrowia po ewentualnych kontuzjach. Atakowane jest bowiem źródło problemu, a nie tylko jego konsekwencje.

Rodzaje masażu i zabiegi kalari: Kalari Northern Hand Massage, Kalari Southern Nadi Massage, Kalari Standing Massage, Kalari Marma Massage, Dhara - tzw. kąpiel w oleju, Nasyam. Możliwe są również tak zwane terapie miejscowe będące odpowiedzią na przypadłość danej osoby - ramiona, lędźwia, kolana, twarz. Masaż miejscowy trwa zazwyczaj około 30 minut.

UWAGA! Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją. Masaż rzadko występuje w czystej, opisanej powyżej, formie. Jest raczej mieszanką kilku stylów.

MONIKA PĘCONEK - nauczycielka Kalari

Jedyna w Polsce osoba, która uzyskała stopien Starszego Instruktora Kerala Kalarippayat Academy w Kannur oraz została dopuszczona do tajemnej wiedzy medycznej - kalari marma treatment w tradycji Gurukkala C.M. Sherif.
Absolwentka PWST we Wrocławiu. Od dziesięciu lat czynnie zajmuje się pracą z ciałem. W 2007 roku wiedziona intuicją i pragnieniem dotarcia do źródeł, wyruszyła do Indii. Podczas podróży poznała swojego aktualnego Mistrza, Gurukkala C.M. Sherif. Spotkanie to całkowicie odmieniło jej los. Porzuciła aktorstwo, oddając się praktyce kalarippayat, systemowi medycznemu kalari chikitsa i ayurvedzie.

Dotychczas w Indiach spędziła 2 lata. W tym czasie asystowała w leczeniu, masowała i uczyła kalari indyjskie dzieci oraz zachodnich studentów. Podczas ostatniego pobytu w Kannur (w 2011/2012 roku) przeprowadzała w KKA samodzielne treatmenty, umożliwiając skorzystanie z dobrodziejstw kalari chikitsa lokalnym kobietom. Swój czas aktywnie dzieli między Europę a Indie, żyjąc i tam, i tu. Od 2008 roku podróżuje, szerząc wiedzę o kalari i dzieląc się zdobytym doświadczeniem. Prowadzi liczne warsztaty i masuje. Jej marzeniem jest przekazanie wiedzy jak najdalej i w jak najczystszej formie...

RELAKS PRZEZ DOTYK – kurs masażu

Potrzeba czterech przytuleń dziennie - żeby przeżyć, osiem - żeby czuć się dobrze i dwanaście - żeby się rozwijać. mówi - Virginia Satir

Dotyk jest jezykiem uniwersalnym. Jest on czescia mowy ciala – fenomenu, który pozwala nam prawdziwie się komunikowac. W naszej zabieganej rzeczywistosci często zapominamy o tym, jak wielkie ma on znaczenie. Wakacje z joga sa idealnym momentem, by się zatrzymac i na nowo odkryc to, co organiczne i prawdziwe w każdym z nas. Podczas wieczornych spotkan „relaks przez dotyk” sprobujemy dotrzec do naszych korzeni, zdjąć maski uprzedzen i ignorancji, i zrelaskowac się. Przez dotyk.

Masaz kalari przez wiele lat był wiedzą tajemna. Do dzis większość technik przeznaczona jest dla nielicznych wybrancow. Poświęcają oni cale swoje zycie, by zglebic te poludniowo-indyjska sztukę uzdrawiania i walki. Kurs masazu, który przygotowaliśmy dla Panstwa jest wprowadzeniem do tej tradycji. Przekaże Wam wiedze o tym, jak wykonac masaz calego ciała, z głowa włącznie. Zabieg ten ma za zadanie pobudzenie przepływu energii w ciele i oczyszczenie nadis (kanały energergetyczne). Dodaje sil witalnych, redukuje zmeczenie i pobudza krazenie krwi. Oczyszcza organizm z toksyn, powoduje uczucie lekkości i relaksu. Jest swietnym prezentem, który można podarowac ukochanej osobie po powrocie z wakacji z joga.

Kurs poprowadzi Monika Peconek.

ROZWOJ OSOBISTY - zajęcia
Nasza codzienność to ciągły ped i praca. W natłoku zajec często zapominamy o tym, kim tak naprawde jesteśmy i na czym nam zalezy. Jak odbieramy samych siebie? Co mysla o nas inni? Czy warto cos zmienic. Wakacje z joga to wspanialy powod, by choc na chwile się zatrzymac i przejrzec w lustrze rzeczywistości. Zastanowic się, czy podazamy wlasciwa sciezka i czy jesteśmy z siebie zadowoleni. Poglebic samoświadomość i spojrzec na siebie z dystansu. Otworzmy się, zaufajmy innym poprzez zabawe, a na pewno przeniesie się to na prawdziwe zycie. I sprawi, ze będzie ono jeszcze piekniejsze.
zajęcia poprowadzi Monika Pęconek.

NORDIC WALKING –

To forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami. W porównaniu do zwyczajnego marszu, nordic walking angażuje stosowanie siły do kijków z obu stron, dlatego osoby uprawiające nordic walking w większym zakresie, choć mniej intensywnie, angażują mięśnie ciała. Mięśnie (m.in. klatki piersiowej, tricepsy, bicepsy, ramion i brzucha) są również inaczej stymulowane niż w zwykłym marszu. To prowadzi do większego ich wzmocnienia niż przy zwyczajnym chodzeniu czy joggingu. W nordic walking: rozwija się siła i wytrzymałość ramion, łatwość wchodzenia na wzgórza, spala się więcej kalorii niż przy normalnym chodzeniu, zwiększa się stabilność przy chodzeniu z kijkami, redukuje się nacisk na piszczele, kolana, biodra i plecy, co daje korzyści dla osób ze słabszymi stawami i nie dość silnymi mięśniami, odciążone są stawy, co jest szczególnie ważne dla osób starszych.
Codzienne spacery będą się odbywać w pięknych i urozmaiconych okolicach Smołdzina. Trwać będą 1 godzinę, i są w cenie wyjazdu. Jeżeli uczestnicy mają swoje kije - prosimy o ich zabranie, osoby które nie mają będą mogły wypożyczyć na miejscu.

Zajęcia poprowadzi:
Marcin Kamiński - Magister wychowania fizycznego i turystyki ze specjalizacją gimnastyki korekcyjnej.


JOGA DLA DZIECI:

Joga jest doskonałą formą aktywności dla dzieci. Połączenie zabawy z elementami jogi, daje im dużo radości jednocześnie otwierając umysł na świat. Towarzystwo rówieśników sprzyja pozytywnej atmosferze.
Zajęcia przynoszą wiele korzyści w rozwoju fizycznym dziecka. Joga dla dzieci jest jedną z metod zapobiegania i korygowania wad postawy oraz znakomitym sposobem na poprawienie koordynacji i koncentracji dziecka.
Nauka prawidłowego oddychania oraz relaksacja w końcowym etapie lekcji rozluźnia i uspakaja dziecko. Ćwiczenia są specjalnie dobrane do ich wieku i prowadzone przystępnej, zabawnej dla nich formie. Zajęcia trwają 30 min. i są bezpłatne.


OPIEKA DLA DZIECI - ZAJĘCIA TWÓRCZE
mają na celu zapoznanie dziecka z różnymi technikami ekspresji twórczej, dzięki czemu dziecko dostaje możliwość wyrażania siebie i swoich emocji poprzez szeroko pojętą sztukę. Ponadto dziecko uczy się współpracować w grupie dla osiągnięcia wspólnego celu. Każdy z uczestników zajęć ma szanse na wszechstronny rozwój, a także rozwój indywidualnych zainteresowań. Sposoby realizacji to: śpiew, ekspresja muzyczna, granie na instrumentach, ruch i taniec, techniki plastyczne – malowanie, rysowanie, rzeźbienie, lepienie, wycinanie, bajkoterapia – terapia przez bajki, gry grupowe, edukacyjne i integracyjne. Zajęcia będą prowadzone w czasie kiedy rodzice mają zajęcia jogi z rana i popołudniu. Zajęcia się przewidziane dla dzieci w wieku 3-12 lat.
Koszt tygodniowego pakietu to 50 pln.

MIEJSCE:

SMOŁDZINO - urokliwa, mała, cicha, klimatyczna miejscowość. Idelana na wypoczynek z dala od cywilizacji. Nie ma tam budek z zapiekankami, straganów ani dyskotek. Jest za to cisza i spokój a w bezpośredniej okolicy - Słowiński Parku Narodowy, który został zaliczony w 1977 r. przez UNESCO do światowej Sieci Rezerwatów Biosfery. Unikatem są tutaj ruchome wydmy zwane "Polską Saharą", które przemieszczają się z prędkością od 2m do 10 m rocznie.
Można tutaj spotkać przeróżne, często unikalne już gatunki zwierząt i roślin.

Na tych, którzy lubią piesze wędrówki i wyprawy rowerowe czekają:
wzgórze Rowokół - święte wzgórze dawnego plemienia Słowińców
Słowiński Park Narodowy - unikatowe ruchome wydmy czołpińskie
Muzeum Przyrodnicze
Latarnia morska
Skansen w Klukach
Kościół z XVII w
Jezioro Gardno

GOŚCINIEC U BERNACKICH, gdzie nawet zwykłe kawałki drewna mają swoją duszę (często odbywają się tam plenery rzeźbiarskie i cały ośrodek jest pełen małych i dużych dzieł sztuki). Każdy z 1-,2-, 3-, 4-, 5- osobowych pokoi ma swój indywidualny charakter (wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym)

Odległość ośrodka od morza – średnio ok 4-5 km (różne drogi do morza prowadzące przez piękne tereny Słowińskiego Parku Narodowego).

Dla osób bez samochodu, na potrzeby naszej grupy będzie do dyspozycji codzienny darmowy bus z Gościńca na plażę.

Gościniec u Bernackich,
Boh. Warszawy 26,
76-214 Smołdzino,
https://www.ubernackich.pl/

WYŻYWIENIE WEGETARIAŃSKIE
– 2 ciepłe posiłki dziennie.

Będą to posiłki smaczne, pełnowartościowe, bardzo aromatyczne i sycące.
Niezależnie od tego, czy w Twoim codziennym jadłospisie znajdują się produkty mięsne, czy też nie – warto przynajmniej przez jeden tydzień w roku zrobić coś dla siebie i swojego układu pokarmowego.

Kuchnia wegetariańska - z pewnością każdy z nas doświadczył uczucia ciężkiego brzucha po obfitym, tłustym posiłku - ciało staje się ospałe, leniwe, brakuje nam energii i chęci do robienia czegokolwiek po za leżeniem. Właśnie dlatego podczas warsztatów jogi przestrzegamy diety wegetariańskiej - jeśli ciało ma łatwo poddawać się ćwiczeniom, nie możemy go obciążać nieodpowiednią dietą. Urozmaicona, kolorowa i smaczna kuchnia wegetariańska to doskonały sposób wakacyjną dietę. Dzięki dużej dawce ruchu, świeżemu powietrzu i lekkiej diecie wrócimy do domu szczuplejsi, pełni energii i radości. I być może będziemy chcieli zreformować na stałe nasze przyzwyczajenia kulinarne, by doświadczać tej energii cały rok.

Prawidłowo zbilansowana dieta wegetariańska ma korzystny wpływ na zdrowie:
• Wzmacniasz swoją odporność. Orzechy, ziarna soi i kiełki usprawniają pracęukładu immunologicznego.
• Poprawia się stan Twojej skóry, włosów i paznokci. Przeciwutleniacze, witaminy i mikroelementy w produktach, którymi się żywisz, chronią komórki ciała przed starzeniem.
• Lepiej zapamiętujesz. Płatki owsiane czy orzechy to kopalnia tłuszczów omega-3
(niezmiernie ważnych dla pracy mózgu)
• Chronisz serce. Przy diecie wege o 30 procent zmniejsza się poziom złego cholesterolu LDL.Ryzyko zawału/chorób układu krążenia spada o 76 procent !
• Dzięki dużej zawartości błonnika – oczyszczasz organizm i czujesz się po prostu lepiej.

PLAN DNIA:

15 VII (niedziela)
16:00 –17:30 przyjazd i rejestracja uczestników
17:30 – 18:30 – Maha Yoga
18:45 – kolacja
20:00 – 20:30 spotkanie organizacyjne

16 VII (poniedziałek)
07.30 – 8.30 medytacja z pranajamą
8.30 – 9.30 Astanga - pierwsza seria prowadzona (sesja łagodna)
09.00 – 09.30 – joga dla dzieci
08.30 – 09.30 nordic walking
9.30 – 11.00 Maha Yoga
11.15 – obiad
16.00 – 16.30 Pięć odmładzających ćwiczeń tybetańskich.
16.30 – 18.00 Maha Yoga
18.30 – kolacja
20:30 – wieczór integracyjny przy ognisku/capoeira
21.45 – 22.15 medytacja

17 VII (wtorek)
07.30 – 8.30 medytacja z pranajamą
8.30 – 9.30 Astanga - pierwsza seria prowadzona (sesja łagodna)
08.30 – 09.30 nordic walking
9.30 – 11.00 Maha Yoga
11.15 – obiad
12:00 – wycieczka po Sowińskim Parku Narodowym
17.15 – 18.45 Maha Yoga
19.00 – kolacja
20.00 – 21.30 nauka masaży
21.30 – 22.00 medytacja

18 VII (środa)
07.30 – 8.30 medytacja z pranajamą
8.30 – 9.30 Astanga - pierwsza seria prowadzona (sesja łagodna)
09.00 – 09.30 – joga dla dzieci
08.30 – 09.30 nordic walking
9.30 – 11.00 Maha Yoga
11.15 – obiad
16.00 – 16.30 Pięć odmładzających ćwiczeń tybetańskich.
16.30 – 18.00 Maha Yoga
18.30 – kolacja
20.00 – 21.30 zajęcia z rozwoju osobistego
21.30 – 22.00 medytacja

19 VII (czwartek)
07.30 – 8.30 medytacja z pranajamą
8.30 – 9.30 Astanga - pierwsza seria prowadzona (sesja łagodna)
08.30 – 09.30 nordic walking
09.00 – 09.30 – joga dla dzieci
9.30 – 11.00 Maha Yoga
11.15 – obiad
12:00 – wycieczka po Sowińskim Parku Narodowym
17.15 – 18.45 Maha Yoga
19.00 – kolacja
20.00 – 21.30 nauka masaży
21.30 – 22.00 medytacja

20 VII (piątek)
07.30 – 8.30 medytacja z pranajamą
8.30 – 9.30 Astanga - pierwsza seria prowadzona (sesja łagodna)
08.30 – 09.30 nordic walking
9.30 – 11.00 Maha Yoga
09.00 – 09.30 – joga dla dzieci
11.15 – obiad
16.00 – 16.30 Pięć odmładzających ćwiczeń tybetańskich.
16.30 – 18.00 Maha Yoga
18.30 – kolacja
20.00 – 21.30 zajęcia z rozwoju osobistego
21.30 – 22.00 medytacja

21 VII (sobota)
07.30 – 8.30 medytacja z pranajamą
8.30 – 9.30 Astanga - pierwsza seria prowadzona (sesja łagodna)
08.30 – 09.30 nordic walking
09.00 – 09.30 – joga dla dzieci
9.30 – 11.00 Maha Yoga
11.15 – obiad
16.00 – 16.30 Pięć odmładzających ćwiczeń tybetańskich.
16.30 – 18.00 Maha Yoga
18.30 – kolacja
20:30 - wieczór integracyjny przy ognisku/capoeira
21.30 – 22.00 medytacja

22 VII (niedziela)
08:00 – 09:30 – joga praktykujących
09:30 – 11:00 – joga początkujących
11:30 – obiad i zakończenie kursu

można chodzić na wybrane zajęcia

KOSZTY:

Koszt pobytu dla 1 osoby:

w pokoju wieloosobowym 1260 zł
w pokoju 2-3 osobowym 1390 zł
w pokoju 1-osobowym 1590 zł

Dzieci w wieku 3-10 lat - 850 zł

Dzieci do 3 lat
- gratis (bez świadczeń)

Cena zawiera:
- uczestnictwo w zajęciach: astanga jogi, odprężającej Maha jogi, capoeiry, nordic walking, zajęcia z rozwoju osobistego
- zakwaterowanie
- wyżywienie

Cena nie zawiera:
- Masaży

Transport – w zakresie własnym.

RABATY i ZNIŻKI:


STAŁY KLIENT
( zapisy na min. 30 dni przed rozpoczęciem kursu)

- 7% od podanej ceny regularnej dla osoby , która korzystała była z nami 1-4 razy

- 10% od podanej ceny regularnej dla osoby, która korzystała była z nami niż 5 razy

zapisy na mniej niż 30 dni przed rozpoczęciem kursu - 3% od podanej ceny regularnej


STUDENCI I NAUCZYCIELE


- 5% od ceny podstawowej w pokoju 4-5 osobowym

UWAGA! Rabaty i Zniżki dotyczą osób dorosłych biorących udział w zajęciach, nie sumują się i są naliczane od pełnej podanej ceny regularnej. Nie dotyczą dodatkowych kursów i warsztatów.

OSOBA NIEĆWICZĄCA (która nie bierze udziału w zajęciach)
Cena niższa o 300zł (od podanej ceny regularnej)

REZERWACJA

Warunkiem rezerwacji wyjazdu jest:
1. wysłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem:
https://www.wakacjezjoga.pl/Zgłoszenie/index.html

2. Wpłacenie zaliczki w momencie zapisów w kwocie 500 zł
DUŻO ZDROWIA, Paweł Zatchej; ul. Farysa 60, 01-971 Warszawa
BRE BANK SA 28 1140 2004 0000 3802 4460 5628
 


W tytule przelewu prosimy podanie: imienia, nazwiska, miejsca i daty wyjazdu (SMOŁDZINO - DATA) i dopisek KARNET NA ZAJĘCIA JOGI.

3. Wpłacenie zadatku w wysokości 600 pln do 30 dni przed planowanym kursem na konto :
Gościniec " Pod Rowokołem " Eugeniusz Bernacki 76-214 Smołdzino BOS S.A. O/O Słupsk 22 1540 1098 2008 5550 5866 0002
W tytule przelewu prosimy podanie: imienia i nazwiska, miejsca i daty wyjazdu (SMOŁDZINO - DATA)

4. Wpłacenie reszty kwoty do 10 dni przed wyjazdem.
DUŻO ZDROWIA, Paweł Zatchej; ul. Farysa 60, 01-971 Warszawa
BRE BANK SA 28 1140 2004 0000 3802 4460 5628
 

W tytule przelewu prosimy podanie: imienia, nazwiska, miejsca i daty wyjazdu (SMOŁDZINO - DATA) i dopisek KARNET NA ZAJĘCIA JOGI.


wypełniając formularz
- dowiesz się więcej i przyspieszysz rezerwację!

Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.
Prosimy o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń.
Dla chętnych – możliwość zakupienia maty na miejscu.

Serdecznie zapraszamy !
Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
Polecamy:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
KURS NAUCZYCIELSKI JOGI INTEGRALNEJ. START WRZESIEŃ 2021!

Trwa rekrutacja na VI Edycję Kursu Nauczycielskiego Jogi Integralnej! Kurs nauczycielski przeznaczony jest dla osób, które pragną zdobyć praktyczne umiejętności i rzetelną wiedzę na temat różnych ścieżek i systemów jogi pod okiem najlepszych w Polsce specjalistów. Zdobyte kwalifikacje i umiejętno...

Kurs Instruktorski Aerial Jogi 25-27 czerwca 2021

KURS INSTRUKTORSKI AERIAL JOGI 25-27.06.2021 Prowadzenie: Anna Ryczek - dyplomowany nauczyciel jogi, aerial jogi, instruktor metody oddechowej Butejki, magister psychologii Miejsce - Joga Żoliborz, ul. Rydygiera 19, Warszawa Termin - 25-27.06.2021 3 dni - 24 godziny nauki Teoria i praktyka na h...

Zakwasownia. Wywiad z Magdaleną i Mikołajem Bator

Zakwasownia to rodzinna manufaktura, produkującą organiczne i ekologiczne zakwasy, kiszonki oraz dania kuchni roślinnej. "Włożyliśmy w naszą manufakturę całe serce. Pracujemy wytrwale, z przyjemnością i entuzjazmem, aby dobrymi, zdrowymi produktami móc podzielić się z innymi" ...

Książką Greenprint - Zielony Ślad, autorstwa Marco Borgesa

24 marca 2021 miała swoją premierę najnowsza książka wydawnictwa Znak - Greenprint (Zielony Ślad) autorstwa Marco Borgesa. Podtytuł brzmi " Jak dzięki zielonej diecie uzdrowić siebie i świat". ...

Aerial Joga - Nowy trend. Rozmowa z Anną Ryczek, prowadzącą Kurs Instruktorski Aerial Jogi

Aerial joga to nowa technika, coraz popularniejsza i dostępna w wielu szkołach jogi w Polsce. Łączy w sobie elementy jogi, stretchingu i pilatesu. Zawiera także elementy tańca w powietrzu. Ćwiczy się nad ziemią, w podwieszonych elastycznych szarfach. Praktykując Aerial jogę możemy pracować z własnym...

Księga kwiatów jadalnych - doskonała lektura i inspiracja na nadchodzącą wiosnę!

Można powiedzieć krótko, parafrazując znane przysłowie: Właściwa książka na właściwym miejscu! Właśnie ukazała się, nakładem Zielonego Wydawnictwa "Księga kwiatów jadalnych" autorstwa Mireille Gayet....

Kurs Nauczycielski Jogi ON-LINE - Przygotowanie do egzaminu 4.05 - 8.06. 2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie jogi ON-LINE przygotowującym do egzaminu kompetencyjnego na Kurs Nauczycielski Jogi Integralnej. Start 4 maja. ...

Lockdown- pomoc prawna dla nauczycieli jogi i szkół jogi

Dynamicznie zmieniające się przepisy i regulacje. Skomplikowane zasady i mnóstwo sprzecznych informacji. Trudno jest prowadzić zajęcia i wyjazdy z jogą w takich okolicznościach. Co wolno a co nie ? Co zrobić w razie kontroli ? Portal joga-joga.pl wraz Kancelarią Dr. Tomasza Strugalskiego przygotowa...

Książka Joga piękna, Marta Kucińska

Marta Kucińska jest certyfikowanym nauczycielem jogi twarzy wg. japońskiej metody Face Yoga Method, joginką, biologiem, projektantką mody oraz konsultantką ajurwedy III stopnia. W swojej książce opisuje i wyjaśnia jak w naturalny sposób dbać o siebie bez ingerencji medycyny estetycznej. ...

KIEŁKI. Naturalny Energetyk.- recenzja książki

"Wiosną, pełną wartości odżywczych i właściwości leczniczych pokrzywę dajemy świniom i kaczkom, a sami sięgamy po ogórek ze szklarni naszpikowany chemią" - to zdanie, które pojawia się już na samym początku książki bardzo zapada w pamięć i uświadamia, że łatwo zapominamy o naturalnych bogactwach na...

  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Kwietnia 2021
Następne
PWŚCPSN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, książki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ciąży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jogą podróżowanie po Azji
LikeSoft