PEŁNIA ZDROWIA Joga, Ajurweda, PowerSing.
Dołącz do nas na
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA


PEŁNIA ZDROWIA z Jogą Iyengara, pracą z głosem, holistyczną pielęgnacją twarzy w Smołdzinie nad morzem (GRZEGORZ NIEŚCIER, PRZYBYSZ, KOSZUCKA-DĘBICKA)

  • 9-16 lipca
Wakacje to czas wypoczynku po trudach całego roku. To czas regeneracji ciała, dbania o urodę, odkrywania swoich talentów i zwierania nowych znajomości. Ponadto morze, słońce i przyroda. Zapraszamy na 1 z 9 turnusów, nad morzem w Smołdzinie, jak i w górach w Murzasichle k. Zakopanego, organizowanych przez portal www.wakacjezjoga.pl

Zakwaterowanie: pokoje 1-os, 2-os, 3-os, 4-os (z łazienkami)
Wyżywienie: wegetariańskie
Poziom: grupa początkująca, grupa praktykująca
Stopień intensywności: mało intensywne, średnio intensywne


Pełnia to termin jak pojemny jak wieloznaczny.Dla jednych przysłowiowa szklanka jest zawsze w połowie pusta, dla innych w połowie pełna. Ale każdy chce żyć doświadczając Życia w pełni. Tylko, że często opacznie pojmujemy tę pełnię- czy nasze życie staje się lepsze jeśli po wybudowaniu domu ? (tudzież kupnie drugiego samochodu, licznym wyjazdom w egzotyczne miejsca?). Nie! Pełnia to doświadczanie wszystkich przejawów życia- radości, miłości, ale i smutku i żalu. To otwarcie się na wszystkie życiowe doznania, przyjmowanie ich z ciekawością i wdzięcznością.
Zacznij praktykować jogę i wreszcie otwórz się na swoje zdrowie, naucz sięzasad ajurwedy żeby dbać o nie w zwykłych, codziennych czynnościach. Doświadcz techniki PowerSing i zobacz jak można celebrować każdy dzień ciesząc się darem życia.

JOGA IYENGARA:
Joga Iyengara jest dopracowanym kompletnym system pracy z ciałem, który daje sprawność i elastyczność, wzmacnia, oczyszcza i regeneruje organizm oraz poprawia koncentrację. Ta skuteczna profilaktyka zdrowia, może być także terapią różnych dolegliwości. Ćwiczenia korzystnie wpływają na korekcję wad postawy, układ nerwowy, trawienny, hormonalny, krwionośny oraz odpornościowy.

Joga jest też wspaniałą nauką sztuki relaksu, umiejętności odczuwania siebie, metodą zwiększającą siłę woli ale też nauką sztuki akceptacji.

Praktyka daje nam lekkość, sprawność , zdrowie i odprężenie.

ZAJĘCIA JOGI POPROWADZI
Grzegorz Nieścier


Dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara ( stopień Intermediate - Junior II ). Praktykuje jogę od ok. 15 lat. Zaczynał w 1992 r. w warszawskiej Akademii Hatha-Jogi Sławomira Bubicza z którą był zwiazany kilka lat. Zainteresowania jogą i Indiami dały impuls do studiowania indologii na wydziale neofilologii UW i dwóch kilkumiesięcznych podróży do Indii w 1997 i 2006 roku. Praktyka w Instytucie Iyengara pod okiem Geety i Prashanta a nierzadko też samego B.K.S. Iyengara wywarła największy wpływ na jego rozumienie jogi.

Jogi uczył się również w Stanach Zjednoczonych w Iyengar Yoga Institute of Champain-Urbana, prowadzonym przez doświadczoną nauczycielkę jogi terapeutycznej - Lois Steinberg,w Bostonie u Patricii Walden oraz w Yoga Circle w Chicago u Gabriela Halperna, Patriny Dobish i Jane Tuma. W Polsce brał udział w wielu kursach prowadzonych przez takich nauczycieli jak Gabriela Gubillaro z Florencji, Faeq Biria z Paryża i Rajvi Mehta z Bombaju oraz w warsztatach organizowanych przez Konrada Kocota, Jurka Jaguckiego i Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara.
Wykształcenie techniczne (jest magistrem inżynierem elektroniki medycznej i jądrowej) wykorzystuje w precyzji i metodycznym podejściu do uczenia jogi.

W praktyce jogi zachwyca mnie proces poznania - bycie twórczym i odtwórczym jednocześnie. Bo praktyka to przecież ciągłe powtarzanie, ale za każdym razem z otwartym umysłem, jakbyśmy wciąż byli początkującymi.
Staram się budować całość z małych elementów i łączyć je, układając asany w odpowiedniej sekwencji. Odkrywanie nowych możliwości sprawia mi prawdziwą radość.
Jeszcze bardziej cieszy mnie kiedy mogę pomóc innym w odkryciu ich własnych możliwości.

WARSZTAT PRACY Z GŁOSEM PowerSing -
WARSZTAT ROZWOJU OSOBISTEGO poprzez ŚPIEWANIE i ODPUSZCZANIE,
dopełniający ćwiczenia jogi.

Cel warsztatu:
- zaakceptowanie siebie w pełni, oswojenie lęków i zahamowań, odkrycie TALENTÓW i zasobów, które już mamy i na które się otwieramy na naszej drodze duchowego rozwoju, prowadzącej do spełnienia i radości w życiu
- uruchomienie zablokowanych emocji, wydobycie i oswajanie skrywanych uczuć do siebie i innych
- nabycie umiejętności wczesnego wykrywania niszczących myśli oraz ich przekształcania w celu zachowania spokoju i równowagi
- wyzwolenie z obciążających i hamujący rozwój doświadczeń z przeszłości - wybaczenie sobie i innym
- WYSTĘP Publiczny w chórze, jako akceptacja i zawierzenie swojej mocy i rezonowanie z Harmonii z „innymi”
- wydobycie radości, spontaniczności i uczucia spełnienia poprzez swój GŁOS!

Zalety:
- Oczyszczenie, peeling z przestarzałych uprzedzeń i przekonań- poczucie bezpieczeństwa
-Orzeźwienie duszy, odprężenie dla wstrzymanej energii, intensywny przepływ!
-Wybaczenie, ukojenie i pełne, świadome odczuwanie Spokoju, jako raju dla Duszy!
-Oddychania – zachwyty i przebudzenia!
-Wklepanie nowych pachnących balsamów czystych intencji!
-Wzmocnienie wiary w siebie dzięki poruszeniu delikatnych strun w naszym sercu przy pomocy GŁOSU.
-Uruchomienie w sobie siły, aby dokonywać cudów w Realu!!!
-Mówienie „Nie” swojemu wewnętrznemu krytykowi i przezwyciężanie rezygnacji z siebie w sytuacjach nowych
-ŚPIEWANIE SIEBIE.... Bo wszędzie jest bezpiecznie!
-Odnalezienie swojego „RAZ” w życiu.
UWAGA! Proszę o zabranie kolorowych „szat” na Koncert. (Obrus, chusty we wzory afrykańsko-etniczne, dziwny szlafrok lub barwną koszulę i dużo biżuterii dla lepszego samopoczucia i dodania sobie wyjątkowej mocy!)
Życzę wspaniałej zabawy, przeżyć i radosnego odbioru występu z publicznością.!

Słowo od prowadzącej:
POWER Sing&Thing - to śpiewanie, intonowanie, rezonowanie pięknych dźwięków to wielka MOC - wspaniale urozmaici i dopełni rozwój ciała i umysłu!!!
Wzmocnienie i uświadomienie głębokiej łączności z Twoją duszą i skrywanymi często emocjami. Pora byś odpowiedziała na wołanie swojej duszy! Używam słowa DUSZA, aby określić naszą świadomość lub boską energię. Słowo Dusza ma piękne brzmienie i wywołuje miłe, bliskie, dobre uczucia.
Śpiewanie poprzez otwarte gardło jest DLA KAŻDEGO!!!!
ŚPIEWAĆ MOŻE KAŻDY---JEŻELI MÓWI… MOŻE ŚPIEWAĆ!!!
Jeżeli chcesz się spotkać ze swoją duszą, pozwól jej się wydostać!!!Przypomnij sobie jak to podczas mocnego emocjonalnego poruszenia zaciskasz gardło i trudno Ci coś mówić a co dopiero śpiewać. To właśnie Twoja dusza „łka” i chce Ci coś powiedzieć, chce być przytulona, uszanowana otoczona miłością i zrozumieniem. Śpiewając otwierasz gardło i rozgrzewasz serce i to właśnie wtedy masz możliwość obcowania z nią! Niektórzy mówią o sobie, że fałszują, nie mają głosu, wstydzą się!..Wspaniale.! Właśnie teraz jest szansa posłuchać tej duszy, która była zamknięta na sto lat przez otoczenie i nas samych i śpiewa na dziwną nutę, często nas zaskakując. Tym bardziej najwyższy czas, aby ją wysłuchać i uzdrowić jej brzmienie. Intonowanie, śpiewanie pozwoli takiej duszy zarezonować w harmonii z ciałem i umysłem a także nawiązać dobre relacje z otoczeniem.

(Na warsztacie zaśpiewamy m.in..: Kumbaya, Somtimes I feel Like a Motherless Child, Down By The River Side, Go Down Moses, Nobody Knows, Zungo, The River, Let it Shine i wiele innych.

Zajęcia poprowadzi ANNA PRZYBYSZ - koordynator programu „Śpiew Uwalnia” realizowanym w Stowarzyszeniu Vox Humana. Anna jest uczennicą Williama Hannibala

Meansa - czarnoskórego tenora znanego w Polsce z występów solowych i prowadzenia warsztatów terapeutycznych. Posiada dyplom Praktyka NLP - współczesnej metody terapeutycznej stosowanej z powodzeniem w szkoleniach biznesowycha także jest certyfikowanym trenerem Radykalnego Wybaczania metody wg. Collina Typinga.
Anna prawie 20 lat chorowała na astmę ciężką. Dzisiaj śpiewa i prowadzi warsztaty terapii głosem oraz Chór „Be Free Gospel Family”. Prywatnie Anna jest matką dwóch córek Natalii i Pauliny z zespołu SISTARS, z którymi występowała na koncertach charytatywnych. Posiada niecodzienną, wyrazistą osobowość, niespożytą energię i entuzjazm.

/warsztaty dodatkowo płatne - cena warsztatu 250zł/

Warsztat Ajurwedy:
Ajurwedyjska pielegnacja twarzy "Wieczna młodość" (2 spotkania po 1.5h - w cenie kursu)

Plan warsztatu:
-charakterystyka skóry wg typu konstytucyjnego /dosha/ , oleje do masażu
- zajęcia praktyczne :nauka ajurwedyjskiego masazu twarzy
-domowe sposoby pielegnacji twarzy, elementy pielęgnacji skóry
-zajecia praktyczne : zabieg oczyszczajaco nawilżający na twarz

Warsztat poprowadzi:
Maria Koszucka-Dębicka - Dyplomowana kosmetyczka i refleksolog.
Międzynarodowy Instytut Neuroterapii we współpracy z Instituto de Reflexologia Facial / Podal Internacional (IRFI ) z Barcelony, którego założycielką jest duńska terapeutka Lone Sorensen.
Kursy:
- refleksologia twarzy i głowy
- neurorefleksologia stóp - Praxis Vertebralis
- terapia oka
- Praxis Vertebralis na twarzy
- Tybetańska Neuroterapia

www. ajurweda. pl -kurs masaży i zabiegów ajurwedyjskich
Dwuletnie Studium Kosmetyczne
Międzynarodowa Szkoła Refleksologii i Terapii Meridianowej
ISMRT Poland

Masaż:
Pozwól sobie na upragniony relaks dla ciała, umysłu i duszy. Jeśli dużo pracujesz i odczuwasz zmęczenie lub nadmierny stres, to potrzebujesz naturalnego odpoczynku i relaksu!
Masaż zrelaksuje Twoje ciało, a ciało pozwoli zrelaksować się Tobie.

Masaż ajurwedyjski ma na celu przywrócenie równowagi energetycznej całego organizmu, eliminuje wszelkie dolegliwości, zarówno fizyczne jak i psychiczne. Cały rytuał przywraca ciału prawidłowy przepływ energii. Zabieg relaksujący, kojący i głęboko odprężający. Wyzwala uczucie zadowolenia i błogości, a dźwięk relaksacyjnej muzyki zapach kadzideł pozwala nam chwilowo przenieść się w krainę niezapomnianych doznań.

1.Refleksoterapia stóp
2.Refleksoterapia twarzy
3.Shiro Mardana - masaż głowy ciepłym olejem
4.Abhyanga - masaż całego ciała olejem sezamowym
5.Netra Vasti - kąpiel oka w ghee, (sklarowane masło), z masażem twarzy
6.Kati Vasti - kąpiel bolących miejsc kręgosłupa, z masażem pleców
7.Karna Purana
8.Udvartana
9.Liftingująco – przeciwzmarszczkowy masaż twarzy Moralesa
10.Pielęgnacja twarzy

/zabiegi płatne dodatkowo/

JOGA DLA DZIECI:
Zajęcia jogi dla dzieci to oddzielne zajęcia z ćwiczeniami specjalnie dobranymi do ich wieku; proste asany, nauka koncetracji, ćwiczenia korugujące wady postawy - wszytko to w atrakcyjnej, przytępnej dla dzieci formie.

Zjęcia poprowadzi: Paweł Zatchej
Praktykuje jogę od 8 lat. Jest instruktorem rekreacji ruchowej. Jogi uczył się w Polsce na kursie nauczycielskim u Jerzego Jaguckiego oraz w Indiach w Instytucie Iyengara w Punie i u Rajiva Chanchani w Himalajach. Ukończył kurs Ajurwedy (Ayurveda and Rejuvenation) w Indiach u dr Partapa Chuchana, właściciela kliniki i firmy Jiva, znanej z ayurvedyjskich leków ziołowych i naturalnych kosmetyków. Paweł jest pomysłodawcą i organizatorem akcji Joga w Parku www.jogawparku.pl i portalu www.wakacjezjoga.pl


Opieka dla dzieci :
Na miejscu jest możliwość zaaranżownaia Pani opiekunki dla dzieci.
Koszt: około 5 pln za godzinę( w momencie większej ilości dzieci iż jedno - kosztem można, się podzielić).


MIEJSCE:
SMOŁDZINO
- urokliwa, mała, cicha, klimatyczna miejscowość. Idelana na wypoczynek z dala od cywilizacji. Nie ma tam budek z zapiekankami, straganów ani dyskotek. Jest za to cisza i spokój a w bezpośredniej okolicy - Słowiński Parku Narodowy, który został zaliczony w 1977 r. przez UNESCO do światowej Sieci Rezerwatów Biosfery. Unikatem są tutaj ruchome wydmy zwane "Polską Saharą", które przemieszczają się z prędkością od 2m do 10 m rocznie.
Można tutaj spotkać przeróżne, często unikalne już gatunki zwierząt i roślin.

Na tych, którzy lubią piesze wędrówki i wyprawy rowerowe czekają:
wzgórze Rowokół - święte wzgórze dawnego plemienia Słowińców
Słowiński Park Narodowy - unikatowe ruchome wydmy czołpińskie
Muzeum Przyrodnicze
Latarnia morska
Skansen w Klukach
Kościół z XVII w
Jezioro Gardno

GOŚCINIEC U BERNACKICH, gdzie nawet zwykłe kawałki drewna mają swoją duszę (często odbywają się tam plenery rzeźbiarskie i cały ośrodek jest pełen małych i dużych dzieł sztuki). Każdy z 1-,2-, 3-, 4-, 5- osobowych pokoi ma swój indywidualny charakter (wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym).

Odległość ośrodka od morza – średnio ok 4-5 km (różne drogi do morza prowadzące przez piękne tereny Słowińskiego Parku Narodowego).

Gościniec u Bernackich,
Boh. Warszawy 26,
76-214 Smołdzino,
https://www.ubernackich.pl/

WYŻYWIENIE WEGETARIAŃSKIE
– 2 ciepłe posiłki dziennie.

Będą to posiłki smaczne, pełnowartościowe, bardzo aromatyczne i sycące.
Niezależnie od tego, czy w Twoim codziennym jadłospisie znajdują się produkty mięsne, czy też nie – warto przynajmniej przez jeden tydzień w roku zrobić coś dla siebie i swojego układu pokarmowego.

Prawidłowo zbilansowana dieta wegetariańska ma korzystny wpływ na zdrowie:
- Wzmacniasz swoją odporność. Orzechy, ziarna soi i kiełki usprawniają pracę układu immunologicznego.
- Poprawia się stan Twojej skóry, włosów i paznokci. Przeciwutleniacze, witaminy i mikroelementy w produktach, którymi się żywisz, chronią komórki ciała przed starzeniem.
- Lepiej zapamiętujesz. Płatki owsiane czy orzechy to kopalnia tłuszczów omega-3
(niezmiernie ważnych dla pracy mózgu)
- Chronisz serce. Przy diecie wege o 30 procent zmniejsza się poziom złego cholesterolu LDL.Ryzyko zawału/chorób układu krążenia spada o 76 procent !
- Dzięki dużej zawartości błonnika – oczyszczasz organizm i czujesz się po prostu lepiej.

PLAN DNIA: 
 
9 VII (sobota)
15:30 –17:00 – przyjazd i rejestracja uczestników
17:00– 18:30 – joga grupa łączona
18:45 – kolacja
20:00 – 20:30 – spotkanie organizacyjne
20:30 – 21:00 –pokaż masażu
21:00 – 21:30 – powersing spotkanie otwarte

10 VII (niedziela)
08:00 – 09:30 – joga praktykujących
09:45 – 11:15 – joga początkujących
11:30 – obiad
16:30 – 17:30 – początkujący zajęcia regeneracyjne
17:30 – 18:30 – praktykujący pozycje odwrócone
18:45 – obiadokolacja
19:30 – 20:30 – wykład Połączenie jogi i ajurwedy i pod względem praktyki jogi.
20:30 – 22:00 – warsztaty Powersing

11 VII (poniedziałek)
08:00 – 09:30 – joga początkujących
09:45 – 11:15 – joga praktykujących
09:45 – 10:15 – joga dla dzieci
11:30 – obiad
14:45 – 16:15 – Warsztat wieczna młodość
16:30 – 17:30 – początkujący zajęcia regeneracyjne
17:30 – 18:30 – praktykujący pozycje odwrócone
18:45 – obiadokolacja
20:00 – 21:30 – warsztaty Powersing
20:00 – film

12 VII (wtorek)
08:00 – 09:30 – joga praktykujących
09:30 – 11:00 – joga początkujących
11:00 – obiad
11:45 – wycieczka po Sowińskim Parku Narodowym
16:30 – 17:30 – początkujący zajęcia regeneracyjne
17:30 – 18:30 – praktykujący pozycje odwrócone
18:45 – obiadokolacja
19:30 – 20:30 –Wykład Punkty witalne ciała w praktyce jogi.
20:30 – 22:00 – warsztaty Powersing

13 VII (środa)
08:00 – 09:30 – joga początkujących
09:45 – 11:15 – joga praktykujących
09:45 – 10:15 – joga dla dzieci
11:30 – obiad
16:30 – 17:30 – początkujący zajęcia regeneracyjne
17:30 – 18:30 – praktykujący pozycje odwrócone
18:45 – obiadokolacja
20:00 – 21:30 – warsztaty Powersing

14 VII (czwartek)
08:00 – 09:30 – joga praktykujących
09.45 – 11:15 – joga początkujących
11:30 – obiad
14:45 – 16:15 – Warsztat wieczna młodość
16:30 – 17:30 – początkujący zajęcia regeneracyjne
17:30 – 18:30 – praktykujący pozycje odwrócone
18:45 – obiadokolacja
20:00 – 21:30 – warsztaty Powersing
20:00 – Film

15 VII (piątek)
08:00 – 09:30 – joga początkujących
09:45 – 11:15 – joga praktykujących
09:45 – 10:15 – joga dla dzieci
11:30 – obiad
16:30 –17:30 – początkujący zajęcia regeneracyjne
17:30 – 18:30 – praktykujący pozycje odwrócone
18:45 – obiadokolacja
20:00 – koncert powersing
21:00 – Ognisko

16 VII (sobota)
08:00 – 09:30 – joga praktykujących
09:45 – 11:15 – joga początkujących
11:30 – obiad i zakończenie kursu

*uczestnicy mogą korzystać zajęć w sposób dowolny w ramach swojego poziomu. Żadne zajęcia nie są obowiązkowe.
**osoby już praktykujące mogą uczęszczać także na zajęcia dla osób początkujących (w wypadku dostępności miejsc)

KOSZTY:

Koszt pobytu dla 1 osoby:

w pokoju wieloosobowym 1060 zł - nowa cena obwiązuje od 22.06.11 do wyczerpania promocyjnych miejsc - do odwołania ( cena bazowa 1260 pln )
w pokoju 2-3 osobowym 1390 zł
w pokoju 1-osobowym 1590 zł

Dzieci w wieku 3-12 lat - 750 zł

Dzieci do 3 lat
- gratis (bez świadczeń)

Cena zawiera:
- uczestnictwo w zajęciach: jogi
- Warsztat Ajurwedy: Ajurwedyjska pielegnacja twarzy "Wieczna młodość"
- zakwaterowanie
- wyżywienie

Cena nie zawiera (elementy dodatkowo płatne):
- warsztat PowerSing – 250 pln
- masaże

uwaga - żadne z elementów dodatkowych nie są obowiązkowe!

Transport – w zakresie własnym.

RABATY i ZNIŻKI:

STAŁY KLIENT

( zapisy na min. 30 dni przed rozpoczęciem kursu)

- 7% od podanej ceny regularnej dla osoby , która korzystała była z nami 1-4 razy

- 10% od podanej ceny regularnej dla osoby, która korzystała była z nami niż 5 razy

zapisy na mniej niż 30 dni przed rozpoczęciem kursu - 3% od podanej ceny regularnej

STUDENCI I NAUCZYCIELE


- 5% od ceny podstawowej w pokoju 4-5 osobowym ( obowiązuje od 17.06 do 7 dni przed rozpoczęciem kursu)

UWAGA! Rabaty i Zniżki dotyczą osób dorosłych biorących udział w zajęciach, nie sumują się i są naliczane od pełnej podanej ceny regularnej. Nie dotyczą dodatkowych kursów i warsztatów.

OSOBA NIEĆWICZĄCA
(która nie bierze udziału w zajęciach)
- 200zł (od podanej ceny regularnej)

REZERWACJA

Warunkiem rezerwacji wyjazdu jest:
1. wysłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem:
https://www.wakacjezjoga.pl/Zgłoszenie/index.html

2. wpłacenie zaliczki w momencie zapisów w kwocie 500 zł
W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu kontaktowego, oraz nazwy wyjazdu (SMOŁDZINO - DATA) i dopisek KARNET NA ZAJĘCIA JOGI!!

3. wpłacenie zadatku w wysokości 600 pln do 30 dni przed planowanym kursem na konto :
Gościniec " Pod Rowokołem " Eugeniusz Bernacki 76-214 Smołdzino BOS S.A. O/O Słupsk 22 1540 1098 2008 5550 5866 0002

4. Reszta kwoty płatna jest na miejscu gotówką.

wypełniając formularz
- dowiesz się więcej i przyspieszysz rezerwację!

Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń.
Prosimy o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń.
Dla chętnych – możliwość zakupienia maty na miejscu.


Serdecznie zapraszamy!


Gdzie nas szukać?Opublikuj na:
Polecamy:   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
KURS NAUCZYCIELSKI JOGI INTEGRALNEJ. START WRZESIEŃ 2021!

Trwa rekrutacja na VI Edycję Kursu Nauczycielskiego Jogi Integralnej! Kurs nauczycielski przeznaczony jest dla osób, które pragną zdobyć praktyczne umiejętności i rzetelną wiedzę na temat różnych ścieżek i systemów jogi pod okiem najlepszych w Polsce specjalistów. Zdobyte kwalifikacje i umiejętno...

Kurs Instruktorski Aerial Jogi 25-27 czerwca 2021

KURS INSTRUKTORSKI AERIAL JOGI 25-27.06.2021 Prowadzenie: Anna Ryczek - dyplomowany nauczyciel jogi, aerial jogi, instruktor metody oddechowej Butejki, magister psychologii Miejsce - Joga Żoliborz, ul. Rydygiera 19, Warszawa Termin - 25-27.06.2021 3 dni - 24 godziny nauki Teoria i praktyka na h...

Zakwasownia. Wywiad z Magdaleną i Mikołajem Bator

Zakwasownia to rodzinna manufaktura, produkującą organiczne i ekologiczne zakwasy, kiszonki oraz dania kuchni roślinnej. "Włożyliśmy w naszą manufakturę całe serce. Pracujemy wytrwale, z przyjemnością i entuzjazmem, aby dobrymi, zdrowymi produktami móc podzielić się z innymi" ...

Książką Greenprint - Zielony Ślad, autorstwa Marco Borgesa

24 marca 2021 miała swoją premierę najnowsza książka wydawnictwa Znak - Greenprint (Zielony Ślad) autorstwa Marco Borgesa. Podtytuł brzmi " Jak dzięki zielonej diecie uzdrowić siebie i świat". ...

Aerial Joga - Nowy trend. Rozmowa z Anną Ryczek, prowadzącą Kurs Instruktorski Aerial Jogi

Aerial joga to nowa technika, coraz popularniejsza i dostępna w wielu szkołach jogi w Polsce. Łączy w sobie elementy jogi, stretchingu i pilatesu. Zawiera także elementy tańca w powietrzu. Ćwiczy się nad ziemią, w podwieszonych elastycznych szarfach. Praktykując Aerial jogę możemy pracować z własnym...

Księga kwiatów jadalnych - doskonała lektura i inspiracja na nadchodzącą wiosnę!

Można powiedzieć krótko, parafrazując znane przysłowie: Właściwa książka na właściwym miejscu! Właśnie ukazała się, nakładem Zielonego Wydawnictwa "Księga kwiatów jadalnych" autorstwa Mireille Gayet....

Kurs Nauczycielski Jogi ON-LINE - Przygotowanie do egzaminu 4.05 - 8.06. 2021

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie jogi ON-LINE przygotowującym do egzaminu kompetencyjnego na Kurs Nauczycielski Jogi Integralnej. Start 4 maja. ...

Lockdown- pomoc prawna dla nauczycieli jogi i szkół jogi

Dynamicznie zmieniające się przepisy i regulacje. Skomplikowane zasady i mnóstwo sprzecznych informacji. Trudno jest prowadzić zajęcia i wyjazdy z jogą w takich okolicznościach. Co wolno a co nie ? Co zrobić w razie kontroli ? Portal joga-joga.pl wraz Kancelarią Dr. Tomasza Strugalskiego przygotowa...

Książka Joga piękna, Marta Kucińska

Marta Kucińska jest certyfikowanym nauczycielem jogi twarzy wg. japońskiej metody Face Yoga Method, joginką, biologiem, projektantką mody oraz konsultantką ajurwedy III stopnia. W swojej książce opisuje i wyjaśnia jak w naturalny sposób dbać o siebie bez ingerencji medycyny estetycznej. ...

KIEŁKI. Naturalny Energetyk.- recenzja książki

"Wiosną, pełną wartości odżywczych i właściwości leczniczych pokrzywę dajemy świniom i kaczkom, a sami sięgamy po ogórek ze szklarni naszpikowany chemią" - to zdanie, które pojawia się już na samym początku książki bardzo zapada w pamięć i uświadamia, że łatwo zapominamy o naturalnych bogactwach na...

  
kalendarium wydarzeń
Poprzednie
Kwietnia 2021
Następne
PWŚCPSN
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
pokaż wszystkie
więcej
pokaż wszystkie
Partnerskie szkoły jogi
  

Partnerzy portalu
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

  
Joga Portal - Pierwszy, ogólnopolski serwis joga-joga.pl - Kraków - Poznań - Wrocław - Trójmiasto - Lublin
Wakacje z joga, wakacyjne kursy jogi oraz wyjazdy organizowane przez szkoły Jogi z całej Polski. Wyszukiwarka szkół jogi: Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Lublin a także wiele innych miast z całej Polski. Pozycje jogi, joga na DVD, książki o jodze,joga-sklep, forum a także medytacja, ajurweda, kursy rozwoju oraz masaż tajski. Najnowsze wydarzenia, pytania oraz odpoweidzi, wywiady oraz joga w ciąży i joga dla dzieci - Indie i joga w Indiach a także abc jogi i wakacje z jogą podróżowanie po Azji
LikeSoft