KĄPIEL W GONGU I WIGILIJKA w Joga Klubie. Prowadzą Kamila i Artur Domin.

  • 19 grudnia 2010
KĄPIEL W GONGU I WIGILIJKA

Niedziela, 19 grudnia 2010 r.
godz. 19.00

Serdecznie zapraszamy na przedświąteczną godzinną relaksującą kąpiel w gongu, po której wszyscy, którzy będą chcieli zaczerpnąć jeszcze pozytywnej radosnej energii mogą razem z nami zostać, wypić jogową herbatkę, zasmakować w świątecznych słodkościach i wspólnie pośpiewać lub posłuchać koncertu jogowych kirtanów i bhajanów.

Kąpiel w gongu poprowadzą Kamila i Artur Domin

Kamila i Artur poznali się na warsztatach, gdzie Tomek Czartoryski wprowadzał ich w arkana gry na gongu. Razem również brali udział w warsztatach z Don Conreaux , który przekazywał im niezwykłą wiedzę nie tylko o gongach. Od tego czasu razem podążają tą ścieżką, odkrywając i zgłębiając najróżniejsze dźwięki, które nas otaczają oraz ich wpływ na nas. Wykorzystują podczas kąpieli nie tylko gongi, lecz również wiele innych instrumentów oraz głos Kamili. Oboje są w stałym kontakcie ze swoimi nauczycielami i uczestniczą w organizowanych przez nich spotkaniach i warsztatach.

Śpiew bhajanów i kirtanów poprowadzą nauczyciele jogi z Joga Klubu.

Zapraszamy Serdecznie!

Koszt udziału w kąpieli: 35 zł. Wigilijka: wstęp wolny

Zapisy, miejsce i informacje:
JOGA KLUB, Ul. Chałubińskiego 8 / wieżowiec Oxford Tower k. Marriotta - wejście od strony ul. Wspólnej/, Tel. 022/ 830 09 90 ,
e-mail: jogaklub@jogaklub.pl

Płatne gotówką bezpośrednio w Joga Klubie przed lub w dniu spotkania.

Opublikuj na:

data wydruku: wtorek, 22 października 2019 roku 00:18:36
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=158&event_ID=757