ścieżka do tekstu:

Gotowi na Family Yoga Festival w Sulisławiu? 28– 30 czerwca 2019 r.

  • czwartek, 16 maja 2019
  • źródło: Family Yoga Festiwal
Jesteś miłośnikiem jogi, a może dopiero zaczynasz swoją przygodę na macie? Spędź z nami niesamowite 3 dni w pięknym otoczeniu przyrody, podczas których nie tylko naładujesz się pozytywną energią na najbliższe kilka miesięcy, ale również będziesz mógł poeksperymentować z różnymi stylami jogi.
 
Do wspólnej praktyki zaprosiliśmy nauczycieli, którzy od kilku lat tworzą dla Ciebie eksperckie materiały w magazynie „Yoga & Ayurveda”. Swoją obecność zapowiedzieli m.in. Ulla Wilczyńska-Kalak (Vinyasa Yoga), Olga Szemley (Yogattractive), Bartosz Furmaniak (Hatha Yoga), Marek Bednarski (Iyengar Yoga), Aldona Filipiuk (Ashtanga Yoga), Paulina Srzednicka (Aerial Yoga) czy Alicja Sobczak (Acro Yoga).
 
 
W ramach Festiwalu odbędą się wykłady z naszymi ekspertami, z których dowiesz się więcej na temat terapii światłem kamieni szlachetnych, nutrigenetyki czy transcendentalnej medytacji.
 
 
Jak co roku, na Festiwalu nie może zabraknąć ambasadorów. W tym roku swoją obecnością zaszczycą nas: Beata Pawlikowska (podróżniczka i pisarka), Orina Krajewska (aktorka i pisarka) oraz C.M. Bhandari (Honorowy Ambasador Jogi na Świecie), który tradycyjnie poprowadzi poranną jogę o świcie.
Codzienne zmagania na macie zakończą koncerty. Na naszej scenie zagrają Novika i Karolina Skrzyńska z zespołem.
 Dla kogo?
Na Family Yoga Festiwal do Sulisławia zapraszamy wszystkich, którzy chcą oderwać się od codziennych obowiązków, zyskać energię do działania, być zdrowym i zachować młodość na długie lata. Zapraszamy dorosłych, młodzież, a także całe rodziny z dziećmi. Dla najmłodszych w wieku od 4 do 12 lat przygotowana będzie specjalna strefa, w ramach której równolegle do zajęć dla dorosłych będą odbywały się zajęcia jogi dla dzieci, liczne gry i zabawy. Dzięki temu rodzice będą mogli w pełni korzystać ze wszystkich atrakcji Festiwalu.
 
 
 Gdzie?
Festiwal odbędzie się na terenach należących do Pałacu Sulisław, XVII-wiecznego obiektu, położonego w połowie drogi pomiędzy Wrocławiem a Opolem w malowniczym i zacisznym rejonie Opolszczyzny, z dala od miejskiego zgiełku.
Pałac Sulisław to również hotel, w którym zapewniona będzie baza noclegowa w trakcie trwania Festiwalu, a także możliwość skorzystania ze spa i zabiegów ajurwedyjskich.
Na terenie obiektu zorganizowane zostanie pole namiotowe dla gości, którzy preferują ekonomiczną formę zakwaterowania.
 
DO ZOBACZENIA W SULISŁAWIU!
 
Więcej informacji na stronie: https://www.festiwaljogi.pl/
 
 
 
 
Opublikuj na:

data wydruku: wtorek, 22 października 2019 roku 19:44:18
adres dokumentu: http://www.joga-joga.pl//index.php?LANG=pl&page_ID=120&art_ID=2682